Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 7:30 am

Vai ce frumos e clipul. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 283516 Iar versuriel sunt perfecte pentru ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 7:34 am

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 X2_dbfe8ac

Poza postata de NK pe tweet.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 8:09 am

Am spicuit din nou episodul de ieri si mi-am dat seama ca DI are trei frati care au grija ei si incerac sa-i faca totul pe plac, Payal o are pe Khushi care tot la fel ar face orice pentru sora ei care de fapt nici nu e sora ei buna, Khushi are....ce are nimic.Aaa ba da il are Shashi babu care eparalizat si pe Laxmiji care si aia a disparut pe nu stiu unde, iar sincer cand vad faza cand ii da lui Di ata aia de la Dvy Maya iar aia se uita la ea de parca ii este cel mai mare dusman imi vine sa sparg monitorul.Iar prostanacul de Chote ca sa-si satisfaca puterea asupra cuiva si sa arate ca el e Arnav Singh Raizada ce face o aduce inapoi ca sa conyinue ceilalti din casa sa-si bata joc de ea si se imbraca si ea intr-un sari atat de frumos de parca era o papusa iar sotul ei care pretinde ca vrea intr-adevar sa-i fie sot nicimacar odata nu s-a uitat la ea si sa-i spuna ca arata nu foarte bine ceea ce merita ci macar binisor.Creativii nu stiu sa puna in valoare farmecul actorilor ceea ce vedem noi pe ecran este meritul actorilor .
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 03 Aug 2012, 9:19 am

Buna fetelor! O zi cat mai frumoasa!!!!! 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 1314545130 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 30127 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 862640
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 03 Aug 2012, 10:54 am

Pentru voi! kiss

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Th_ak24
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 11:09 am

Admin_dea05 a scris:Pentru voi! kiss

Multam!
O zi frumoasa si tie!!!! kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:14 pm

O noua intrare in serial....
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 L_2486
She will be seen playing the character of Arnav's (Barun Sobti) grandmother in the show.

Oare cu ea vb Anjali mereu?Dar trebuie sa revina si Shaym...Hm..surprize surprize de la iss...

O zi soare alta nor alrta furtuna....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:21 pm

se pare ca o sa avem si ceva scene romantice Ak...au aratat la sbs..imbratisare Ak,Arnav o saruta pe frunte pe Khushi,Khushi are un colier de perle in mana..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 03 Aug 2012, 12:22 pm

Skumpyk86 a scris:O noua intrare in serial....

She will be seen playing the character of Arnav's (Barun Sobti) grandmother in the show.

Oare cu ea vb Anjali mereu?Dar trebuie sa revina si Shaym...Hm..surprize surprize de la iss...

O zi soare alta nor alrta furtuna....
Oare o fii oaia neagra? 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754


Pupici ..inca una si ma duc... Smile ..trec din nou la treburi casnice 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Th_ak25
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 03 Aug 2012, 12:23 pm

Skumpyk86 a scris:se pare ca o sa avem si ceva scene romantice Ak...au aratat la sbs..imbratisare Ak,Arnav o saruta pe frunte pe Khushi,Khushi are un colier de perle in mana..
wowww super abia astept!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:24 pm

Admin_dea05 a scris:Oare o fii oaia neagra? 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754


Pupici ..inca una si ma duc... Smile ..trec din nou la treburi casnice 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 2743637754

Multam.Si eu trec la ele dar un pic mai tarziu mai am inca 5 ep si ajung la zi cu trad sa fac de la Alexa sa le pun pe dvd si apoi treburile....nu stiu daca va fi personaj negativ sunt trae curioasa. kiss


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 03 Aug 2012, 12:25 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:25 pm

Admin_dea05 a scris:wowww super abia astept!

Si eu la ce ep am avut ieri...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:27 pm

Sbs povestit de cineva:

"Kushi n Arnav in their room. kushi crying n arnav wiping her tears. both are passionately hugging each other. arnav kissed her forehead. kushi is shocked to see some gifts n fears whether she has to pack them again. arnav is asking kushi to open gifts."

credit:parneeti


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 12:32 pm

Hello.Hi.Deci poate de aceea o cheama ce v-am zis eeu ieri oiri o cheama sa o pedepseasca ca la fcaut sa imbrace kurta ori ii face o surpriza cu una din cutiile care i le tot cerea lui Aman.Si daca ii daruiese perle exact ca in visul ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 12:36 pm

Skumpyk86 a scris:Sbs povestit de cineva:

"Kushi n Arnav in their room. kushi crying n arnav wiping her tears. both are passionately hugging each other. arnav kissed her forehead. kushi is shocked to see some gifts n fears whether she has to pack them again. arnav is asking kushi to open gifts."

credit:parneeti



Deci o pune sa despacheteze cadouri acum. Smile Smile Nu-mi vine sa cred.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 12:37 pm

Hei dar noua Dadi a lor sper sa nu fie un zbir ca si tatal lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:37 pm

Ma bucur ca azi va fi momente frumoase..la ce dezamagita am fost ieri..dar asta e o zi asa una asa..mereu surprize si la ce nu ne asteptam..perlele imi aduce aminte de ep 2 cand le-a rupt de pe bluza si de visul ei.Frumos Arnav dar sa fi mai atenet cu sotia ta.

chowna
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:39 pm

iulianagl a scris:

Deci o pune sa despacheteze cadouri acum. Smile Smile Nu-mi vine sa cred.

cu cei de la iss ajung la spital..o zi imi creaza nervi o alta bucuri...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:41 pm

iulianagl a scris:Hei dar noua Dadi a lor sper sa nu fie un zbir ca si tatal lor.

Si eu ma intreb cum va fi..dar tinand cont ca pana acum nu a pomenit Arnav de ea oare nu e in bune relati cu ea?Poate avem vro confruntare dadi 1 si dadi 2...Dadi 1 cu Khushi cealanta impotriva ca nu e buna pentru Arnav...vai ce idei mai am si eu ...scriu seriale Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 12:44 pm

Skumpyk86 a scris:Ma bucur ca azi va fi momente frumoase..la ce dezamagita am fost ieri..dar asta e o zi asa una asa..mereu surprize si la ce nu ne asteptam..perlele imi aduce aminte de ep 2 cand le-a rupt de pe bluza si de visul ei.Frumos Arnav dar sa fi mai atenet cu sotia ta.

chowna

Pai ar face bine sa inceapa sa inteleaga Chote ca aiubi nu inseaman si a o detine ca pe o sclava el trebuie sa o cucereasca si mai ales sa-i castige increderea pe care el a reusit sa o zdrobeasca cand a a blestemat ziua in care a intalnit-o iar acum Khushi e si normal sa fie rece cu el si sa nu se lase iar prada ca numai vrea sa fie ranita si asa ce spune cu cat plec mai repede cu atat mai bine.Se poarta el frumos si tandru cu ea dar de indata ce Di zice ca Khushi e asa si pe dincolo iar o ia la trei pazesti.Deci??


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 15 Noi 2012, 9:43 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 12:45 pm

Skumpyk86 a scris:

Si eu ma intreb cum va fi..dar tinand cont ca pana acum nu a pomenit Arnav de ea oare nu e in bune relati cu ea?Poate avem vro confruntare dadi 1 si dadi 2...Dadi 1 cu Khushi cealanta impotriva ca nu e buna pentru Arnav...vai ce idei mai am si eu ...scriu seriale Smile

Pai stai ca nu numai tu te-ai gandit la asta sau ar mai fi ca poate Dadi o cunoaste pe Khushi de cand era mica si se mai descopera ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:46 pm

iulianagl a scris:

Pai ar face bine sa inceapa sa inteleaga Chote ca aiubi nu inseaman si a o detine ca pe o sclava el trebuie sa o cucereasca si mai ales sa-i castige increderea pe care el a reusit sa o zdrobeasca cand a a blestemat ziua in care a intalnit-o iar acum Khushi e si normal sa fie rece cu el si sa nu se lase iar prada ca numai vrea sa fie ranita si asa ce spune cu cat plec mai repede cu atat mai bine.Se poarta el frumos si tandru cu ea dar de indata ce Di zice ca Khushi e asa si pe dincolo iar o ia la trei pazesti.Deci??

Da dar Khushi si tace..sa il intrebe de ce sa fi dragut cand nu esti sotul meu?de ce sa vin acasa daca sunt greaseala vieti tale?si sunt foarte multe care i le poate spune.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:48 pm

iulianagl a scris:

Pai stai ca nu numai tu te-ai gandit la asta sau ar mai fi ca poate Dadi o cunoaste pe Khushi de cand era mica si se mai descopera ceva.

Sunt multe optiuni dar ma gandesc ca fiind doua dadi poate o lupta intre ele..repet e imaginatia mea nu inseamna ca va fi asa...

si cum mereu se intampla invers de cum spunem noi.. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 03 Aug 2012, 12:50 pm

Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 03 Aug 2012, 12:53 pm

Gata ies acum...am vazut pe if ca spune cineva ca apare si fratee lu Khushi dar nu cred ca e adevarat!
kiss 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 11 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum