Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 04 Aug 2012, 11:55 pm

iulianagl a scris:

Ooo my mama, zau?Si cred ca prinde ura pe Arohi ca asta are ceva sentimente pentru ea, raspunde-mi te rog ca nu plec la culcare pana cand nu-mi spui.

Da..o sa ii puna bete in roate relatiei dintre Arohi si Arjun..se da prietena ei (Arohi) dar ii face rau de fapt...e multisor in film.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 04 Aug 2012, 11:55 pm

iulianagl a scris:New spoilerss r here..
Khushi's brother gonna enter in RM he' will be frm LONDON... they say tht ther is gnna be entry...le se wwat happns..:-)

Valei alta nebunie.

ce ti-am zis eu ca am citit zilele trecute dar nu cred.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Aug 2012, 11:56 pm

AdrianaMatza a scris:feteleeee despre ce film vb aici??? Smile

Kitani si mai cum Miha?Mohabat, Kitani Mohabat2, cam asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 04 Aug 2012, 11:56 pm

AdrianaMatza a scris:feteleeee despre ce film vb aici??? Smile

vb Kitani Mohobbat Hai 2 "Cat de mult te iubesc"
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Aug 2012, 11:57 pm

Skumpyk86 a scris:

ce ti-am zis eu ca am citit zilele trecute dar nu cred.

M-as bucura sa apara si sa fie mai bogat decat Chote si sa o ia si pe ea acolo in London ca tare frumos mai e.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Aug 2012, 11:58 pm

Skumpyk86 a scris:

Da..o sa ii puna bete in roate relatiei dintre Arohi si Arjun..se da prietena ei (Arohi) dar ii face rau de fapt...e multisor in film.

Da haide bre alta nebuna avem in serial?? sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 04 Aug 2012, 11:58 pm

iulianagl a scris:

M-as bucura sa apara si sa fie mai bogat decat Chote si sa o ia si pe ea acolo in London ca tare frumos mai e.

si eu ..dar nu cred ca spuneau de o nou intrare...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 04 Aug 2012, 11:58 pm

iulianagl a scris:

Da haide bre alta nebuna avem in serial?? sad

cam obsedata.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 04 Aug 2012, 11:59 pm

Gata dragelor ma duc sa-mi verific odorul si apoi la nani daca o sa pot dormi. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Sam 04 Aug 2012, 11:59 pm

Skumpyk86 a scris:

vb Kitani Mohobbat Hai 2 "Cat de mult te iubesc"

Smile Smile aha e ceva de el???
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 05 Aug 2012, 12:00 am

Skumpyk86 a scris:

cam obsedata.


Poate iubeste fiinta, pasional. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 05 Aug 2012, 12:00 am

iulianagl a scris:Gata dragelor ma duc sa-mi verific odorul si apoi la nani daca o sa pot dormi. kiss

Nb kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 05 Aug 2012, 12:00 am

Skumpyk86 a scris:

Nb kiss

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 155656 kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 05 Aug 2012, 12:01 am

iulianagl a scris:



Poate iubeste fiinta, pasional. Smile

da dupa ce ea s-a maritat ,wl Arjun casatorit cu prietena ta cea mai buna tot il cauti si incerci sa ii desparti...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 05 Aug 2012, 12:06 am

AdrianaMatza a scris:

Smile Smile aha e ceva de el???

depinde de gusturi...e un serial frumos...uite povestea mai pe lung..
http://en.wikipedia.org/wiki/Kitani_Mohabbat_Hai_Season_2

eu cand l-am vazut mi-a placut tare mult si acum imi place il revad dar stii e chestia ca deja l-ai vazut tot si sti ce se intampla si nu mai e interesul la fel, nu mai sunt asa dependenta ca de iss.Dar eu asa patesc cu toate serialele,cand vad un serial pana nu vad tot sunt dependenta de el.Mie mi-a placut si imi place si acum serialul.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 05 Aug 2012, 7:11 am

Buna dimi fetelor! 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 1064687750
Va las cafeluta 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 361157 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 37853
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 05 Aug 2012, 12:11 pm

buna feteleee 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Dum 05 Aug 2012, 12:25 pm

ati vazut feteleee k la Indieni astazi este Ziua Prieteniei ??? :X:X:X:X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 05 Aug 2012, 2:45 pm

Dadi's role wll be ok ok... U watch it i wont reveal suspense othrwise u wont njoy



Multam de cafea dea05.Am vazut Adriana ca la ei e ziua prieteniei. kiss frumos!
Ia zis lui Barun "fratele ei" min 2:37 sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 05 Aug 2012, 4:40 pm

Buna fetelor!
O groaza de stiri care de care mai controversate...multe scenarii..care or fi adevarate ???
pana una alta eu am vazut de cateva ori prima parte din ep de vineri...si ma tot uit la ei ce frumosi sunt impreuna..si ce imbratisare frumoasa ..mi-a placut ca de data asta el a avut initiativa... cupidon astept in continuare socurile creativilor...sa vad cat mai rezist sa ma uit 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 05 Aug 2012, 4:46 pm

petronela a scris:Buna fetelor!
O groaza de stiri care de care mai controversate...multe scenarii..care or fi adevarate ???
pana una alta eu am vazut de cateva ori prima parte din ep de vineri...si ma tot uit la ei ce frumosi sunt impreuna..si ce imbratisare frumoasa ..mi-a placut ca de data asta el a avut initiativa... cupidon astept in continuare socurile creativilor...sa vad cat mai rezist sa ma uit 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330

se spune ca noua dadi va fi ok..dar ce inseamna acest ok nu stiu..asa spune mishti..ea uneori le mai ghiceste..vom vedea.
In articole nu poti sa ai incredere ca in marea parte nu se adeveresc..de exemplu in unul dintre articole a spus ca parinti o obliga sa vin acasa la Arnav...de fapt pentru ei a venit dar ei nu a obligat-o.
Si sunt multe asa..sincer nu am incredere in articole prea tare.. in special in cele de la bolegaindia,metromasti,Telebuzz.

Eu acum ma uit la Sanaya in Radha Ki Betiyaan ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 05 Aug 2012, 5:00 pm

Skumpyk86 a scris:

se spune ca noua dadi va fi ok..dar ce inseamna acest ok nu stiu..asa spune mishti..ea uneori le mai ghiceste..vom vedea.
In articole nu poti sa ai incredere ca inmarea parte nu se adeveresc..de exemplu in unul dintre articolea spus ca parinti o obliga sa vin acasa la Arnav...de fapt pentru ei a venit dar ei nu a obligat-o.

Eu acum ma uit la Sanaya in Radha Ki Betiyaan ...
Am citit si eu ca noua dadi va fi OK..dar pentru cine ok..???
ma distrez grozav cand mai citesc scenariile de pe IF...la un moment dat parca citeam din Sandra Brown..si am renuntat, chiar nu ma asteptam la asa ceva.. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330
sunt curioasa ce le mai trece prin cap ...sa vad cat de creativi sunt si daca reusesc sa ma tina in fata calc sa ma mai uit la serial... la Madhu nu m-am mai uitat de ceva timp, dar nici nu sunt curioasa ..imi ajunge ce povestesc fetele pe forum si m-am ingrozit si acolo... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 267265
incet, incet cred ca renunt la indieni...mi-a ajuns nebunia lor... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 05 Aug 2012, 5:03 pm

petronela a scris:
Am citit si eu ca noua dadi va fi OK..dar pentru cine ok..???
ma distrez grozav cand mai citesc scenariile de pe IF...la un moment dat parca citeam din Sandra Brown..si am renuntat, chiar nu ma asteptam la asa ceva.. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330
sunt curioasa ce le mai trece prin cap ...sa vad cat de creativi sunt si daca reusesc sa ma tina in fata calc sa ma mai uit la serial... la Madhu nu m-am mai uitat de ceva timp, dar nici nu sunt curioasa ..imi ajunge ce povestesc fetele pe forum si m-am ingrozit si acolo... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 267265
incet, incet cred ca renunt la indieni...mi-a ajuns nebunia lor... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330

Eu ca sa nu mai fac scenari etc ma uit la alte seriale...si m-am luat de descarcat Geet si sa pun sub pe ele...dar e un pic mai complicat ca trebuie sa lucrez un pic pe sub ca e cam mare depaseste pe imaginea video si asa imi trece timpul ca sunt deabia la ep 20 Smile

Madhu nu m-am uitat..nu stiu cu ok dar e suficient daca nu ingreuneaza lucrurile si mai rau...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 05 Aug 2012, 5:21 pm

petronela a scris:
Sper sa mai fie si altceva in plus in prima noapte..nu doar sa ne lase sa ne imaginam mai departe.. Smile crezi ca ia bataie Barun acasa ??? eu cred ca nu vor amandoi..scene mai intime..
si ca ia zis frate, ne asteptam..doar au spus ca sunt cei mai buni prieteni..platonici.. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330 dar cu atatea imbratisari din ultimul timp...s-a dus naibii ..fratia.... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330
mi-am amintit de frati, ce comentarii urate au fost la adresa Arnav-Di cu imbratisarile... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 3891662330

si eu cred ca nu vor amandoi dar cred ca Sanaya ar ceda cat de cat ca pare mai curajoasa ca Barun..probabil ca Barun nu vrea sa isi supere nevasta..
La un moment dat in urma cu o luna sau doua cam asa Barun a declarat intr-un interviu ca daca sotia lui nu e de acord cu ce face sau ceva nu ii convine (referindu-se atat la scene cat si la timpul petrecut acasa cu ea) el renunta la actorie...nu imi aduca aminte exact cuvintele.Stiu ca zicea ca nu vrea sa o supere si ca renunta daca ei nu ii convine ceva ca ea e cea mai importatanta si erau mai multe..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 05 Aug 2012, 6:03 pm

M-am pierdut..eu am scris doar o data si apare de doua ori..si aici si la poze..ce-am gresit..??? stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 19 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum