Serialesitelenovelet
47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
victorelalove
michiper68
dubaisport
DENISA
8 participanți

Pagina 4 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Urmatorul

In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:00 pm

victorelalove a scris:

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466

Da. Asa vor face . 2-3 paturi ...si spun ca au plecat in camping . 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 539466

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 5zr4nt

o sa intre toate sub cort sa vada cum arata un cort solid de 2 persoane, inaltime maxima
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Sept 2012, 10:01 pm

Vic , mâine mă duc să-mi cumpăr echipament de scafandru .47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcT7s9QfgTVazbLzyO9VCcHex-mi1LV2_bPOv862KuZikSOzfY5B
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:01 pm

michiper68 a scris:

o sa intre toate sub cort sa vada cum arata un cort solid de 2 persoane, inaltime maxima

Smile Smile Smile
Nu mai pot de ras .
O fi de-ala cu hol si bucatarie . si 2 camere . Asa au ale soacra-mea unul .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:01 pm

DENISA a scris:Vic , mâine mă duc să-mi cumpăr echipament de scafandru .47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Images?q=tbn:ANd9GcT7s9QfgTVazbLzyO9VCcHex-mi1LV2_bPOv862KuZikSOzfY5B

Stai cu el pana la anul ? Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Sept 2012, 10:02 pm

toată viaţa nu doar până la anul 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 0d4b2c6b_diving_smiley47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Scuba-Diving-scuba-swim-dive-smiley-emoticon-000285-facebook
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:03 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Nu mai pot de ras .
O fi de-ala cu hol si bucatarie . si 2 camere . Asa au ale soacra-mea unul .

cu mai multe camere, daaa. dar cu etaj e la engin. etaj si mansarda. nu ai vazut cat ajunge...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:04 pm

DENISA a scris: toată viaţa nu doar până la anul 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 0d4b2c6b_diving_smiley47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Scuba-Diving-scuba-swim-dive-smiley-emoticon-000285-facebook

Olelei ...dar de cand este treaba asa de serioasa ?
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:05 pm

michiper68 a scris:

cu mai multe camere, daaa. dar cu etaj e la engin. etaj si mansarda. nu ai vazut cat ajunge...

Smile Smile Smile
Ba da . Ajunge ... Smile
Si araboicele se fac ca nu vad ...sau chiar nu or vedea .

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 66dhtz
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:06 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Ba da . Ajunge ... Smile
Si araboicele se fac ca nu vad ...sau chiar nu or vedea .

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 66dhtz

pai daca numai in carpe ii vad pe barbati cine stie ce-si imagineaza ele, ca e pe la genunchi pe undeva. habar nu au unde sa se uite.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de DENISA Mar 25 Sept 2012, 10:07 pm

serioară a fost din totdeauna , tu nu m-ai luat în serios.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:07 pm

michiper68 a scris:

pai daca numai in carpe ii vad pe barbati cine stie ce-si imagineaza ele, ca e pe la genunchi pe undeva. habar nu au unde sa se uite.

Da . Mai bine ca nu se uita ... Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:09 pm

victorelalove a scris:

Da . Mai bine ca nu se uita ... Smile

la ele ochii, nasul, sprancenele, barbia , vocea si ciucureii de la carpa din cap. bine ca nu se uita daca au limba lunga. nu le place lor .
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:11 pm

DENISA a scris:serioară a fost din totdeauna , tu nu m-ai luat în serios.

Pai spuneai ca pana la anul ...acum deveni pe viata ?! stupid
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:12 pm

michiper68 a scris:

la ele ochii, nasul, sprancenele, barbia , vocea si ciucureii de la carpa din cap. bine ca nu se uita daca au limba lunga. nu le place lor .

Daaaaaaa . Smile Smile Smile Ele au alte valori . Noi astia mai europeni cica suntem obsedati . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:13 pm

victorelalove a scris:

Daaaaaaa . Smile Smile Smile Ele au alte valori . Noi astia mai europeni cica suntem obsedati . Smile

da. osedatele de noi. il vrem si cu pikamer, si cu limba lunga si cu degete de pianist, ce atata pretentii ptr o polenizare!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:19 pm

michiper68 a scris:

da. osedatele de noi. il vrem si cu pikamer, si cu limba lunga si cu degete de pianist, ce atata pretentii ptr o polenizare!!

Smile Smile Smile
Asa este . Nemultumitului i se ia darul .
Ochii sa fie cristalini ...

Vaiiii , pana si cravata este neascultatoare . Batea vreun vant ? Ca eu nu-mi dau seama . Smile

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 358vu3t
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:21 pm

victorelalove a scris:

Smile Smile Smile
Asa este . Nemultumitului i se ia darul .
Ochii sa fie cristalini ...

Vaiiii , pana si cravata este neascultatoare . Batea vreun vant ? Ca eu nu-mi dau seama . Smile

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 358vu3t

e cu mesaj ascuns. sa vedem cat e de lata. dar si costumul sta ca vai de el, parca inoata in sacoul ala. ce copil era.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:25 pm

michiper68 a scris:

e cu mesaj ascuns. sa vedem cat e de lata. dar si costumul sta ca vai de el, parca inoata in sacoul ala. ce copil era.
Smile Smile Smile
Daaaaa . Era un pici . Nu aveau bani de costume in Ginere .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:27 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Daaaaa . Era un pici . Nu aveau bani de costume in Ginere .

eu cred ca l-au vazut slab mort si i-au luat costumul mai larg ca sperau ca de la baclavale va mai pune ceva pe el. sa nu zica fanii ca-l tin nemancat.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:29 pm

michiper68 a scris:

eu cred ca l-au vazut slab mort si i-au luat costumul mai larg ca sperau ca de la baclavale va mai pune ceva pe el. sa nu zica fanii ca-l tin nemancat.
Da . Dar nu se compara mancarea de acolo ... cu ce-i facea Gullia . Tort cu capsuni , sarmalute ... platou cu castraveti si gem . Smile

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1zm1kiq

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 34dsoic
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:34 pm

victorelalove a scris:
Da . Dar nu se compara mancarea de acolo ... cu ce-i facea Gullia . Tort cu capsuni , sarmalute ... platou cu castraveti si gem . Smile

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1zm1kiq

aici numai urechile le avea mari. i-a dat si pepene cu gheatza sa se strice la stomac. i-a mai facut o data un dop de cafea cand a venit el beat cu emre. plus pestele ala facut pe gratar din care au mancat ei toti si vecinii. am vazut la murat o poza cu ei la masa la filmari la suskunlar. niste spaghete cu sos , si o bucata minuscula de carne. daca or fi fost si reci, cum se plangeau toti a fost o minunatie, ca scoartza de copac se fac alea. de aia cerea engin dimineata branza si paine prajita, ca la pranz mai manca o lingura de ceva rece.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:38 pm

michiper68 a scris: de aia cerea engin dimineata branza si paine prajita, ca la pranz mai manca o lingura de ceva rece.

Asa este . Era suparat in serial ... mai era suparat si cand primea mancarea rece . Nici nu este de mirare ca se duce la scufundari . Bine ca au aflat fanele . Sa le vezi acum cum se duc toate la cursuri de scuba ... Nu au avut instructorii niciodata atatea cereri . Smile
Sa le vezi cum cauta prin nisip urma de Engin . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:40 pm

Araboicele nici nu cred ca s-au uitat la aceasta poza . Smile Este pacat ...

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Svswh5
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Mar 25 Sept 2012, 10:42 pm

victorelalove a scris:

Asa este . Era suparat in serial ... mai era suparat si cand primea mancarea rece . Nici nu este de mirare ca se duce la scufundari . Bine ca au aflat fanele . Sa le vezi acum cum se duc toate la cursuri de scuba ... Nu au avut instructorii niciodata atatea cereri . Smile
Sa le vezi cum cauta prin nisip urma de Engin . Smile

eu nu cred ca a facut el scufundari. el e slab dar are ancora buna, se ducea ancora si i se infingea direct in nisipul de pe fundul marii. ca e gravitatia, si el e ca ghiuleaua prin anumite zone.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Mar 25 Sept 2012, 10:43 pm

michiper68 a scris:

eu nu cred ca a facut el scufundari. el e slab dar are ancora buna, se ducea ancora si i se infingea direct in nisipul de pe fundul marii. ca e gravitatia, si el e ca ghiuleaua prin anumite zone.
Si Denisa dupa cine se duce ? Smile Smile Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: 47. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 44 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum