Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Mai 2012, 11:11 pm

narcisa a scris:
Sunt de acord cu tine Alexa, a făcut treabă bună. A fost mult mai bine (mă refer la toată perioada cât a lipsiit Barun) decât mă așteptam să fie, fără actorul principal.

Ma uit la asta si numai pit de ras.Ia uite la ei ala o stropeste cu apa pe sestache iar ea nu-i mai da drumul la par.Cred ca sigur lui Barun ia fost dor de asa ceva.

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Mai 2012, 11:12 pm

Alexa20 a scris:

Ma asteptam sa fie cu totul alta poveste, dar au mascat bine iesirea lui. Si nici nu s-a simtit lipsa prea rau in film. Cred ca toata lumea a reactionat asa, pentru ca au aflat ca Barun face un nou film, si de aceea lipseste. Dar daca nu afla nimeni de plecarea lui, nici nu isi dateau seama de asta.

Eu cred ca era mai bine sa snu se afle ca numai crea panica asta ba ca se lasa de serial ba ca nu stiu ce?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Mai 2012, 11:19 pm

iulianagl a scris:

Eu cred ca era mai bine sa snu se afle ca numai crea panica asta ba ca se lasa de serial ba ca nu stiu ce?

Stii doar cum sunt jurnalisti. Se tine scai de viata ta Smile Problema este ca nu avea cum sa ascunda asta. Iar referitor la toate zvonurile ... Cred ca unii oameni nu au ce face, si se gandeste sa mai spuna o prostie. Iar restul lumii se alarmeaza aiurea. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Mai 2012, 11:21 pm

Alexa20 a scris:

Stii doar cum sunt jurnalisti. Se tine scai de viata ta Smile Problema este ca nu avea cum sa ascunda asta. Iar referitor la toate zvonurile ... Cred ca unii oameni nu au ce face, si se gandeste sa mai spuna o prostie. Iar restul lumii se alarmeaza aiurea. Smile Smile

Sincer devenise chiar enervant la un moment dat ca unde dadeam tot despre asta se vorbea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Mai 2012, 11:25 pm

iulianagl a scris:

Sincer devenise chiar enervant la un moment dat ca unde dadeam tot despre asta se vorbea.

Pai da, ca toata lumea vorbea de acelasi lucru. Saracu, el a negat de nnn ori, dar lumea nu si nu. Smile Smile Acum se anunta ca o sa plece Anjali. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Mai 2012, 11:26 pm

Alexa20 a scris:

Pai da, ca toata lumea vorbea de acelasi lucru. Saracu, el a negat de nnn ori, dar lumea nu si nu. Smile Smile Acum se anunta ca o sa plece Anjali. Smile Smile

Acum chiar ca nu mai bag in seama tot. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 29 Mai 2012, 11:36 pm

Fetelor eu va las. Azi sunt tare obosita, asa ca patul meu arata ca un norisorrrrr moaleeee Smile Noapte buna si somnic pufos. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 1621748489
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 29 Mai 2012, 11:39 pm

Alexa20 a scris:Fetelor eu va las. Azi sunt tare obosita, asa ca patul meu arata ca un norisorrrrr moaleeee Smile Noapte buna si somnic pufos. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 1621748489

Noapte buna iubita vise cat mai placute si colorate. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 12:08 am

Oky doky Buburuzelor am plecat si eu la nani.Noapte buna. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mier 30 Mai 2012, 1:36 am

feteleee dar a-ti vazut in promo ala in care la salvat KKushi si fugea cu ea de mana k nu e Sania Smile .......nu au mascat si ei dublura Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Mai 2012, 11:00 am

AdrianaMatza a scris:feteleee dar a-ti vazut in promo ala in care la salvat KKushi si fugea cu ea de mana k nu e Sania Smile .......nu au mascat si ei dublura Smile


Buna...
eu acolo am speranta ca doar repetau...

Rating 23-29 Mai..
11)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon? 2.5 - 2.3 kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Mai 2012, 11:18 am

Cred ca doar repetau pentru ca...Sanaya si dublura au imbracamintea de alta culoare...dar sa speram ca nu vom avea alta surpriza...de la iss ma astept la orice.. sad
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 292632_299982683424907_225644494192060_673916_559464681_n
credit: IF


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 30 Mai 2012, 7:05 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 5:40 pm

Buna.Doamne ce mai minte Shyam. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 5:54 pm

O boy, o boy ce promo frumos avem. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516 De ce tine asa de putin. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 5:59 pm

Ok!!Ies sa ma.. nu stiu vad eu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Mai 2012, 7:03 pm

Buna

cine credeti ca e rapitorul???...nu prea seamana cu Shyam...poate fii cel care il supraveheaza pe Aranv in poza...am vazut ca uni zic ca poate fii si Akash...dar cam greu sa cred asta..plus ca de multe ori in serial nu apare chair exact cum da ei in promo..
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Aak


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 30 Mai 2012, 7:41 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 30 Mai 2012, 7:06 pm

Nk:

"Guyz my re entry has bin delayed for about a week.."


kiss 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 9:00 pm


Buna si vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 8:19 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 30 Mai 2012, 9:01 pm

iulianagl a scris:
Buna si vizionare placuta.Eu ma apuc de treaba. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 9:02 pm

narcisa a scris:
Și eu.


Narcisa esti sigura?Poti?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 30 Mai 2012, 9:03 pm

iulianagl a scris:


Narcisa esti sigura?Poti?
Da, încă n-am fost la control să văd dacă am interdicție. Deci până aflu, mai pot. Smile sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 9:13 pm

narcisa a scris:
Da, încă n-am fost la control să văd dacă am interdicție. Deci până aflu, mai pot. Smile sad


Ai grija daca nu esti sigura ca mai poti sa-mi spui, da? kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 30 Mai 2012, 9:15 pm

Shyam: Să te duc acasă Khushi ji?

Khushi: Dacă Shyam nu este implicat, atunci cine l-a răpit pe Arnav? Oare îl urăște... O persoană geloasă pe succesul lui. Sau cineva de la biroul lui...
Manorama: O, ești aici? Unde ai fost? Te-am căutat. Ai aflat ceva?
Khushi: Nu, mătușa.
Manorama: Apropo, unde ai fost?
Khsuhi: De fapt, am avut ceva de lucru.
Manorama: Lucru? Ce fel de lucru?
Khsuhi: Nimic important mătușa. Ia loc, te rog.
Khushi: Spune-mi, mătușa, ai aflat vreun indiciu? Cred că ar trebui să refacem întregul scenariu.
Arnav ji nu e în Scoția iar când ai format numărul...
Manorama: Operatorul a vorbit în Hindi.
Khushi: Asta înseamnă că e în India.
Manorama. Iar pe casetă l-am văzut ieșind din aeroport.
Khsuhi;: Asta înseamnă că Arnav ji este în Delhi.
Manorma: Cu siguranță e în Delhi. Iar Delhi nu e chiar așa de departe. Dar, până la urmă, cum să-l căutăm?

Om: Arnav Singh Raizada este acasă?
Manorma: Sari rupt!
Khushi: Ce s-a întâmplat mătușa?
Manorma: Arnav...
Om: Doamnă, vă rog, semnați aici.
Manorma: O clipă! Dacă e ceva legat de Arnav?
Khushi: Dar ce mătușa?
Manorma: Vreau să spun, o batistă cu pete de sânge. Sau... ceva legat de răpitor.
Anjali: Hei! De ce stați amândouă aici, așa? Ăsta este a lui Arnav. Să semnez. Mulțumesc.
khushi: Cumnata, nu te deranja. Îl păstrez eu.
Anjali: Știi ce conține? Sunt medicamentele lui Arnav. Pentru diabet. Uitați-vă.
Manorma: Chiar e surprinzător. Vreau să spun, medicamente.
Anjali: Da, personalul de la Royal Medicals le-a trimis. Apropo, Khushi, ar trebui să ai grijă de ele. Poftim, ia-le. De fapt, aceste medicamente nu se găsesc ușor. Așa că le iau după o perioadă de trei luni. Sunt câteva magazine în Delhi de unde le poți cumpăra. E ilegal să le cumperi fără rețetă.
Khsuhi: Cumnata, de unde le mai putem lua? Vreau să spun, dacă e o urgență.
Anjali: Este un magazin R. K. Medical în Gurgaon. Un al doilea la farmacistul Jeevan și câteva magazine în vechiul Delhi.
Manorma: Bine. Vino după mine.

Manorma: Ea cumpără aceste medicamente la fiecare trei luni. Înseamnă că Arnav e pe cale de a rămâne fără medicamente.
Khsuhi: Cum?!
Manorma: Relaxează-te! Probabil a fost un motiv în spatele acestei răpiri. Până obține ceea ce vrea, va avea grijă de Arnav.
Khsuhi: Înseamnă că răpitorii au cumpărat aceste medicamente de undeva.
Manorma: Corect. E foarte posibil. Putem să cumpărăm aceste medicamente și din altă parte. Dar de unde, mai exact? Scrie! Jeevan Medical, Pandara Road, New Delhi.
Khushi: Bine. Sunt cinci. Trebuie să le verificăm pe toate.
Manorma: Dezbină/desparte și condu. Tu verifică trei.
Khsuhi: Și tu două.
Mnaorma: Corect. Un plan bun.
Khushi: Mătușa, cumnata a spus că aceste medicamente nu se eliberează fără rețetă.
Manorma: Dar numele pacientului e scris pe rețetă.
Khushi: Și ai nevoie și de numărul lui de contact. Asta înseamnă că dacă mergem acolo vom afla cine a cumpărat aceste medicamente în ultimele zile. Mătușa... dacă n-ai fi fost tu...
Manorma: Hello! Hi! Bye bye! Fac asta pentru Arnav.
Khsuhi: Știu. De asta îți mulțumesc.
Manorma. Nu mai menționa.

Manorma: Cui ați vândut acest medicament în ultima săptămână?
Om: De ce v-aș spune asta? Cine sunteți?
Manorma: Sunt Manorama, scuză-mă.
Om: Și?
Manorma: Cum adică și? Cercetez câți oameni suferă de diabet în Delhi. Va trebui să-mi dați informația.
Da, da, supraveghere medicamente. Vreau să spun că e o supraveghere a spitalului. Hei, vă rog.

Om: Bine, plec acum. Ai grijă de el la noapte.
Om: Bine.

Khushi: Vă rog să mă ajutați. E foarte important pentru mine să știu asta.
Om: Nu pot să dau informația asta oricui.
Khushi: Vă rog. Aveți dreptul să refuzați cererea mea. Dar adevărul este că eu caut pe cineva. Informația pe care mi-o dați ar putea să mă ajute în căutarea mea. Știu că nimeni nu poate cumpăra medicamentele fără rețetă. Vă rog, ajutați-mă!

Om: Medicamentul tău e aici. Medicamente speciale pentru diabet.

Arnav: Khushi! La naiba!
Khsuhi: Arnav ji!


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mier 30 Mai 2012, 10:05 pm, editata de 2 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Mier 30 Mai 2012, 9:16 pm

iulianagl a scris:


Ai grija daca nu esti sigura ca mai poti sa-mi spui, da? kiss
Îți spun, oricum văd că tu traduci și Madhu, ai mult de muncă, eu încă n-am văzut nimic din film, poate de săptămâna viitoare încep să mă uit.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 30 Mai 2012, 10:10 pm

narcisa a scris:
Îți spun, oricum văd că tu traduci și Madhu, ai mult de muncă, eu încă n-am văzut nimic din film, poate de săptămâna viitoare încep să mă uit.


E fain dar se vede atat de naspa scrisul ca trebuie sa-mi iau o lupa neaparat. Smile Ca lui Mamiji.Hello.Hi.Bye bye!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum