Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+11
iulianagl
petronela
tiberici
Andreea_Miha
dica
costearamona
anyta
Lucica10
AdrianaMatza
Garo
lica54
15 participanți

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Dum 31 Mar 2013, 10:20 pm

iulianagl a scris:

Noapte buna.11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Good_night_scrap-34

Noapte buna kiss kiss 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 1770706045 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 2074734341
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 9:00 am

Buna dimi! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 1064687750 O saptamana frrumoasa! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 1328178742
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 9:01 am

Admin_dea05 a scris:Buna dimi! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 1064687750 O saptamana frrumoasa! 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 1328178742

'Neata si tie la fel. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 9:31 am

iulianagl a scris:
'Neata si tie la fel. kiss
Ce faci Iuliana? cafea
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 9:34 am

Admin_dea05 a scris:Ce faci Iuliana? cafea

Pai am tradus episodul din QH, am vrut sa ma apuc si de Dakika dar vad ca nu a aparut.Apropo se mai uita cineva la acest serial?Mie din traducere nu mi se pare cine stie ce.Cel putin in ultimele 2 episoade chiar au fost foarte plictisitoare.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 9:35 am

Imi place avatarul tau e super. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de lica54 Lun 01 Apr 2013, 9:41 am

Buna dimineata dragalaselor!La noi rade soarele sa inteleg ca e primavara!O zi buna si o saptamana super kiss kiss

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 JYWePjA

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Ygt3aVG

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 60685184
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 9:42 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:Ce faci Iuliana? cafea

Pai am tradus episodul din QH, am vrut sa ma apuc si de Dakika dar vad ca nu a aparut.Apropo se mai uita cineva la acest serial?Mie din traducere nu mi se pare cine stie ce.Cel putin in ultimele 2 episoade chiar au fost foarte plictisitoare.
Pai nu stiu daca se uita cineva.Ce zici sa scriem acolo daca se mai uita cineva sau nu ca sa nu mai faci traducerea degeaba?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 9:44 am

iulianagl a scris:Imi place avatarul tau e super. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 283516
Da si mie.Astept ceva mai LoVE intre ei sa fac din nou..macar sa se uite cu alti ochi unul la altul.... Smile
sa ne clatim ochii...prima captura cu Sultan ma termina.... 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 248946 ..chiar daca se uita el cu rautate la nenea e atat de SEXIIII...

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Jbb2iISIUBEwvR

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t527p420-poze#314589
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 9:49 am

Admin_dea05 a scris:Da si mie.Astept ceva mai LoVE intre ei sa fac din nou..macar sa se uite cu alti ochi unul la altul.... Smile
sa ne clatim ochii...prima captura cu Sultan ma termina.... 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 248946 ..chiar daca se uita el cu rautate la nenea e atat de SEXIIII...

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Jbb2iISIUBEwvR

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t527p420-poze#314589

Sultan..sexiiiiiii!!!11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Happy-face-smiley-emoticon
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 9:50 am

Admin_dea05 a scris:Pai nu stiu daca se uita cineva.Ce zici sa scriem acolo daca se mai uita cineva sau nu ca sa nu mai faci traducerea degeaba?

Vad ca si lui Arzu ia pierit cheful de a mai traduce serialul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 9:58 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:Pai nu stiu daca se uita cineva.Ce zici sa scriem acolo daca se mai uita cineva sau nu ca sa nu mai faci traducerea degeaba?

Vad ca si lui Arzu ia pierit cheful de a mai traduce serialul.
La asa serial... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 10:01 am

Admin_dea05 a scris:La asa serial... Smile

Nu stiu unde o sa ajunga cu cele 30 de episoade ca parca asa am inteles.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 10:47 am

iulianagl a scris:
Nu stiu unde o sa ajunga cu cele 30 de episoade ca parca asa am inteles.
Da e un serial scurt.Mai bine poate urmatorul serial va fi de bun augur
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 10:48 am

Admin_dea05 a scris:Da e un serial scurt.Mai bine poate urmatorul serial va fi de bun augur

Cine stie vorba daca nu vine cu ceva mai bun o s-o uite fanii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 10:51 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:Da e un serial scurt.Mai bine poate urmatorul serial va fi de bun augur

Cine stie vorba daca nu vine cu ceva mai bun o s-o uite fanii.
asa am zis si eu, ochii care nu se vad se uita ..eu nu m-am uitat la film decat la trailare si acolo ea aproape numai plangea 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 2743637754 asa ca l-am lasat balta.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 10:52 am

Admin_dea05 a scris:asa am zis si eu, ochii care nu se vad se uita ..eu nu m-am uitat la film decat la trailare si acolo ea aproape numai plangea 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 2743637754 asa ca l-am lasat balta.

Sincer se invarte in jurul unei crime care nu are nici un inteles au implicat pana si copiii in asa ceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 01 Apr 2013, 11:27 am

Iuliana iti doresc o zi frumoasa!!!!Trebuie sa plec. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 155656
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 11:56 am

Admin_dea05 a scris:Iuliana iti doresc o zi frumoasa!!!!Trebuie sa plec. 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 155656
Si eu la fel mă duc sa-mi fac actele.Spor la servici iubita. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de victoria Lun 01 Apr 2013, 2:46 pm

de ce serial vorbiti

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 28

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 3:50 pm

victoria a scris:de ce serial vorbiti

Despre un serial turcesc in care joaca actrita din Asi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 3:54 pm

Tellychakkar.com exclusive: Vivian and Drashti enter into a massive fight; storm out of Madhubala's sets

Hectic TV schedules can make one go bonkers and that is exactly what happened last night (31 March 2013) on the sets of Colors’ Madhubala (Nautanki Telefilms).

This news is Tellychakkar.com exclusive…

Our sources have provided us with some super spicy dope from the sets of Madhubala.

Here you go…

Vivian and Drashti had to shoot for a scene wherein RK (Vivian) had to drag Madhu out of the chawl in a drunken state and she had to slap him.

Tempers rose when the scene took an unexpected ugly turn. What followed… left the cast and crew in a state of utter shock.

“While enacting the sequence, Vivian got so engrossed that he dragged Drashti very harshly, which upset the actress. And when the shot came wherein Drashti had to slap Vivian, she got back to him and slapped him really hard,” informed a source from the sets.

Next…all hell broke loose and Vivian and Drashti were found fuming at each other.
“They both stormed out of the sets in anger and the shooting hit an abrupt halt,” the source went on to inform.

So how did the scenario get resolved?

Well, producer Saurabh Tewari came in as the saviour.

“He came in and cajoled them back to work. Thankfully, they behaved maturely and let things go. Shooting has resumed now,” said the same source.

We called up Vivian but he chose not to comment.

Producer Saurabh Tewary and Drashti Dhami remained out of reach.

Tellychakkar.com will dig deep and get some more info soon!!!

Asta suna a pacaleala de 1 aprilie!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Lun 01 Apr 2013, 4:41 pm

iulianagl a scris:Tellychakkar.com exclusive: Vivian and Drashti enter into a massive fight; storm out of Madhubala's sets

Hectic TV schedules can make one go bonkers and that is exactly what happened last night (31 March 2013) on the sets of Colors’ Madhubala (Nautanki Telefilms).

This news is Tellychakkar.com exclusive…

Our sources have provided us with some super spicy dope from the sets of Madhubala.



Here you go…

Vivian and Drashti had to shoot for a scene wherein RK (Vivian) had to drag Madhu out of the chawl in a drunken state and she had to slap him.

Tempers rose when the scene took an unexpected ugly turn. What followed… left the cast and crew in a state of utter shock.

“While enacting the sequence, Vivian got so engrossed that he dragged Drashti very harshly, which upset the actress. And when the shot came wherein Drashti had to slap Vivian, she got back to him and slapped him really hard,” informed a source from the sets.

Next…all hell broke loose and Vivian and Drashti were found fuming at each other.
“They both stormed out of the sets in anger and the shooting hit an abrupt halt,” the source went on to inform.

So how did the scenario get resolved?

Well, producer Saurabh Tewari came in as the saviour.

“He came in and cajoled them back to work. Thankfully, they behaved maturely and let things go. Shooting has resumed now,” said the same source.

We called up Vivian but he chose not to comment.

Producer Saurabh Tewary and Drashti Dhami remained out of reach.

Tellychakkar.com will dig deep and get some more info soon!!!

Asta suna a pacaleala de 1 aprilie!

Buna! Buna la toata lumea!
Au si ei 1 Aprilie??? Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 01 Apr 2013, 4:42 pm

tiberici a scris:

Buna! Buna la toata lumea!
Au si ei 1 Aprilie??? Smile

1 Aprilie e mondial!!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Lun 01 Apr 2013, 4:44 pm

iulianagl a scris:

1 Aprilie e mondial!!
11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 1666162908
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 28 Empty Re: 11.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum