Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 20 Mai 2012, 10:04 pm

iulianagl a scris:

Smile Chestia e scrisa de cineva cred.Chiar vroiam s-o intreb pe Miha de asta.Dar ce credeam noi ca acea declaratie rezolva toate problemele?O sa dea nastere la altele.Chestia e ca Khushi nu stie ce ia spus Shyam lui Chote.Si sunt sigura ca ea nu-l crede ca-i spune c-o iubeste deci o debusoleaza si mai tare. Smile
Ce era ea aproape de nebunie.. Smile ..acum o sa pluteasca de ..fericire.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 10:05 pm

petronela a scris:
Ce era ea aproape de nebunie.. Smile ..acum o sa pluteasca de ..fericire.. Smile Smile

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 10:26 pm

petronela a scris:Miha multumim pentru noutati. kiss
Deci acel te iubesc nu rezolva nimic, din contra da nastere la alte probleme...am banuit asta... de ce sa fie simplu,cand poate fi complicat.. Smile
Si Khushi va avea..doar cateva zile minunate.. Smile dupa atatea luni de chin..nu-i corect..

kiss kiss kiss
Eu ma 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 244732 si pentru doar cateva zile minunate...am ajuns la concluzia ca nici pe acelea nu o sa le avem...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 10:26 pm

iulianagl a scris:

Smile Chestia e scrisa de cineva cred.Chiar vroiam s-o intreb pe Miha de asta.Dar ce credeam noi ca acea declaratie rezolva toate problemele?O sa dea nastere la altele.Chestia e ca Khushi nu stie ce ia spus Shyam lui Chote.Si sunt sigura ca ea nu-l crede ca-i spune c-o iubeste deci o debusoleaza si mai tare. Smile

ce anume iuli?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 10:38 pm

Skumpyk86 a scris:

ce anume iuli?

Ce ai postat tu la media, e scrisa de cineva sau e oficial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 10:46 pm

iulianagl a scris:

Ce ai postat tu la media, e scrisa de cineva sau e oficial.

e articol...am uitat sa pun autorul,l-am pus acum...
daca vrei pun si linkul...


mie imi plac articolele lor ca de multe ori puncteaza comenteaza ce le-a placut sau nu etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 10:58 pm

am mai gasit ceva interesant...vad ca multi au sarit de bucurie ca ar revenu Nk dar nu cred..
cineva scrie casei de productie

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 157841_100001236207960_1885569168_qRossie Davis Dear Admin, I just wanted to ask, could you please give me some kinda hint, if Arnav really got Kidnapped or not? :) and could you please end Bubbly track and bring NK back? Pretty please!!! :)

iar casa de productie iss pyyar rasp...
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 161926_110252432326189_1300686630_q
4 Lions Films ‎Rossie Davis
Part1: Can't tell you! Part 2: Consider it done!!!


Partea 1..sa inteleg ca se refera ..la rapirea lui Arnav ca spune ca nu poate spune..dar partea a doua eu cred ca se refera la iesirea lu Bubbly din serial..dar multi spera ca il vor aduce si pe NK...?
Cred ca e mai greu ca el are un alt show si deasta cred ca se refera doar la Bubbly...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 10:59 pm

Skumpyk86 a scris:

e articol...am uitat sa pun autorul,l-am pus acum...
daca vrei pun si linkul...


mie imi plac articolele lor ca de multe ori puncteaza comenteaza ce le-a placut sau nu etc...


Mi-am dat seama de asta si mie mi-a placut intr-un fel au dreptate dar eu nu cred ca Khushi o sa se bucure ca-i spune asta mai tare o bulverseaza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 11:00 pm

Skumpyk86 a scris:am mai gasit ceva interesant...vad ca multi au sarit de bucurie ca ar revenu Nk dar nu cred..
cineva scrie casei de productie

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 157841_100001236207960_1885569168_qRossie Davis Dear Admin, I just wanted to ask, could you please give me some kinda hint, if Arnav really got Kidnapped or not? :) and could you please end Bubbly track and bring NK back? Pretty please!!! :)

iar casa de productie iss pyyar rasp...
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 161926_110252432326189_1300686630_q
4 Lions Films ‎Rossie Davis
Part1: Can't tell you! Part 2: Consider it done!!!



Partea 1..sa inteleg ca se refera ..la rapirea lui Arnav ca spune ca nu poate spune..dar partea a doua eu cred ca se refera la iesirea lu Bubbly din serial..dar multi spera ca il vor aduce si pe NK...?
Cred ca e mai greu ca el are un alt show si deasta cred ca se refera doar la Bubbly...

Mi-ar placea sa-l aduca inapoi pe NK facea echipa buna cu Khushi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:04 pm

iulianagl a scris:


Mi-am dat seama de asta si mie mi-a placut intr-un fel au dreptate dar eu nu cred ca Khushi o sa se bucure ca-i spune asta mai tare o bulverseaza.

la cum alerga la aeroport dupa el ting sa cred ca se va bucura sa auda...dar la cum s-a purtat cu ea etc probabil ca va avea indoieli sute de intrebari etc ..vom vedea in ce cirumstante va zice Arnav ILY..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:06 pm

iulianagl a scris:

Mi-ar placea sa-l aduca inapoi pe NK facea echipa buna cu Khushi. Smile

Eu nu stiu daca as mai vrea..imi placea de el pers lui dar imi eteama cu cei de la iss pyaar sa nu il transforme intr-un pers rau etc...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 11:13 pm

Skumpyk86 a scris:

Eu nu stiu daca as mai vrea..imi placea de el pers lui dar imi eteama cu cei de la iss pyaar sa nu il transforme intr-un pers rau etc...

Pai nu-l avem pe Shy de ce ne-ar mai trebui inca unul?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:15 pm

iulianagl a scris:

Pai nu-l avem pe Shy de ce ne-ar mai trebui inca unul?

asa credem noi..dar imi e greu a crede ca l-ar aduce pentru ceva bun...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 11:20 pm

Skumpyk86 a scris:

asa credem noi..dar imi e greu a crede ca l-ar aduce pentru ceva bun...

Oare?Mama cand aud de creativii lor imi aduce aminte de Jocurile Foamei!Chiar ca nu stii ce te asteapta foarte imprevizibili. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:22 pm

Barun & His MARRIED LIFE !

Traducere in engleza..
  • Since you told you are married.. Tell us about it.

Barun - I was a kid back then..Its a long story. I saw her and fell in love!
She is a simple girl, she works at JP Morgan and we both have been together for long time.
I met her in school.

  • Who proposed first ?

Barun - It was a tough job.. convincing parents and all... And yeah we never..no one of us proposed for each other either for marriage or relationship.
Its all we understood each other..(Laughs)

  • How about kids?

Barun - We will have kids..I HOPE I CAN HAVE KIDS..Just after 2 o 3 years because now its the time we have to enjoy our lives.

  • What do you want first - Girl or a boy?

Barun - [a long stop before answering] [laughs] I..I dont... I mean Its gonna be my kid why would I buy it for gender ??

  • What is the best quality about her?

Barun - I dont know...Compatability I think..

  • How do you relate yourself as a husband to the character Shravan?

Barun - That guy was right...he was like me who cracks jokes all the time and doing stupid things. So thats why I think MY WIFE MARRIED ME COZ I MAKE HER LAUGH ALOT.

  • What is the one thing that you did for her and she still remembers...?

Barun - I dont know.. must ask her..

  • here must be something that she still says in between talkings.

Barun - Are yaar... we have spend our life with each other for long...theres lots of things then..and she is not much of romantic... [Laughs]

  • There are many girls who are drooling over you..? Why did you get married ?? Kitne ladkiyon ke dil toda aapne?


Barun - No yaar.. I havent broken any girl's heart intentionally...But... I mean... thats the way it is .. [Smiles]
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:24 pm

iulianagl a scris:

Oare?Mama cand aud de creativii lor imi aduce aminte de Jocurile Foamei!Chiar ca nu stii ce te asteapta foarte imprevizibili. stupid

Mie imi place ca sunt imprevizibili ca asa nu ma plictisesc dar nu imi place ca pune mult accentul pe drama sau comedie..vrau si romantism... sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 11:29 pm

Skumpyk86 a scris:

Mie imi place ca sunt imprevizibili ca asa nu ma plictisesc dar nu imi place ca pune mult accentul pe drama sau comedie..vrau si romantism... sad

La asta stau prost in serialul asta la Geet au pus mai mult accent pe asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:31 pm

iulianagl a scris:

La asta stau prost in serialul asta la Geet au pus mai mult accent pe asta.

da..frumos ar fii o combinatie din toate....si darama si iubire si comedie ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 11:33 pm

Skumpyk86 a scris:

da..frumos ar fii o combinatie din toate....si darama si iubire si comedie ...

Pai cam asta asteptam noi dar...nu prea vad sa avem toate astea la un loc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:38 pm

iulianagl a scris:

Pai cam asta asteptam noi dar...nu prea vad sa avem toate astea la un loc.

cand incep romantismul se termina serialul... Smile

Gata eu ies..nb kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 11:40 pm

Skumpyk86 a scris:

cand incep romantismul se termina serialul... Smile

Gata eu ies..nb kiss

Noapte buna iubita.O saptamana cat mai usoara. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 20 Mai 2012, 11:41 pm

Stiti cum vine vorba..nemultumitului i se ia darul..in loc sa fim multumite..mai mult romantism decat sa-i spuna Arnav lui Khushi ca o iubeste nu mai avem ocazia sa vedem si sa auzim..cine stie pentru cat timp de acum incolo..daca apar sporadic in serial..ba pleaca Barun..ba va pleca si Sanaya..noi ramanem cu romanticii Payal -Akhas,
Anjali-Shyam...
Dar tare mi-as fi dorit ca intr-adevar sa-i spuna din tot sufletul ca o iubeste.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516 si uite-asa visez cai verzi pe pereti.. stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 20 Mai 2012, 11:42 pm

Noapte buna Miha ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 20 Mai 2012, 11:45 pm

petronela a scris:Stiti cum vine vorba..nemultumitului i se ia darul..in loc sa fim multumite..mai mult romantism decat sa-i spuna Arnav lui Khushi ca o iubeste nu mai avem ocazia sa vedem si sa auzim..cine stie pentru cat timp de acum incolo..daca apar sporadic in serial..ba pleaca Barun..ba va pleca si Sanaya..noi ramanem cu romanticii Payal -Akhas,
Anjali-Shyam...
Dar tare mi-as fi dorit ca intr-adevar sa-i spuna din tot sufletul ca o iubeste.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516 si uite-asa visez cai verzi pe pereti.. stupid

Si s-o priveasca si in ochi cand ii spune asta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 20 Mai 2012, 11:48 pm

iulianagl a scris:

Noapte buna iubita.O saptamana cat mai usoara. kiss

kiss Ms...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum