Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 05 Aug 2012, 10:13 pm

Admin_dea05 a scris:Lasa ca Sanaya i-a dat o pereche de buze Smile sa-i tina de cald...

Da, dar Karan le-a pecetluit pentru ea. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 05 Aug 2012, 10:19 pm

Buna fetele!Iuliana un link unde se poate vedea kitani de la ep 1 tradus ca pe saitu lu andruska este restrictiont cand ia blocat saitu...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 05 Aug 2012, 10:24 pm

lica54 a scris:Buna fetele!Iuliana un link unde se poate vedea kitani de la ep 1 tradus ca pe saitu lu andruska este restrictiont cand ia blocat saitu...


Ai inceput sa te uiti si tu la Kitani?Eu am ajuns la ep 9. Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 15 Noi 2012, 9:55 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 05 Aug 2012, 10:28 pm

Vam auzit pe voi discutand ca este bun si am zis sal urmaresc si eu sa vad daca ma prinde..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 05 Aug 2012, 10:30 pm

lica54 a scris:Vam auzit pe voi discutand ca este bun si am zis sal urmaresc si eu sa vad daca ma prinde..

Este bun nu e ca ce am vazut noi pana acum mie imi place povestea in sine pana acum n-am urat pe nimeni asa cum s-a intamplat la celelalte, ceea ce un bun inceput. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 05 Aug 2012, 10:59 pm

Noapte buna fetelor! kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 05 Aug 2012, 11:00 pm

Admin_dea05 a scris:Noapte buna fetelor! kiss

Noapte buna!! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 05 Aug 2012, 11:44 pm

Noapte buna va spun si eu am ras de m-am prapadit la Kitani pana acum chiar mi-a placut nu sunt ca Geet si Maan sau Khushi and Arnav dar sunt destul de simpatici, mai ale ea e atat de nazdravana.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Lun 06 Aug 2012, 8:20 am

Dragalaselor buna dimineata!O zi de luni cat mai buna si un inceput de saptamana mai promitator si cu multe impliniri kiss kiss

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 6g12R
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 06 Aug 2012, 8:27 am

Buna dimi un inceput de saptamana cat mai bun. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 06 Aug 2012, 8:58 am

Buna dimi!

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Th_ak28
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 12:11 pm

iulianagl a scris:

O no, no, daca e asa Khushi o sa ramana prizoniera urii lui toata viata ei daca el o sa inceapa sa o urasca mama iti dai seama ce pacoste pe capul nostru.


Buna..
Da dar si daca se se despart va fi greu sa redevina un cuplu..si vor trece prin multe..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 12:21 pm

Se pare ca noua dadi nu prea o place pe Khushi... sad



khushi in red suit
arnav and khushi sitting on the sofa holding each other's hand arnav touches dadi's feet
voice over says khushi get ready for the new trouble
offscreen: sanaya says its not mami's relative she's arnav's dadi
and barun is playing with football and nani also joins him
Credit:princesslover


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 06 Aug 2012, 12:26 pm, editata de 2 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 12:24 pm

iulianagl a scris:Noapte buna va spun si eu am ras de m-am prapadit la Kitani pana acum chiar mi-a placut nu sunt ca Geet si Maan sau Khushi and Arnav dar sunt destul de simpatici, mai ale ea e atat de nazdravana.

Mie mi-a placut si acest serial,imi place si acum.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 12:32 pm

Daca face si dadi cea noua probleme nu mai imi vine sa ma uit... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 1450537109
Si daca mai au si cei de la Telebuzz (desi nu am incredere in ei ca in marea parte din ce au zis nu s-a indeplinit!) dar totusi daca au dreptate ca noua dadi il aduce inapoi pe Shyam pentru fericirea lu Anjali.... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 3176764736

Arnav's Dadi enters Raizada Mansion in IPKKND



iar conform utimului articol..
"She will give her blessing to Arnav and other members but at the same time she will refuse to give blessings to Arnav's wife Khushi.
Arnav's Dadi behavior will hurt Khushi but Nani will handle the entire situation.
Let's see how Khushi win Arnav's Dadi hearts"

M-am saturat ca tot timpul sa aibe Khushi de suferit?si de ce ea trebuie sa castige inima tuturor?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 2:59 pm

In cuming week u ll c Arnav wll b angry on Khushi due to sum reason & Khushi wll convince her...
Ruthna Manana track wll cum up...
U ll also c 1 song seq while Khushi convince her...
Song wll b AAJA PIYA TOHE PYAR DU...
mishti
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 06 Aug 2012, 3:46 pm

Skumpyk86 a scris:Daca face si dadi cea noua probleme nu mai imi vine sa ma uit... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 1450537109
Si daca mai au si cei de la Telebuzz (desi nu am incredere in ei ca in marea parte din ce au zis nu s-a indeplinit!) dar totusi daca au dreptate ca noua dadi il aduce inapoi pe Shyam pentru fericirea lu Anjali.... 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 3176764736

Arnav's Dadi enters Raizada Mansion in IPKKND



iar conform utimului articol..
"She will give her blessing to Arnav and other members but at the same time she will refuse to give blessings to Arnav's wife Khushi.
Arnav's Dadi behavior will hurt Khushi but Nani will handle the entire situation.
Let's see how Khushi win Arnav's Dadi hearts"

M-am saturat ca tot timpul sa aibe Khushi de suferit?si de ce ea trebuie sa castige inima tuturor?

Buna si el ce face sta si se uita cum Khushi a lui ca sotie nu-i este inca este insultata si lasata mereu la colt.Este proasta trebuie sa plece imediat cum se termina acele 9,8,7 etc. zile de contract de ce sa stea sa indure toate prostiile unor babe fara sens.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 15 Noi 2012, 9:55 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 06 Aug 2012, 3:47 pm

Skumpyk86 a scris:In cuming week u ll c Arnav wll b angry on Khushi due to sum reason & Khushi wll convince her...
Ruthna Manana track wll cum up...
U ll also c 1 song seq while Khushi convince her...
Song wll b AAJA PIYA TOHE PYAR DU...
mishti

Ce trebuie sa mai convinga n-a convins destul.Ce porcarie mai e si asta Miha?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 3:48 pm

iulianagl a scris:

Buna si el ce face sta si se uita cum Khushi a lui ca sotie nu-i este inca este insultata si lasata mereu la colt.Este proasta trebuie sa plece imediat cum se termina acele 9,8,7 etc. zile de contract de ce sa stea sa indure toate prostiile unor babe fara sens.

Asta ma intreb si eu de ce trebuie sa indure tot..cum adica ii binecuvanteaza pe toti in afara de ea...?

Am vazut ca toti au uitat cate a facut ea pt fam..si cum si-a riscat viata pentru Arnav..asa cum bunica lui nu o place... slap


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Lun 06 Aug 2012, 3:54 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 3:49 pm

iulianagl a scris:

Ce trebuie sa mai convinga n-a convins destul.Ce porcarie mai e si asta Miha?

Nu stiu..eu sunt dezamagita cu chestia ca iar se enerveaza Arnav si ea sa il convinga...

Am mai gasit ca "Ruthna Manana means a small fight followed by consolation"
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 06 Aug 2012, 3:53 pm

Skumpyk86 a scris:

Asta ma intreb si eu de ce trebuie sa indure tot..cum adica ii binecuvanteaza pe toti in afara de ea...?

Deci de ce e teama lui Khushi (si noua) n-o sa scape, Arnav iar o s-o lase balta mai ales cand vine vorba de familia lui iar aceasta Dadi parca nu o iubeau asa de mult ca e mama tatalui lor care era un zbir.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 06 Aug 2012, 3:55 pm

Arnav's Dadi behavior will hurt Khushi but Nani will handle the entire situation.

Dar el unde este atunci?Ce ma enerveaza cand frate se apuca creativii astia sa faca ceva bun si pentru Khushi?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 3:57 pm

iulianagl a scris:

Deci de ce e teama lui Khushi (si noua) n-o sa scape, Arnav iar o s-o lase balta mai ales cand vine vorba de familia lui iar aceasta Dadi parca nu o iubeau asa de mult ca e mama tatalui lor care era un zbir.

deasta ti-am zis sa nu te iei dupa ce zic ca oricum uita si le schimba...sa vedem cum va evolua..eu tot am speranta ca nu va fi asa grav si poate la inceput nu o place..dar nu sunt de acord cu chestia ca sa ii castige inima ..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 06 Aug 2012, 3:59 pm

Skumpyk86 a scris:

deasta ti-am zis sa nu te iei dupa ce zic ca oricum uita si le schimba...sa vedem cum va evolua..eu tot am speranta ca nu va fi asa grav si poate la inceput nu o place..dar nu sunt de acord cu chestia ca sa ii castige inima ..


Corect.Sper ca NK sa o rapeasca si sa fuga cu ea unde o dus surdu roata si orbul capra.Sunt prea de tot, sincer acum nu-mi place ideea de loc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 06 Aug 2012, 3:59 pm

iulianagl a scris:Arnav's Dadi behavior will hurt Khushi but Nani will handle the entire situation.

Dar el unde este atunci?Ce ma enerveaza cand frate se apuca creativii astia sa faca ceva bun si pentru Khushi?

Am senzatia ca in acest serial de fapt siferinta ei (sa sufere ea) si sa incerce sa le castige inima celorlanti....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 22 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum