Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 12:14 pm

dubaisport a scris:

si ce facem ? stam pe uscate atata timp ?

dar alte scenariste nu mai sunt la Ay Y ? doar genialele?

Momentan eu nu simt nevoia sa vad ceva . kiss
Genialele trebuie saq-l tortureze pe Engin . Altfel nu se poate ... stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:15 pm

victorelalove a scris:

Momentan eu nu simt nevoia sa vad ceva . kiss
Genialele trebuie saq-l tortureze pe Engin . Altfel nu se poate ... stupid

poate se indreapta spre kenan si-l lasa in pace pe Engin
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 12:18 pm

dubaisport a scris:

poate se indreapta spre kenan si-l lasa in pace pe Engin

Pai nu ele scriu scenariul la serialul lui Kenan . kiss

Sunt suparata , Dubai !!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2681204924 Cu adevarat ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:19 pm

victorelalove a scris:

Pai nu ele scriu scenariul la serialul lui Kenan . kiss

Sunt suparata , Dubai !!! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 2681204924 Cu adevarat ...

am scris eu gresit ...am vrut sa zic Kivanc kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 12:21 pm

dubaisport a scris:

am scris eu gresit ...am vrut sa zic Kivanc kiss

Pai tocmai de asta . Ele au spus ca din septembrie 2013 au scenariul pentru Cevdet ... si pana atunci se axeaza pe KG .
Dar tare imi este sa nu-l tina degeaba pe Engin . Ca apoi sa-i spuna ca nici la anul nu au nimic pentru el .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:22 pm

nu rezista Engin mult timp departe de platoul de filmare ....daca vede ca-l duc astia cu zaharelu reziliaza contractul cu casa de productie.

dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:24 pm

Vic ....cum trimiti Mp ?...nu ma mai descurc cu formatul asta nou ...
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 27 Iul 2012, 12:24 pm

Fetelor o zi placuta in continuare.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 12:26 pm

dubaisport a scris:nu rezista Engin mult timp departe de platoul de filmare ....daca vede ca-l duc astia cu zaharelu reziliaza contractul cu casa de productie.


Banuiesc ca are niste clauze contractuale . Acum de pinde este scris acolo . Poate ca are termen de maxim un an in care sa-i gaseasca dizi . Si ei vor trage de timp la maxim . Vom vedea ...

Pentru mp ... dai la membrii ...si in dreptul numelui celui care ii vrei sa-i scrii ai un mp ...dai pe casuta aia . kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 Gix !!!
O zi buna si tie . kiss


Ultima editare efectuata de catre victorelalove in Vin 27 Iul 2012, 12:26 pm, editata de 1 ori
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:26 pm

gix a scris:Fetelor o zi placuta in continuare.
la fel si tie Gix ... 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 12:28 pm

Dubai , am plecat si eu . Cu supararea mea . Sper sa apara ceva in curand . Sa ne spuna Engin ceva ... ca sunt cu moralul la pamant . Crying or Very sad

O zi buna iti doresc . Ne auzim mai tarziu .
Vezi ca ti-am scris pe pagina anterioara cum sa trimiti mp. kiss
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:29 pm

am priceput ,mersic kiss

Vic ..ies si eu ca m-au torturat psihic ai mei sa le fac o tarta cu piersici ,nectarine si pepene galben .

dupa-amiaza placuta kiss kiss
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Iul 2012, 1:40 pm


Well the think is ladies the show can be aired in january 2013 not necessarily september 2013. It maybe that Beren may play a guest role in that show because from what I understand this novel has so many characters and if she's going to play 5-6 episodes that's ok some actors do that whilst they're year off.She may play Omer's wife or Perhaps they might make her Refik's wife whose role I don't think is very big but Jane could correct me on that :) but this is just my opinion. I still think she would cuz she's also an opportunist this show will be making headlines internationally cuz a UK newspaper already spoke about how this series of Orhan will be televised.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 2:47 pm

Sunt in depresie . Sau chiar mai rau ... cred ca asa se simt cei care au nevoie de droguri . Crying or Very sad Crying or Very sad
Noi nu avem emoticon cu smulgere de par ?

Multumim , Michi !!
Spor la treaba , Dubai !!!

Revin mai tarziu . Va pup ! kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 55rs4h
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 3:44 pm

Vic .....am luat depresia de la tine ,e contagioasa ...nu mai inteleg nimic stupid stupid stupid

cum sa joace Beren 5-6 episoade intr-un dizi? eu nu cred asa ceva ,neam !!!!
astea sunt abureli ,intocsicari .....cred ca de la caldura a luat-o pe araturi si Soie !!!

plec la coafor sa scap de depresie ,asa fac femeile in situatia asta,ori la shopingareala,dar eu am tocat tot in concediu .
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 3:51 pm

dubaisport a scris:intocsicari .....
erata : INTOXICARI ......

de la caldura greseala
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Iul 2012, 4:12 pm

Dear friends, we want Ece Yorenc to write why K.Imirzalioglu aren't in the cast of CBO. Because we know that the role was offered to Kenan i. Engin Akyurek doesn't prefer being in magazine world, doesn't want to give interviews, and how is it true that he will wait one more year to be on screen, especially when he has become a star with FGSN.. The series which you have started to prepare,and write the scenerio, adreesing very restricted circle... You are, maybe the number one scenerist in Turkey, but the plot is very restricted and the book tells the writer's background,,we are worried that the series may not be paid enough attention..

de pe siteul lui soie. si eu sunt depresie. gatesc. nu stiu cine va manca dar gatesc antidepresie. un an sa stea ei fara sa-l vada.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Iul 2012, 4:15 pm

dubaisport a scris:Vic .....am luat depresia de la tine ,e contagioasa ...nu mai inteleg nimic stupid stupid stupid

cum sa joace Beren 5-6 episoade intr-un dizi? eu nu cred asa ceva ,neam !!!!
astea sunt abureli ,intocsicari .....cred ca de la caldura a luat-o pe araturi si Soie !!!

plec la coafor sa scap de depresie ,asa fac femeile in situatia asta,ori la shopingareala,dar eu am tocat tot in concediu .
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 155656

sunt supozitiile fanilor. de dimineata i-a apucat panica si tot spun ca daca si beren si engin vor sta un an sigur vor juca iar impreuna...apoi au trecut la teoria numarul doi conform careia engin inca trebuie sa fie kerim pana se termina fatmagul la arabi, nu stiu de ce, au tot felul de pitici pe creieri si-i expun...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 4:29 pm

Fetelor , este nebunie . Fanii sunt suparati ... cum sa stam 1 an fara Engin ? Astia au innebunit ? Ei nu vad si ei cum este situatia ? Oricum eu parca vad ca nu exista niciun dizi cu nenea Cevet ...nici macar in 2013 . UIte si tu cu ce ne ocupam noi timpul ... In loc sa fim fericiti si sa asteptam baiatul ...acum aflam ca nu-l mai vedem .

Sa ne spui daca vizita la coafor ajuta , Dubai . kiss
Si tu Michi ...sa ne spui daca mancarea facuta la depresie are gust . kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 66hlj7
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Iul 2012, 4:37 pm

victorelalove a scris:Fetelor , este nebunie . Fanii sunt suparati ... cum sa stam 1 an fara Engin ? Astia au innebunit ? Ei nu vad si ei cum este situatia ? Oricum eu parca vad ca nu exista niciun dizi cu nenea Cevet ...nici macar in 2013 . UIte si tu cu ce ne ocupam noi timpul ... In loc sa fim fericiti si sa asteptam baiatul ...acum aflam ca nu-l mai vedem .

Sa ne spui daca vizita la coafor ajuta , Dubai . kiss
Si tu Michi ...sa ne spui daca mancarea facuta la depresie are gust . kiss

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 66hlj7

o gatesc doar. ca de la depresie mi-a sarit pofta de mancare. engin parca e pionul lui ay yapim. uite proiectul nu e proiectul. altii au fost mai norocosi. baris falay nu s-a mai relaxat un an dupa ezel. a sarit direct in serialul cu basmalutza. si abla si munir si rahmi si mukko. si ei au jucat doi ani si au aparut in fiecare episod.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 4:42 pm

michiper68 a scris:

o gatesc doar. ca de la depresie mi-a sarit pofta de mancare. engin parca e pionul lui ay yapim. uite proiectul nu e proiectul. altii au fost mai norocosi. baris falay nu s-a mai relaxat un an dupa ezel. a sarit direct in serialul cu basmalutza. si abla si munir si rahmi si mukko. si ei au jucat doi ani si au aparut in fiecare episod.

Da . Nu stiu ce sa cred . Este un joc la mijloc . Imposibil altfel . Adica stii ca Engin este cel mai asteptat ...dar ii faci dizi peste un an ? Si Nici asta nu este sigur ... Nu au cum sa-i dea un rol lui Engin aiurea . Doar pentru a-i da . Ei asteapta sa vada cum este serialul cu Kenan ...si abia apoi , daca , s-or uita si la Engin . Poate ca nu au nevoie de el . Nu-l considera important .
Ce ma enervez .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Iul 2012, 4:47 pm

victorelalove a scris:

Da . Nu stiu ce sa cred . Este un joc la mijloc . Imposibil altfel . Adica stii ca Engin este cel mai asteptat ...dar ii faci dizi peste un an ? Si Nici asta nu este sigur ... Nu au cum sa-i dea un rol lui Engin aiurea . Doar pentru a-i da . Ei asteapta sa vada cum este serialul cu Kenan ...si abia apoi , daca , s-or uita si la Engin . Poate ca nu au nevoie de el . Nu-l considera important .
Ce ma enervez .

sti cum sunt astia de la ay yapim? nici nu i-ar da drumul lui engin sa-l hinghereasca altii si sa obtina rating dar nici nu sunt pregatiti sa-i faca serial. fac serial pt kenan ca e prietenul lor bun si da bine in presa. mai fac un serial de umplutura ptr prietenii mai mici care au muncit pt ei gen ozge ozpiricea, abla, musa, ca daca lui ozge nu i-a mers serialul ce sa-i faca? si sigur ca nu mai au resurse sa faca si pt engin ca e e prea mult...si atunci ne amagesc si pe noi si pe el. greseala lui ca a semnat. nici engin nu a dat vreo declaratie ca ar vrea sau n-ar vrea proiect a fost ambiguu spre enervant cu acel nu stiu in ce voi juca asha ca...va dormi cum si-a asternut.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 4:51 pm

michiper68 a scris: nici engin nu a dat vreo declaratie ca ar vrea sau n-ar vrea proiect a fost ambiguu spre enervant cu acel nu stiu in ce voi juca asha ca...va dormi cum si-a asternut.

Da. Corect . Cred ca se cam termina si cu cariera lui Engin . Acum va sta pe putin 2 ani fara sa faca nimic . Si apoi cine ii va mai da atentie ? Nimeni . Pacat . Mie chiar imi place mult de el . O sa-mi lipseasca teribil .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Iul 2012, 4:53 pm

victorelalove a scris:

Da. Corect . Cred ca se cam termina si cu cariera lui Engin . Acum va sta pe putin 2 ani fara sa faca nimic . Si apoi cine ii va mai da atentie ? Nimeni . Pacat . Mie chiar imi place mult de el . O sa-mi lipseasca teribil .

dupa un an de stat degeaba kivanc nu a avut o revenire spectaculoasa ba din contra. sa vedem dupa un an de stat pt kenan ce mare branza va face. engin nu era actorul care sa stea ...i-au spalat creierul si l-au convins ca e mai bine...intre timp la arabi se va difuza serialul x care va face furori si vor descoperi alt actor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 4:56 pm

michiper68 a scris:

dupa un an de stat degeaba kivanc nu a avut o revenire spectaculoasa ba din contra. sa vedem dupa un an de stat pt kenan ce mare branza va face. engin nu era actorul care sa stea ...i-au spalat creierul si l-au convins ca e mai bine...intre timp la arabi se va difuza serialul x care va face furori si vor descoperi alt actor.
Da . Asa este . Nimeni nu-si va mai aminti de Engin . A fost odata . Ahaha ... povesti nemuritoare .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 13 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 43 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum