Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 24 Mai 2012, 8:08 pm

iulianagl a scris:Dar am vazut episodul 51 mai dar am ras de Mami cand a scapat cutitul Lavy si a cazut intre degetele de la picioare mama ce faza hello, hi, 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 155656.
A fost singurul episod în care chiar mi-a plăcut de Manorama, fără rezerve.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 24 Mai 2012, 8:08 pm

narcisa a scris:
A fost singurul episod în care chiar mi-a plăcut de Manorama, fără rezerve.

Exact. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 24 Mai 2012, 8:13 pm

Ies puțin Iulia, mă strigi când apare traducerea, piligi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 24 Mai 2012, 8:14 pm

narcisa a scris:Ies puțin Iulia, mă strigi când apare traducerea, piligi.

Ok kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 24 Mai 2012, 8:50 pm


Vizionare placuta eu ma apuc de treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:06 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 24 Mai 2012, 9:11 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta eu ma apuc de treaba. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 24 Mai 2012, 9:19 pm

Khsuhi: Ascultă.
Detectiv: Ascult.
Khushi: Aici.
Detectiv: Da, chiar aici.
Khushi: Soțul meu lipsește.
Detectiv: Sunați-mă peste șase luni pentru programare. Bine?
Khuhis: Bună ziua. Sunt Khushi Kumari Gupta Singh Raizada. V-am sunat.
Detectiv: Bine. Deci soțul dv lipsește?
Khuhsi: Da.
Detectiv: Îl vom găsi. Care e răscumpărarea cerută de răpitori?
Khushi: Răscumpărare?
Detectiv: Vreun telefon? Vreo scrisoare?
Khsuhi: Nu, nu, nici un telefon.
Detectiv: Va suna. Detaliile doamnă.
khushi: A plecat la Londra acum patru zile. A intrat în aeroport dar mai târziu am aflat că nu s-a urcat la bord.
Detectiv: Bine, Londra. Acum cinci zile. Bine. Să vorbim despre taxe.
Khsuhi: Mă scuzați?
Detectiv: Taxele noastre. Avem nevoie de bani ca să-l căutăm, nu-i așa?
Detectiv: Doamnă, trebuie să investigăm. Cum ar fi... hârtiile lui. Ceva documente.
Khsuhi: Nu, nu. Nimeni nu trebuie să știe despre asta. Dacă veți face asta toată lumea își va da seama.
Detectiv: Vom cere mai mulți bani dacă o vom face în secret.
Detectiv: Calculez și-ți spun. Transportul, mâncarea și secretul tău.
Detectiv: 20 000 de rupii pe zi. Plus taxele. Începând de azi.
khushi: Ce? 20 000 de rupii pentru o zi? Și începând de azi? Nici măcar n-ați început să lucrați.
Detectiv: De asta se numește în avans, doamnă. Trebuie să plătiți înainte de a începe munca.
khuhsi: Mă voi gândi.
Detectiv: Gândiți-vă repede, doamnă.
Detectiv: Oare am cerut prea mult? Cred că 18 000 de rupii ar fi fost de ajuns.
Detectiv: Părea deja foarte tensionată. Se va întoarce.
Detectiv: Șefu, cred că e cineva afară.
Detectiv: Cine era?

Khuhsi: Nu-mi amintesc unde am pus telefonul. Dacă primesc un telefon urgent? Cred că ar trebui să mă duc înapoi la acei detectivi. Dar de unde pot să fac rost de o sumă atât de mare? Dumnezeu știe unde mi-am pus telefonul.
Shyam: Tu l-ai lăsat iar eu l-am găsit Khushi ji. L-ai lăsat în hall și-l cauți aici. L-am găsit și m-am gândit să ți-l dau înapoi. Vreau să te întreb ceva așa că...
Khushi: Dacă vrei să întrebi că...
Shyam: Vreau doar să întreb de ce ești atât de îngrijorată.
Khsuhi: Dacă sunt sau nu sunt îngrijorată, tu nu ai nici o legătură cu asta.
Shyam: De fapt... tu ai fost într-un anumit loc, nu-i așa? De când te-ai întors pari un pic îngrijorată, așa că m-am gândit...
Khsuhi: Nu trebuie să te gândești la mine. Dă-mi telefonul înapoi. Dacă ai chef de un comportament atât de ciudat, atunci păstrează telefonul.
Shyam: Iar te-ai supărat pe mine Khushi ji. Ia-l. Lasă-mă să fiu generos cu tine. Hei! De ce ai nevoie atât de mult de telefon? De parcă Arnav te va suna.
Khushi: Nici măcar nu încerca să mă atingi. Și ieși afară. Lasă-mă. Lasă...
Shyam: De ce Khushi ji? De ce? De ce te deranjează să te ating? Iar lacrimile tale... lacrimile tale sunt doar pentru persoana care te-a rănit cel mai mult. Nu ți-a produs el mai multă durere decât ți-am produs eu? Și atunci de ce doar eu sunt cel care primește pedeapsa Khushi ji? Iar el...
Khushi: Tu chiar nu știi. Pentru un moment am simțit că vrei să vorbești despre lucrul care este cel mai important pentru tine. Ai uitat de acele hârtii? Când Arnav era aici erai după acele hârtii tot timpul. Ce s-a întâmplat acum? De când a plecat nu mai ai nevoie de acele hârtii?
Shyam: Da, nu mai am nevoie de acele hârtii. Am corectat vechile documente Khsuhi ji. De asta nu ți le mai cer.

Shyam: Ce s-a întâmplat? Spune-mi. Ce? Nu ți-am spus? Dacă mai faceți vreo greșeală, urmarea nu va fi plăcută.
Anjali: Ce s-a întâmplat?
Shyam: Anjali, te rog! Regina mea, e o muncă foarte stresantă. Tu... De ce te îngrijorezi? Mă voi descurca. I-ai dat telefonul lui Khushi ji.
Shyam: Mă duc afară, bine?
Anjali: Bine.

Shyam: De ce te simți atât de rău când te ating? Iar lacrimile tale... sunt doar pentru acea persoană care te-a rănit cel mai mult.
Khsuhi: Te avertizez! Dacă... Mătușa, tu ești?!
Manorama: Hello! Hi! Bye bye! Sari rupt, trebuie să vorbesc cu tine.
Khsuhi: În ce problemă?
Manorama: Tu nu pui întrebări. Clar? Eu întreb și tu răspunzi. Ai înțeles? Acum spune-mi. Ce-ai vorbit cu Arnav ziua trecută?
Arnav: Khushi, sunt bine. Khushi, te iubesc.
Khushi: Nu mare lucru, mătușa. Dar de ce...
Manorama: Nu ți-am spus să nu pui întrebări? Doar să dai răspunsuri. Spune-mi, ce-ai vorbit cu Arnav ieri? Vorbește.
Khushi: A spus doar că e bine.
manorama: Hello! Hi! Bye bye!
Khushi: Ce-a apucat-o pe mătușa, așa deodată? De ce întreabă de Arnav?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 24 Mai 2012, 9:59 pm

Cine o urmareste pe Khushi?Mamiji. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 24 Mai 2012, 10:11 pm

Fetele vă urez noapte bună cu vise plăcute. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 24 Mai 2012, 10:13 pm

narcisa a scris:Fetele vă urez noapte bună cu vise plăcute. kiss


Noapte buna, te urmez curand. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 24 Mai 2012, 10:15 pm

Oare din greseala n-a inregistrat Khushi cu telefonul discutia dintre ea si Shyam?Ca prea a punctat faza.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 24 Mai 2012, 10:34 pm

Good night ladies. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Joi 24 Mai 2012, 11:12 pm

oare cn o urmarea????ori Shyam..ori Manorama.....sau vreunu din rapitori.......offf
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Joi 24 Mai 2012, 11:31 pm

Noapte buna dragalaselor! kiss

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 02_sweetdreams
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 25 Mai 2012, 7:24 am

Buna dimineata.Eu zic ca o urmarea Mami ca i s-aau vazut bratarile.Dar alta gaselnita se zvoneste ca cica l-ar fi rapit Anjali si Akash.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de denta Vin 25 Mai 2012, 7:50 am

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 6084681
denta
denta
vip
vip

Mesaje : 887
Data de inscriere : 24/05/2010

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 25 Mai 2012, 8:05 am

Buna dimineata dragalaselor!Ocafea cu multa dragoste...

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 2124481xsrciu1ffu
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Mai 2012, 8:59 am

Buna dimi! cafea
O zi frumoasa! :te4w: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 3891662330 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 4182192971
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Vin 25 Mai 2012, 9:53 am

buna,doamnelor!
ce ziceti...Shyam este seful sau doar un pion in tabara rapitorilor?...eu nu cred ca este seful,ci doar a profitat de imprejurari pt.a obtine semnatura pe actele trucate...daca/l vroia mort avea multe alte posibilitati nu avea nevoie de asa multi complici...iar pe Khushi o vrea ca un bonus...motivul rapirii:concurenta sau unchil de la care si/a recuperat Arnav casa copilariei...nu cred ca seful rapitorilor are in plan uciderea lui Arnav,dar probabil Shyam v/a incerca din nou sa manipuleze situatia...o zi buna sa aveti!...in centru avem din nou cod galben, 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 155656 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 25 Mai 2012, 11:36 am

Buna... kiss

Noul promo pus la video/promo..

-promo arata scene vechi ..

Arnav is held at gun point and Khushi saying something has happened to him and she has to save him.


In noutati am pus o nota scrisa de Gautam Hegde ..e interesanta,mie imi da senzatia ca oarecum se justifica ca pentru erori etc...povestea in sine...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Mai 2012, 12:05 pm

Multumim Skumpyk

Eu ma delectez cu episoade vechi ... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 3891662330
https://www.youtube.com/watch?v=DY3sIIjJ_EM&feature=relmfu
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Mai 2012, 12:09 pm

Fetelor aici cei doi erau casatoriti?

https://www.youtube.com/watch?v=QPlyvCLUceA&feature=related
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 25 Mai 2012, 12:16 pm

Admin_dea05 a scris:Fetelor aici cei doi erau casatoriti?
https://www.youtube.com/watch?v=QPlyvCLUceA&feature=related
Nu acolo nu erau casatoriti..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 25 Mai 2012, 12:18 pm

Admin_dea05 a scris:Multumim Skumpyk

Eu ma delectez cu episoade vechi ... 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 3891662330
https://www.youtube.com/watch?v=DY3sIIjJ_EM&feature=relmfu

super...eu cu invatatul la audit (maine dimi examne) si cu forumul... Smile

Maine o sa scriu in examen numai de aici... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 25 Mai 2012, 12:25 pm

Skumpyk86 a scris:
super...eu cu invatatul la audit (maine dimi examne) si cu forumul... Smile

Maine o sa scriu in examen numai de aici... Smile
Iubita ai grija sa nu scrii despre rapirea lui Arnav.. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 3891662330

Bafta maine! 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 1675527842
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 25 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 40 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum