Serialesitelenovelet
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
mita baston
iulianagl
Criss Criss
petronela
AdrianaMatza
tiberici
victoria
narcisa
costearamona
Andreea_Miha
anyta
axxa246
16 participanți

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 16 Aug 2013, 10:39 pm

anyta a scris:chand chupa baadal mein este un serial superb si cu o poveste interesanta
Se pare că oferta e bogată, nu plângem după Madhubala. Dar să vedem și dacă se lipește ceva de noi, mai ales cele care nu știm hindi.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Vin 16 Aug 2013, 10:40 pm

narcisa a scris:Se pare că oferta e bogată, nu plângem după Madhubala. Dar să vedem și dacă se lipește ceva de noi, mai ales cele care nu știm hindi.
hmmm din pacate serialul asta este doar in hindi..eu nu l-am gasit in eng. dar l-am vazut in hindi pe tot,acum 1 an.
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Aug 2013, 10:40 pm

Miha, personajul principal din Do Dil...e actorul care a jucat si in KMH 1...si nu l-am recunoscut, complet schimbat, mult mai matur...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 10:40 pm

narcisa a scris:Deja m-am interesat de Do Dil Ek Jaan și cred că am să mă uit cu mai multă atenție să văd despre ce-i vorba. Având în vedere că personajul principal e gangster la fel ca Sultan Smile  s-ar putea să-i dau o șansă.
da ..mie mi-a zis criss de el..am vazut si eu cateva secvente de la ea..asa pare gangster dar nu stiu sigur.Ea a inceput sa se uite..kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 10:43 pm

petronela a scris:Miha, personajul principal din Do Dil...e actorul care a jucat si in KMH 1...si nu l-am recunoscut, complet schimbat, mult mai matur...
Smile  nici eu nu l-am recunsocut din prima...mie mi-a trimis criss pe facebook o poza cu el si ma intreba daca imi aduce aminte de cineva....m-a uitat la el si nu imi aduceam aminte de el, de ea da ca ea a jucat in the serial a lui kundra...intr-un tarziu am realizat cine...

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Tumblr_m4abx1fZ041qhuyelo1_400
Smile Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de narcisa Vin 16 Aug 2013, 10:44 pm

Andreea_Miha a scris:da ..mie mi-a zis criss de el..am vazut si eu cateva secvente de la ea..asa pare gangster dar nu stiu sigur.Ea a inceput sa se uite..kiss 
Păcat că n-a mai intrat Criss să ne dea detalii. Poate e cu ochii lipită de ecran. Smile 
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 10:48 pm

narcisa a scris:Păcat că n-a mai intrat Criss să ne dea detalii. Poate e cu ochii lipită de ecran. Smile 
Nu stiu ca nu am vb cu ea azi..mi-a trimis un mesj pe facebook si a fugit...vb lu iuli ca "fulgerica " ..probabil ca a avut treaba nu stiu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de tiberici Vin 16 Aug 2013, 10:48 pm

Daca gasiti un film bun (dor ne cunostem gusturile) faceti reclama si aici poate ne bagam mai multe si comentam....
Eu una sunt interesata....
Pe maine!  18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 155656
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 10:52 pm

tiberici a scris:Daca gasiti un film bun (dor ne cunostem gusturile) faceti reclama si aici poate ne bagam mai multe si comentam....
Eu una sunt interesata....
Pe maine!  18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 155656
Nb kiss 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 155656 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Aug 2013, 10:57 pm

Andreea_Miha a scris:Smile  nici eu nu l-am recunsocut din prima...mie mi-a trimis criss pe facebook o poza cu el si ma intreba daca imi aduce aminte de cineva....m-a uitat la el si nu imi aduceam aminte de el, de ea da ca ea a jucat in the serial a lui kundra...intr-un tarziu am realizat cine...

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Tumblr_m4abx1fZ041qhuyelo1_400
Smile Smile 
Cand m-am uitat prima data la promo n-am facut legatura...dar are Cris un video cu ei si acolo l-am recunoscut...  mi-a placut actorul in KMH...
Super secventa cu ..scolarii...Smile Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Aug 2013, 11:00 pm

Ce surpriza placuta, Miha...
Superbe si semnatura si avatarul !..18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 2691192546 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 2691192546


Ultima editare efectuata de catre petronela in Vin 16 Aug 2013, 11:01 pm, editata de 1 ori
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 11:00 pm

petronela a scris:Cand m-am uitat prima data la promo n-am facut legatura...dar are Cris un video cu ei si acolo l-am recunoscut...  mi-a placut actorul in KMH...
Super secventa cu ..scolarii...Smile Smile 
Smile eu daca vedeam video nu il recunosteam cred...numai daca ma intreba..ca altfel nu analizam eu cu cine seamana...
Da ideile lui Arjun....ce insemana macho ? Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 11:01 pm

petronela a scris:Superbe si semnatura si avatarul !..18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 2691192546 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 2691192546 
Ms kiss ..mai le schimb si eu mai rar....semnatura e din interviurile lor ,joaca lor...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Aug 2013, 11:12 pm

Andreea_Miha a scris:Ms kiss ..mai le schimb si eu mai rar....semnatura e din interviurile lor ,joaca lor...
Frumosi ! imi sunt tare dragi amandoi...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 11:15 pm

petronela a scris:Frumosi ! imi sunt tare dragi amandoi...
ce ma bucur 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 155520 ....imi place mult ea ca si actrita dar si ca persoana si reactile ei la anumite lucruri ...si el ma mai supara dar e bun actor amandoi....
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Aug 2013, 11:39 pm

Andreea_Miha a scris:ce ma bucur 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 155520 ....imi place mult ea ca si actrita dar si ca persoana si reactile ei la anumite lucruri ...si el ma mai supara dar e bun actor amandoi....
Si pe mine ma mai supara el, dar imi place ca actor...ea e o finuta...
Ai reusit sa te mai uiti la filmul lui ?
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 11:41 pm

petronela a scris:Si pe mine ma mai supara el, dar imi place ca actor...ea e o finuta...
Ai reusit sa te mai uiti la filmul lui ?
Am uitat sa iti zic l-am vazut ....asa si asa mi s-a parut ...nici slab dar nici super.La scenele de comedie Karan e super...bine ca a avut in film si din astea ca le ador..sunt curioasa cu filmul lui din sept ..groaza...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Vin 16 Aug 2013, 11:47 pm

Andreea_Miha a scris:Am uitat sa iti zic l-am vazut ....asa si asa mi s-a parut ...nici slab dar nici super.La scenele de comedie Karan e super...bine ca a avut in film si din astea ca le ador..sunt curioasa cu filmul lui din sept ..groaza...
Mie mi-a placut cum a jucat si cum ti-am spus atunci si mie mi-au placut secventele comice..i-au reusit chiar destul de bine..filmul nici mie nu mi s-a parut extraordinar..iar in filmul de groaza nu stiu daca o sa ma incante...n-a gasit si el un amestec romantic-comedie-drama???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 16 Aug 2013, 11:57 pm

petronela a scris:Mie mi-a placut cum a jucat si cum ti-am spus atunci si mie mi-au placut secventele comice..i-au reusit   chiar destul de bine..filmul nici mie nu mi s-a parut extraordinar..iar in  filmul de groaza nu stiu daca o sa ma incante...n-a gasit si el un amestec romantic-comedie-drama???
Cum a jucat el si mie , iar la fazele comice e foarte bun..nu stiu de celelante filme dar asta primul e groaza..eu sigur ma uit.Cryss ar incerca pt Karan..poate celelante sunt altfel chiar nu stiu,dar asta e sigur groaza ca la ce poze are de acolo cu maini taiate fantome sau ce sunt...Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de petronela Sam 17 Aug 2013, 12:02 am

Andreea_Miha a scris:Cum a jucat el si mie , iar la fazele comice e foarte bun..nu stiu de celelante filme dar asta primul e groaza..eu sigur ma uit.Cryss ar incerca pt Karan..poate celelante sunt altfel chiar nu stiu,dar asta e sigur groaza ca la ce poze are de acolo cu maini taiate fantome sau ce sunt...Smile 
Tot pentru Karan as incerca si eu sa ma uit si sa ma ingrozesc. ..sa vad daca reusesc...Smile 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 17 Aug 2013, 12:20 am

narcisa a scris:Zicea Criss că cei da la Nautanki Telefilm au început un nou proiect, Do Dil Ek Jaan, sunt șanse mari să termine cu Madhubala. E prima dată când îmi doresc să se termine un serial și asta doar pentru a-i da șansa lui Drashti de  a juca într-un nou serial. Ai auzit de proiectul ăsta? O fi ceva de capul lui?
Din Do dil ek jaan n-am vazut momentan decat 4 episoade, restul am citit si am vazut secvente. Din ce am citit serialul este foarte laudat si indragit. Multi fani de la Iss spun ca serialul este la fel de bun. Mie mi-au placut foarte mult cele 4 episoade vazute. Antara este din Kashmir, are o familie foarte fericita, se joaca, glumesc, canta impreuna.. Antara cred ca vrea sa fie cantareata, pt ca primul episod incepe cu ea pe scena unde canta.. Acolo in Kashmir este un razboi...tatal Antarei este medic, el este o persoana foarte buna si ajuta mult oamenii... Intr-o noapte vine la el la clinica 2 teroristi..unul din ei era impuscat, el il salveaza, dar cheama si politia..Cei doi jura ca se va razbuna pe el..In ziua aniversarii parintilor ei, teroristii ii trimit cadou o bomba..Cand el deschide cadoul bomba explodeaza si moare in fata sotiei lui...Apoi ajunge si Antara cu fratiorul ei si matusa..Il duc la spital, dar n-au cum sa-l salveze...Acum Antara cu familia ei mai mult ca sigur vor pleca in orasul unde este Raghu, pe el inca nu l-au aratat..
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Aug 2013, 12:20 am

petronela a scris:Tot pentru Karan as incerca si eu sa ma uit si sa ma ingrozesc. ..sa vad daca reusesc...Smile 
Smile eu nu am probleme cu filmele de groaza ma uit...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 17 Aug 2013, 12:26 am

Andreea_Miha a scris:Nu stiu ca nu am vb cu ea azi..mi-a trimis un mesj pe facebook si a fugit...vb lu iuli ca "fulgerica " ..probabil ca a avut treaba nu stiu.
fulgerica Smile 

eu am fost azi:P dar n-ati fost voi...am fost pana la vreo 6...acum la mine in oras este festivalul berii, de aceea intru mai tarziu pe net
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Sam 17 Aug 2013, 12:29 am

Andreea_Miha a scris:Smile eu nu am probleme cu filmele de groaza ma uit...
Si eu ma uit...dar la 3 sferturi din film stau cu mana doar la ochi Smile 
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 17 Aug 2013, 12:32 am

Criss Criss a scris:fulgerica Smile 

eu am fost azi:P dar n-ati fost voi...am fost pana la vreo 6...acum la mine in oras este festivalul berii, de aceea intru mai tarziu pe net
Smile eu am venit tarziu , cred ca si maine la fel....sad 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 6 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 40 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum