Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 29 Iun 2012, 11:34 pm

Si inca ceva foarte interesant din ce am inteles eu cu google...

You guys voted for Gurmeet day and night.I did vote for him on Jhalak too, but he goes and kisses the Dustbin Debina infront of everyone.Don't you people feel betrayed?If Gurmeet ever wins Jhalak, the dustbin will make sure to use that popularity to make you guys feel very bad and hurt your feelings.Is this what you wanted to see??No right?I appreciate Gurmeet as a good human being but frankly speaking I hate his bitter half as I would like to mention it.
I've been a SRK fan since Grade 1, I suppose and today I'm married with a kid.Not a single day did I ever think bad of Gauri Khan and say that SRK should leave her.Gauri has always been a supportive and understanding wife not a demanding one.So why would I think ill of her?
That same way, I've been a Gurmeet Choudhary fan too.
This is a public wall and I'm sure if not Gurmeet at least one of his friends would see this which I wouldn't mind.Just wanted to let Gurmeet Choudhary know that he deserves a decent wife and not a mad hatter like Debina who is here to use all his money and fame for her advantage and make him look like a puppet on national tv.
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 29 Iun 2012, 11:37 pm

lica54 a scris:Va rog frumos daca vrea cineva sa traduca ce se spune aici...

Sorry Gurmeet, myself and my family love you very much but, from tomorrow onwards I won't be voting for you on Jhalak anymore.The day Debina decides to keep her feet away from the sets of Jhalak, I shall make sure to be the first to vote for you.

You may vote, it's your choice! But do not grumble on the day Debina loiters everywhere with him in pride.Laughing at your efforts.You're are not making Gurmeet the winner, but at the end of Jhalak Debina might end up being the winner.Tell me do you want a bitch like her to become popular?Do you want a great guy like Gurmeet live with a PIG like the Dustbin?Tomorrow you guys will vote for Gurmeet for sure, but are you happy to see him go kiss the PIG?Who wins?The longer Gurmeet's on Jhalak, the more Debina will make advantage.I want to see Gurmeet succeed in life, but that is once he stands on his own feet leaving aside the PIG.

Dadi iti spun in mare si o sa traduc asta mai tarziu.Cineva nu-l mai voteaza pe Guru la show-ul ala din cauza Debunei.A zis ca o sa-l mai voteze cand numai este ea in fata lui.Deci Debuna a suparat spectatorii si o face albie de porci.A zis ca ea este cea care vrea sa fie populara pe spinarea lui Guru si ca vrea sa-l vada pe Guru adica sa iabe suuces in viata dar asta va fi cand va sta pe picioarele lui si sa o paraseasca pe acea PURCICA.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 29 Iun 2012, 11:44 pm

Multumesc Iuliana!Iti amintesti ca si tu spuneai o data ca Debina il sprijina in acest proect ca demult nu s-a mai auzit nimic despre ei? si mai ales despre ea...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 29 Iun 2012, 11:48 pm

lica54 a scris:Multumesc Iuliana!Iti amintesti ca si tu spuneai o data ca Debina il sprijina in acest proect ca demult nu s-a mai auzit nimic despre ei? si mai ales despre ea...

Dadi este clar asta dar stai sa vezi ca poate o sa mearga cu show-ul asta un timp iar dupa aceea ce o sa faca ca lui ii trebuie pe cineva care sa il faca sa stea in fata iar cu Debuna n-are nicio sansa si ea stie asta de aceea il impinge la lucruri de genul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 29 Iun 2012, 11:53 pm

Dragalaselor va kiss de noapte buna na auzim maine ma dupa amiaza..

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Upyoe
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 30 Iun 2012, 12:12 am

lica54 a scris:Dragalaselor va kiss de noapte buna na auzim maine ma dupa amiaza..


Nopate buna Dadi mai stau si eu un pic adica sa incep la Madhu si merg si eu la culcare. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Lun 12 Noi 2012, 8:24 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 30 Iun 2012, 12:47 am

Noapte buna.Mi-a placut calitatea lui Abash in acest episod a dat tot ce a fost mai bun, bravo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 8:27 am

petronela a scris:


Petro La Multi ani!Sanatate bucuri si tot ce iti doresti!
Scuze ca iti spun asa tarziu dar nu am putut sa mai intru ieri pe net.. kiss


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Sam 30 Iun 2012, 9:52 am, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 8:29 am

Daca doreste cineva sa o voteze pe Sanaya..
http://www.tellychakkar.com/poll/which-tv-hotties-performance-are-you-excited-watch-eleventh-indian-telly-awards
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 8:42 am

Promo-30 iunie 2012

Crying or Very sad

Credit poze:chowna

kiss 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 30 Iun 2012, 9:17 am

Waww oare ce s-a intamplat cu biata fata!

Petronela scuze pentru intarziere La multi ani ! si din partea mea pt ieri... flower
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 9:29 am

Admin_dea05 a scris:Waww oare ce s-a intamplat cu biata fata!

Petronela scuze pentru intarziere La multi ani ! si din partea mea pt ieri... flower

Nu stiu probabil va fii ranita..uneori imi da senzatia ca Arnav s-a lasat rapit ca sa il prinda pe Shyam..ca si cum s-ar fii facut un plan.
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 X4eEG
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 9:49 am

Skumpyk86 a scris:


Petro La Multi ani!Sanatate bucuri si tot ce oto doresti!
Scuza ca iti spun asa tarziu dar nu am putut sa mai intru ieri pe net.. kiss
Multumesc mult Mihaela !
Sa ai parte de bucurii si sa fii fericita !

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 339191573
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 9:51 am

petronela a scris:
Multumesc mult Mihaela !
Sa ai parte de bucurii si sa fii fericita !

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 339191573
kiss kiss kiss
Acum ies..poate revin mai tarziu..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 9:57 am

Admin_dea05 a scris:Waww oare ce s-a intamplat cu biata fata!

Petronela scuze pentru intarziere La multi ani ! si din partea mea pt ieri... flower
Multumesc mult Anda!
Multumesc si pentru toate surprizele superbe care ni le faci prin creatiile tale!
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 339191573
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 30 Iun 2012, 3:50 pm

Skumpyk86 a scris:Promo-30 iunie 2012

Credit poze:chowna

kiss 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 155656

Aceeasi impresie o am si eu uneori chiar si aseara am zis ca Arnav o testeaza pe Khushi iar pentru asta sa nu i se intample ceva rau lui Khushi ca dupa aceea Chote sa regrete o vesnicie.Sau ar mai faza ca ne arata ca Khushi o sa fie ranita ca stii ca in promo-urile lor e una si in ep. e alta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 4:43 pm

iulianagl a scris:

Aceeasi impresie o am si eu uneori chiar si aseara am zis ca Arnav o testeaza pe Khushi iar pentru asta sa nu i se intample ceva rau lui Khushi ca dupa aceea Chote sa regrete o vesnicie.Sau ar mai faza ca ne arata ca Khushi o sa fie ranita ca stii ca in promo-urile lor e una si in ep. e alta.

Da si mie mi-a trecut prin cap..eu ma gandesc ca nu pentru a o testa pe Khushi ca Shyam nu l-ar ajuta..ci pentru al prinde pe Shyam...o capcana...
La promo uneori se aseamana alteori nu..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 4:56 pm

Cum exista deja zvonuri cu iesirea lui Nk din serial...Karan a spus

"Guyz i dont know if the CV's wil show me gng back or not. & anywayz there is time left so please relax guys..chill ! ; ) Thanks."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 5:21 pm

La promo vad ca mai mult nu se aseamana... nici reantalnirea nu a mai avut loc.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330
Am citit ceva de genul Arnav se lupta cu Shyam si rapitorii ajutat de NK ?? Si pe Payal o da afara din casa Manorama ? Cum e ranita atunci Khushi ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 30 Iun 2012, 5:30 pm

Hello hy, ce faceti fetelor ? Eu am fost plecata azi de aceea am fost absenta. Interesant noul promo, dar oricum nu cred in tot ce arata promo-ul acela. La fel a aratat si la nunta la Geet, ca Brij trage cu arma in Geet, iar in final s-a dovedit cu totul altfel. Asa ca pana nu vad, nu cred 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 67332
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 30 Iun 2012, 5:30 pm

petronela a scris:La promo vad ca mai mult nu se aseamana... nici reantalnirea nu a mai avut loc.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 3891662330
Am citit ceva de genul Arnav se lupta cu Shyam si rapitorii ajutat de NK ?? Si pe Payal o da afara din casa Manorama ? Cum e ranita atunci Khushi ?

Dar asa au fost si in trecut petro unele se aseamana altele nu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 5:32 pm

Alexa20 a scris:Hello hy, ce faceti fetelor ? Eu am fost plecata azi de aceea am fost absenta. Interesant noul promo, dar oricum nu cred in tot ce arata promo-ul acela. La fel a aratat si la nunta la Geet, ca Brij trage cu arma in Geet, iar in final s-a dovedit cu totul altfel. Asa ca pana nu vad, nu cred 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 67332
Asta am zis si eu ca nu seamana mai mereu ce dau la promo..dar ..ceva se intampla si nu e de bine sigur...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 30 Iun 2012, 5:32 pm

Si app, nu trebuia sa arate mai intai marea unire ? Ca m-am uitat la promoul acela de n ori. eu astept marea unire, iar acum numai e nicio unire ? :2a:
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 30 Iun 2012, 5:33 pm

Alexa20 a scris:Si app, nu trebuia sa arate mai intai marea unire ? Ca m-am uitat la promoul acela de n ori. eu astept marea unire, iar acum numai e nicio unire ? :2a:
Smile Smile Cred ca se vor uni totusi acasa..??!!
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Sam 30 Iun 2012, 5:35 pm

petronela a scris:
Smile Smile Cred ca se vor uni totusi acasa..??!!

Dragoste cu nabadai. Intai batai si lupte, iar apoi dragoste Smile Smile amuzant
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 21 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum