Serialesitelenovelet
1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

+6
tiberici
narcisa
DENISA
anyta
Lucica10
Admin_dea05
10 participanți

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Ian 2013, 10:51 am

Admin_dea05 a scris:

buna am sa deschid .momentan il deschid aici la alte seriale iar apoi fac separat daca tu il traduci si il voi pune pe prima pagina. kiss ...

La cerere pentru Iuliana

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 JJNPyqr3pQMJo


Ok, multumesc mult.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Joi 17 Ian 2013, 8:46 pm

Unde o fi Dadi a mea?Cine a vazut episodul de astazi din destine a fost super si mainee si mai si abia astept sa vina ziua de maine.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 18 Ian 2013, 8:14 am

iulianagl a scris:Unde o fi Dadi a mea?Cine a vazut episodul de astazi din destine a fost super si mainee si mai si abia astept sa vina ziua de maine.
Atunci abia astept si eu reluarea de la 9 ...BUNA DIMI!!!!! cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Ian 2013, 8:16 am

Admin_dea05 a scris:Atunci abia astept si eu reluarea de la 9 ...BUNA DIMI!!!!! cafea

Si asta din seara asta o sa fie bun.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 18 Ian 2013, 8:54 am

iulianagl a scris:

Si asta din seara asta o sa fie bun.
Vreau sa te intreb de ce Sooraj e suparat?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Ian 2013, 4:28 pm

Admin_dea05 a scris:Vreau sa te intreb de ce Sooraj e suparat?
Din cauza ca a găsit actele de divorț si el nu a știut ca ea vrea sa divorțeze.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Vin 18 Ian 2013, 10:33 pm

Iulia mă dezamăgeşte Sooraj, e cam necioplit .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Ian 2013, 10:38 pm

DENISA a scris:Iulia mă dezamăgeşte Sooraj, e cam necioplit .

Mie-mi spui pe ma uimit si apoi ma dezamagit stai sa vezi ce o sa-i faca.Iar dupa toate astea apare soarele si pe strada Sandhyei.Deci cu mintea o goneste iar cu inima o doreste dar o doreste asa de mult incat incepe una sa numai aibe somn din cauza divortului si alta o vrea atat de mult in viata lui incat incape sa aibe vedenii cu ea. Smile Urmeaza niste episoade super.Eu acum ma uit cand are accident autobuzul ei si el crede ca a pierdut-o pt totdeauna.Foarte frumos interpretat despartirea lor si impacarea lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Ian 2013, 10:40 pm

Iar Babasaa(tatal lui Sooraj) are toata stima din partea mea a tinut si tine cu Sandhya pana in panzele albe.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Vin 18 Ian 2013, 10:50 pm

ce face Sandhya la concursul de bucătăreală?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Ian 2013, 10:52 pm

DENISA a scris:ce face Sandhya la concursul de bucătăreală?

Pierde, ce sa faca cu tipetele lui Sooraj de pe margine, saraca se mai si arde la mana si el ca boul o lasa acolo inloc s-o duca la spital.Si apoi ii pare rau de ce a facut.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de DENISA Vin 18 Ian 2013, 11:01 pm

e MĂGAR dacă are o astfel de atitudine , dar atitudinea lui pe ea nu o pune pe gânduri?
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Ian 2013, 11:07 pm

DENISA a scris:e MĂGAR dacă are o astfel de atitudine , dar atitudinea lui pe ea nu o pune pe gânduri?

Pai cum sa nu,o pune si chiar il confrunta intrebandul de ce se poarta asa dar nu-i spune care-i oful lui si prefera sa o trimita de acasa prin purtarea lui dar ea nu pleaca si apoi sa vezi ce faza cu actul de divort ca ea sa dea de el Sooraj il ia din sertar si-l pune intr-un dosar de al ei in dulap dar un pic iesit in afara apoi vine si ii spune sa se duca sa-i aduca niste bani dintr-o caseta din dulap ea se duce si cand pune caseta inapoi in dulap cade dosarul si si se imprastie foile din el printre care si actul si el afurisitul se duce dupa ea si o vede cu actul in mana ea gandindu-se la ce ia spus Preeti prietena ei si se poarta de parca el n-ar sti de act, javra tiganeasca.Si apoi decide sa incheie mariajul lor si o trimite la Jaipoor la prietena ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Ian 2013, 11:43 pm

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Mulan-2-Wallpaper
Ok aminceput din nou Sandhya aduce cu Mulan.A vazut cineva desenul animat? 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 283516 Acum o sa vina Anda si o sa zica ca seamana doar la sex! 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Ian 2013, 6:36 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Momentul impacarii lor. 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 229917
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Ian 2013, 6:37 pm

Astia doi sunt cei mai cuminti. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Ian 2013, 6:38 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Ian 2013, 6:42 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Prima lor noapte in pat se lasa cu o bataie cu perne inainte. :drunken:
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Sam 19 Ian 2013, 6:43 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Mier 23 Ian 2013, 8:36 am

Buna dimineata si aici la o cafea...

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 5RGXB7d

Am vazut ep de aseara...Cata durere in suflet avea Sooraj...O iubeste dar in acelas timp o si uraste cu cata delcatete s-au diplomatie nu stui cum sa ma exprim ii povestea tatalui durerea lui...dar adevaratul motiv nu a vrut sa il spuna de ce sete asa de supatat pe Sandhya...adica din cauza hartiei de divort...Babo tot pe ea o gaseste vinovata de supararea lui Sooraj...Ma intreb cat va mai putea Sandhya sa duca in spate atatea acuzatii...si nici nu prea are voe la replica si nici nu este ascultata...Meena sireata ca intodeauna dar sper ca Chiavi sa o puna la punct cu cata diplomatie a puso pe Meena sa o caute in cap...sa o faca sa inteleaga ca ea stie ca a facuto de rusine in fata lui Dilip....Astept ep diseara sa vad ce se mai intampla kiss kiss
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Ian 2013, 8:40 am

lica54 a scris:Buna dimineata si aici la o cafea...

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 5RGXB7d

Am vazut ep de aseara...Cata durere in suflet avea Sooraj...O iubeste dar in acelas timp o si uraste cu cata delcatete s-au diplomatie nu stui cum sa ma exprim ii povestea tatalui durerea lui...dar adevaratul motiv nu a vrut sa il spuna de ce sete asa de supatat pe Sandhya...adica din cauza hartiei de divort...Babo tot pe ea o gaseste vinovata de supararea lui Sooraj...Ma intreb cat va mai putea Sandhya sa duca in spate atatea acuzatii...si nici nu prea are voe la replica si nici nu este ascultata...Meena sireata ca intodeauna dar sper ca Chiavi sa o puna la punct cu cata diplomatie a puso pe Meena sa o caute in cap...sa o faca sa inteleaga ca ea stie ca a facuto de rusine in fata lui Dilip....Astept ep diseara sa vad ce se mai intampla kiss kiss

Da mi-a placut cum a spus lui Babasaa ca tanjeste dupa ea si ca o raneste intentionat sa o faca sa plece singura de acolo.Dar ea nu are de gand sa plece si de aceea suporta orice incercare ii da destinul si ceilalti.Iar Dilip tot cu Chavi o sa se logodeasca. Smile Si o sa danseze Meena si Sandhya mi-a placut enorm felul cum dansau Meena e caraghioasa rau.Si dupa atata fericire Sooraj vine si ii spune lui Sandhya ca a hotarat ca ea sa plece e foarte fain episodul cand o duce Sooraj la autogara sa ia autobuzul spre Preeti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Mier 23 Ian 2013, 9:59 pm

In ep de azi ce mai sufera Sooraj...Si cat de mult o iubeste ca o vedea oriunde se intorcea...si asa de grijuliu ca sa dus sa vada ce face..
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Ian 2013, 10:01 pm

lica54 a scris:In ep de azi ce mai sufera Sooraj...Si cat de mult o iubeste ca o vedea oriunde se intorcea...si asa de grijuliu ca sa dus sa vada ce face..

Da si sa vezi cum il prinde Sandhya ca el a aprins aia de tantari. Smile Si la templu ce se cearta, mama, mama.A fost frumos episodul de astazi si cele care urmeaza tot asa de frumoase sunt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de lica54 Mier 23 Ian 2013, 10:08 pm

iulianagl a scris:

Da si sa vezi cum il prinde Sandhya ca el a aprins aia de tantari. Smile Si la templu ce se cearta, mama, mama.A fost frumos episodul de astazi si cele care urmeaza tot asa de frumoase sunt.

Mia placut si de Babasa ce ia spus lu Babo ca a cautat sa o inteleaga vrio data pe Sandhya sa vada de ce are nevoe ce o afecteaza si multe altele din partea mea tata socru are o bila alba el intodeauna a fost de parte lu norasa...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de iulianagl Mier 23 Ian 2013, 10:12 pm

lica54 a scris:

Mia placut si de Babasa ce ia spus lu Babo ca a cautat sa o inteleaga vrio data pe Sandhya sa vada de ce are nevoe ce o afecteaza si multe altele din partea mea tata socru are o bila alba el intodeauna a fost de parte lu norasa...

Babasaa e trup si suflet pentru Sandhya sa vezi ce mult sufera cand o trimite Sooraj de acasa.Lui Babho de aceea ii e ciuda pe el ca tine cu Sandhya. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum - Pagina 30 Empty Re: 1.Destine Implinite - Diya Aur Baati Hum

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum