Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
AdrianaMatza
petronela
lica54
iulianagl
Andreea_Miha
Garo
11 participanți

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 02 Iul 2012, 11:28 pm

iulianagl a scris:Mama, mama la cate a fcaut Khushi pnetru Chote merita mult mai mult decat un sarut pe frunte si pe mana.Chote wake up man what is wrong with you?

Smile Smile Serios, acum tu vrei sa faca mai multe, tocmai cand Khushi are capul spart ? Smile Smile Stai sa isi revina Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:28 pm

Skumpyk86 a scris:

Multam...pana acum nu am avut prob profesori ok..mult de invata dar ok..desi au fost uni profesori care dpdv al meu trebuia sa stea acasa datorita varstei dar pana la urma nici o problema am accepat si asa..dar acum nu pot sa suport si nici macar nu sta sa aculte sa vada ce s-a intamplat..ma intrebat ca am fost la examne ..pai daca nu ma duceam la examen de o mai intrebam de nota pe ea????Dupa care aduc maine lista de prezenta si verificam... scz fetele ca am trecut de la serial la problemele mele dar simteam nevoia sa va spun ca nu aveam cu cine vb si am niste nervi de "exploadez"..11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 2743637754
E bine ca ai spus..te-ai mai descarcat 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 2743637754..dar problema tot ramane si pana maine cred nici nu ai somn..sper din suflet sa se rezolve si sa fie totul bine kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:29 pm

narcisa a scris:
Să știi că episoadele traduse de tine mă ajută să mă recuperez, cel puțin psihic. 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 57855
Acum vă las dragelor, vă urez noapte bună și mâine o zi și mai bună pentru toată lumea. kiss

Nopate buna iubita mai stau si eu un pic iau un nuro forte si te urmez ca deja vad ca incep sa scriu foarte greu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 11:30 pm

petronela a scris:
E bine ca ai spus..te-ai mai descarcat 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 2743637754..dar problema tot ramane si pana maine cred nici nu ai somn..sper din suflet sa se rezolve si sa fie totul bine kiss

kiss ..mi-a stricat toata dupa-amiaza.. kiss

Nb narcisa,lica.. kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:31 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Serios, acum tu vrei sa faca mai multe, tocmai cand Khushi are capul spart ? Smile Smile Stai sa isi revina Smile Smile

In loc sa-si revina poate Khushi isi pierde de tot memoria asa ca hello, hi, 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 155656 scene de dragoste dintre ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:33 pm

iulianagl a scris:Mama, mama la cate a fcaut Khushi pnetru Chote merita mult mai mult decat un sarut pe frunte si pe mana.Chote wake up man what is wrong with you?
Eu momentan ma multumesc si cu atat..e un pas mic ..ca de la ura la iubire si invers...sper zilele urmatoare sa nu ne dea si noua cu ceva in cap ...parca prea ne-am bucurat ...si ce neincrezatoare erati toate ca nu mai e nimic frumos intre ei...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:35 pm

Noapte buna Narcisa!
Noapte buna Lica !
kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:36 pm

petronela a scris:
Eu momentan ma multumesc si cu atat..e un pas mic ..ca de la ura la iubire si invers...sper zilele urmatoare sa nu ne dea si noua cu ceva in cap ...parca prea ne-am bucurat ...si ce neincrezatoare erati toate ca nu mai e nimic frumos intre ei...

Ha da e bine si asa de cat de loc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 02 Iul 2012, 11:37 pm

Va spun noapte buna.Madhu o sa incep sa-l traduc cand ajung acasa si poate pana atunci mai da inapoi si degetul meu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:38 pm

Da sarutul in palma nu l-ai gasit de pus la avatar ? Mi-a placut mult secventa...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:39 pm

iulianagl a scris:Va spun noapte buna.Madhu o sa incep sa-l traduc cand ajung acasa si poate pana atunci mai da inapoi si degetul meu. kiss
Noapte buna Iuli !
Maine sa ne spui ca nu mai ai probleme cu degetul kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Lun 02 Iul 2012, 11:51 pm

feteleorrrr va pupicesc am fujit k al 4 jumate sunt in picioare k plec la peste:D Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:52 pm

Miha ai pus la noutati la Madhu ..iubirea lui Drashti..? Nu ai gasit nici o poza cu susnumitul ?
Si noi o banuiam pe Debuna ca nu a fost sarut in Geet..si cand colo..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:53 pm

Noapte buna Adriana !
Pleci la peste ? Smile Zici ca mergi la plaja, nu ??? Smile ca nu cred ca stai cu undita..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 11:57 pm

petronela a scris:Miha ai pus la noutati la Madhu ..iubirea lui Drashti..? Nu ai gasit nici o poza cu susnumitul ?
Si noi o banuiam pe Debuna ca nu a fost sarut in Geet..si cand colo..

nu inca ..nu am gasit.. Smile Debuna e posibil...eu stiam ca pe Drashti o place Karan Tacker dar aceatsa noua iubire nu stiu cine e...o sa mai caut..eu ca sa ma calmez caut info ....apropo s-au intalnit in Madhu?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Lun 02 Iul 2012, 11:58 pm

Skumpyk86 a scris:

nu inca ..nu am gasit.. Smile Debuna e posibil...eu stiam ca pe Drashti o place Karan Tacker dar aceatsa noua iubire nu stiu cine e...o sa mai caut..eu ca sa ma calmez caut info ....apropo s-au intalnit in Madhu?
Inca nu am vazut ep din seara asta..nu stiu cum a fost intalnirea..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 02 Iul 2012, 11:59 pm

petronela a scris:
Inca nu am vazut ep din seara asta..nu stiu cum a fost intalnirea..


Aha...ok..vad ca multi spun ca articolul referitor la Drashti e doar o barfa ...dar cine stie...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 12:02 am

Skumpyk86 a scris:


Aha...ok..vad ca multi spun ca articolul referitor la Drashti e doar o barfa ...dar cine stie...
Ai vazut ca si in articol spune acelasi lucru, dar si ca nu iese fum fara foc, deci..sa-l vedem si dupa aceea ne dam cu parerea.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 12:03 am

petronela a scris:
Ai vazut ca si in articol spune acelasi lucru, dar si ca nu iese fum fara foc, deci..sa-l vedem si dupa aceea ne dam cu parerea.. Smile

Da..asta cam asa e...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 03 Iul 2012, 12:29 am

petronela a scris:Noapte buna Adriana !
Pleci la peste ? Smile Zici ca mergi la plaja, nu ??? Smile ca nu cred ca stai cu undita..

pai da Smile crezi k stau sa pescuiesc io Smile ....sa ma bronz frate k sunt alba k varu Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 12:33 am

A fost o intalnire cu tunete si fulgere..interesanta ..promitatoare..mi-a placut..astept urmarea..cata aroganta are Vivian..cred ca va iesi ceva frumos intre ei doi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 12:38 am

petronela a scris:A fost o intalnire cu tunete si fulgere..interesanta ..promitatoare..mi-a placut..astept urmarea..cata aroganta are Vivian..cred ca va iesi ceva frumos intre ei doi...

sa speram..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 03 Iul 2012, 12:44 am

petronela a scris:A fost o intalnire cu tunete si fulgere..interesanta ..promitatoare..mi-a placut..astept urmarea..cata aroganta are Vivian..cred ca va iesi ceva frumos intre ei doi...
ia sa vad si eu episodul cu tunete Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 03 Iul 2012, 12:49 am

eu ies..ma duc sa ma uit la un film pana adorm ..
Nb... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 03 Iul 2012, 12:51 am

Skumpyk86 a scris:

sa speram..
O sa ma obisnuiesc mai greu cu Vivian langa Drashti..parca il astept pe Guru.. Smile
Foarte frumoasa intalnirea, ma refer la context si la cadru...decoruri foarte frumoase...au creat un peisaj romantic si o poveste..o sa vezi tu cand o sa te uiti la film, daca-ti spun n-o sa intelegi mare lucru...chiar am fost incantata de ce am vazut...
Miha, te pup de noapte buna ! Sper sa poti si tu dormi si maine sa vii cu vestea buna ca s-a rezolvat problema si poti sa dai licenta si sa pleci linistita intr-o vacanta binemeritata si asteptata ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 32 Empty Re: 11.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 32 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum