Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
tiberici
narcisa
AdrianaMatza
Alexa20
petronela
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
lica54
iulianagl
14 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 26 Sept 2012, 8:41 pm

iulianagl a scris:
Voi n-ati inteles aici sarbatoresc plecarea lui Dadiji. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 114523

Voi vorbiti serios ? Pleaca Dadi ? Adica a venit, a facut atata tam tam si acum pleaca inapoi, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat ? Si cand o sa apara ? Cand o sa ii fie botezati copii lui Khushi, ca sa ii spuna a ca stai ca mama ta era cu tatal lui Chote ? Smile Smile oh pleaseeeeeeeeeeeeeee
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Mier 26 Sept 2012, 8:41 pm

Multumesc Alexa da pe ea o intereseaza faima si banii..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 8:41 pm

Alexa20 a scris:

Nu prea imi vine sa ma uit la serialul de azi. Mai ma hotarasc pana diseara. Nici macar WU nu imi vine sa citesc ca stiu ca o sa imi faca nervi scorpia de Dadi. Vorba lu mama cu Suleyman al ei. M-as uita ca imi place filmul, dar nu m-as uita ca e prea multa ura in el. Smile Smile Cam asa ceva e si cu filmul asta.

Nici eu nu m-am uitat ...ce am citit azi ep dur nervi..dar pun ca fac nunta si azi ultima zi de filmare a lu Dadiji ....deci in cateva zile scapam de ea... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 918686
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 8:45 pm

Alexa20 a scris:

Voi vorbiti serios ? Pleaca Dadi ? Adica a venit, a facut atata tam tam si acum pleaca inapoi, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat ? Si cand o sa apara ? Cand o sa ii fie botezati copii lui Khushi, ca sa ii spuna a ca stai ca mama ta era cu tatal lui Chote ? Smile Smile oh pleaseeeeeeeeeeeeeee

da am pus poza si mesajele de la mishti cu doua pag in urma ..

spune ca:
"I told u long back tht ARSHI marriage wll happen & it wll Happen, u ll also c wedding of Arshi in tmw or day after tmws epi...
Today ws d last day of Shoots of Dadiji on the sets..!"

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 26 Sept 2012, 8:47 pm

Andreea_Miha a scris:

da am pus poza si mesajele de la mishti cu doua pag in urma ..

spune ca:
"I told u long back tht ARSHI marriage wll happen & it wll Happen, u ll also c wedding of Arshi in tmw or day after tmws epi...
Today ws d last day of Shoots of Dadiji on the sets..!"


Deci nu imi vine sa cred, ce scorpie e. A bagat atata intriga, iar acum pleaca Exclamation Oricum, ma bucur ca pleaca, ca mi-a facut 10000 de nervi. Abia astept nunta. Si nici nu ma uit la film, pana nu fac nunta.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mier 26 Sept 2012, 8:50 pm

lica54 a scris:Multumesc Alexa da pe ea o intereseaza faima si banii..

Da, nu m-am putut abtine sa nu comentez la ce era scris. Smile Deci macar din politete nu ii spunea nimic. Daca vreia sa se ia de el, o putea face acasa. Dar ce sa ii faci, cum ai spus si tu, bani si faima o intereseaza atat, nimic mai mult. App, din ce am vazut si ea joaca intr-un serial, dar nu am fost atenta nici pe ce post joaca, nici in ce film. Am vazut doar un reportaj cu ea si o colega de pe platou, si dupa primele 10 secunde, am mutat secventa, ca ma lua nervi numai cand o vedeam. Smile Smile
In fine, Guru a facut un gest nobil, si este demn de apreciat. Jos palaria pentru el. El a simtit ca nu a fost atat de bun, si a vrut sa ii cedeze trofeul colegilor sai. :drunken:
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 8:52 pm

Alexa20 a scris:

Deci nu imi vine sa cred, ce scorpie e. A bagat atata intriga, iar acum pleaca Exclamation Oricum, ma bucur ca pleaca, ca mi-a facut 10000 de nervi. Abia astept nunta. Si nici nu ma uit la film, pana nu fac nunta.

Nici mie ..dar probabil LM si-a dat seama ca nu merge asa (apropo in poza in margine cel cu ochlari el e)..vad ca spune "Arshi in tmw or day after tmws epi"..atunci maine ma uit sa nu pierd fata lu dadi si Shyam... Smile

poate cand vede ca va nunta AK dadi 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 155656
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 8:56 pm



Nu pleaca ea ca vrea......Producatorul nou a scos-o din peisaj...... Prea bine juca in rol negativ..... Din doi rai unul pleaca, unu ramane si-l vedem mai rar, rar, rarut......deloc ...boul... Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:00 pm

lica54 a scris:Iuliana ajutor tradu acest articol...

Gurmeet Choudhary Won Jhalak...refused to take the trophy and dedicated it to Rashami...

Gurmeet Choudhary is one the most dashing hot hunk of Tellywood. He has an immense fan following mainly youngsters and has it all to get any girl on her knees.

The actor was among one of the finalist in ‘Jhalak Dikhhla Jaa’ current season, which is telecast on Colors’ channel.

As per our Khabru Prasad, “Gurmeet was declared winner of Jhalak, but he gave away his award to Rashami Desai Sandhu. Gurmeet said, ‘I think Rashami ji deserves, so I would like to give this award to her’. Mrs. Sandhu was shocked, she cried and hugged Gurmeet.”

Everyone was surprised with Gurmeet’s gesture of generosity or nobility. Dancing diva Madhuri Dixit Nene said, “You are real hero Gurmeet.”

After packup Debina Bonnerjee was seen shouting at Gurmeet. ‘Guru why you did this?? Tumne apni award Rashami ko kyun di??’.

Gurmeet handled her calmly with love and kindness, he requested her beloved wife not to create scene on set.

Gurmeet Choudhary a castigat Jhalak ... a refuzat sa ia trofeul și sa la dedicat lui Rashami.
Gurmeet Choudary este unul dintre cei mai eleganti si fierbinti tipi de Tellywood.El are o imennsa audienta in principal tineri are tot tacamul pentru a pune orice fata in genunchi.

Actorul a fost printre unul dintre finalistii în sezonul curent Jhalak Dikhhla Jaa, care este emisiune de televiziune pe canalul Color.

Ca dupa al nostru Khabru Prasad, Gurmeet a fost declarat castigator a lui Jhalak, dar el a dat trofeul lui Rashami Desai Sandhu.
Gurmeet a spus "Cred ca Rashimiji merita, asa ca doresc sa dau acest trofeu ei.Dna Sadhu a fost socata a plans si la imbratisat pe Guru.

Toti au fost surprinsi de gestul generos sau nobil a lui Guru.Diva dansatoare Madhuri Dixit Nene a spus "Esti un adevarat erou, Gurmeet."

Dupa ce s-a terminat totul, Debina a fost vazuta tipand la Guru, "Guru de ce ai facut asta?De ce ai dat trofeul lui Rashami?"
Gurmeet s-a ocupat de ea cu calm, cu dragoste si bunatate, el ia cerut sotiei sale dragi sa nu creeze o scena pe platoul de filmare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 9:00 pm

tiberici a scris:

Nu pleaca ea ca vrea......Producatorul nou a scos-o din peisaj...... Prea bine juca in rol negativ..... Din doi rai unul pleaca, unu ramane si-l vedem mai rar, rar, rarut......deloc ...boul... Smile

Shyam e de ajuns...face el cat toti...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:01 pm

E proasta rau Debina....... Daca era inteligenta nu deschidea gura..... E munca lui, premiul lui.... face ce simte, ce e firesc, el stie ce este cel mai bine......
Poate ca dorea si ea sa faca o poza cu trofeul ....si asa nu i-a iesit pasenta..... Smile Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:03 pm

Fratilor se pare ca ea crede ca o sa-i dedice trofeul ei ca la sprijinit dar soc nu numai pentru cea care i-a dedicat trofeul socul cel mai mare la a vut Debu. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:04 pm

iulianagl a scris:

Gurmeet Choudhary a castigat Jhalak ... a refuzat sa ia trofeul și sa la dedicat lui Rashami.
Gurmeet Choudary este unul dintre cei mai eleganti si fierbinti tipi de Tellywood.El are o imennsa audienta in principal tineri are tot tacamul pentru a pune orice fata in genunchi.

Actorul a fost printre unul dintre finalistii în sezonul curent Jhalak Dikhhla Jaa, care este emisiune de televiziune pe canalul Color.

Ca dupa al nostru Khabru Prasad, Gurmeet a fost declarat castigator a lui Jhalak, dar el a dat trofeul lui Rashami Desai Sandhu.
Gurmeet a spus "Cred ca Rashimiji merita, asa ca doresc sa dau acest trofeu ei.Dna Sadhu a fost socata a plans si la imbratisat pe Guru.

Toti au fost surprinsi de gestul generos sau nobil a lui Guru.Diva dansatoare Madhuri Dixit Nene a spus "Esti un adevarat erou, Gurmeet."

Dupa ce s-a terminat totul, Debina a fost vazuta tipand la Guru, "Guru de ce ai facut asta?De ce ai dat trofeul lui Rashami?"
Gurmeet s-a ocupat de ea cu calm, cu dragoste si bunatate, el ia cerut sotiei sale dragi sa nu creeze o scena pe platoul de filmare.

Rashami Desai Sandhu nu este partenera lui???? Tipa ai micuta???
Cine este Rashami Desai Sandhu.........
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 26 Sept 2012, 9:07 pm

tiberici a scris:

Nu pleaca ea ca vrea......Producatorul nou a scos-o din peisaj...... Prea bine juca in rol negativ..... Din doi rai unul pleaca, unu ramane si-l vedem mai rar, rar, rarut......deloc ...boul... Smile
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 3891662330 Chiar daca mi-o iau...sa nu dai.. Abhaas e un scump... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 3899832340 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Scale
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 9:09 pm

petronela a scris:
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 3891662330 Chiar daca mi-o iau...sa nu dai.. Abhaas e un scump... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 3899832340

da Abhaas...
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:10 pm

"Dupa ce s-a terminat totul, Debina a fost vazuta tipand la Guru, "Guru de ce ai facut asta?De ce ai dat trofeul lui Rashami?"
Gurmeet s-a ocupat de ea cu calm, cu dragoste si bunatate, el ia cerut sotiei sale dragi sa nu creeze o scena pe platoul de filmare."

ASta e isterie totala si curata...... Si dupa cum s-a purtat Guru (a linistit-o) a m-ai avut astfel de iesiri doamna..... deci, saracu...... o stie de nebuna din aceasta cauza o tot ridica in slavi mereu....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:10 pm

tiberici a scris:

Rashami Desai Sandhu nu este partenera lui???? Tipa ai micuta???
Cine este Rashami Desai Sandhu.........

Nu stiu dar cred ca e o istructora de dans ceva mai in varsta Dadi trebuie sa stie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:11 pm

petronela a scris:
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 3891662330 Chiar daca mi-o iau...sa nu dai.. Abhaas e un scump... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 3899832340

Nu aud si nu vad nimic la acest subiect..... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 67332
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:11 pm

tiberici a scris:"Dupa ce s-a terminat totul, Debina a fost vazuta tipand la Guru, "Guru de ce ai facut asta?De ce ai dat trofeul lui Rashami?"
Gurmeet s-a ocupat de ea cu calm, cu dragoste si bunatate, el ia cerut sotiei sale dragi sa nu creeze o scena pe platoul de filmare."

ASta e isterie totala si curata...... Si dupa cum s-a purtat Guru (a linistit-o) a m-ai avut astfel de iesiri doamna..... deci, saracu...... o stie de nebuna din aceasta cauza o tot ridica in slavi mereu....

Pai el a invatat-o asa Tibi, ca tot ce castiga el i se cuvine ei deci ce caracter tamp, are. stupid
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mier 26 Sept 2012, 9:14 pm

tiberici a scris:

Nu aud si nu vad nimic la acest subiect..... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 67332
Deci am scapat...ieftin sa zic asa ... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 26 Sept 2012, 9:14 pm

tiberici a scris:

Nu aud si nu vad nimic la acest subiect..... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 67332

de ce ...e simpatic Abhaas ...Shyam nu e.. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 2743637754
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:15 pm

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:16 pm

iulianagl a scris:

Pai el a invatat-o asa Tibi, ca tot ce castiga el i se cuvine ei deci ce caracter tamp, are. stupid

Cred ca i s-a acrit de atata iubire......
Si daca tipa caruia i-a daruit trofeul este instructoare/coregrafa, cred ca a vrut sa stearga iesirile Debunei din timpul repetitiilor.....concursului
Stiti ca se auzea ca isi cam baga coada la coregrafie......isi dadea ea cu parerea.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 26 Sept 2012, 9:17 pm

tiberici a scris:

Cred ca i s-a acrit de atata iubire......
Si daca tipa caruia i-a daruit trofeul este instructoare/coregrafa, cred ca a vrut sa stearga iesirile Debunei din timpul repetitiilor.....concursului
Stiti ca se auzea ca isi cam baga coada la coregrafie......isi dadea ea cu parerea.....

Sunt tare curioasa pana cand o s-o mai suporte. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mier 26 Sept 2012, 9:18 pm

Andreea_Miha a scris:

de ce ...e simpatic Abhaas ...Shyam nu e.. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 2743637754

Nu imi place Abhaas din pricina lui Shyam...... daca il vedeam in alt rol, in alt film poate....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 16 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum