Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

1.Qubool Hai - Accept!

+8
narcisa
costearamona
anyta
mayya54
lica54
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
12 participanți

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 04 Feb 2013, 11:13 am

Alexa20 a scris:

Cea mai proasta alegere, sa o bage pe Sukirti ca dr. Riddhima 2. Beah, nu mi-a placut deloc de ea. Nu stiu, dar sincer in DMG, Sukirti mi-a dat impresia ca nu stie sa joace deloc. Bine asta este strict din punctul meu de vedere. Mi-a placut cuplul Karan- Shilpa, iar apoi Karan- Jennifer. Defapt dintre ele 2 mi-a placut mai mult Karan-Jennifer, pentru ca Jenni este mai finuta si mai simpatica decat Shilpa si off si on screen. Bine multi fani, cand a revenit Shilpa in sezonul 2, ar fi vrut sa o dea pe Jenni jos, ca sao puna pe Shilpa iar in personajul lui Riddhima, si cum regizorii nu au vrut asta, a iesit un alt scandal, cum ca Karan, Jenny si Karan wahi comploteaza ca sa o dea afara pe Shilpa. Si din cauza aceaasta s-a decis ca actori sa dea un intervu in care a le raspunda fanilor la intrebari. (interviu la care au vorbit mai mult KSG si JW, Shilpa cand era intrebata ceva, radea ca fraiera si spunea nu stiu ce sa zic aici Smile, cred ca a raspuns doar la 1, 2 intrebari cu aceleasi raspunsuri pe care le datea si KSG si JW)


personal nici mie nu mi-a placut tare Rids 2..dar eu am privit asa povestea dmg..
Rids 1 e cea care a dus luptele..ca cu Rids 1 a fost mai mult luptele/certurile Armaan Rids cele haioase...
Rids 2 a fost calmul..povestea linistita
Rids 3 a fost povestea de iubire suferinta ca nu pot fi impreuna etc...
Mie nu imi placea cand isi prindea parul si se vedea urechile la Sukirti...era o scena cand intra in baie baieti si sunt fetele acolo de isi puneau masca..nu mi-a placut deloc cum arata...pt mine ea era mult calma desi uneori personajul ii cerea altceva...
Mie personal mi-a placut povestea Karan Shlipa..poate si pt ca a fost Rids 1 dar mi-a placut cum a jucat pers Rids frumoasa..de Jenny e frumoasa ...si interpretarea buna..cea ce nu mi-a placut zvonurile acelea in perioada cand a jucat acolo ea si Karan...el insurat etc...dar ce s-a intamplat ei stiu...spun ce am citit in afara.
Mi-a placut si povestea Rids Sid cum au construit-o mai ales la inceput...ce palma a luat la aeroport Smile
Si apoi luptele lor de la aeroport...Cand s-a reantors Shlipa as fi preferat ori sa fie Rids ori sa nu o mai aduca...pt ca deja chipul il asemnam cu Rids iar acum alt pers...
Alea ca vor sa o dea afara colegi ..deja e o telenovela ...cata putere poate sa aibe colegi...Daca e sa aleg mi-a placut Karan Shlipa Karan Jeny si apoi Karan Sukirti...dar mi-a placut si Nikky Abhy si Sid... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 283516
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 04 Feb 2013, 11:23 am

Andreea_Miha a scris:


personal nici mie nu mi-a placut tare Rids 2..dar eu am privit asa povestea dmg..
Rids 1 e cea care a dus luptele..ca cu Rids 1 a fost mai mult luptele/certurile Armaan Rids cele haioase...
Rids 2 a fost calmul..povestea linistita
Rids 3 a fost povestea de iubire suferinta ca nu pot fi impreuna etc...
Mie nu imi placea cand isi prindea parul si se vedea urechile la Sukirti...era o scena cand intra in baie baieti si sunt fetele acolo de isi puneau masca..nu mi-a placut deloc cum arata...pt mine ea era mult calma desi uneori personajul ii cerea altceva...
Mie personal mi-a placut povestea Karan Shlipa..poate si pt ca a fost Rids 1 dar mi-a placut cum a jucat pers Rids frumoasa..de Jenny e frumoasa ...si interpretarea buna..cea ce nu mi-a placut zvonurile acelea in perioada cand a jucat acolo ea si Karan...el insurat etc...dar ce s-a intamplat ei stiu...spun ce am citit in afara.
Mi-a placut si povestea Rids Sid cum au construit-o mai ales la inceput...ce palma a luat la aeroport Smile
Si apoi luptele lor de la aeroport...Cand s-a reantors Shlipa as fi preferat ori sa fie Rids ori sa nu o mai aduca...pt ca deja chipul il asemnam cu Rids iar acum alt pers...
Alea ca vor sa o dea afara colegi ..deja e o telenovela ...cata putere poate sa aibe colegi...Daca e sa aleg mi-a placut Karan Shlipa Karan Jeny si apoi Karan Sukirti...dar mi-a placut si Nikky Abhy si Sid... 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 283516

Nu stiu acum exact, cert este ca de Sukirti nu mi-a placut deloc. Cred ca asta este si motivul pentru care nu m-am uitat la Pyaar ki ek kahani sau ceva de genul. Cred ca in filmul ala s-a potrivit cu Vivian, ca nici pe el nu il prea am la inima Smile Cand am auzit ca Vivian o sa joace cu Drashti, imi venea sa bag capul in zapada. Dintre toate frumusetile de barbati, l-au gasit tocmai pe Vivian. Anyway, pana la urma, intr-un film exista milioane de zvonuri, unele reale altele false. Nu o sa divulge nimeni deschis, uite s-a intamplat x, y, z. Cel putin nu in India. Ca am vazut ca actori din Spania au inceput sa divulge neintelegerile lor cu alti actori. Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 04 Feb 2013, 11:30 am

Alexa20 a scris:

Nu stiu acum exact, cert este ca de Sukirti nu mi-a placut deloc. Cred ca asta este si motivul pentru care nu m-am uitat la Pyaar ki ek kahani sau ceva de genul. Cred ca in filmul ala s-a potrivit cu Vivian, ca nici pe el nu il prea am la inima Smile Cand am auzit ca Vivian o sa joace cu Drashti, imi venea sa bag capul in zapada. Dintre toate frumusetile de barbati, l-au gasit tocmai pe Vivian. Anyway, pana la urma, intr-un film exista milioane de zvonuri, unele reale altele false. Nu o sa divulge nimeni deschis, uite s-a intamplat x, y, z. Cel putin nu in India. Ca am vazut ca actori din Spania au inceput sa divulge neintelegerile lor cu alti actori. Smile

Nimeni nu stie ce s-a intamlat decat ei acolo..nu judec pe nimeni pur si simplu nu imi plac aceste zvonuri dar ei stiu mai bine ce s-a intamplat cu adevarat.Desi vorba romaneasca "Nu iese fum fara foc"..dar nu stiu si asa ca nu judec...Nu am nimic cu ea,e frumoasa actrita buna in rest...treaba lor..
Am vazut si eu ceva din serialul cu Vivi si ea..nu m-a atras asa tare ca cuplu nici aici Vivi cu Drashti nu ma atrage asa tare sincer..e un barbat frumos dar nu stiu probabil avand iubita prin preajma nu se poate concentra...privirea etc...acele lucruri mi se pare jucate...e total diferit de Geet,Iss...pareau reale uneori...repet e doar parerea mea.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 04 Feb 2013, 12:17 pm

Asad to slap zoya according to SBS!

It was a segment for high points in shows. According to SBS, Asad gets impulsive about Dilshad being shot and he blames Zoya. And also slaps her.
-Fizzi-

In SBS high point the reporter said that Asad will think Zoya is responsible for Dilshad's critical condition and will slap her


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Lun 04 Feb 2013, 12:19 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 04 Feb 2013, 12:19 pm

SBB-SBS
So In the Twist segments both shiws they just showed the promo and how Zoya will know About Rashid and Dilshadd But Shocker
I dont know
If it is true and all and im not going to jump the gun but im Sbs Segment the narrator said that Asad will blame and Zoya and Zoya ko ThaPad lagayeg ???!!!
Ishaaxx
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 2:32 pm

Mama, mama de invinuit eram sigura ca asa o sa se intample dar sa o si palmuiasca nu mi-a trecut prin cap asta si daca o face si afla mai tarziu ca nu e vina ei cum o sa se uite in ochii ei?1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Choke
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 04 Feb 2013, 7:13 pm

sad Ce palma ia tras idiotul .... Dar nu il invinuiesc, oricine si-ar vede mama in starea aia, s-ar descarca 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 2743637754 pe cineva, chiar daca persoana de langa tine este nevinovata.

Totusi nu cred ca o sa moara Dilshad, mai are multe de aratat. Daca ea nu vrea sa iasa din film, atunci nu o sa moara. Crying or Very sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 04 Feb 2013, 7:16 pm

Da, nici eu nu ma asteptam ... Very bad, Asad ... M-a lasat fara cuvinte, si el merita palmuit de multe ori si totusi ea nu a facut-o ...


Ultima editare efectuata de catre mayya54 in Lun 04 Feb 2013, 7:35 pm, editata de 1 ori
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 7:17 pm

Alexa20 a scris: sad Ce palma ia tras idiotul .... Dar nu il invinuiesc, oricine si-ar vede mama in starea aia, s-ar descarca 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 2743637754 pe cineva, chiar daca persoana de langa tine este nevinovata.

Totusi nu cred ca o sa moara Dilshad, mai are multe de aratat. Daca ea nu vrea sa iasa din film, atunci nu o sa moara. Crying or Very sad
Wau chiar acum vorbeam cu Maya ca plesnit-o pe Zoya.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 7:19 pm

mayya54 a scris:Da, nici eu nu ma astepatem ... Very bad, Asad ... M-a lasat fara cuvinte, si el merita palmuit de multe ori si totusi ea nu a facut-o ...
Stati așa nu va panicati fapta este consumata dar totuși sa vedem dacă motivul pt care Asad a plesnit-o este si bine intermediat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 04 Feb 2013, 7:19 pm

mayya54 a scris:Da, nici eu nu ma astepatem ... Very bad, Asad ... M-a lasat fara cuvinte, si el merita palmuit de multe ori si totusi ea nu a facut-o ...

Sunt curioasa cand si-o reveni maicasa si o sa afle ca defapt ea a adus-o inapoi pe Mariam, cum o sa mai dea el ochii cu Zoya ? Si da, Asad a avut multe momente in care ar fi trebuit sa fie palmuit de Zoya, dar ea nu a facut asta. Si ca deobicei, nici de data asta nu a lsat-o sa isi termine fraza de spus. 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 04 Feb 2013, 7:20 pm

iulianagl a scris:Stati așa nu va panicati fapta este consumata dar totuși sa vedem dacă motivul pt care Asad a plesnit-o este si bine intermediat.

O sa regrete el, pentru fapta lui.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de tiberici Lun 04 Feb 2013, 7:22 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Zoya o lacrima nu a varsat pt Pupy a ei.... m-a dezamagit prin prestatie....
Nici ranita si nici palmuita nu s-a vazut o lacrima. Pe fata ei bine machiata nu s-a vazut nimic.....
Nu a transmis nimic spre deosebire de Nazma si Miriam sau Asad .....
Daca era Sanaya sau Drasthi alta ar fi fost interpretarea.....
Ce bine e venita zicala Facerea de bine......
Nu intotdeauna cand vrei sa faci bine si iesti bine intentionat iese asa..... iese bine
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 7:33 pm

Alexa20 a scris:

O sa regrete el, pentru fapta lui.
Fii sigura de asta ca o sa regrete eu mă întreb cum o sa mai dea ochii cu ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 04 Feb 2013, 7:39 pm

Va trebui sa aiba o explicatie buna, desi fiind vorba de mama lui ar avea ... Poate ca asa va privi si ea lucrurile si il va ierta sau probabil trebuie sa-i dea si ea multe palme ca sa compenseze cu asta din seara asta. Ei i se va accepta chiar si fara un motiv bine intemeiat.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 7:50 pm

mayya54 a scris:Va trebui sa aiba o explicatie buna, desi fiind vorba de mama lui ar avea ... Poate ca asa va privi si ea lucrurile si il va ierta sau probabil trebuie sa-i dea si ea multe palme ca sa compenseze cu asta din seara asta. Ei i se va accepta chiar si fara un motiv bine intemeiat.
Chestia e ca eu nu mă pronunt încă la palma lui Asad, pana cand nu vad ep am citit rezumatul dar totuși Asad cred ca se simte inselat de aceea ia tras palma si ca si-a pus toată încrederea in ea si la asta mă gândesc ca ar fi palma singura lui greșeală a lui este ca nu a ascultat-o pana la capăt.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 04 Feb 2013, 7:57 pm

Cei drept nu ma asteptam, imi vine sa ma duc eu sa-i trag vreo cateva lui si lui madam Gul ... Ce i-a apucat sa faca una ca asta, probabil ca vrea sa dea o lectie prin asta, sa arate unde se greseste atunci cand actionezi la nervi ... Intr-adevar Zoya mai are de lucrat la capitolul drama si eu ma astepatam sa planga mai mult pentru Pupy, la capitolul comedie nu sta rau. Zicea cineva ca ea are trasaturile mai aspre, hai sa o iertam si sa aruncam vina pe acest lucru sau ca mai are de invatat ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 8:03 pm

mayya54 a scris:Cei drept nu ma asteptam, imi vine sa ma duc eu sa-i trag vreo cateva lui si lui madam Gul ... Ce i-a apucat sa faca una ca asta, probabil ca vrea sa dea o lectie prin asta, sa arate unde se greseste atunci cand actionezi la nervi ... Intr-adevar Zoya mai are de lucrat la capitolul drama si eu ma astepatam sa planga mai mult pentru Pupy, la capitolul comedie nu sta rau. Zicea cineva ca ea are trasaturile mai aspre, hai sa o iertam si sa aruncam vina pe acest lucru sau ca mai are de invatat ...
Hold your horses ladies cred ca si eu as fi procedat la fel ca ea cineva trebuie sa fie cu capul pe umeri si sa nu uitam ca ea a fost crescută in occident unde este cu totul diferit de cum a fost crescută Najma.Deci ați văzut cum s-a luptat cu ăla plus dacă se punea si ea pe bocit cine mai spunea sa cheme ambulanta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Alexa20 Lun 04 Feb 2013, 8:11 pm

iulianagl a scris:Hold your horses ladies cred ca si eu as fi procedat la fel ca ea cineva trebuie sa fie cu capul pe umeri si sa nu uitam ca ea a fost crescută in occident unde este cu totul diferit de cum a fost crescută Najma.Deci ați văzut cum s-a luptat cu ăla plus dacă se punea si ea pe bocit cine mai spunea sa cheme ambulanta.

Smile Smile Ce imi place cand desfaci firul in 4 Smile Eu una nu o acuz pe Zoya ca nu a plans, pentru ca de la bun inceput au aratat ca ea este o fata puternica, care nu plange din lucruri marunte. Au aratat scene cu ea cand plange, si nu au fost asa dezastruoase cum se spune. Dar acum trebuia sa fie puternica, sa stie exact ce are de facut. Iar cand a impuscat-o tipul ala, ea nu s-a pierdut cu firea, si a actionat direct. Dar chiar daca nu plange, a aratat prin felul cum a jucat ca intr-un fel se simte vinovata si nu se simte. Ea a fost constienta ca Asad o sa o vada pea ea singura vinovata, daia s-a dus sa ii explice, dar el nici una nici 2 pac o palma. Pffff ....
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 8:18 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Ce imi place cand desfaci firul in 4 Smile Eu una nu o acuz pe Zoya ca nu a plans, pentru ca de la bun inceput au aratat ca ea este o fata puternica, care nu plange din lucruri marunte. Au aratat scene cu ea cand plange, si nu au fost asa dezastruoase cum se spune. Dar acum trebuia sa fie puternica, sa stie exact ce are de facut. Iar cand a impuscat-o tipul ala, ea nu s-a pierdut cu firea, si a actionat direct. Dar chiar daca nu plange, a aratat prin felul cum a jucat ca intr-un fel se simte vinovata si nu se simte. Ea a fost constienta ca Asad o sa o vada pea ea singura vinovata, daia s-a dus sa ii explice, dar el nici una nici 2 pac o palma. Pffff ....
Eu mereu am văzut-o pe Zoya o fata cu capul pe umeri si sincer acum la fazele astea chiar mi s-a părut normal comportamentul ei deci eu dacă as fi fost in locul ei tot la fel as fi făcut.Are cum se spune vâna sau sânge rece, Zoya.In situații extreme așa trebuie sa te comporti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de lica54 Lun 04 Feb 2013, 8:31 pm

Ma duc sa vad in continuare QH am ajuns la ep 53...Ce mi-a placut cat de mult sufra amandoi fratii ca le este interzis sa se mai vada.... sad
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Lun 04 Feb 2013, 8:45 pm

Trebuie sa faca fata situatiei, doar ne-am invatat cu reginele dramei ... Oricum ar fi, o ador pe Zoya, in ceea ce il priveste pe Asad trebuie sa-i gasim si lui un motiv si sa-l iertam, oricum va plati cu varf si indesat asa cum a facut de fiecare data cand a judecat-o gresit ... Oricum in seara asta pentru Asad bila neagra, dar Karan ramane tot dragutul meu. 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 296580


Ultima editare efectuata de catre mayya54 in Lun 04 Feb 2013, 8:49 pm, editata de 1 ori
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 8:47 pm

mayya54 a scris:Trebuie sa faci fata situatiei, dar ne-am invatat cu reginele dramei ... Oricum ar fi, o ador pe Zoya, in ceea ce il priveste pe Asad trebuie sa-i gasim si lui un motiv si sa-l iertam, oricum va plati cu varf si indesat asa cum a facut de fiecare data cand a judecat-o gresit ... Oricum in seara asta pentru Asad bila neagra, dar Karan ramane tot dragutul meu. 1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 296580

Sa speram ca motivul lui este cel care l-am postat eu mai sus.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 9:31 pm

Ce ia spus Mariam lui Najma ca din cauza ei s-a produs toate astea?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Feb 2013, 9:45 pm

Ce am spus eu dragelor Asad si-a pus baza in Zoya ca numai e Mariam acolo si el a rasuflat usurat pe chestia asta cand a sunat din nou acasa sa le spuna ca vine pericolul a auzit cuvantul Mariam si atunci el si-a dat seama ca a Zoya la mintit asa si-a pierdut increderea in ea si de aia e palma si totusi regreta ca a dat-o nici nu a realizat ca ia dat palma cred, pe fata lui s-a observat multe.Si Zoya a fost la inaltime chiar ma bucur ca nu a plans in fata lui aici chiar ca nu a fost vinovata bine ca nu ia dat satisfactie iar el a plecat mai mult de asta ca o vede ca e tare ca o stanca.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

1.Qubool Hai - Accept! - Pagina 39 Empty Re: 1.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 39 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum