Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:03 pm

Alexa20 a scris:

Am luat cateva minute ochii dupa voi, si am avut de recuperat serios. Smile Smile Iuli, nici nu ceri prea mult. Dar totusi, Chote dupa cum arata, ii face masaj la gat, nu la inima. Smile Smile

Ai vazut?Dar cred ca raman doar cu cerutul ca cersetorii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 02 Iul 2012, 11:04 pm

petronela a scris:
Nici nu aspiri la prea mult din partea lui... Smile
Dacă s-a luptat cu atâția răpitori odată, am speranță că ne face față la toate în același timp.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 11:05 pm

narcisa a scris:
Și până când ai termenul de înscriere la licență? Oricum multă baftă, să dea Domnul să se rezolve totul mâine, ești și așa stersată cu examenul, chiar de asta nu mai aveai nevoie.

Maine trebuie sa ma inscriu ..termenul a expirat dar ne da voie si dupa termen dacca profesoara la care ai lucrarea iti da voie..si mie mi-a dat voie si dupa..ca trebuia s amai fac niste calcule...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:05 pm

petronela a scris:
Stii de cate ori m-am uitat astazi la video asta..si in special la faza cu sarutul dat pe palma.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 283516

Al naibii cate odata am impresia ca numai sunt prieteni platonici si iubiti platonici.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:05 pm

Skumpyk86 a scris:

Noi am mai facut cu ea si ani trecuti si nu am avut probleme dar am senzatia ca acum e criza,...
Asteapta ceva de la voi ? Si cum v-a selectat pentru asta ? Eu cred ca are nevoie de probleme..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 02 Iul 2012, 11:05 pm

iulianagl a scris:
ce frumos!..Iuliana ce faci te-ai bronzat?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:07 pm

Skumpyk86 a scris:

da si cand vrei sa vb cu ele/ei spun cu sunt ocupate etc...nici macar nu sta la explicati...

Am ajuns la concluzia ca sunt niste scarbe si chiar merita sa te iei de ei.Imi pare rau sa aud asta si bafta multaa in continuare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:08 pm

Admin_dea05 a scris:ce frumos!..Iuliana ce faci te-ai bronzat?

Cum sa nu chiar foarte bine.Tu nu vii? kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 02 Iul 2012, 11:08 pm

Skumpyk86 a scris:
Maine trebuie sa ma inscriu ..termenul a expirat dar ne da voie si dupa termen dacca profesoara la care ai lucrarea iti da voie..si mie mi-a dat voie si dupa..ca trebuia s amai fac niste calcule...
noi iti tinem pumnii.sper ca maine sa se rezolve problema.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:09 pm

narcisa a scris:
Dacă s-a luptat cu atâția răpitori odată, am speranță că ne face față la toate în același timp.

Oho la cata adrenalina are in el iti dai seama noi suntem o nimica toata.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 02 Iul 2012, 11:09 pm

iulianagl a scris:
Cum sa nu chiar foarte bine.Tu nu vii? kiss
Anul acesta cred ca ma sare. sad
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 11:10 pm

petronela a scris:
Asteapta ceva de la voi ? Si cum v-a selectat pentru asta ? Eu cred ca are nevoie de probleme..

Cred ca suntem la intamplare...daca ma gaseste pe lista de prezenta ce poate sa imi ceara ca am si semnat ca am fost si daca cere ceva nu vreua sa ii dau..ca la cati nervi mi-a creat azi ...

Ea nu a creut nimic dar e ciudat ca nu sunt singura si cand vrei sa vb cu ea nu sta la discuti sa iti spuan ce s-a intamplat etc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 11:10 pm

Skumpyk86 a scris:

Pentru fiecare examen am muncit si acum sa imi spuna ca nu gaseste lucrarea...cand stiu ca am fost...si mai sunt cateva zile pana la licenta..pana acum trebuya tot incheiat .dar am lasat asa pentru ca stiam ca o iau examenul si plus ca nu avea nimeni nota si azi aflu ca a pus la uni si alti nu desi au fost la examen.

Daca nu pot da licenta acum pana la anul ce fac???Eu vroiam sa continui studile ...m-am pregatit..Nu ma las de capul ei pana nu imi pune nota...

Ai dreptate, pentru asta muncim atat. Ca sa invatam si sa luam licenta, pentru ca degeaba faci facultatea, daca nu iti iei licenta. Te-ai chinuit si la lucrare, si ai invatat si atat, ca sa vina o profesoara sa isi bata joc de voi. Nu se face asa ceva. Iti pumni sa se rezolve maine toata problema asta, si sa poti sa iti dai licenta linistita. Uneori, eu nu stiu ce cauta unele profesoara in facultate. Eu am o profesoara, care vine la cursuri de parca danseaza in club 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 02 Iul 2012, 11:10 pm

lica54 a scris:


Sunt momente cand si eu numai citesc nu am dispozitia necesara sa scriu nici un cuvant...la atatea probleme care sunt imi piere cheful de vorba...eu ma confrunt cu o problema foarte mare singuratatea...
Dadi o fi grea singurătatea, dar măcar ai rezolvat cu sănătatea? Că boala e mult mai grea, poți să fii înconjurat de oricâți oameni, când nu ești sănătos te simți mai singur decât când ești cu adevărat singur. Dar să vorbim totuși de lucruri mai vesele, cam toate fetele de pe forum se pare că au acum probleme. O veni soarele și pe aleea noastră. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 244732
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:11 pm

iulianagl a scris:

Al naibii cate odata am impresia ca numai sunt prieteni platonici si iubiti platonici.
Hei !!! Asa e scenariul...nu ti se pare ca am mai auzit asa ceva..si in Asi ???? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 3891662330
Doar iti faci treaba si ..nimic mai mult..dupa ce o saruta pe palma pe Sanaya merge acasa la nevasta si face acelasi lucru ..oare ce simte ..???? mi-am amintit ..o iubeste mult pe soata... stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 02 Iul 2012, 11:14 pm

Skumpyk86 a scris:

Maine trebuie sa ma inscriu ..termenul a expirat dar ne da voie si dupa termen dacca profesoara la care ai lucrarea iti da voie..si mie mi-a dat voie si dupa..ca trebuia s amai fac niste calcule...
Așteptăm o veste bună de la tine mâine. Să-i dea gând bun și să vă treacă notele, n-o fi chiar atât de haină la suflet.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:14 pm

Admin_dea05 a scris:Anul acesta cred ca ma sare. sad

Pacat.Anu trecut si eu am spus pas dar anul asta numai fara asa ceva nici ca se mai putea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 11:14 pm

narcisa a scris:
Dadi o fi grea singurătatea, dar măcar ai rezolvat cu sănătatea? Că boala e mult mai grea, poți să fii înconjurat de oricâți oameni, când nu ești sănătos te simți mai singur decât când ești cu adevărat singur. Dar să vorbim totuși de lucruri mai vesele, cam toate fetele de pe forum se pare că au acum probleme. O veni soarele și pe aleea noastră. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 244732

Aici ai dreptate, cam toata lumea are probleme in perioada asta, dar cel mai important e sa fii sanatos. Problemele vin si pleaca, dar e mai rau sa fii bolnav, sa nu ai chef sa faci nimic. Eu atunci cand sunt bolnav, nu am chef sa vorbesc cu nimeni, nici sa zambesc nici sa ma uit la tv ... Asa ca Narcisa imi pare foarte rau, ca nu te simti bine. Sper sa dea Domnul sa te recuperezi, si sa fii alaturi de noi asa vioaie cum erai inainte. kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:15 pm

petronela a scris:
Hei !!! Asa e scenariul...nu ti se pare ca am mai auzit asa ceva..si in Asi ???? 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 3891662330
Doar iti faci treaba si ..nimic mai mult..dupa ce o saruta pe palma pe Sanaya merge acasa la nevasta si face acelasi lucru ..oare ce simte ..???? mi-am amintit ..o iubeste mult pe soata... stupid stupid

Daaaaa!!!Merge acasa si-si aduce aminte de Sanaya. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 11:18 pm

Alexa20 a scris:

Ai dreptate, pentru asta muncim atat. Ca sa invatam si sa luam licenta, pentru ca degeaba faci facultatea, daca nu iti iei licenta. Te-ai chinuit si la lucrare, si ai invatat si atat, ca sa vina o profesoara sa isi bata joc de voi. Nu se face asa ceva. Iti pumni sa se rezolve maine toata problema asta, si sa poti sa iti dai licenta linistita. Uneori, eu nu stiu ce cauta unele profesoara in facultate. Eu am o profesoara, care vine la cursuri de parca danseaza in club 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754

Multam...pana acum nu am avut prob profesori ok..mult de invata dar ok..desi au fost uni profesori care dpdv al meu trebuia sa stea acasa datorita varstei dar pana la urma nici o problema am accepat si asa..dar acum nu pot sa suport si nici macar nu sta sa aculte sa vada ce s-a intamplat..ma intrebat ca am fost la examne ..pai daca nu ma duceam la examen de o mai intrebam de nota pe ea????Dupa care aduc maine lista de prezenta si verificam... scz fetele ca am trecut de la serial la problemele mele dar simteam nevoia sa va spun ca nu aveam cu cine vb si am niste nervi de "exploadez"..11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 02 Iul 2012, 11:18 pm

Dragalaselor eu va kiss kiss kiss kiss de noapte buna!Spor la conversati pe mai departe.. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 155656 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 155656

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 FkQMu
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 11:19 pm

narcisa a scris:
Așteptăm o veste bună de la tine mâine. Să-i dea gând bun și să vă treacă notele, n-o fi chiar atât de haină la suflet.
kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 02 Iul 2012, 11:20 pm

Alexa20 a scris:

Aici ai dreptate, cam toata lumea are probleme in perioada asta, dar cel mai important e sa fii sanatos. Problemele vin si pleaca, dar e mai rau sa fii bolnav, sa nu ai chef sa faci nimic. Eu atunci cand sunt bolnav, nu am chef sa vorbesc cu nimeni, nici sa zambesc nici sa ma uit la tv ... Asa ca Narcisa imi pare foarte rau, ca nu te simti bine. Sper sa dea Domnul sa te recuperezi, si sa fii alaturi de noi asa vioaie cum erai inainte. kiss kiss
Să știi că episoadele traduse de tine mă ajută să mă recuperez, cel puțin psihic. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 57855
Acum vă las dragelor, vă urez noapte bună și mâine o zi și mai bună pentru toată lumea. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 11:22 pm

narcisa a scris:
Să știi că episoadele traduse de tine mă ajută să mă recuperez, cel puțin psihic. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 57855
Acum vă las dragelor, vă urez noapte bună și mâine o zi și mai bună pentru toată lumea. kiss

E bine de stiut. Atunci o sa postez mai multe, ca sa te recuperezi mai repede. Noapte buna, eu mai raman kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:26 pm

Mama, mama la cate a fcaut Khushi pnetru Chote merita mult mai mult decat un sarut pe frunte si pe mana.Chote wake up man what is wrong with you?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum