Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

7.Qubool Hai - Accept!

+9
narcisa
lica54
Alexa20
mita baston
costearamona
mayya54
Admin_dea05
iulianagl
petronela
13 participanți

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:03 pm

mita baston a scris:
Smile Smile  saracii de ei! ce rea sunt,nu m-am gandit ca poate merita si ei o pauza,sa rasufle usurati! Smile  s-a luat raia motaneasca si la mine Smile 
De ce o pauză, să nu-mi spui că-i bântui și acum. Smile Râia asta chiar se ia? Chiar așa, cum s-a căpătat motana cu ea? De ce a devenit atât de rea? Parcă a explicat ceva dar nu îmi mai aduc aminte.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:04 pm

mita baston a scris:
ai sa vezi,e precum o carte buna,n-o sa mai vrei sa renunti, odata ce ai citit primul capitol!
De asta mi-e frică să mă uit de pe acum, dacă nu mai pot să-l las. Că sunt cam slabă din fire când e vorba de tentații.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:07 pm

narcisa a scris:
De ce o pauză, să nu-mi spui că-i bântui și acum. Smile Râia asta chiar se ia? Chiar așa, cum s-a căpătat motana cu ea? De ce a devenit atât de rea? Parcă a explicat ceva dar nu îmi mai aduc aminte.
nu cred ca ne-a lamurit.decat a spus ca a fost nevoita sa se mute in alt oras,iar la o ceremonie, pre nunta care nu s-a mai tinut,a mustrat-o Asad, cum ca ar trebui sa ia lectii de la Zoya,privind supravietuirea cu zambetul pe buze , si am priceput eu ca si ea si-ar fi pierdut parintii.
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:10 pm

mita baston a scris:
nu cred ca ne-a lamurit.decat a spus ca a fost nevoita sa se mute in alt oras,iar la  o ceremonie, pre nunta care nu s-a mai tinut,a mustrat-o Asad, cum ca ar trebui sa ia lectii de la Zoya,privind supravietuirea cu zambetul pe buze , si am priceput eu ca si ea si-ar fi pierdut parintii.
Păi ar fi cazul să ne lămurească, cine știe, poate ajungem să o compătimim.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 16 Iul 2013, 10:11 pm

Hai ca m-am intors, dar cu vesti proaste sad se pare ca indianul nu ma lasa in pace, imi tot da mesaje ca are hartia si ca tb sa inchid site-ul sad
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:12 pm

narcisa a scris:
De asta mi-e frică să mă uit de pe acum, dacă nu mai pot să-l las. Că sunt cam slabă din fire când e vorba de tentații.
vai,si eu am pierdut doua zile si o noapte citind 11.22.63 de Stephen King,noaptea la neon ,gata sa-mi termin ochii,si sa ma concedieze si familionul,pe motiv ca sunt necorespunzatoare cu fisa postului Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 16 Iul 2013, 10:13 pm

Mi-a taiat tot cheful, in seara asta fac noapte alba sad 
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:15 pm

mayya54 a scris:Hai ca m-am intors, dar cu vesti proaste sad se pare ca indianul nu ma lasa in pace, imi tot da mesaje ca are hartia si ca tb sa inchid site-ul sad
ce au mai astia?! cu ce-i deranjam?! dar tu sti ca mai zilele trecute erai vedeta pe India forums,adica cineva dadea un link al unuia din episoadele postate la tine pe site? poate de acolo sa ni se traga?! si ce poate sa-ti faca,adica ce scrie in hartia aia,are el drepturi de autor date de cei de la Zee tv stupid
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:16 pm

mayya54 a scris:Hai ca m-am intors, dar cu vesti proaste sad se pare ca indianul nu ma lasa in pace, imi tot da mesaje ca are hartia si ca tb sa inchid site-ul sad
Ce hârtie? Chiar că e o veste proastă. sad 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de lica54 Mar 16 Iul 2013, 10:18 pm

Fetelor nevasta lui Karan,Jenifer care joaca in Saras sambata a participat la emisiunea Star Parivar de pe star plus...Toti actorii din serialele de pe star plus au dansat au jucat diverse scene dar ea nu a participat la nimic a stat numai pe scaun....totusi cred ca ceva a fost cu ea....
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:20 pm

http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3665568 uite!
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:22 pm

lica54 a scris:Fetelor nevasta lui Karan,Jenifer care joaca in Saras sambata a participat la emisiunea Star Parivar de pe star plus...Toti actorii din serialele de pe star plus au dansat au jucat diverse scene dar ea nu a participat la nimic a stat numai pe scaun....totusi cred ca ceva a fost cu ea....
pai am inteles ca sotul ,Karan,o sa fie eroin principal la un ceva spectacol,adica danseaza cu o duduie, ea o fi obosita,sau suparata ,ca nu s-a maritat cu Saras Smile 
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:23 pm

mita baston a scris:
vai,si eu am pierdut doua zile si o noapte citind 11.22.63 de Stephen King,noaptea la neon ,gata sa-mi termin ochii,si sa ma concedieze si familionul,pe motiv ca sunt necorespunzatoare cu fisa postului Smile 
Nu mai zic câte cărți am citit pe sub masă, noaptea la lumânare ca să nu mă prindă ai mei că fac nopți albe. Dar atunci eram copil fără minte, acum nu mai am timp decât de cărțile de specialitate de care m-am cam săturat. Cred totuși că de Stephen King n-aș citi nimic noaptea. Am încercat cu Shogun (chiar dacă nu e a lui) acum foarte mulți ani și nici acum nu-mi iese din cap un fragment pe care nici măcar nu vreau să-l pomenesc că-mi dă coșmaruri.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:24 pm

mita baston a scris:
pai am inteles ca sotul ,Karan,o sa fie eroin principal la un ceva spectacol,adica danseaza cu o duduie, ea o fi obosita,sau suparata ,ca nu s-a maritat cu Saras Smile 
Smile Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:26 pm

narcisa a scris:
Nu mai zic câte cărți am citit pe sub masă, noaptea  la lumânare ca să nu mă prindă ai mei că fac nopți albe. Dar atunci eram copil fără minte, acum nu mai am timp decât de cărțile de specialitate de care m-am cam săturat. Cred totuși că de Stephen King n-aș citi nimic noaptea. Am încercat cu Shogun (chiar dacă nu e a lui) acum foarte mulți ani și nici acum nu-mi iese din cap un fragment pe care nici măcar nu vreau să-l pomenesc că-mi dă coșmaruri.
Smile  asta chiar nu-i de groaza,ca restul! nu prea mi-a placut finalul,cam grabit,dar in rest,ca idee,a fost buna.cred ca te referi la scena cu fiertul marinarului in cazan,cea din Shogun,nu?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 16 Iul 2013, 10:28 pm

mita baston a scris:
ce au mai astia?! cu ce-i deranjam?! dar tu sti ca mai zilele trecute erai vedeta pe India forums,adica cineva dadea un link al unuia din episoadele postate la tine pe site? poate de acolo sa ni se traga?! si ce poate sa-ti faca,adica ce scrie in hartia aia,are el drepturi de autor date de cei de la Zee tv stupid
Se pare ca e o firma din India care e autorizata pe o perioada de 3 luni sa caute pe cei ca noi si sa-i someze sa inchida site-ul. Eu tot cred ca e indianul cu site-ul cu treducerile in engleza, eu stiu ca el nu avea loc de noi nici pe youtube ... Nu stiu ce sa zic, noi i-am scris si le-am spus ca e un site non profit nu avem nimic de castigat, decat ca promovam cultura indiana si tot asa. Se pare ca ne-au lasat in pace o perioada de timp si acum iar ne-a somat. Eu sincer nu i-as baga in seama decat pe cei de la zeetv, dar imi e si teama pe de-o parte ca te poti trezi cu un proces de zile mari ... Oricum il am pe sotul meu in spate sa vad daca gaseste el vreo solutie.
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:29 pm

mita baston a scris:
Smile  asta chiar nu-i de groaza,ca restul! nu prea mi-a placut finalul,cam grabit,dar in rest,ca idee,a fost buna.cred ca te referi la scena cu fiertul marinarului in cazan,cea din Shogun,nu?
Da. Na, că ai spus-o. Smile Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:33 pm

mayya54 a scris:
Se pare ca e o firma din India care e autorizata pe o perioada de 3 luni sa caute pe cei ca noi si sa-i someze sa inchida site-ul. Eu tot cred ca e indianul cu site-ul cu treducerile in engleza, eu stiu ca el nu avea loc de noi nici pe youtube ... Nu stiu ce sa zic, noi i-am scris si le-am spus ca e un site non profit nu avem nimic de castigat, decat ca promovam cultura indiana si tot asa. Se pare ca ne-au lasat in pace o perioada de timp si acum iar ne-a somat. Eu sincer nu i-as baga in seama decat pe cei de la zeetv, dar imi e si teama pe de-o parte ca te poti trezi cu un proces de zile mari ... Oricum il am pe sotul meu in spate sa vad daca gaseste el vreo solutie.
si n-au trecut 3 lunile alea? adica nu le-a expirat autorizatia? la tine nici macar reclame nu sunt,ce ar crede ca ai de castigat din asta? in afara de recunostinta noastra kiss  si cei de la Zee,nu ar trebui sa iti trimita ceva oficial,sau macar firma aia Aiplex,pe care au angajat-o ei,de le-a inchis chiar lor contul pe YT,nu ar trebui sa te avertizeze cumva?
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:34 pm

mayya54 a scris:
Se pare ca e o firma din India care e autorizata pe o perioada de 3 luni sa caute pe cei ca noi si sa-i someze sa inchida site-ul. Eu tot cred ca e indianul cu site-ul cu treducerile in engleza, eu stiu ca el nu avea loc de noi nici pe youtube ... Nu stiu ce sa zic, noi i-am scris si le-am spus ca e un site non profit nu avem nimic de castigat, decat ca promovam cultura indiana si tot asa. Se pare ca ne-au lasat in pace o perioada de timp si acum iar ne-a somat. Eu sincer nu i-as baga in seama decat pe cei de la zeetv, dar imi e si teama pe de-o parte ca te poti trezi cu un proces de zile mari ... Oricum il am pe sotul meu in spate sa vad daca gaseste el vreo solutie.
Tu fă cum e mai bine pentru tine, e neplăcută vestea dar n-are rost să riști.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 16 Iul 2013, 10:35 pm

narcisa a scris:
Ce hârtie? Chiar că e o veste proastă. sad 
O harte stampilata, nu stiu ce sa mai zic ... Vad ca studiaza sotul meu sa vada ce si cum, oricum ne-a dat 15 zile, iar lui ii expira contractul pe 31 iulie, dar nu ma bucur ca nu se stie ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:37 pm

narcisa a scris:
Da. Na, că ai spus-o. Smile Smile 
sper sa nu ai probleme in noaptea asta din cauza mea 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 229917  a fost greu de citit,si mai greu de imaginat,dar imposibil de uitat
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:38 pm

Dragelor mă duc la somn, adică încerc, m-am și supărat cu amenințările ăstora, nu te mai lasă nimeni să trăiești, Iza, du-te și bântuie-i puțin poate scăpăm de ei.
Noapte bună și o zi frumoasă mâine. kiss 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mayya54 Mar 16 Iul 2013, 10:40 pm

mita baston a scris:
si n-au trecut 3 lunile alea? adica nu le-a expirat autorizatia? la tine nici macar reclame nu sunt,ce ar crede ca ai de castigat din asta? in afara de recunostinta noastra kiss  si cei de la Zee,nu ar trebui sa iti trimita ceva oficial,sau macar firma aia Aiplex,pe care au angajat-o ei,de le-a inchis chiar lor contul pe YT,nu ar trebui sa te avertizeze cumva?
Asta e firma Aiplex ...
mayya54
mayya54
vip
vip

Mesaje : 1319
Data de inscriere : 28/12/2012
Varsta : 48
Localizare : Pitesti

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de mita baston Mar 16 Iul 2013, 10:41 pm

mayya54 a scris:
O harte stampilata, nu stiu ce sa mai zic ... Vad ca studiaza sotul meu sa vada ce si cum, oricum ne-a dat 15 zile, iar lui ii expira contractul pe 31 iulie, dar nu ma bucur ca nu se stie ...
hartie de-a binelea?prin posta? cum de au ajuns pana in Romania,macar stiu unde ne aflam ,ca nu reprezentam nici o amenintare la adresa lor stupid dar,nu stiu daca e cazul sa stai stresata,mai bine facem o pauza,sa vedem ce se intampla
mita baston
mita baston
vip
vip

Mesaje : 4142
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de narcisa Mar 16 Iul 2013, 10:42 pm

mita baston a scris:
sper sa nu ai probleme in noaptea asta din cauza mea 7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 229917   a fost greu de citit,si mai greu de imaginat,dar imposibil de uitat
Pentru mine a fost imposibil de citit, am abandonat-o după primele 200 de pagini. Am ceva cu cifra asta. Cred că de la Shogun mi se trage treaba cu cele 200 de episoade din QH.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

7.Qubool Hai - Accept! - Pagina 21 Empty Re: 7.Qubool Hai - Accept!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum