Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:13 pm

Skumpyk86 a scris:

astea sunt nebuni de ale lor...nici nu ma complic sa le citesc...ba ca e Shyam ba Arnav etc...prefer sa astept de la ei sa vad.

Mie mi-e teama adica teama, adica m-as bucura sa fie tocmai invers ca din cauza tatalui lui Arnav parintii lui Khushi sa fi avut accident iar acea femeie de care vorbeau ele sa nu fie sora lui Garima care a venit sa le ceara socoteala chiar in ziua nuntii lui Di iar mama lor sa nu fi putut suporta vestea iar Dadi sa fi avut acea altercatie care apoi a dus la decesul mamei lor iar apoi sora lui Garima sa o fi adus pe Khushi la Gupta acasa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:26 pm

iulianagl a scris:

Mie mi-e teama adica teama, adica m-as bucura sa fie tocmai invers ca din cauza tatalui lui Arnav parintii lui Khushi sa fi avut accident iar acea femeie de care vorbeau ele sa nu fie sora lui Garima care a venit sa le ceara socoteala chiar in ziua nuntii lui Di iar mama lor sa nu fi putut suporta vestea iar Dadi sa fi avut acea altercatie care apoi a dus la decesul mamei lor iar apoi sora lui Garima sa o fi adus pe Khushi la Gupta acasa.

ar fi frumos..si eu mi-as dori tare mult sa fie asa cum zici...
dar tinand cont ca exista un promo in care spune ca Khushi e vinovata de trecutul lui tind sa cred versiunea cum ca fam ei ar fi facut ceva..Dar cum lucrurile se schimba cine stie ce surprize avem.

Din punctul meu de vedere atat cat am vazut (cum nu ne arata prea mult nu poti sa iti faci o parere) Arnav nu isi uraste tatal ca ar fi facut ceva (ma refer nu stiu omorat,accident) pare mai mult ranit ca si cum tatal lui si-ar fi insalat mama si ar fi lasat-o pentru o alta femeie...sincer ma duce cu gandul spre mama lu Khushi...cred asta pentru ca Nani i-a zis lui Arnav ca e la fel ca tatal lui atunci dupa ce s-a casatorit (era ca si cum i-a zis ca a facut exact ca el)..si acum dadi dupa ce afla de casatoria lui Arnav readuce si ea aminte de tatal lui(mai ales dupa ce a aflat ca s-a casatorit fara sa spuna NIMANUI!)...ma gandesc ca poate tatal lui a avut ceva cu mama ei in urma careia mama lui a avut de suferit poate chiar si s-a sinucis acest lucru facandul pe Arnav sa nu creada in iubire deasemenea in casatorie si sa isi urasca tatal.

Dar astea sunt doar scenari dupa cate am citit nu stiu cat e real sau nu ..poate nu e nimic asa...mi-as dori sa nu aiba ei in trecut legatura....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:30 pm

Skumpyk86 a scris:

ar fi frumos..si eu mi-as dori tare mult sa fie asa cum zici...
dar tinand cont ca exista un promo in care spune ca Khushi e vinovata de trecutul lui tind sa cred versiunea cum ca fam ei ar fi facut ceva..Dar cum lucrurile se schimba cine stie ce surprize avem.

Din punctul meu de vedere atat cat am vazut (cum nu ne arata prea mult nu poti sa iti faci o parere) Arnav nu isi uraste tatal ca ar fi facut ceva (ma refer nu stiu omorat,accident) pare mai mult ranit ca si cum tatal lui si-ar fi insalat mama si ar fi lasat-o pentru o alta femeie...sincer ma duce cu gandul spre mama lu Khushi...cred asta pentru ca Nani i-a zis lui Arnav ca e la fel ca tatal lui atunci dupa ce s-a casatorit (era ca si cum i-a zis ca a facut exact ca el)..si acum dadi dupa ce afla de casatoria lui Arnav readuce si ea aminte de tatal lui(mai ales dupa ce a aflat ca s-a casatorit fara sa spuna NIMANUI!)...ma gandesc ca poate tatal lui a avut ceva cu mama ei in urma careia mama lui a avut de suferit poate chiar si s-a sinucis acest lucru facandul pe Arnav sa nu creada in iubire deasemenea in casatorie si sa isi urasca tatal.

Dar astea sunt doar scenari dupa cate am citit nu stiu cat e real sau nu ..poate nu e nimic asa...mi-as dori sa nu aiba ei in trecut legatura....


Si cel mai bine ar fi ca ea sa nu aibe de a face cu trecutul lui Arnav.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:33 pm

iulianagl a scris:


Si cel mai bine ar fi ca ea sa nu aibe de a face cu trecutul lui Arnav.
Asta vreau si eu ..ca nici unul sa nu aibe legatura in trecut...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:34 pm

Skumpyk86 a scris:
Asta vreau si eu ..ca nici unul sa nu aibe legatura in trecut...

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:37 pm

iulianagl a scris:

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2364036189

Dar ti-am zis prefer sa nu ma gandesc astept episoadele asa cum sunt si mai bine ma uit la un alt film mai lucrez pe subtitrari ca sa termin si nu ma mai gandesc la ce va fi..de ce a zis asa si nu asa etc...e suficent cat ma enervez la episod mai stau apoi sa fac scenari sau sa analizez degeaba ca nu ma ajuta cu nimic... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:39 pm

Skumpyk86 a scris:

Dar ti-am zis prefer sa nu ma gandesc astept episoadele asa cum sunt si mai bine ma uit la un alt film mai lucrez pe subtitrari ca sa termin si nu ma mai gandesc la ce va fi..de ce a zis asa si nu asa etc...e suficent cat ma enervez la episod mai stau apoi sa fac scenari sau sa analizez degeaba ca nu ma ajuta cu nimic... kiss


Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:40 pm

Ce suparata e Arohi crede ca el si-a batut joc de ea prin somn. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:42 pm

Si a descoperit si pacostea de ruj dar ce ia trecut prin cap si nebunulkui de asta zambea el cu gura pana la urechi ca-si imagina ce o sa se intample.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:42 pm

iulianagl a scris:Ce suparata e Arohi crede ca el si-a batut joc de ea prin somn. Smile

te uiti la Arohi Smile ..eu mai lucrez la 5 sub de la Geet si plec in Cora la cumparaturi (ca nu vor sa vina si el singure la mine..ele cumparaturile)..apoi ma mai uit si eu la Arohi...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:42 pm

iulianagl a scris:Si a descoperit si pacostea de ruj dar ce ia trecut prin cap si nebunulkui de asta zambea el cu gura pana la urechi ca-si imagina ce o sa se intample.

Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:44 pm

Skumpyk86 a scris:

te uiti la Arohi Smile ..eu mai lucrez la 5 sub de la Geet si plec in Cora la cumparaturi (ca nu vor sa vina si el singure la mine..ele cumparaturile)..apoi ma mai uit si eu la Arohi...

Bai ma lasi cu asa zisele cumparaturi eu am mers de dimineata si stii cum s-au dus banii, mintenas mai bine nu plecam de acasa, stai acasa mai rabda si tu putin.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:46 pm

iulianagl a scris:

Bai ma lasi cu asa zisele cumparaturi eu am mers de dimineata si stii cum s-au dus banii, mintenas mai bine nu plecam de acasa, stai acasa mai rabda si tu putin.

dar apoi incepe iss si nu mai am chef de iesire... si trebuie sa merg la cumparaturi Smile
Si eu am vrut sa ma duc dimi dar am avut ceva treaba si nu am putut sa ajung..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:48 pm

Oare azi nu revine Alexa??
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:49 pm

Skumpyk86 a scris:

dar apoi incepe iss si nu mai am chef de iesire... si trebuie sa merg la cumparaturi Smile
Si eu am vrut sa ma duc dimi dar am avut ceva treaba si nu am putut sa ajung..

Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:49 pm

Skumpyk86 a scris:Oare azi nu revine Alexa??

Dar cand a zis ca vine?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 08 Aug 2012, 1:50 pm

Skumpyk86 a scris:Oare azi nu revine Alexa??

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 648483
Fix acum jumatate de ora am ajuns acasa. Verificam sa vad ce mai e nou in paradis Smile Smile Ce fac feteleeeee ? Va fost dor de mine ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:51 pm

Alexa20 a scris:

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 648483
Fix acum jumatate de ora am ajuns acasa. Verificam sa vad ce mai e nou in paradis Smile Smile Ce fac feteleeeee ? Va fost dor de mine ?

Vorbim de lup si lupul la usa. Smile kiss Bine ai venit.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 15 Noi 2012, 10:03 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:52 pm

Alexa20 a scris:

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 648483
Fix acum jumatate de ora am ajuns acasa. Verificam sa vad ce mai e nou in paradis Smile Smile Ce fac feteleeeee ? Va fost dor de mine ?

Smile la fix am intrebat...
Sigur ca ne-a fost dor..deabia asteptam sa revi..
Bine ai revenit!!! kiss


Cum a fost in vacanta?
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 08 Aug 2012, 1:54 pm

iulianagl a scris:

Vorbim de lup si lupul la usa. Smile kiss Bine ai venit.


Daaaa exact Smile Smile Oricum am fost cu ochi pe voi toata saptamana, doar ca de pe telefon nu pot trimite mesaje direct pe forum. Nu stiu de ce. Ce mai faceti voi ?
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:54 pm

Alexa20 a scris:


Daaaa exact Smile Smile Oricum am fost cu ochi pe voi toata saptamana, doar ca de pe telefon nu pot trimite mesaje direct pe forum. Nu stiu de ce. Ce mai faceti voi ?

Lasa-ne pe noi spune cum te-ai simtit?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 08 Aug 2012, 1:56 pm

Skumpyk86 a scris:

Smile la fix am intrebat...
Sigur ca ne-a fost dor..deabia asteptam sa revi..
Bine ai revenit!!! kiss Cum a fost in vacanta?

Superbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb am prins niste valuri superbe in primele 3 zile, apoi a fost linistita apa. Oricum, a fost foarte superrrrr. Dar deja incepuse sa ma plictiseasca aceasi rutina. Azi am plecat de dimineata, si am ajuns acasa mai repede.




Ultima editare efectuata de catre Alexa20 in Mier 08 Aug 2012, 1:57 pm, editata de 1 ori
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:56 pm

Alexa20 a scris:


Daaaa exact Smile Smile Oricum am fost cu ochi pe voi toata saptamana, doar ca de pe telefon nu pot trimite mesaje direct pe forum. Nu stiu de ce. Ce mai faceti voi ?


acelasi lucru pateam si eu..nu pot de pe telefon.Aici pe forum nu imi dadeam voie nici sa il deschid..doar if il deschidea dar nu puteam citi temele ca nu imi deschidea contul meu.
Dar puteam primi si trimite email ...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 08 Aug 2012, 1:58 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:57 pm


Ascultati melodia si...Super!!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 08 Aug 2012, 1:59 pm

iulianagl a scris:
Ascultati melodia si...Super!!!

super, dar am mai auzit-o cantata undeva in spaniola sau italiana. Nu imi mai amintesc cum se numea.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum