Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

5 participanți

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:13 am

Buna , gix !!! kiss
Eu nu am chef de nimic .
Nu stiu ... intr-un fel era de asteptat ca sa fie sacrificat Engin . Apare Kenan ...si nu are nevoie de concurenta .
Parca vad ca nici din septembrie 2013 nu are nimic sigur .
Poate ca ar fi fost mai bine daca pleca de la Ay Yapim ... avea proiect macar din ianuarie . Asa ...pana la anul se pot intampla multe . Si se vor intampla multe ...
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 27 Iul 2012, 11:16 am

gix a scris:Buna fetelor!
Mare dezamagire mare.Aseara dupa ce am citit ce ati mai scris ma gandeam ca e posibil sa fie ceva din septembrie dupa care aparu vestea cu ECE.Oricum cartile lui Pamuk le puteti cumpara scrie bine si se citesc usor va intragostiti de el vorbeste o engleza fara accent e amuzant sa-l asculti, m-am uitat pe YT la niste interviuri.

pai pe domnul cevdet nu-l gasim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 11:21 am

michiper68 a scris: incepe sultanul la kanal d . din toamna. nu ti-l recomand..

buna dimineata dragelor !!!!

e sigur ca va incepe ? ca asa se zvonea si cu serialele de pe timpul verii si vad altceva la tv .....iar incepe "inainte de sfarsit ",si nu era anuntat
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:22 am

Buna , Dubai !! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 11:23 am

ce veste cu Ece ? despre ce vorbiti ,nu am citit ce ati comm voi aseara
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:24 am

dubaisport a scris:ce veste cu Ece ? despre ce vorbiti ,nu am citit ce ati comm voi aseara

Daca este adevarat ca Engin joaca in Cevdet si fiii ... il vedem abia in septembrie 2013 . Exclamation
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 11:25 am

victorelalove a scris:

Daca este adevarat ca Engin joaca in Cevdet si fiii ... il vedem abia in septembrie 2013 . Exclamation

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541

eu nu cred asta .....si care e treaba cu Ece ,ea e scenarista?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:27 am

dubaisport a scris:

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 813541

eu nu cred asta .....si care e treaba cu Ece ,ea e scenarista?

Da . Ea este scenarista . Cica nu este nimic scris la scenariu . In iarna asta vor lucra la tot ... Nici actorii nu-i stiu ... nici nimic .
Eu cred ca este adevarat , Dubai . Il vor lasa pe tusha un an pe Engin . Au alti actori de promovat . Si parca vad ca nici nu se va filma Cevdet ... chiar si din septembrie la anul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 11:29 am

victorelalove a scris:

Da . Cica nu este minic scris la scenariu . In iarna asta vor lucra la tot ... Nici actorii nu-i stiu ... nici nimic .
Eu cred ca este adevarat , Dubai . Il vor lasa pe tusha un an pe Engin . Au alti actori de promovat .

ce promovare Vic ?
si Engin trebuie promovat, lucrat si exploatat la maxim acum cand e pe val .....au uitat producatorii cata priza la public are ? e closca cu puii de aur.
cum sa promovezi no-name-uri cand aia sa ceva in ograda ?

eu nu cred ....daca pana pe 20 aug nu aflam nimic sigur,atunci din ianuarie sigur va incepe ceva engin .
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:33 am

dubaisport a scris:

ce promovare Vic ?
si Engin trebuie promovat, lucrat si exploatat la maxim acum cand e pe val .....au uitat producatorii cata priza la public are ? e closca cu puii de aur.
cum sa promovezi no-name-uri cand aia sa ceva in ograda ?

eu nu cred ....daca pana pe 20 aug nu aflam nimic sigur,atunci din ianuarie sigur va incepe ceva engin .

Pai daca are contract cu Ay Yapim si aia i-au spus ca va juca din septembrie 2013 ...ce poate face ?
El primeste bani si daca nu joaca .
Corect !!! Engin este pe val . Daca ar incepe un alt proiect acum cu el ... cine s-ar mai uita la altii ? Tot la Engin ar ramane . Trebuie sa mai vada lumea si alti actori . Eu asa vad situatia ... Poate ca ma insel . Ay Yapim nu-si va face concurenta siesi . Kenan va fi acum punctul foarte . Pe Engin il lasa undeva in umbra .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 11:35 am

victorelalove a scris:

Pai daca are contract cu Ay Yapim si aia i-au spus ca va juca din septembrie 2013 ...ce poate face ?
El primeste bani si daca nu joaca .
Corect !!! Engin este pe val . Daca ar incepe un alt proiect acum cu el ... cine s-ar mai uita la altii ? Tot la Engin ar ramane . Trebuie sa mai vada lumea si alti actori . Eu asa vad situatia ... Poate ca ma insel . Ay Yapim nu-si va face concurenta siesi . Kenan va fi acum punctul foarte . Pe Engin il lasa undeva in umbra .
dar e sigura chestiunea cu 2013 sau e la nivel de zvon ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 11:37 am

Vic...vorbesc la tel ,revin in 10 min ....
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 27 Iul 2012, 11:37 am

Michi am cautat si eu peste tot cartea este prima scrisa de el,restul sunt traduse de Polirom si Curtea Veche.Cand a aparut vestea despre un scenariu dupa aceasta carte am cautat atunci aparea in dreptul titlului -stoc epuizat dar se pare ca abia acum e curs de aparitie.Eu am comandat online 4 din cartile lui restul le-am luat de la Carturesti.Voi face o intrebare peste ocean la nepoata mea poate e ceva in engleza in format electronic.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:38 am

dubaisport a scris:
dar e sigura chestiunea cu 2013 sau e la nivel de zvon ?

A scrie Ece pe twitter . Nu a spus ca va juca Engin acolo . Dar Soie a spus ca Engin sigur va avea rolul lui Refik . Acum ce sa credem ? Fanii sunt suparati rau . Asa sunt si eu . 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 530894340 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2681204924 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2681204924 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2681204924
Cine stie cand il vom mai vedea pe Engin ?! 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 2681204924
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 27 Iul 2012, 11:42 am

Cat se chinuie acum cu Kivac in acest serial si tot nu au audienta dorita.O fi si Engin plecat din Turcia ca altfel tot il gaseau pe undeva.Tu Vic ai noroc ,cel mic nu intelege suferinta ta te poti manifesta oricum mai rau e de noi ce avem copii mari .Al meu imi zice"gata mam mai inebunit cu turcii tai ,te vom duce la ei si nu te mai recuperam".
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:46 am

gix a scris:Cat se chinuie acum cu Kivac in acest serial si tot nu au audienta dorita.O fi si Engin plecat din Turcia ca altfel tot il gaseau pe undeva.Tu Vic ai noroc ,cel mic nu intelege suferinta ta te poti manifesta oricum mai rau e de noi ce avem copii mari .Al meu imi zice"gata mam mai inebunit cu turcii tai ,te vom duce la ei si nu te mai recuperam".
Daaa . Asa este . Se chinuie cu altii ...si cu Engin nu cred ca ar avea probleme . Dar trebuie sa manace si gura lor ...altor actori . Ce ma supara . De ce trebuie sa nu aibe si Engin proiect din toamna ? Pe el il vor fanii ...au si spus . El nu vede ca mor fanii de dorul lui ?
Offffffff ...sa ne iei si pe noi cu tine Gix . Nici nu mai vrem sa fim recuperate . La Engin acasa ne mutam cu toatele ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 27 Iul 2012, 11:53 am

Da Vic cu mare drag.Dupa toate aceste discutii poate apare cineva mai de incredere din preajma lui sa spuna ceva asa ar fi corect nu vad si ei ce suferinta e pe fani ca nu stiu nimic.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 11:55 am

gix a scris:Da Vic cu mare drag.Dupa toate aceste discutii poate apare cineva mai de incredere din preajma lui sa spuna ceva asa ar fi corect nu vad si ei ce suferinta e pe fani ca nu stiu nimic.

Va mai aparea cate ceva ... dar mie pana in septembrie 2013 ... mi se pare tortura in stare pura . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 11:57 am

chiar tortura ...mi se pare timp irosit.
dar daca Engin nu asemnat cu Ay Y,stiind ca astia i dau proiect abia peste 1 an?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de gix Vin 27 Iul 2012, 11:59 am

Am incercat aseara sa ma uit la serialul care a inceput pe Kanal D cel cu Cansel dar nu suport vocea lui.
gix
gix
vip
vip

Mesaje : 541
Data de inscriere : 15/10/2011
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:00 pm

gix a scris:Am incercat aseara sa ma uit la serialul care a inceput pe Kanal D cel cu Cansel dar nu suport vocea lui.

deja a inceput ,asa devreme ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 12:01 pm

dubaisport a scris:chiar tortura ...mi se pare timp irosit.
dar daca Engin nu asemnat cu Ay Y,stiind ca astia i dau proiect abia peste 1 an?

Nu stiu ce sa spun , Dubai . Cica are contract cu ei . Singura care a spus ca va juca in Cevdet este Soie . Ece nu a spus cum ca Engin ar juca acolo . Poate ca vor mai intai sa se ocupe de serialul lui Kenan ...si apoi sa se gandesca ce vor face si cu Engin . Vorba lui Michi ... de vreo 2 ani se tot vorbeste ca se va face serialul cu Cevdet ... si nu s-a facut . Este ceva ciudat . Vom vedea ... Dar cred ca Engin sta ascuns un an . Nimic nu vom sti despre el ... nimic . Crying or Very sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:05 pm

victorelalove a scris:

Vorba lui Michi ... de vreo 2 ani se tot vorbeste ca se va face serialul cu Cevdet ... si nu s-a facut . Este ceva ciudat . Vom vedea ... Dar cred ca Engin sta ascuns un an . Nimic nu vom sti despre el ... nimic . Crying or Very sad

vai de noi .......la ce ne vom uita noi un an ?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 27 Iul 2012, 12:08 pm

dubaisport a scris:

vai de noi .......la ce ne vom uita noi un an ?

Vom vedea . Dar eu nu stiu daca pot sa ma uit la altceva cu gandul la Engin . sad sad sad
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 27 Iul 2012, 12:10 pm

victorelalove a scris:

Vom vedea . Dar eu nu stiu daca pot sa ma uit la altceva cu gandul la Engin . sad sad sad

si ce facem ? stam pe uscate atata timp ?

dar alte scenariste nu mai sunt la Ay Y ? doar genialele?
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 12 Empty Re: 43. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 43 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 43  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum