Serialesitelenovelet
19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
DENISA
AdrianaMatza
costearamona
petronela
tiberici
Alexa20
iulianagl
Andreea_Miha
12 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 9:19 pm

iulianagl a scris:


Smile Asculta mai tot felul de melodii mai putin manele de fapt chiar deloc in schimb muzica populara chiar si clasic asculta iar cu dansul le are ii place sa danseze cand il apuca pe el cum a ost acum sa vezi ce improvizeaza si stau si ma uit la el si ma intreb oare cand o creste mai mare tot asa o sa fie sau o sa dea rusinea peste el.
Cred ca o sa-i placa sa danseze mereu, chiar daca va fi mai rusinos..daca-i face placere va gasi modalitati de a-si folosi talentul...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:20 pm

petronela a scris:
Ce nu se vede ?? ca se simt incomod ?? e destul de aiurea sa se atinga si sa fie atat de aproape..lipiti unul de celalalt..nu cred ca trupurile lor nu au nici o reactie...chiar daca mintea nu vrea... Smile Smile

Pai tocmai e aiurea. Smile Dar vreau s-o sarute odata si sa-mi iau si eu de-o grija ca ma enerveaza ca Khushi se sperie de un sarut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:21 pm

petronela a scris:
Cred ca o sa-i placa sa danseze mereu, chiar daca va fi mai rusinos..daca-i face placere va gasi modalitati de a-si folosi talentul...

Cine stie Pedro ce-oi pati cu el la scoala sper sa nu am probleme ca vad ca e incantat poate nu stie ce-l asteapta. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 9:27 pm

iulianagl a scris:

Cine stie Pedro ce-oi pati cu el la scoala sper sa nu am probleme ca vad ca e incantat poate nu stie ce-l asteapta. Smile
Aha ..esti scolarita...si tu te sperii ca si Khushi... Smile ce poate fi...chiar daca e obraznicut se gasesc modalitati de a-l face responsabil, daca la asta te gandesti...eu sunt contra pedepselor si fara bataie..desi cateodata iti vine sa-ti iei lumea in cap si sa te duuuuci.... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:32 pm

petronela a scris:
Aha ..esti scolarita...si tu te sperii ca si Khushi... Smile ce poate fi...chiar daca e obraznicut se gasesc modalitati de a-l face responsabil, daca la asta te gandesti...eu sunt contra pedepselor si fara bataie..desi cateodata iti vine sa-ti iei lumea in cap si sa te duuuuci.... Smile

Daca nu mi-am luat-o pana acum sigur o sa mi-o iau de aici incolo.Obraznicut e asa si asa nu echiar asa de rau numai ca vorbeste, vorbeste foarte mult si Smile si nu se poate controla daca simte sau vede ca ceva e in neregula sau nu-i place lui iti spune pee sleau nici nu sta la discutie ce-am patit cu niste maicuti la o manastire...Vai de mama mea l-am scos de urgenta afara.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 9:33 pm

iulianagl a scris:

Pai tocmai e aiurea. Smile Dar vreau s-o sarute odata si sa-mi iau si eu de-o grija ca ma enerveaza ca Khushi se sperie de un sarut.
Eu nu vreau s-o sarute...n-a pupat-o destul pe obraji de atatea ori....e prea mult si pentru Sanaya si pentru Barun...atatea atingeri, plimbatul mainilor pe corpurile lor...lipiti de zici ca nici aerul nu mai e intre ei...doar sunt prieteni platonici, n-o sa strice acum prietenia cu un sarut...si cum am mai spus imposibil ca trupurile lor sa nu reactioneze la toate astea...asa ca mai bine ar pastra distanta... Smile Smile cred ca de asta vor sa-i desparta ..sunt prea HOT..hot... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:35 pm

petronela a scris:
Eu nu vreau s-o sarute...n-a pupat-o destul pe obraji de atatea ori....e prea mult si pentru Sanaya si pentru Barun...atatea atingeri, plimbatul mainilor pe corpurile lor...lipiti de zici ca nici aerul nu mai e intre ei...doar sunt prieteni platonici, n-o sa strice acum prietenia cu un sarut...si cum am mai spus imposibil ca trupurile lor sa nu reactioneze la toate astea...asa ca mai bine ar pastra distanta... Smile Smile cred ca de asta vor sa-i desparta ..sunt prea HOT..hot... Smile Smile

La ce te gandesti tu nebunatico prietenie platonica uhuuu fara are intre ei, mama mia, pai atunci la ce naiba mai joaca in seriale?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 9:37 pm

iulianagl a scris:

Daca nu mi-am luat-o pana acum sigur o sa mi-o iau de aici incolo.Obraznicut e asa si asa nu echiar asa de rau numai ca vorbeste, vorbeste foarte mult si Smile si nu se poate controla daca simte sau vede ca ceva e in neregula sau nu-i place lui iti spune pee sleau nici nu sta la discutie ce-am patit cu niste maicuti la o manastire...Vai de mama mea l-am scos de urgenta afara.
E bine ca spune direct ce are de spus...dar imi imaginez cum va fi cand va vorbi neintrebat la scoala... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:39 pm

petronela a scris:
E bine ca spune direct ce are de spus...dar imi imaginez cum va fi cand va vorbi neintrebat la scoala... Smile

Exact. Smile Dar sunt sigura ca se adapteaza foarte repede.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 9:40 pm

iulianagl a scris:

La ce te gandesti tu nebunatico prietenie platonica uhuuu fara are intre ei, mama mia, pai atunci la ce naiba mai joaca in seriale?
Sunt actori ..dar ai auzit si de riscul meseriei ???!!! Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:41 pm

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 264148_281727271941112_1380318673_n
Mama ce bine seamana cea din dreapta cu Dadi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:42 pm

petronela a scris:
Sunt actori ..dar ai auzit si de riscul meseriei ???!!! Smile

Am auzit acum depinde cum o fi inteles, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 9:42 pm

iulianagl a scris:

Exact. Smile Dar sunt sigura ca se adapteaza foarte repede.
Iar visezi ??? Smile
Glumesc ...va intelege pe parcurs ca exista niste reguli pe care va trebui sa le respecte si nu cred ca va avea probleme ...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:43 pm

petronela a scris:
Iar visezi ??? Smile
Glumesc ...va intelege pe parcurs ca exista niste reguli pe care va trebui sa le respecte si nu cred ca va avea probleme ...

Asa cred si eu. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 9:43 pm

iulianagl a scris:
Mama ce bine seamana cea din dreapta cu Dadi.
Filmul asta chiar a fost de groaza... affraid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 9:45 pm

petronela a scris:
Filmul asta chiar a fost de groaza... affraid


19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 10:04 pm

Miha, ai disparut vroiam sa te intreb cine era tipa care s-a dus Punjji cu ea sa vada daca e gravida sau nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 10:06 pm

Am fost tare curioasa sa mai vad o data secventele de la inceputul ep..doar cu ei doi...au stat lipiti unul de celalalt doar atat cat a fost necesar sa se atinga, apoi imediat au pastrat distanta...cred ca s-au incalzit..si ce priviri incetosate aveau amandoi...cred ca orice actori ar fi fost corpurile lor tot ar fi reactionat intr-un fel... Smile Smile minutele alea cred ca sunt un chin pentru amandoi...acu sa nu intrebi iar de ce s-au facut actori ??? stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 10:08 pm

petronela a scris:Am fost tare curioasa sa mai vad o data secventele de la inceputul ep..doar cu ei doi...au stat lipiti unul de celalalt doar atat cat a fost necesar sa se atinga, apoi imediat au pastrat distanta...cred ca s-au incalzit..si ce priviri incetosate aveau amandoi...cred ca orice actori ar fi fost corpurile lor tot ar fi reactionat intr-un fel... Smile Smile minutele alea cred ca sunt un chin pentru amandoi...acu sa nu intrebi iar de ce s-au facut actori ??? stupid

Smile De ce s-au facut actori!! Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 15 Sept 2012, 10:11 pm

iulianagl a scris:Miha, ai disparut vroiam sa te intreb cine era tipa care s-a dus Punjji cu ea sa vada daca e gravida sau nu?

scuze imi picase netul...acum am revenit...daca descarc cateva ep pica netul si nervi mei Smile
te referi la tipa de care afla Arohi si e geloasa?nu are treaba cu el ci cu tatal lui..nu mai stiu exact ce si cum..din ce imi aduc aminte prima data Arohi crede ca e iubita lui Arjun si se cam cearta,ca il vede intrand amandoi in aceiasi camera,si sunt mai multe dar pana la urma la o cearta Arjun ii spune ca a vrut sa acopere greslile tatalui...

eu sunt supi ca ma asteptam sa se impace in viata reala Karan Kritika dar azi a declarat el ca are o relatie...
“Yes, I am in a relationship, but it’s a little too personal to talk about as of now.”" sad

http://www.deccanchronicle.com/channels/showbiz/tv-guide/mohan-megha-axed-915

chiar vreau sa te intreb pe ty pe petro (si cine vrea sa imi mai zica)despre un video ceva ...imdeiat ..am nevoie de opina voastra..ca mie imi plac de ei si vad alte lucruri ..e mai bine cineva din afara Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 10:13 pm

Andreea_Miha a scris:

scuze imi picase netul...acum am revenit...daca descarc cateva ep pica netul si nervi mei Smile
te referi la tipa de care afla Arohi si e geloasa?nu are treaba cu el ci cu tatal lui..nu mai stiu exact ce si cum..din ce imi aduc aminte prima data Arohi crede ca e iubita lui Arjun si se cam cearta,ca il vede intrand amandoi in aceiasi camera,si sunt mai multe dar pana la urma la o cearta Arjun ii spune ca a vrut sa acopere greslile tatalui...

eu sunt supi ca ma asteptam sa se impace in viata reala Karan Kritika dar azi a declarat el ca are o relatie...
“Yes, I am in a relationship, but it’s a little too personal to talk about as of now.”" sad

http://www.deccanchronicle.com/channels/showbiz/tv-guide/mohan-megha-axed-915

chiar vreau sa te intreb pe ty pe petro (si cine vrea sa imi mai zica)despre un video ceva ...imdeiat ..am nevoie de opina voastra..ca mie imi plac de ei si vad alte lucruri ..e mai bine cineva din afara Smile

Da de aia, ma gandeam eu ca nu trebuie sa fie el.
Si cum acum el are o relatie pana acuma se dadea vina pe ea ca e cu KW so hop top a sarit in fata, campionul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 10:18 pm

iulianagl a scris:

Smile De ce s-au facut actori!! Smile
Smile Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 15 Sept 2012, 10:20 pm

iulianagl a scris:

Da de aia, ma gandeam eu ca nu trebuie sa fie el.
Si cum acum el are o relatie pana acuma se dadea vina pe ea ca e cu KW so hop top a sarit in fata, campionul.

da aia ma intreb si eu... sad
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 15 Sept 2012, 10:24 pm

Andreea_Miha a scris:

da aia ma intreb si eu... sad

E ceva care miroase aici daca il aducem pe Shyam sigur o sa stim si noi. 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 2364036189
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 15 Sept 2012, 10:26 pm

Andreea_Miha a scris:

scuze imi picase netul...acum am revenit...daca descarc cateva ep pica netul si nervi mei Smile
te referi la tipa de care afla Arohi si e geloasa?nu are treaba cu el ci cu tatal lui..nu mai stiu exact ce si cum..din ce imi aduc aminte prima data Arohi crede ca e iubita lui Arjun si se cam cearta,ca il vede intrand amandoi in aceiasi camera,si sunt mai multe dar pana la urma la o cearta Arjun ii spune ca a vrut sa acopere greslile tatalui...

eu sunt supi ca ma asteptam sa se impace in viata reala Karan Kritika dar azi a declarat el ca are o relatie...
“Yes, I am in a relationship, but it’s a little too personal to talk about as of now.”" sad

http://www.deccanchronicle.com/channels/showbiz/tv-guide/mohan-megha-axed-915

chiar vreau sa te intreb pe ty pe petro (si cine vrea sa imi mai zica)despre un video ceva ...imdeiat ..am nevoie de opina voastra..ca mie imi plac de ei si vad alte lucruri ..e mai bine cineva din afara Smile
Am pierdut firul..de Kundra cu Kritika...de care spune-ati voi ca ar fi cu Wahi...si cand colo el are o relatie..si-l acuzau degeaba pe dulcic... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 30 Empty Re: 19.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum