Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+11
iulianagl
petronela
tiberici
Andreea_Miha
dica
costearamona
anyta
Lucica10
AdrianaMatza
Garo
lica54
15 participanți

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 6:11 pm

lica54 a scris:

Eii narcisa!Cica ochi vad inima cere! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 248946

Corect Dadi.11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Gimme-five-smiley-emoticon
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 6:14 pm

lica54 a scris:

Eii narcisa!Cica ochi vad inima cere! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 248946
Și ochii care nu se văd se uită. Dacă pleacă RK, poate îl uită Madhu Smile . Și-l uităm și noi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 6:17 pm

iulianagl a scris:

Smile N-am avut timp Narcisa ca am zacut si inca m-ai zac trebuie sa ma pun pe picioare si apoi mai vad eu la ce ma mai uit mi-am propus sa ma uit de unde am ramas la KM2 dar cine stie cand ca nu vezi ca numai apuc nimic mereu se intampla cate ceva iar eu nu sunt in starea potrivita sa fac fata.
E cam lungă boala asta, cum te-ai pricopsit cu ea?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 6:19 pm

narcisa a scris:E cam lungă boala asta, cum te-ai pricopsit cu ea?

Nu cred ca o sa mai scap Narcisa, n-am fost in viata mea in halul asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Joi 21 Mar 2013, 6:33 pm

iulianagl a scris:
Nu cred ca o sa mai scap Narcisa, n-am fost in viata mea in halul asta.

Ei draga mea inaintezi in varsta si devii mai sensibila....
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 6:34 pm

lica54 a scris:

Ei draga mea inaintezi in varsta si devii mai sensibila....


Explicatia cea mai buna. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 155520
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Joi 21 Mar 2013, 6:36 pm

lau ascuns bine sa nu punem noi mana pe el
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 6:47 pm

Gata am iesit ne auzim mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 6:55 pm

iulianagl a scris:

Nu cred ca o sa mai scap Narcisa, n-am fost in viata mea in halul asta.
Cum să nu scapi, doar durează mai mult, probabil și tu ai avut mai puțină grijă de tine și a venit pe un fond de slăbiciune. Multă sănătate și gânduri pozitive Iulia. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 6:56 pm

costearamona a scris:lau ascuns bine sa nu punem noi mana pe el
Pe cine vrei să pui mâna?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 6:57 pm

iulianagl a scris:Gata am iesit ne auzim mai tarziu. kiss
kiss A sunat telefonul de asta am dispărut. Între timp ai dispărut și tu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Joi 21 Mar 2013, 7:00 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Sanatate multa Iuliiii! Bolnavioara .... dar tot nu ne lasi fara rezumat.... kiss
Jos palaria in fata ta fata draga!!! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 242329
Insanatosire rapida iti doresc din toata inima!!!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Joi 21 Mar 2013, 7:54 pm

rk cind o sa se intuarca imi pare ca o sa fie ca inainte si nici nu o sa se mai uite la madhu o sa incerce sa isi omuare dragostia si o sa aiba ca la inceput multe prietene iar sultan o sa fie indragostit de madhu mie imi pare ca madhu o sa aiba grija de sultan Cind o sa fie ranit

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Joi 21 Mar 2013, 8:22 pm

victoria a scris:rk cind o sa se intuarca imi pare ca o sa fie ca inainte si nici nu o sa se mai uite la madhu o sa incerce sa isi omuare dragostia si o sa aiba ca la inceput multe prietene iar sultan o sa fie indragostit de madhu mie imi pare ca madhu o sa aiba grija de sultan Cind o sa fie ranit
Abia aștept să-l văd pe Sultan îndrăgostit, topit, căzut în cap după Madhu. Cred totuși că visez prea frumos. Iar în lupta lui RK cu dragostea vom vedea cine iese învingător, să nu-l omoare dragostea pe el.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 8:32 pm

narcisa a scris:Cu ce să umple și ei 2000 de episoade?

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 648483

ce dreptate ai..o sa fie si multa "umplutura"...din ce se aude Madhu si Saraswatichandra au ep "multisoare" desi sunt zvonuri si se pare ca unele cam aproape confirmate...nu imi plac deloc seriale cu multe ep..si suflete pereche au sarbatorit pt 1000 de ep... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 8:36 pm

Andreea_Miha a scris:

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 648483

ce dreptate ai..o sa fie si multa "umplutura"...din ce se aude Madhu si Saraswatichandra au ep "multisoare" desi sunt zvonuri si se pare ca unele cam aproape confirmate...nu imi plac deloc seriale cu multe ep..si suflete pereche au sarbatorit pt 1000 de ep... kiss

Da dar a devenit naspa Archana nu stiu daca si-a mai revenit sau tot in coma este.Iar serialul lui Jenny ai vazut ce rating slabut are.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 8:46 pm

iulianagl a scris:

Da dar a devenit naspa Archana nu stiu daca si-a mai revenit sau tot in coma este.Iar serialul lui Jenny ai vazut ce rating slabut are.

Nu stiu nici eu de ea daca si-a revenit...dar am inteles ca asa va ramane pana ii gasesc inlocuitoare....unde ai vazut ca are slab rating?...
merge mai bine decat a lui KSG parerea mea...al ei e pe locul 8 cu rating de 2.9 -2.5 si a lui ar trebui sa fie pe 7 cu 3.0-3.4 desi am vazut ca e scos din top if...dar tinand cont ca al ei e deabia inceput si are sub 50 de ep si e deja in top 10 eu cred ca merge bine....KSG a intrat tarziu in top 10..mie personal mi-a placut evolutia la rating la serialul ei..e cel care s-a miscat cel mai bine in top cu ratingul...e singurul serial care il stiu si a intrat repede in top si dar sa vedem cat ii va merge bine...

dar lungirea ep si pov e o prostie ajunge omul sa se plictiseasca si nu mai intelege nimic...parerea mea...


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 21 Mar 2013, 8:49 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 8:49 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu nici eu de ea daca si-a revenit...dar am inteles ca asa va ramane pana ii gasesc inlocuitoare....unde ai vazut ca are slab rating?...
merge mai bine decat a lui KSG parerea mea...al ei e pe locul 8 cu rating de 2.9 -2.5 si a lui ar trebui sa fie pe 7 cu 3.0-3.4 desi am vazut ca e scos din top if...dar tinand cont ca al ei e deabia inceput si are sub 50 de ep si e deja in top 10 eu cred ca merge bine....

dar lungirea ep si pov e o prostie ajunge omul sa se plictiseasca si nu mai intelege nimic...parerea mea...

Pai tot asa de 2,9 am vazut si de asta zic ca e cam slabut ratingl fata de Destine care are 5,3 sau cam asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 8:55 pm

iulianagl a scris:

Pai tot asa de 2,9 am vazut si de asta zic ca e cam slabut ratingl fata de Destine care are 5,3 sau cam asa ceva.

da dar tinand cont ca serialul ei e deabia inceput ..din punctul meu de vedere e singurul serial care s-a miscat atat de repede si a ajuns in top...nici destine nu a fost din prima in top...
nu il compar cu celelante seriale pt ca alea au deja sute de ep...de exemplu dragoste dulce amara are si ala in jur de 1000 de ep si e pe locul 2 la rating...eu vb de cele deabia incepute...acum depinde de ei daca va avansa sau se va mentine aici in top...dar sincer din tot cate am citit serialul ei a mers cel mai bine...ma refer la nr de ep si rating...putine ep si rating mare....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 9:03 pm

Andreea_Miha a scris:

da dar tinand cont ca serialul ei e deabia inceput ..din punctul meu de vedere e singurul serial care s-a miscat atat de repede si a ajuns in top...nici destine nu a fost din prima in top...
nu il compar cu celelante seriale pt ca alea au deja sute de ep...de exemplu dragoste dulce amara are si ala in jur de 1000 de ep si e pe locul 2 la rating...eu vb de cele deabia incepute...acum depinde de ei daca va avansa sau se va mentine aici in top...dar sincer din tot cate am citit serialul ei a mers cel mai bine...ma refer la nr de ep si rating...putine ep si rating mare....

Tu esti mai documentata si stii mai bine si nu contrazic ce spui eu spun asta ca n-am vazut serialul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 9:06 pm

iulianagl a scris:

Tu esti mai documentata si stii mai bine si nu contrazic ce spui eu spun asta ca n-am vazut serialul.

Nu sunt dcumentata Smile dar am urmarit cursul de fiecare data la rating ca am mai pus ratingul aici pe forum...dar e singurul serial care are atat de putine ep sub 50 daca nu ma insel are in jur de 20 de ep si e deja in top...cat timp i-a luat lu Madhu sa intre in top?sau Qh?...chestia e sa se tina..sa nu pateasca ca iss sa ajunga pe locul 3 si sa iasa apoi din top...dar m-a surprins miscare destul de repede a serialului ei... kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 9:09 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu sunt dcumentata Smile dar am urmarit cursul de fiecare data la rating ca am mai pus ratingul aici pe forum...dar e singurul serial care are atat de putine ep sub 50 daca nu ma insel are in jur de 20 de ep si e deja in top...cat timp i-a luat lu Madhu sa intre in top?sau Qh?...chestia e sa se tina..sa nu pateasca ca iss sa ajunga pe locul 3 si sa iasa apoi din top...dar m-a surprins miscare destul de repede a serialului ei... kiss

O sa vedem ce se intampla sper ca nu e tot madam Gul si acolo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 9:12 pm

iulianagl a scris:

O sa vedem ce se intampla sper ca nu e tot madam Gul si acolo.

Da oricum sunt obisnuita sa urce si apoi sa faca ei praf tot Smile ....
nu am verifcat cine e la serialul ei..dar am inteles ca la Qh a ametit lucurile de tot GK...dar la serialul lu Jeny e frumos acum dar dupa cum e pov deja nu ma incanta un final fara pers principale impreuna.

apropo te uiti la Violetta? kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 21 Mar 2013, 9:14 pm

Andreea_Miha a scris:

Da oricum sunt obisnuita sa urce si apoi sa faca ei praf tot Smile ....
nu am verifcat cine e la serialul ei..dar am inteles ca la Qh a ametit lucurile de tot GK...dar la serialul lu Jeny e frumos acum dar dupa cum e pov deja nu ma incanta un final fara pers principale impreuna.

apropo te uiti la Violetta? kiss

Care cea de pe disney chanel?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 21 Mar 2013, 9:15 pm

iulianagl a scris:

Care cea de pe disney chanel?

da
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 9 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 40 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum