Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+8
Mirela Maria
Nicky
gix
dubaisport
michiper68
Admin_dea05
victorelalove
DENISA
12 participanți

Pagina 10 din 42 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Urmatorul

In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 1:26 pm

Buna ziua !!!

Bine ai revenit , Denisa .
O sa ni se lungeasca ochii dupa cel mai asteptat actor ... Crying or Very sad

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 471383_272947796161949_1349518464_o
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 2:55 pm

a mai castigat locul 1 la un poll. sa speram ca vom avea si poze.

http://www.oyuncularsitesi.com/index.php/haber/dizi-haberleri/989-bueyuek-yarisin-sonuclari-aciklandi.html

muri cand a castigat am avut poze
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 2:56 pm

michiper68 a scris:a mai castigat locul 1 la un poll. sa speram ca vom avea si poze.

http://www.oyuncularsitesi.com/index.php/haber/dizi-haberleri/989-bueyuek-yarisin-sonuclari-aciklandi.html

muri cand a castigat am avut poze

Arata bine cu tanti Songul langa el . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 3:00 pm

fetelor ,ieri nu a fost promo la episodul de azi,nu ?
sau cel putin eu nu l-am vazut
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 3:01 pm

dubaisport a scris:fetelor ,ieri nu a fost promo la episodul de azi,nu ?
sau cel putin eu nu l-am vazut

Nu a fost .

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 648483
Eu tre sa plec peste juma de ora . Iar nu vad episodul de astazi . Crying or Very sad
Sa-mi povestiti si mie . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 3:06 pm

bine VIC ,iti povestim !!!

drum bun !!!
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 3:07 pm

dubaisport a scris:bine VIC ,iti povestim !!!

drum bun !!!

Mersic .
Vorbim pe seara . Ca nu plecam din orash . kiss
Si apoi sper ca astazi nu se mai cearta ca ieri . Prea s-au aprins spiritele episodul trecut . Si Rahmi avea ceva de impartit . Smile
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 3:20 pm

m-am saturat de tigaia magica si de bahmu!!! au luat din spatiul pt film sa o vad pe bahmu cu tigaia ei stupida.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Vin 28 Dec 2012, 3:24 pm

michiper68 a scris:m-am saturat de tigaia magica si de bahmu!!! au luat din spatiul pt film sa o vad pe bahmu cu tigaia ei stupida.

Smile Smile Smile Smile

Fetele , v-am pupat .
Vorbim pe seara . Sa nu uitati sa faceti un mic rezumat . Sau cat de mare puteti voi . Smile

Vizionare placuta !!!!! kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 3:27 pm

a inceput cu fatmagul cu castravetele in mana. atata a taiat la el pana si-a taiat degetul. acum au aflat ca ablu nu a avut cazuri si a fost alcoolic. dar e avocat bun.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 3:32 pm

turaner vrea sa-i retraga lui resat autorizatia ptr turbinele eoliene ptr care el cumparase pamantul ieftin de la sateni, luase si imprumut de 26 de milioane de euro. a avertizat banca turaner si de aici incep problemele yasaranilor.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 3:39 pm

meltem a facut hartiile ptr divortz.iar s-au aprins spiritele dupa ce fatma i-a zis lui kerim ca mustafa nu va veni la restaurant, ea il cunoaste pe mustafa . s-a enervat kerim ca pe mustafa il cunoaste. acasa erau geamurile sparte pste tot si mukko vb la telefon cu salih.

si din nou tigaia magica si bahmu ca o sorcova!!!!!
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 4:07 pm

super. o aude rahmi pe cotoroantza vorbind la telefon cu salih. sotia lui sparsese toate geamurile si au auzit-o vecinii si copiii si mukko nu le-a spus. kerim s-a certat cu fatma ca ii tot lua apapararea lui mustafa. e perioada aceea in care fatma nu credea cat de josnic poate fi mustafa.
rahmi o aude pe mukko si tzipa la ea sa plece daca nu mai suporta.

probabil urmeaza tigaia. o astept.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 4:15 pm

i-a aruncat hainele pe fereastra. monumental .ce zburau bluzele mukkai.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 4:37 pm

superb mometul..ai fost geloasa? eu ma bucur ca ai fost geloasa. de revazut!!!
a aflat mustafa cine a dus florile.l- a presat pe yasar, l-a luat la sigur si ala a spus. a aflat si de restaurant.

vural incearca sa fuga din spital drept pentru care politistii au zis ca daca a putut sa fuga poate sa stea si la inchisoare si l-au dus. sigur vural incerca sa fuga noaptea, in acelasi timp in care meltem semna actele de divortz la intalnirea de la ora 14 si in acelasi timp in care mustafa ii zice buna dimineata lui yasar si afla povestea cu florile...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 4:52 pm

si mukko in marmaris. si salih cu burta goala. si gata. mukko la plaja sunand acasa.
frumoasa secventa cu kerim care ii pune leucoplast pe deget fatmei , ce privire smechera are...i-a zis ca e liniste in casa fara muko.

frumos episod.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 4:52 pm

the end!!!!! am uitat esentialul.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 5:29 pm

eu am pierdut vreo 15 min din epis ,a venit o clienta cu niste acte si nu mai pleca sad am pierdut faza cu geamurile sparte si cu minciuna lui Mukko

la Marmaris nu avea treaba femeia ,facea plaja ,era in largul ei semi-dezbracta Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 5:33 pm

michiper68 a scris:the end!!!!! am uitat esentialul.
iar n-au aratat promon ptr luni ,dar am vazut zilele trecute un promo ptr intreaga sapt ,il aratau pe Mustafa in usa restaurantului si pe Gulli shocata ca-l vede......acum cred ca-si va da si ea seama ca ,Kerim a avut dreptate


VIC ...l-am vazut pe TIPSAREVIC in direct la digi 1.... 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 248946 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 248946 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 248946 cred ca si maine joaca de la ora 13 sau 15
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 5:51 pm

si eu am vazut luni un promo. era si sedinta unde a ras isteric dupa care a plans madam yasaran. afla ceva legat de banca.
ep asta au tot tinut-o cu mustafa in sus, mustafa in jos, nu ar face mustafa asha ceva, s-a apucat si fatma sa-i spuna lui kerim ca ea il stie pe mustafa de o viatza, il stie din copilarie, s-a enervat kerim si fatma i-a zis foarte frumis, ce eu ti-am zis ceva cand tu vorbeai cu fosta iubita, cand m-ai asezat lanaga ea la masa? i-a placut lui kerim.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 5:52 pm

dubaisport a scris:eu am pierdut vreo 15 min din epis ,a venit o clienta cu niste acte si nu mai pleca sad am pierdut faza cu geamurile sparte si cu minciuna lui Mukko

la Marmaris nu avea treaba femeia ,facea plaja ,era in largul ei semi-dezbracta Smile

se incinsese. l-a trimis pe burtos sa-i ia o limonada. ca sa-i foloseasca telefonul. adevarul e ca dupa atatia ani de stat cu tantalaul ea nu-si da seama ca astuia nu va putea sa-i dea ordine si sa stearga cu el pe jos.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:23 pm

michiper68 a scris:

se incinsese. l-a trimis pe burtos sa-i ia o limonada. ca sa-i foloseasca telefonul. adevarul e ca dupa atatia ani de stat cu tantalaul ea nu-si da seama ca astuia nu va putea sa-i dea ordine si sa stearga cu el pe jos.
ea credea ca toti barbatii sunt ca Rahmi ; ai vazut ce i-a zis tantalaului? ca "l-a crescut si l-a ingrijit ca pe un copil " Smile
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de dubaisport Vin 28 Dec 2012, 8:25 pm

michiper68 a scris:si eu am vazut luni un promo. era si sedinta unde a ras isteric dupa care a plans madam yasaran. afla ceva legat de banca.
ep asta au tot tinut-o cu mustafa in sus, mustafa in jos, nu ar face mustafa asha ceva, s-a apucat si fatma sa-i spuna lui kerim ca ea il stie pe mustafa de o viatza, il stie din copilarie, s-a enervat kerim si fatma i-a zis foarte frumis, ce eu ti-am zis ceva cand tu vorbeai cu fosta iubita, cand m-ai asezat lanaga ea la masa? i-a placut lui kerim.
cred ca luni o vom vedea pe yasaranca plangand ,afla ca trebuie sa inapoieze banciin 26 mil euro ,altfel falimentul ai paste.

Gulli i-a raspuns lui Kerim cu 2 taisuri ,l-a atins cu Kristin dar i-a dat de inteles si ca e geloasa,periculoasa fata
dubaisport
dubaisport
vip
vip

Mesaje : 11418
Data de inscriere : 18/02/2011
Varsta : 50
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:26 pm

dubaisport a scris:
ea credea ca toti barbatii sunt ca Rahmi ; ai vazut ce i-a zis tantalaului? ca "l-a crescut si l-a ingrijit ca pe un copil " Smile

a fost jegoasa. i-a zis..credeai ca te iubesc? am stat cu tine de nevoie. mi-am sacrificat dragostea...bietul rahmi. asha vezi cum e omul. a fost daramat dar el doar a rasturnat cateva ghivece cu flori si i-a aruncat hainele pe geam. altul ar fi maturat cu ea pe jos.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Vin 28 Dec 2012, 8:28 pm

dubaisport a scris:
cred ca luni o vom vedea pe yasaranca plangand ,afla ca trebuie sa inapoieze banciin 26 mil euro ,altfel falimentul ai paste.

Gulli i-a raspuns lui Kerim cu 2 taisuri ,l-a atins cu Kristin dar i-a dat de inteles si ca e geloasa,periculoasa fata

el plutea de fericire. pana atunci o tot intrerupsese si brusc a tacut si ea ...nu a respirat pana nu i le-a zis pe toate, si telefoanele cu iubita, si masa, si cum i-a facut kristinik ochi dulci la petrecere, si hotelul, si el tacea satisfacut si in final i-a zis ...esti geloasa?
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: 51. Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 42 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum