Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Qubool Hai - Accept!

+9
narcisa
lica54
Alexa20
mita baston
costearamona
mayya54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
13 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de costearamona Mar 16 Iul 2013, 12:53 am

sincer asa prost si naiv ca ASAD 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 3176764736  nu am mai vazut pana acum ,crede tot ce ai spune miorlaita aia de motana numai nervi iti face .Dar o sa vada el cand afla adevarul o sa umble in limba dupa ZOYA si atunci ea sa il respinga sa vada cum e ,am ajuns la concluzia ca ASAD nu o merita pe ZOYA e prea buna pt el 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 229917 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 780376 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 12:05 pm

salutare tuturor! in afara faptului ca m-am distrat mondial,vazand cum se insoara Asad incaltat in slapi,mi-a mai placut cum cauta Razia ditamai sifonierul prin toata casa,si cum i se lumineaza fata lui Ayan cand vede personalitatea cea noua a Humairei.daca Madam nu ar fi introdus-o pe paparuda de motana,cred ca s-ar fi potrivit foarte bine Humaira cu Asad si Mona cu Robert,potrivire din punctul de vedere al baietilor,Asad ar fi capatat o sotie model,iar Ayan ar fi facut echipa buna cu zbanghia de Zoya!mi-ar fi placut sa vad perechile cum evoluau.nu cred ca o sa arate azi descoperirea bunicii,ne mai tin in tensiune cu "depresia"lui Marmelad.si totusi miorlaitoarea parea tare sigura pe ea,chiar cand Zoya a vrut sa-l sune pe Jeleu,chiar stiind ca poate fi demascata,oare il cunoaste asa de bine pe viitorul domn motan,incat si-a pus toate atuurile pe masa,fara sa pastreze nimic? chiar crede ca Zoya o sa se tina de promisiune si o sa plece din casa,fara nici o reactie?au cam grabit hotararea lui Asad de a se insura cu Tanu,puteau doar sa fi anulat nunta,dar ce sa te mai astepti la logica,vorba Alexei!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 12:11 pm

A: Tanu, te rog nu ma mai minti. Tu m-ai mai mintit odata si stii cat de tare m-am suparat pe tine. Pentru ca tu stii, cat de mult urasc minciuna. Te rog, spune-mi adevarul. multumesc Alexa!
oare cand s-a suparat asa rau ,ca nu-mi aduc aminte?! atunci cand il mintea cu privire la sotul inexistent? si ,cu ultimul "discurs",motana ne-a aratat clar unde si-a petrecut timpul dupa ce s-a mutat de langa Jammy,pe centura!!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 12:28 pm

nu imi place nici cum tot isi proclama,pe rand,Zoya si idioata,dreptul asupra lui Asad,parca ar fi o jucarie! macar motana stie de ce-l vrea,dar Zoya cred ca o face doar in ciuda ei,inca nu cred ca il iubeste.le face bine sa mai stea cateva luni despartiti! noua nu!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 12:52 pm

mita baston a scris:A: Tanu, te rog nu ma mai minti. Tu m-ai mai mintit odata si stii cat de tare m-am suparat pe tine. Pentru ca tu stii, cat de mult urasc minciuna. Te rog, spune-mi adevarul. multumesc Alexa!
oare cand s-a suparat asa rau ,ca nu-mi aduc aminte?! atunci cand il mintea cu privire la sotul inexistent? si ,cu ultimul "discurs",motana ne-a aratat clar unde si-a petrecut timpul dupa ce s-a mutat de langa Jammy,pe centura!!
Dacă tot e vorba de neadus aminte nici eu nu-mi aduc aminte, de când a acceptat Humaira să i se spună pe nume? Că știu că făcea alergie de fiecare dată când auzea numele ăsta iar acum nu mai spune nimic. Am pierdut ceva pe drum sau este iar un fenomen paranormal ca barba lui Asad?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 12:56 pm

mita baston a scris:nu imi place nici cum tot isi proclama,pe rand,Zoya si idioata,dreptul asupra lui Asad,parca ar fi o jucarie! macar motana stie de ce-l vrea,dar Zoya cred ca o face doar in ciuda ei,inca nu cred ca il iubeste.le face bine sa mai stea cateva luni despartiti! noua nu!
Până acum Asad nici n-a demonstrat c-ar fi bărbat, după cum l-a făcut motana chiar e o jucărie cu cheiță, cum îi întoarce motana cheia cum face ceva de nu ne mai revenim cu săptămâna. Ai pus punctul pe i despre motivația Zoyei, nici pe mine nu m-a convins de iubirea ei pentru el. De altfel nici Marmeladul de dragostea lui pentru Zoya.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:00 pm

narcisa a scris:
Dacă tot e vorba de neadus aminte nici eu nu-mi aduc aminte, de când a acceptat Humaira să i se spună pe nume? Că știu că făcea alergie de fiecare dată când auzea numele ăsta iar acum nu mai spune nimic. Am pierdut ceva pe drum sau este iar un fenomen paranormal ca barba lui Asad?
kiss  e tot o chestie psiho-paranormala indiana! ca si barba,ca si cicatricea,etc. cred ca ei fiind asa mai cu meditatia/levitatia/incantatia s.a.m.d., au explicatie la lucruri din astea! pentru noi e mai greu sa intelegem Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:04 pm

narcisa a scris:
Până acum Asad nici n-a demonstrat c-ar fi bărbat, după cum l-a făcut motana chiar e o jucărie cu cheiță, cum îi întoarce motana cheia cum face ceva de nu ne mai revenim cu săptămâna. Ai pus punctul pe i despre motivația Zoyei, nici pe mine nu m-a convins de iubirea ei pentru el. De altfel nici Marmeladul de dragostea lui pentru Zoya.
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 2364036189  asteptam sa se strice cheita! nu mi-a placut nici palma Zoyei,e prea impulsiva,inca nu a invatat ca nu trebuie sa se puna la mintea motanei,sau poate o ia prin surprindere" adancimea" la care se poate cobora o fiinta,si nu stie cum sa reactioneze?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:11 pm

daca Zoya nu intelege,asa cum spunea,doar din privirea lui Asad ,cat l-a durut sa-i spuna sa plece,atunci ..... si de aceea profita Tanu,de inocenta si increderea fiecaruia
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 1:14 pm

mita baston a scris:
kiss   e tot o chestie psiho-paranormala indiana! ca si barba,ca si cicatricea,etc. cred ca ei fiind asa mai cu meditatia/levitatia/incantatia s.a.m.d., au explicatie la lucruri din astea! pentru noi e mai greu sa intelegem Smile 
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 539466  Eu mă întreb de ce nu mă astâmpăr să mă tot întreb și să mă tot minunez de fenomenele astea inexplicabile dar se vede că e adevărat proverbul că deșteptul învață din greșeala altuia iar prostul nici dintr-a lui. Că doar nu sunt la primul serial indian, ar trebui să am ceva experiență dar probabil am pățit și eu ca Zoya, de fiecare dată mă ia prin surprindere "adâncimea" fenomenelor paranormale și reacționez impulsiv.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 1:16 pm

mita baston a scris:
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 2364036189  asteptam sa se strice cheita! nu mi-a placut nici palma Zoyei,e prea impulsiva,inca nu a invatat ca nu trebuie sa se puna la mintea motanei,sau poate o ia prin surprindere" adancimea" la care se poate cobora o fiinta,si nu stie cum sa reactioneze?
Palma asta în ce episod este? Eu am văzut doar cât a postat Mayya, 185 când a fost?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:18 pm

narcisa a scris:
 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 539466  Eu mă întreb de ce nu mă astâmpăr să mă tot întreb și să mă tot minunez de fenomenele astea inexplicabile dar se vede că e adevărat proverbul că deșteptul învață din greșeala altuia iar prostul nici dintr-a lui. Că doar nu sunt la primul serial indian, ar trebui să am ceva experiență dar probabil am pățit și eu ca Zoya, de fiecare dată mă ia prin surprindere "adâncimea" fenomenelor paranormale și reacționez impulsiv.
o sa ne imunizam noi,odata si odata! sper! dar eu sunt multumita ca inca mai reactionez la asa bazaconii,inseamna ca nu "plutesc" definitiv,mai exista sperante Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:21 pm

narcisa a scris:
Palma asta în ce episod este? Eu am văzut doar cât a postat Mayya, 185 când a fost?
aseara,in episodul 186.dupa ce anunta Jeleul ca nu mai vrea sa se insoare cu Zoya,ci cu Tanu,paraseste ,diplomat,incaperea,si le lasa pe cele doua foste-viitoare mirese ,sa-si scoata ochii.al motanei pica dupa ce o palmuieste Zoya.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 1:22 pm

mita baston a scris:daca Zoya nu intelege,asa cum spunea,doar din privirea lui Asad ,cat l-a durut sa-i spuna sa plece,atunci ..... si de aceea profita Tanu,de inocenta si increderea fiecaruia
Vrei să spui că Asad îi cere Zoyei să plece din casă? Poate nu l-a durut chiar atât de tare, abia se obișnuise cu ideea că a pierdut-o pe Zoya. La cât de puțin timp a fost Zoya a lui probabil crede că a fost doar un vis. Tocmai m-a trăznit o idee aiurită, parcă aș vrea să văd câteva episoade cu viața motanei și a lui Asad după căsătoria lor. Să văd dacă miorlăie a fericire sau a disperare.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 1:27 pm

mita baston a scris:
o sa ne imunizam noi,odata si odata! sper! dar eu sunt multumita ca inca mai reactionez la asa bazaconii,inseamna ca nu "plutesc" definitiv,mai exista sperante Smile 
Cred că am să mă imunizez când n-am să mă mai uit la seriale indiene. Am eu o bănuială că încă n-am văzut toate lucrurile de care sunt capabili indienii.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:29 pm

narcisa a scris:
Vrei să spui că Asad îi cere Zoyei să plece din casă? Poate nu l-a durut chiar atât de tare, abia se obișnuise cu ideea că a pierdut-o pe Zoya. La cât de puțin timp a fost Zoya a lui probabil crede că a fost doar un vis. Tocmai m-a trăznit o idee aiurită, parcă aș vrea să văd câteva episoade cu viața motanei și a lui Asad după căsătoria lor. Să văd dacă miorlăie a fericire sau a disperare.
nu,la cat de putin se obisnuise cu gandul ca Zoya va fi a lui,cred ca se potriveste mai bine.inca nu s-au dezmeticit ,nici unul,de ce ,de fapt ,vor sa fie impreuna.sau cel putin nu ne-au lamurit pe noi.sau,si asta e chiar grav,n-am reusit eu sa inteleg stupid  cat despre viata familiei de feline,pisica&leu ne-paraleu,ea cred ca o sa stea la cotet si el la birou,sau ii muta Dilshad pe o alta planeta,sa nu-i mai vada,la cat e de suparata pe ei
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:33 pm

narcisa a scris:
Cred că am să mă imunizez când n-am să mă mai uit la seriale indiene. Am eu o bănuială că încă n-am văzut toate lucrurile de care sunt capabili indienii.
ei,nici chiar asa! cum sa renuntam la seriale,si noi unde sa ne mai relaxam?Smile  apropo de relaxare,a citit cineva" Maia",de Rodica Braga?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 1:36 pm

mita baston a scris:
aseara,in episodul 186.dupa ce anunta Jeleul ca nu mai vrea sa se insoare cu Zoya,ci cu Tanu,paraseste ,diplomat,incaperea,si le lasa pe cele doua foste-viitoare mirese ,sa-si scoata ochii.al motanei pica dupa ce o palmuieste Zoya.
Deci doar atât i-a mai rămas Zoyei, să o pălmuiască pe motană? Acum înțeleg de ce nu ți-a plăcut scena, chiar nu rezolvă nimic cu asta, dacă ea a fost în stare să-și scoată ochiul și să se ardă cu fierul de călcat, palma primită ar veni ca o felicitare pentru câștigul ei, din partea unei Zoye care s-a recunoscut deja învinsă. Dar eu nu am văzut episodul așa că iar comentez pe lângă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:44 pm

narcisa a scris:
Deci doar atât i-a mai rămas Zoyei, să o pălmuiască pe motană? Acum înțeleg de ce nu ți-a plăcut scena, chiar nu rezolvă nimic cu asta, dacă ea a fost în stare să-și scoată ochiul și să se ardă cu fierul de călcat, palma primită ar veni ca o felicitare pentru câștigul ei, din partea unei Zoye care s-a recunoscut deja învinsă. Dar eu nu am văzut episodul așa că iar comentez pe lângă.
sa sti ca da! adica a fost mai mult surprinsa de reactia Zoyei ,decat suparata,sau speriata. a pus Alexa traducerea,ca sa-ti dai seama ce si cum s-a petrecut aseara.eu astept sa descuie gasca Scooby-Doo din fam.nr.2 sifonierul!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 1:47 pm

mita baston a scris:
nu,la cat de putin se obisnuise cu gandul ca Zoya va fi a lui,cred ca se potriveste mai bine.inca nu s-au dezmeticit ,nici unul,de ce ,de fapt ,vor sa fie impreuna.sau cel putin nu ne-au lamurit pe noi.sau,si asta e chiar grav,n-am reusit eu sa inteleg stupid  cat despre viata familiei de feline,pisica&leu ne-paraleu,ea cred ca o sa stea la cotet si el la birou,sau ii muta Dilshad pe o alta planeta,sa nu-i mai vada,la cat e de suparata pe ei
Stai liniștită, nu e grav, nici eu n-am înțeles. Și iar îmi pun o întrebare retorică, o fi ceva de înțeles? Iar în legătură cu viața lor vreau să-l văd pe Asad la pământ că o merită dar și pe motană disperată că nu valorează nimic în viața lui Asad.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 1:48 pm

mita baston a scris:
ei,nici chiar asa! cum sa renuntam la seriale,si noi unde sa ne mai relaxam?Smile  apropo de relaxare,a citit cineva" Maia",de Rodica Braga?
Smile  Adevărul e că la cât de stresată sunt în perioada asta chiar am nevoie de așa relaxare care trezește numai instincte criminale în mine. N-am citit cartea, merită?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:55 pm

narcisa a scris:
Stai liniștită, nu e grav, nici eu n-am înțeles. Și iar îmi pun o întrebare retorică, o fi ceva de înțeles? Iar în legătură cu viața lor vreau să-l văd pe Asad la pământ că o merită dar și pe motană disperată că nu valorează nimic în viața lui Asad.
Smile Smile  Asad e deja la pamant,aproape sub nivelul marii(umpluta tot cu lacrimile varsate de el! ),iar pe motana nu cred ca o intereseaza sa fie pretuita cat o intereseaza sa fie intretinuta! astept reactia lui Dilshad,aproape mi-as dori sa se transforme in soacra din "Destine ....",sa-si schimbe comportamentul radical,dar cred ca mai degraba mai pune motana de un atentat in bucatarie ,sa ramana singura doamna Khan!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 1:59 pm

narcisa a scris:
Smile  Adevărul e că la cât de stresată sunt în perioada asta chiar am nevoie de așa relaxare care trezește numai instincte criminale în mine. N-am citit cartea, merită?
kiss  imi pare rau ca esti stresata kiss   si,da,merita! voiam sa stiu ce alte volume mai sunt pe piata,eu nu am gasit nimic altceva. acum e "de gustibus... ' 'dar mie mi-a placut!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 2:01 pm

mita baston a scris:
sa sti ca da! adica a fost mai mult surprinsa de reactia Zoyei ,decat suparata,sau speriata. a pus Alexa traducerea,ca sa-ti dai seama ce si cum s-a petrecut aseara.eu astept sa descuie gasca Scooby-Doo din fam.nr.2 sifonierul!
Am citit traducerea, deci Zoya află că taică-su trăiește. Și faptul că a aflat de la motană e deja o pierdere pentru cea din urmă, a pierdut un as din mânecă, data viitoare nu mai are cu ce să o șantajeze. Iar acum, pentru Zoya, va fi dragostea de tată versus dragostea de Asad. Că e clar că motana îi cere să renunțe la Asad ca să-i spună cine-i tac-su. Încep zile negre pentru Razyia. 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 1007734117 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 2:12 pm

narcisa a scris:
Am citit traducerea, deci Zoya află că taică-su trăiește. Și faptul că a aflat de la motană e deja o pierdere pentru cea din urmă, a pierdut un as din mânecă, data viitoare nu mai are cu ce să o șantajeze. Iar acum, pentru Zoya, va fi dragostea de tată versus dragostea de Asad. Că e clar că motana îi cere să renunțe la Asad ca să-i spună cine-i tac-su. Încep zile negre pentru Razyia. 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 1007734117 
motana ori e prea sigura pe mototolul de Asad,ori e prea disperata ca incep greturile matinale si n-are cum sa scoata termenul de noua luni redus la cinci spre patru stupid sper sa nu se arunce orbeste Zoya in povestea cu tatal zombi,si sa-l blameze pe Marmelad,atunci i-ar face jocul motanei.iar zile negre cred ca o sa aiba chiar motana,ca Razia n-o sa se dea batuta asa usor!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 16 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum