Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Aug 2012, 6:36 pm

Ok ies si eu ne auzim la traducere.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 07 Aug 2012, 6:39 pm

iulianagl a scris:Parca spune ceva Pedro ca el acum trebuie sa sufere si pentru Khushi?Cred ca asta este cea mai mare pedeapsa a lui, "DADIJI." Smile
M-am gandit ca pedeapsa si suferinta lui trebuie sa fie duble...din ce vad am avut dreptate...pacat ca pe langa el cea care in continuare sufera este si Khushi...dar eu cred ca mai avem multe enigme de dezlegat din trecut...
ma bucura faptul ca ei doi vor fi din ce in ce mai uniti...vor avea nevoie sa se sprijine unul pe celalalt...si vor intelege acest lucru odata cu trecerea timpului...cred ca pana la urma tot raul spre bine..el trebuie sa treaca prin iad pentru a fi intr-adevar cu sotia lui..si fara rezolvarea misterelor din trecut si prezent..nu vor fi impreuna asa cum isi doresc amandoi....si cred ca va mai trece ceva timp..deci vom avea de asteptat ..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Aug 2012, 8:35 pm


Vizionare placuta.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 15 Noi 2012, 10:02 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Aug 2012, 9:15 pm

Mai frate dar ce puritate de sfanta o avea Hitler Dadi asta?Ce sfanta s-o fi crezand?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mar 07 Aug 2012, 9:35 pm

Din toamna kanal d va difuza serialul turcesc Suleiman magnificul cred ca dupa ce se termina serialu o poveste e dragoste...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Aug 2012, 10:31 pm

Dar ce s-o fi intamplat oare intre el si tatal lui in trecut si intre el si Hitler Dadi tot in trecut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Aug 2012, 11:34 pm

Cu siguranta Chote o uraste pe Hitler Dadi.Iar ca ea a aparut asa din senin a inacput deja sa-i dea cosmaruri.De acum Chote incepe sa fie chinuit de amintirile din trecut.Deci cand a spus Nani ca din cauza acelui accident care s-a intamplat 14 ani in urma sau 15 cati naiba o fi consecintele se arata astazi.Si probabil nu se refera la casnicia lui Khushi-Chote ci se refera la Shyam si ce s-a intamplat din cauza lui.Oare sa mai fi facut ceva inainte Shyam sau?Dadi la adus pe Shyam in familia lor?Ciudat foarte ciudat dar ceva se leaga si de Shyam nu numai de acea fameie care tot spune oamenii astia.In fine o sa ma mai gandesc la asta ca-mi sta pe creier acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 07 Aug 2012, 11:39 pm

Porumbitelor va spun noapte buna ca vad ca n-am cu cine vorbi. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155656 sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 07 Aug 2012, 11:43 pm

eu ink nu am vazut episoadul de ieri si de azi.....dar din ce am citit de la voi.....Dandi asta kare a venit tare imi este k are un mareeeee dar mareee vina cu ce sa intamplat cu parintii lu Chote.....si cred k tot ia l-a adus pe Shyam k sa ii ia toata averea la un moment dat lu Chote...vreo razbunare ceva de acum 15-16 ani de zile.....parerea mea.....k altfel nu imi explic cum apare asta dupa atatia ani....mai mult k sigur a trimis-o Shyam din cauza k el nu poate intra pt moment in casa.....
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Mar 07 Aug 2012, 11:53 pm

noapte buna si multumesc Iuliana...eu am asteptat cu nerabdare traducerea,mi/a placut ep...fara Di!!!...dar ce face Hitler pleaca,xa avea rogojina sub brat???...incet,incet Arnav va face lumina in copilaria lui...Khushi,sigur nu/l va parasi...
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 12:12 am

Garo a scris:noapte buna si multumesc Iuliana...eu am asteptat cu nerabdare traducerea,mi/a placut ep...fara Di!!!...dar ce face Hitler pleaca,xa avea rogojina sub brat???...incet,incet Arnav va face lumina in copilaria lui...Khushi,sigur nu/l va parasi...


Ooo imi pare rau ca am intarziat asa de mult dar am inceput tarziu ca sotul meu s-a gasit sa vina acasa la o ora mai tarzie ca de obicei.Asa ca imi cer scuze ca te-am facut sa astepti atat.Hitler nu pleaca inca, trebuie sa-l aduca inapoi pe Dhamagi, dar ce nu inteleg eu este de ce ura asta impotriva lui Khushi ce ia facut ea pana la urma?Si nu cred ca supararea ei este ca ia varsat apa aia murdara din lighian este altceva la mijloc care doar ea si poate si Shyam.Acum chiar va spun noapte buna ma tras o portie de ras cu Arohi nebunatica imi place vocea ei si felul ei de a vorbi. Smile kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Mier 08 Aug 2012, 1:10 am

tot la Arohi eram si eu pt.asta nu am raspuns...am gresit exprimarea:pot sa astept oricit pt.traducere si mii de multumiri ca altfel eu as fi in ceata...Daduji nu pleaca dar cred ca incearca marea cu degetul...sa aveti un somn linistit 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 155656
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 7:23 am

Buna dimi. 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 1064687750
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 08 Aug 2012, 11:11 am

O zi frumoasa! 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 1314545130 Astazi este zi de balaceala!!!! 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 3899832340

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Th_ak31
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 11:29 am

Buna...

Rating 1-7 august..

12)Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon 2.5 - 2.5

Si azi e ziua lui Lalit Mohan..pacat ca a plecat de la iss.

Karan tweet:
"Chalo gudnite Tweethearts : ) Too tired so need some sleep.. Interesting track cummin up,so keep watchin plz : ) luv u all..mmmwwwaaahhh "
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 12:36 pm

O noua vresiune promo..aceasta arata mai bine tinerea de mana si ii arata pe Arnav Khushi (nu si membri familiei)

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 08 Aug 2012, 12:49 pm

Skumpyk86 a scris:O noua vresiune promo..aceasta arata mai bine tinerea de mana si ii arata pe Arnav Khushi (nu si membri familiei)

Asta a fost doar in promo ??
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 12:53 pm

petronela a scris:
Asta a fost doar in promo ??

da...versiunea cealanta de promo nu arata cand se tin de mana si arata si membri fam ..aici doar ei arata tinerea de mana si intrarea noua dadi...
Si cat imi doream sa ii vad tinandu-se de mana...

Ambele variante de promo le-am pus la sectiunea promo..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 08 Aug 2012, 12:56 pm

Skumpyk86 a scris:

da...versiunea cealanta de promo nu arata cand se tin de mana si arata si membri fam ..aici doar ei arata tinerea de mana si intrarea noua dadi...
Si cat imi doream sa ii vad tinandu-se de mana...

Ambele variante de promo le-am pus la sectiunea promo..
Dar nu a mai fost si in film secventa... Crying or Very sad
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 12:57 pm

Skumpyk86 a scris:O noua vresiune promo..aceasta arata mai bine tinerea de mana si ii arata pe Arnav Khushi (nu si membri familiei)


Acesta este doar promo noi nu o sa-i vedem asa deci Dadi a aparut iar ei nu se tineau de mana doar vor sa arate ca lui Dadi n-o sa-i placa de Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 12:58 pm

Buna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 12:59 pm

petronela a scris:
Dar nu a mai fost si in film secventa... Crying or Very sad

pana acum nu..dar unele promo le dau asa altele nu..cine stie poate da..ca stii ca era si promo cu palma de la Arnav luata de Shyam...si ne gandeam ca nu va fi si pana la urma a fost..o mica speranta am... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:00 pm

iulianagl a scris:

Acesta este doar promo noi nu o sa-i vedem asa deci Dadi a aparut iar ei nu se tineau de mana doar vor sa arate ca lui Dadi n-o sa-i placa de Khushi.

Inteleg ce vrea sa spuna promo...dar sunt unele care s-au adeverit (adica cat de cat au aratat din promo ..unele deloc)...ca si palma luata de Shyam (cel mai recent care mi-l amintesc) a fost si in promo si in serial...poate tinerea de mana va fi...nu asa dar poate...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 08 Aug 2012, 1:04 pm

Skumpyk86 a scris:

Inteleg ce vrea sa spuna promo...dar sunt unele care s-au adeverit (adica cat de cat au aratat din promo ..unele deloc)...ca si palma luata de Shyam (cel mai recent care mi-l amintesc) a fost si in promo si in serial...poate tinerea de mana va fi...nu asa dar poate...

Poate, poate.vad ca pe alte forumuri se voebeste despre incest intre Khushi si Arnav. Smile Smile Daca ma alui Khushi a avut o aventura cu tatal lui Arnav asta inseamna incest intre A si K.Dar ce sunt frati?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 08 Aug 2012, 1:07 pm

iulianagl a scris:

Poate, poate.vad ca pe alte forumuri se voebeste despre incest intre Khushi si Arnav. Smile Smile Daca ma alui Khushi a avut o aventura cu tatal lui Arnav asta inseamna incest intre A si K.Dar ce sunt frati?

astea sunt nebuni de ale lor...nici nu ma complic sa le citesc...ba ca e Shyam ba Arnav etc...prefer sa astept de la ei sa vad.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum