Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
lica54
Admin_dea05
petronela
AdrianaMatza
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
11 participanți

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:18 pm

tiberici a scris: - Ce spui tu, " poate se va schimba si el acasa ceva mai "dulce"...offf vise.." dar ai uitat de smiorcaita... ce face cu ea, daca e dragut cu K, cu ea cum ramane?... " Arnav al ei...." 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754

femeie alintata care nu este cu piciorele pe pamant si-a depins toata viata de alti...... o alintatura si o egoista......fratesu sa nu fie fericit cu nevasta.... sa-i dea ea budinca in gura cu lungurita 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754

Deaia spuneam eu vise ca imi vine si mie greu sa cred la ce face acum si sa se schimbe asa tare...dar totusi trebuie sa se intample ceva ca nu cred ca se vor desparti divorta pentru ca la ei e destul de greu cu divort etc..si mai ales sa revina..
Referitor la femeie alintata cine stie poate vine Shyam si se mai calmeaza si ea si vede de sot si nu de viata fratelui cu sotia lui...visez...visez..macar cu visele raman Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:18 pm

[quote="tiberici"]


dap kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 01 Aug 2012, 11:19 pm

Skumpyk86 a scris:Personajul Anjali l-au stricat..Arnav la fel...Khushi la fel ca suporta iar Khushi era o luptatoare si facea mereu ce gandeste acum se sacrifica pentru alti etc..
Le-au amestecat de ma doare capul si nu mai inteleg nimic...o zi asa alta asa.. Smile
Draga mea daca te apuca durerile de cap ia un ARNAVCALMIN Smile vezi poate mai are iuliana de ieri 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 3891662330

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 0-324911
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 11:20 pm

Da Skumpyk86!!! 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 615867 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 745790
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 01 Aug 2012, 11:21 pm

tiberici a scris: - Ce spui tu, " poate se va schimba si el acasa ceva mai "dulce"...offf vise.." dar ai uitat de smiorcaita... ce face cu ea, daca e dragut cu K, cu ea cum ramane?... " Arnav al ei...." 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754

femeie alintata care nu este cu piciorele pe pamant si-a depins toata viata de alti...... o alintatura si o egoista......fratesu sa nu fie fericit cu nevasta.... sa-i dea ea budinca in gura cu lungurita 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754
slap sa-i dea cineva cateva palme poate aterizeaza pe pamant ....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 01 Aug 2012, 11:21 pm

Admin_dea05 a scris:Draga mea daca te apuca durerile de cap ia un ARNAVCALMIN Smile vezi poate mai are iuliana de ieri 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 3891662330


Se da pe reteta compensata...? lunar
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:24 pm

petronela a scris:
Si daca vine cu el acasa ce se schimba ??? contractul expira..de ce mai raman impreuna ?? daca el nu e in stare sa recunoasca sentimentele lui acum..cand trebuie sa o lamureasca..nu inteleg ce face in astea 10 zile..?? se recasatoresc..asa singuri, iar ei doi fara sa mai stie nimeni, vad ca tot nu spun la nimeni nici unul de contract... stupid

Petro daca se despart si "divorteaza" cred ca sa revina cuplu ne va lua ani si noi sa vedem...e foarte greu pentru un cuplu in India daca se despart si divorteaza..poate o ameninta el iar...nu stiu..dar daca se termina acele zile si chiar se despart atunci sa vezi drama sufera ei fam si vor fi aratati cu degetul de societate..el are prestigiul lui ..si un ego pana la Dumnezeu si va fi foarte greu sa redevina un cuplu dar inseriale orice e posibil...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:25 pm

Admin_dea05 a scris:Draga mea daca te apuca durerile de cap ia un ARNAVCALMIN Smile vezi poate mai are iuliana de ieri 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 3891662330

Nu ar fi rau...sa nu ma doara mai rau Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:30 pm

Ok in toata nebunia asta a lor Chote nu o sa o lase sa plece nici dupa ce se termina contractul iar ea stia asta de aceea ia si spus ca dupa ce se termina contractul adica vroia sa spuna sa o lase sa plece dar el ia luat-o inainte si ia spus ca ce o sa sse intample dupa 10 zile nu-l mai intereseaza.Atunci ce are in cap sa faca vrea s-o faca sotia lui pe veci dar cum ca Khushi este de mode clasica ea vrea sa fie petita ca orice fata si sa aibe o nunta ca in povesti.Dar pe mine m-a uimit faptul ca el s-a facut o victima ca ea e cea care vrea sa plece si sa fiu al naibii daca nu si eu tot la fel faceam parca ea nu stie ce a indurat din partea lui si cate nu ia facut ia psus vreodata ca-i pare rau?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 11:31 pm

Skumpyk86 a scris:

Petro daca se despart si "divorteaza" cred ca sa revina cuplu ne va lua ani si noi sa vedem...e foarte greu pentru un cuplu in India daca se despart si divorteaza..poate o ameninta el iar...nu stiu..dar daca se termina acele zile si chiar se despart atunci sa vezi drama sufera ei fam si vor fi aratati cu degetul de societate..el are prestigiul lui ..si un ego pana la Dumnezeu si va fi foarte greu sa redevina un cuplu dar inseriale orice e posibil...
Am inteles cu divortul..dar care e solutia..de asta am zis, o forteaza iar..doar si ea e constienta de problemele declansate de divort..atunci ..ce fac ? mai fac un contract pe perioada nelimitata.. Smile
asta e, vom vedea ce fac..astept ..tot nu pot sa fac nimic altceva.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:35 pm

petronela a scris:
Am inteles cu divortul..dar care e solutia..de asta am zis, o forteaza iar..doar si ea e constienta de problemele declansate de divort..atunci ..ce fac ? mai fac un contract pe perioada nelimitata.. Smile
asta e, vom vedea ce fac..astept ..tot nu pot sa fac nimic altceva.. Smile

Soluti ar fi dar ei nu le vad..ei scenaristi..dar vom vedea ce fac...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Mier 01 Aug 2012, 11:39 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:37 pm

petronela a scris:
Am inteles cu divortul..dar care e solutia..de asta am zis, o forteaza iar..doar si ea e constienta de problemele declansate de divort..atunci ..ce fac ? mai fac un contract pe perioada nelimitata.. Smile
asta e, vom vedea ce fac..astept ..tot nu pot sa fac nimic altceva.. Smile

Nu de data asta o obliga sa se marite cu el fara contract ai vazut cand ia spus ca daca trebuie o s-o taraie pana acasa cand am tradus asta mi-a aparut in fata ochilor felul cum a dus-o pana la templu atunci cu contractul lor.M-a dezamagit total Chote in seara asta decia ajuns la limita extrema de acolo numai poti adauga nimic.Ca si cum alege Khushi ori moartea ori eu.De fapt ar fi cam la fel.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:39 pm

Si nu mi-a placut fazele cu Di!Ce a fost asta?A sarit imediat la concluzii fara sa se gandeasca ca poate a avut motivele lor sa plece de acasa si oricum ea nu ramanea pe strada era cineva acasa, nu?Iar Chote cand o sa afle ca primeste si vorbeste cu scarba aia de sot al ei atunci cine minte?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 11:41 pm

iulianagl a scris:

Nu de data asta o obliga sa se marite cu el fara contract ai vazut cand ia spus ca daca trebuie o s-o taraie pana acasa cand am tradus asta mi-a aparut in fata ochilor felul cum a dus-o pana la templu atunci cu contractul lor.M-a dezamagit total Chote in seara asta decia ajuns la limita extrema de acolo numai poti adauga nimic.Ca si cum alege Khushi ori moartea ori eu.De fapt ar fi cam la fel.
O obliga fara contract..dar la fel, vor fi doar ei doi...??? pentru ca din ce vad nimeni nu trebuie sa afle...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 01 Aug 2012, 11:43 pm

petronela a scris:
O obliga fara contract..dar la fel, vor fi doar ei doi...??? pentru ca din ce vad nimeni nu trebuie sa afle...

poate nici ei nu mai afla..cum s-au logodit atunci cand era ranita la deget. Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 01 Aug 2012, 11:44 pm

tiberici a scris:
Se da pe reteta compensata...? lunar
se da Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 11:45 pm

Recunosc secventa cu lunatica am sarit-o... Smile
Si oricum ei merg in ritm destul de lent ..doar este serial.. Smile maine cine stie ce surpriza ne mai asteapta..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:47 pm

petronela a scris:
O obliga fara contract..dar la fel, vor fi doar ei doi...??? pentru ca din ce vad nimeni nu trebuie sa afle...

Nu stiu dar cred ca pana cand se termina contractul lor apare Shyam si arunca bomba.Deci..
Si culmea dupa cate ia facut acum s-a trezit ca ar trebui sa discute cu Khushi si apoi cand ea la refuzat si asta sincer m-a bucurat enorm de mult ca atunci poate a realizat si el ce fel dor vorbele uneori, dupa ce la refuzat iar a inceput sa o ameninte cu adevarul pentru parintii ei dar de ai lui ce spune?Eu daca eram in locul lui Khushi chiar stateam si ii asteptam ca acum chiar numai are nimic de pierdut decat faptul ca se recupereaza tatal ei si poate ea la asta s-a gandit dar cum s-a terminat el nu ia lasat cale de alegere lui Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 01 Aug 2012, 11:48 pm

Skumpyk86 a scris:

poate nici ei nu mai afla..cum s-au logodit atunci cand era ranita la deget. Smile
Cred ca era mai buna varianta mea..prelungire de contract..si nu mai era atata zarva.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:49 pm

petronela a scris:Recunosc secventa cu lunatica am sarit-o... Smile
Si oricum ei merg in ritm destul de lent ..doar este serial.. Smile maine cine stie ce surpriza ne mai asteapta..

Smile Tot ce eposibil ca vuiesc blogurile de comentarii negative.Deci la nimeni nu le-a placut ce au facut creativii din episodul asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:50 pm

petronela a scris:
Cred ca era mai buna varianta mea..prelungire de contract..si nu mai era atata zarva.. Smile

Era si asta o solutie dar nu cred ca s-ar mai fi lasat induplecata Khushi doar sa-si puna funia de gat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:52 pm

Iar graviditatea lui Di unde zace?N-a vazut nimeni rezultatele?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:53 pm

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Tumblr_m838tb2Aj81rcabz9o1_500
15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:55 pm

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Tumblr_m8345mF2UE1rs94m4o2_500
Si cum de stie el ca Khushi va fi fericita alaturi de el si ai lui mai ales de Mamiji?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 01 Aug 2012, 11:57 pm

Ma duc la culcare mai e cumva niste pastile din alea de durere?Anda te rog fa si unele de dezamagire poate asa scap si de asta nu numai de dureri de cap.Noapte buna.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 4 Empty Re: 15.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum