Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 8:06 pm


Melodia romantica din visul lui Khushi. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 283516 "Cand o sa vii iubirea mea".
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 8:45 pm


Vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:04 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 23 Mai 2012, 8:46 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 8:48 pm

narcisa a scris:
Și eu.

kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 23 Mai 2012, 8:58 pm

Khushi: Știu. Pot să simt că ceva rău s-a întâmplat cu tine.

Robot: Numărul ăsta nu există.
Khsuhi: De ce nu pot să dau de tine? Acum o oră funcționa. Îmi cer scuze d-nul Aman că vă deranjez atât de târziu în noapte. Vreau doar să-mi confirmați că sunteți sigur că nu știți nimic despre nici o afacere în Scoția. Așa? Bine, mulțumesc.
Exact, cu trei zile în urmă, de la Delhi în Scoția. Vă rog să-mi spuneți care a fost ora zborului. Cum? Bine, mulțumesc.
Anjali: Cum? Ești în Scoția?
Khushi: Dacă nu a fost nici un zbor din Delhi spre Scoția în ziua aceea, asta înseamnă că....

Om rău: Ce s-a întâmplat cu el? A leșinat?
Om rău: O Doamne! Unde e medicamentul lui? Șeful ne-a spus că suferă de o boală. Cred că aia cu zahărul.
Om rău: Diabet?
Om rău: Da, exact.
Om rău: Ce mai aștepți? Du-te și adu-i medicamentul. Amintiți-vă că dacă se întâmplă ceva rău cu el, șeful nu ne va cruța. Du-te. Hei, grăbește-te. Du-te acum. Sper că mai e viu.

Khushi: Dacă Arnav e în Scoția atunci de ce a trimis mesaj că e în Londra? Ar fi trebuit să-l întreb asta când a sunat. Nici Aman nu știe nimic despre o afacere în Scoția, nici cumnatul Akash. În ziua aceea nu a fost nici zbor dinspre Delhi spre Scoția.

Arnav: Khushi, sunt bine. Khushi, te iubesc.
Khsuhi: Și de ce el... de ce mi-a spus asta? Așa, deodată? Și felul în care mi-a vorbit? Nu era felul lui obișnuit de a-mi vorbi. Atunci... de ce mi-a spus lucrul acela?

Arnav: Pentru că știu despre tine și despre Shyam. Știu că ai o aventură cu Shyam.
Pentru că tu nu ai caracter.
Khushi: Cel care mi-a spus atât de multe, care m-a făcut să plâng, care m-a necăjit atât de mult... cel care nu mi-a dat nici măcar o șansă de a-mi dovedi identitatea/adevărata față îmi spune acum....
Arnav: Khushi, te iubesc.
Khuhsi: Cum poate să spună un lucru atât de mare, cu atâta ușurință? Probabil că e în necaz. Dacă totul ar fi fost bine, nu mi-ar fi spus așa ceva. Oare este...în pericol?
Oare a vrut Arnav să-mi spună ceva?
Știu. Simt că este în pericol.

Akash: Da, toate sunt bune. Prețurile de pe linia de producție sunt bune. Da perfect.
Payal: Akash! Astăzi am pregătit micul dejun în grădină, special pentru tine. Te rog, mănâncă ceva.
Akash: O clipă. Payal, chiar nu am timp pentru micul dejun. Îmi pare rău, trebuie să plec.
Nani: Cum Chote nu-i aici, Khushi e îngrijorată. Și pentru că nu-i aici Chote, Akash are atât de mult de muncă că și el e îngrijorat. Cum el are probleme, au crescut și problemele lui Payal. Când se va întoarce Chote, totul își va relua bunul mers. Dar până se va întoarce, trebuie să fac ceva.

Nani: Alo!
Akash: Da, bunico.
Nani: Taci și ascultă. De când a plecat Chote ai devenit atât de ocupat, nu mănânci și asta o afectează pe Payal. Știu că ești ocupat. Dar de ce nu mănânci? E bine că nu ți-ai luat micul dejun dar deseară va trebui să o scoți pe Payal la cină într-un loc drăguț.
Akash: Bunico, problema e că...
Nani: Ajunge. Tot ce am spus, e un ordin.
Payal: Alo?
Akash: Payal, ești conștientă că sunt atât de presat de muncă zilele astea.
Payal: da, e în regulă. Nu e nevoie să mergem nicăieri.
Akash: Bine, de vreme ce bunica m-a amenințat, va trebui să mergem.
Payal: Bine. Dar mergem doar pentru că bunica a hotărât asta. Bine?
Akash: La revedere.
Payal: La revedere.

Khsuhi: A fost la aeroport acum trei zile să plece la Londra. Dar nu a ajuns la Londra. Nici măcar nu a urcat la bord. După asta...
Polițist: Jagadish! I-ai ascultat povestea?
Jaga: Da, domnule.
Polițist: Atunci înregistrează plângerea.
Jaga: Da, domnule.
Polițist: Adu registrul atunci.
Jaga: O, acum îl aduc, domnule.
Polițist: Deci, doamnă, cum de știți că soțul dv. e în pericol?
khsuhi: Pentru că mi-a spus că mă iubește.
Polițist: El a spus că te iubește și tu ai crezut că e în pericol pentru că te iubește pe tine? Smile Smile Ce poveste de dragoste! O poveste de dragoste cu
Jaga: Domnule, jurnaliștii sunt aici. Au aflat despre răpire și iată-i. Domnule, cum au aflat despre asta?
Polițist: Jagadish, e treaba lor să caute știri. De asta au venit aici. Înregistrează toate detaliile. După asta vom începe investigația. Ce spui?
Jaga: Da, domnule.
Polițist: Doamnă, dați-ne o poză, va trebui să venim la dv. acasă să investigăm. Să mergem.
Khushi: Dacă le spun totul, vor veni acasă să învestigheze. Și atunci toată lumea va afla. Poate chiar și presa va afla despre asta. Nu, nu pot să-mi asum așa un risc. Trebuie să-l caut pe alte căi.

Shyam: Ce s-a întâmplat?
Khsuhi: Eu îl citeam.
Shyam: Chiar și eu vreau să văd ce citești cu atâta atenție. Ce a fost publicat în ziarul de azi, de ai venit aici să-l smulgi? Care e problema Khushi? Este vreo știre despre cumnatul?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mier 23 Mai 2012, 9:45 pm, editata de 1 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 9:35 pm

Sigur Shyam stie ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 9:36 pm

Ce motiv le-a dat si ea politistilor ia spus ca o iubeste. Smile Smile Inocenta rau.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 23 Mai 2012, 9:41 pm

Cum zic creativii lor ca nu sunt romantici ca m-au innebunit ..Khushi tot timpul viseaza... Smile si ce vise are..
si eu nu visez nimic nici noaptea, nici ziua..


petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 9:41 pm

petronela a scris:Cum zic creativii lor ca nu sunt romantici ca m-au innebunit ..Khushi tot timpul viseaza... Smile si ce vise are..
si eu nu visez nimic nici noaptea, nici ziua..



Ei acum sa nu-mi spui ca esti "individioasa"? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 23 Mai 2012, 9:43 pm

iulianagl a scris:

Ei acum sa nu-mi spui ca esti "individioasa"? Smile
Cum sa nu fiu ?? Nu vezi ce vise are Khushi..unul mai frumos ca altul...problemele apar cand se trezeste din vis.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 9:44 pm

petronela a scris:
Cum sa nu fiu ?? Nu vezi ce vise are Khushi..unul mai frumos ca altul...problemele apar cand se trezeste din vis.. Smile Smile

Ar trebui sa viseze tot timpul ca sa numai fie probleme. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 23 Mai 2012, 9:50 pm

Cred ca si Arnav trece in lumea viselor... Smile oare el ce viseaza ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 23 Mai 2012, 9:56 pm

Iulia tradu și mie frumos: A missing love story. Piligi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 9:57 pm

narcisa a scris:Iulia tradu și mie frumos: A missing love story. Piligi.

O poveste de dragoste pierduta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 10:06 pm

Mie imi place cum vorbeste Bua. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 23 Mai 2012, 10:06 pm

iulianagl a scris:

O poveste de dragoste pierduta.
Mulțumesc. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 10:09 pm

Cum o striga pe Khushi tateilia. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 10:10 pm

narcisa a scris:
Mulțumesc. kiss

Ma supar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 23 Mai 2012, 10:20 pm

Cand am vazut poza aia in care aprinde lumanarea,am crezut ca e din luna de miere ..,care a fost cu Bali sau m-am gandit care va fi..si cand colo ..surpriza..era tot in visul lui Khushi..cred ca n-o sa mai fac diferenta intre vis si realitate... Smile pe mine m-au ametit..voi cum sunteti ??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 10:27 pm

petronela a scris:Cand am vazut poza aia in care aprinde lumanarea,am crezut ca e din luna de miere ..,care a fost cu Bali sau m-am gandit care va fi..si cand colo ..surpriza..era tot in visul lui Khushi..cred ca n-o sa mai fac diferenta intre vis si realitate... Smile pe mine m-au ametit..voi cum sunteti ??? Smile

Eu una chiar ca sunt ametita.. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 23 Mai 2012, 10:29 pm

iulianagl a scris:

Eu una chiar ca sunt ametita.. Smile Smile
Tu cred ca esti ametita de la medicamente..sorry..
mie mi s-au incretit creierii de la atatea vise.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Mai 2012, 10:37 pm

petronela a scris:
Tu cred ca esti ametita de la medicamente..sorry..
mie mi s-au incretit creierii de la atatea vise.. Smile Smile

Smile Smile Mai am patru zile si gata scap.Eu va spun noapte buna ca numai pot sta. kiss Vise placute mai ales tie Pedro.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 23 Mai 2012, 10:49 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Mai am patru zile si gata scap.Eu va spun noapte buna ca numai pot sta. kiss Vise placute mai ales tie Pedro.
Multumesc ! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 244732
Noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 23 Mai 2012, 10:57 pm

iulianagl a scris:

Ma supar.
De ce?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 23 Mai 2012, 11:33 pm

pfffff...ia spus te iubescccc.........inseamna k a aflat adevaru k ea nu a avut nici-o vina sad sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 23 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 23 din 40 Înapoi  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum