Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+9
anyta
narcisa
iulianagl
Alexa20
petronela
lica54
tiberici
Andreea_Miha
Admin_dea05
13 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Feb 2013, 7:36 pm

Alexa20 a scris:

Mersi mult de tot. Este foarte placut sa primesti atatea felicitari de la oameni pe care nici nu ii cunosti, decat virtual. Mersi mult de tot tuturor, si sa dea Domnul sa vi se indeplineasca si voua toate visele. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 517793
Să ne trăiești kiss . Ai păpat tort?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 12 Feb 2013, 7:44 pm

narcisa a scris:Să ne trăiești kiss . Ai păpat tort?

Da am papat. Mia cumparat mama un tort, cu poza mea pe el. A fost foarte frumos si special. Azi m-am simtit ca o printesa, a fost super. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Feb 2013, 7:45 pm

Ieri am fost foarte supărată pe Padmini că s-a dus să se umilească în fața lui RK și Doamne, a avut parte de cea mai cruntă umilire sad . Mă gândesc totuși că o mamă este capabilă de orice pentru copilul ei, nu e de blamat iar prin blestemul pe care l-a aruncat asupra lui RK și-a spălat toate păcatele. Probabil a fost unul cumplit după expresia de groază de pe fața mamei lui.
Un episod pe care l-am urmărit cu greu, dacă indienilor le place drama sper că le-a ieșit pe ochi și pe nas episodul ăsta.
Iar Madhu, știu că i-am dat o săptămână să-și revină dar parcă deja nu mai suport starea de inerție în care se află.
Un lucru a fost bun, poate să zboare Dips în jurul lui RK ca musca în jurul rah... el niciodată nu se va uita la ea, așa că n-are de ce să se bucure de înfrângerea lui Madhu. Question
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Feb 2013, 7:47 pm

Alexa20 a scris:

Da am papat. Mia cumparat mama un tort, cu poza mea pe el. A fost foarte frumos si special. Azi m-am simtit ca o printesa, a fost super. 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 283516
Azi m-am oprit și eu la cofetărie și m-am tratat cu o prăjitură de ziua ta. E drept că mă tratez destul de des în felul acesta dar azi am avut o ocazie specială.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 7:48 pm

narcisa a scris:Ieri am fost foarte supărată pe Padmini că s-a dus să se umilească în fața lui RK și Doamne, a avut parte de cea mai cruntă umilire sad . Mă gândesc totuși că o mamă este capabilă de orice pentru copilul ei, nu e de blamat iar prin blestemul pe care l-a aruncat asupra lui RK și-a spălat toate păcatele. Probabil a fost unul cumplit după expresia de groază de pe fața mamei lui.
Un episod pe care l-am urmărit cu greu, dacă indienilor le place drama sper că le-a ieșit pe ochi și pe nas episodul ăsta.
Iar Madhu, știu că i-am dat o săptămână să-și revină dar parcă deja nu mai suport starea de inerție în care se află.
Un lucru a fost bun, poate să zboare Dips în jurul lui RK ca musca în jurul rah... el niciodată nu se va uita la ea, așa că n-are de ce să se bucure de înfrângerea lui Madhu. Question
Narcisa deja lui ii este gândul la Madhu, acum sper sa nu-si verse necazuri iar pe butelcuta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Feb 2013, 7:59 pm

iulianagl a scris:Narcisa deja lui ii este gândul la Madhu, acum sper sa nu-si verse necazuri iar pe butelcuta.
Păi da Kuku, Sikki și Dips de ce sunt acolo? Nu să fie sacul lui de box? Și cu părerile de rău să înceapă nu acum (prea ar părea milă) ci când o să vadă cum va străluci Madhu. Să vadă că piatra de care vorbea el este cu adevărat un diamant care să-i ia ochii și inima. Și mintea lui diabolică.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 8:13 pm

narcisa a scris:Păi da Kuku, Sikki și Dips de ce sunt acolo? Nu să fie sacul lui de box? Și cu părerile de rău să înceapă nu acum (prea ar părea milă) ci când o să vadă cum va străluci Madhu. Să vadă că piatra de care vorbea el este cu adevărat un diamant care să-i ia ochii și inima. Și mintea lui diabolică.
Exact in schimb mi-a plăcut de Kuku cand a zis ca mai buna a fost interpretarea lui Padmini decât a lui Rk.Kuku știe ce pate face o mama pentru copilul ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Feb 2013, 8:21 pm

iulianagl a scris:Exact in schimb mi-a plăcut de Kuku cand a zis ca mai buna a fost interpretarea lui Padmini decât a lui Rk.Kuku știe ce pate face o mama pentru copilul ei.
La ce odraslă are Kuku, mă mir că nu s-a sinucis. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Feb 2013, 8:25 pm

De fapt, dacă mă gândesc mai bine la ce tată are Sikki ar fi trebuit să se sinucidă împreună. Sunt și urâți tare. affraid
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Mar 12 Feb 2013, 8:37 pm

Dragelor vă urez o noapte bună, sunt atât de cumplit de răcită 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 59954 că abia mă țin pe picioare și-mi vâjâie capul (cred că de la prostiile debitate de RK) și deși am băut doi litri de ceai am creierul mai uscat decât ochii lui RK. Așa că mă duc să visez o dulce răzbunare că dulce i s-a părut și Diavolului răzbunarea pe Madhu.
Și sper superstarule că n-ai să te superi când noi vom dansa de bucurie atunci când blestemele lui Padmini te vor ajunge.
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 155656 kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 12 Feb 2013, 8:40 pm

narcisa a scris:Dragelor vă urez o noapte bună, sunt atât de cumplit de răcită 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 59954 că abia mă țin pe picioare și-mi vâjâie capul (cred că de la prostiile debitate de RK) și deși am băut doi litri de ceai am creierul mai uscat decât ochii lui RK. Așa că mă duc să visez o dulce răzbunare că dulce i s-a părut și Diavolului răzbunarea pe Madhu.
Și sper superstarule că n-ai să te superi când noi vom dansa de bucurie atunci când blestemele lui Padmini te vor ajunge.
7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 155656 kiss

Noapte buna si ai grija de tine. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 8:29 am

Buna dimi.7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 537774_531286116904044_1372645860_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 8:30 am

Buna dimi fetelor! Episodul l-am vazut pe rapid numai ca sa nu-i vad fata aia ranjita a Dipsei... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 2743637754 ...Diavolul vad ca triumfa si el iar ultima faza cu el nu-mi dau seama daca are pe fata lui regret sau e plina de ura....acum nu imi mai exprima nimic mimica lui... stupid
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 8:31 am

iulianagl a scris:Buna dimi.
Of ce m-am saturat s-o vad pe Madhu asa distrusa!!! 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 343827
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 8:32 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi fetelor! Episodul l-am vazut pe rapid numai ca sa nu-i vad fata aia ranjita a Dipsei... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 2743637754 ...Diavolul vad ca triumfa si el iar ultima faza cu el nu-mi dau seama daca are pe fata lui regret sau e plina de ura....acum nu imi mai exprima nimic mimica lui... stupid

Cred ca e inca nedecis.Si uite o melodie daca poate face cineva un clip dupa el ar fi foarte frumos si as fi foarte multumita. sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 8:33 am

Admin_dea05 a scris:Of ce m-am saturat s-o vad pe Madhu asa distrusa!!! 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 343827

Si eu.In schimb mi-a placut ce ia facut lui Deepali si sa vezi tu ca sa se razbune pe el va veni la Madhu sa o ajute sa se razbune pe RK dar Madhu o sa refuze asta, eu asa vad lucrurile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 8:35 am

iulianagl a scris:
Cred ca e inca nedecis.Si uite o melodie daca poate face cineva un clip dupa el ar fi foarte frumos si as fi foarte multumita. sad
Dar ce nostalgica esti asa de dimineata! 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 1450537109
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 8:36 am

Admin_dea05 a scris: Dar ce nostalgica esti asa de dimineata! 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 1450537109

Numai spune asa ca ma faci chiar sa incep sa Crying or Very sad. Crying or Very sad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 8:37 am

iulianagl a scris:Si eu.In schimb mi-a placut ce ia facut lui Deepali si sa vezi tu ca sa se razbune pe el va veni la Madhu sa o ajute sa se razbune pe RK dar Madhu o sa refuze asta, eu asa vad lucrurile.
Veninoasa trebuie tinuta la distanta cand nu te astepti te trezesti cu o doza de venin din partea ei... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 2743637754
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 8:38 am

iulianagl a scris:
Numai spune asa ca ma faci chiar sa incep sa Crying or Very sad. Crying or Very sad
Nu ma dau in vant dupa melodii vechi dar am ascultat ce ai pus si parca mi s-a facut parul maciuca in cap numai la Madhu m-am gandit...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 8:39 am

Admin_dea05 a scris:Veninoasa trebuie tinuta la distanta cand nu te astepti te trezesti cu o doza de venin din partea ei... 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 2743637754

Ea credea ca daca a abandonat-o pe Madhu ea ii va lua locul dar uite ca nu a fost asa si RK ia dat ci flit, sa vezi ca poate pentru cateva zile o sa fie ok RK dar dupa aceea o sa se loveasca de amintirile cu Madhu si atunci sa vezi ca blestemul lui Padmini il va urmari la orice pas.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 8:40 am

Admin_dea05 a scris:Nu ma dau in vant dupa melodii vechi dar am ascultat ce ai pus si parca mi s-a facut parul maciuca in cap numai la Madhu m-am gandit...

Mi-a placut din totdeauna Mihaela Runceanu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:06 am

OK si bomba acum cat de adevarat este nu se stie.
what if rk's just acting or something tho? like he wants madhu to hate him and leave him cause... lol i dont know for some reason? but i heard how madhu/drashti is going to be replaced and thats why theyre showing this separation track.
Poate Vivian vrea s-o aduca pe nevasta lui in locul lui Drashti.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 13 Feb 2013, 9:30 am

iulianagl a scris:OK si bomba acum cat de adevarat este nu se stie.
what if rk's just acting or something tho? like he wants madhu to hate him and leave him cause... lol i dont know for some reason? but i heard how madhu/drashti is going to be replaced and thats why theyre showing this separation track.
Poate Vivian vrea s-o aduca pe nevasta lui in locul lui Drashti.
Nu cred ca Drashti va parasi acest serial.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 13 Feb 2013, 9:32 am

Admin_dea05 a scris:Nu cred ca Drashti va parasi acest serial.

Nici eu n-as crede asta dar mai stii asa spuneam si de Barun.Si din cate am mai citit se spune ca ei doi nu prea se inteleg pe la filmari.Dar cine stie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 37 Empty Re: 7.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum