Serialesitelenovelet
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

+12
mita baston
iulianagl
Criss Criss
petronela
AdrianaMatza
tiberici
victoria
narcisa
costearamona
Andreea_Miha
anyta
axxa246
16 participanți

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Joi 02 Ian 2014, 6:58 pm

La multi ani tuturor! Un an nou fericit!
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de anyta Lun 06 Ian 2014, 11:14 pm

Avinesh Rekhi(Sultan) va juca in Main Na Bhoolungi pe Sony tv in rol negativ
anyta
anyta
vip
vip

Mesaje : 10445
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 07 Ian 2014, 5:57 pm

Abhinav Shukla (Dev Geet)
http://www.india-forums.com/tellybuzz/buzzin-hot/18357-abhinav-shukla-near-fatal-encounter-with-death.htm

daca va e dor de el  kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 16 Ian 2014, 10:43 pm

Drashti Dhami on ‪#‎StarGuildAwards‬
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 1521822_711104622256581_1780651607_n
ZA Productions
Congrats for our Madhubala Drashti Dhami @drashti10 for getting her first best actress award at @StarGuildAwards for ‪#‎Madhubala‬ .... We just sent her a special congratulations message
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Mier 22 Ian 2014, 11:00 am

Deci Madhu va sari un interval de 20 de ani Drashti va continua dar nu si Vivian.Se cauta inlocuitor pentru el.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Criss Criss Mier 22 Ian 2014, 1:53 pm

iulianagl a scris:Deci Madhu va sari un interval de 20 de ani Drashti va continua dar nu si Vivian.Se cauta inlocuitor pentru el.


Daca incep o noua poveste, poate incep sa-l urmaresc si eu din nou
Criss Criss
Criss Criss
vip
vip

Mesaje : 2351
Data de inscriere : 23/04/2013
Varsta : 29

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de costearamona Mier 22 Ian 2014, 8:38 pm

poate avem noroc si il baga din nou pe AVINESH ,daca se caut un inlocuitor pt VIVIAN ar fi tare  18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 244732 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mier 22 Ian 2014, 8:50 pm

Vivian Dsena

Hey guys the news u all have heard is unfortunately 100% true.Madhubala is taking a leap and I wont b a part of it after d leap..

Vivian Dsena
Guys thanks a tonnn..RK was never possible without you guys.Whatever I am today is only becoz of u all.Dont worry I will be back with a BANG
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 23 Ian 2014, 7:34 am

Buna dimi, inlocuitorul lui VD este Karanvir Bohra.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Joi 23 Ian 2014, 10:24 am

iulianagl a scris:Buna dimi, inlocuitorul lui VD este Karanvir Bohra.
Eu nu pot sa cred ca acest serial nu se termina si Drashti ar trebui sa incheie cu acest film..m-am saturat de rolul Madhubala, o vreau intr-un alt rol....Vivian a facut bine.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 23 Ian 2014, 8:10 pm

iulianagl a scris:Buna dimi, inlocuitorul lui VD este Karanvir Bohra.

au confirmat ? Ca in articolul de ieri de la tellychakkar spuneau ca sunt mai multi actori propusi printre care si  Karanvir un prieten foarte apropiat a lui Vivian.Vad ca acum spun ca pers lui Vivian moare...alti dupa acest mesaj de mai jos se refera ca pers lui fratele geaman nu stiu cum se numeste parca Krk sau ceva de genul va iesi in curand din serial....in fine cred ca nici ei nu sunt siguri ....



Himaanshu Shukla
I wrote Vivian Dsena's CHARACTER WILL NO LONGER BE A PART OF THE SHOW. That doest mean he is leaving #Madhubala


Yes, I am out of Madhubala but I want to tell my fans, I shall soon return with a bang: Vivian Dsena
http://www.tellychakkar.com/tv/tv-news/yes-i-am-out-of-madhubala-i-want-tell-my-fans-i-shall-soon-return-bang-vivian-dsena-479

Za:
18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 1621919_714510581915985_881157461_n


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Joi 23 Ian 2014, 8:38 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 23 Ian 2014, 8:16 pm

Si mesj sotiei lui Vivian:
Vahbbiz Dorabjee

I hope u all have got ur ans thru Vivian.i will miss RK too:-( Thanx for all d love n appreciation ul have given him.We r very greatful

Vahbbiz Dorabjee
I can understand everyone's worries. But I can't comment on this matter. Vivian will speak when the time is right.

Vahbbiz Dorabjee
Gdmornin my Angels.i know every1s upset.but lets look at d brighter side.im sure something Bigger n Better is in store 4 him.TIME WILL TELL

Vahbbiz Dorabjee ‏
Ya Bt has written a bitchy article for no reason.They dint even call Viv n ask.but his loyal fans know d truth,thats what matters

(nu stiu la ce articol se refera in legatura cu Vivi de spune ca nu l-a intrebat etc )

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 24 Ian 2014, 7:30 am

Andreea_Miha a scris:Si mesj sotiei lui Vivian:
Vahbbiz Dorabjee

I hope u all have got ur ans thru Vivian.i will miss RK too:-( Thanx for all d love n appreciation ul have given him.We r very greatful

Vahbbiz Dorabjee
I can understand everyone's worries. But I can't comment on this matter. Vivian will speak when the time is right.

Vahbbiz Dorabjee
Gdmornin my Angels.i know every1s upset.but lets look at d brighter side.im sure something Bigger n Better is in store 4 him.TIME WILL TELL

Vahbbiz Dorabjee ‏
Ya Bt has written a bitchy article for no reason.They dint even call Viv n ask.but his loyal fans know d truth,thats what matters

(nu stiu la ce articol se refera in legatura cu Vivi de spune ca nu l-a intrebat etc )

Buna dimi, da cum sa nu va da lovitura cu un serial facut impreuna cu ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 24 Ian 2014, 7:30 pm

iulianagl a scris:
Buna dimi, da cum sa nu va da lovitura cu un serial facut impreuna cu ea.

Si-ar dori ea poate si el...dar eu am rezerve ca ar avea succes un serial cu ei din cauza ca si la madu multi au urmarit pt DD ...dar in fine ....parerea mea....

Vivian Dsena : I WILL BE BACK WITH A BANG!


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Vin 24 Ian 2014, 8:34 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 24 Ian 2014, 8:00 pm

rasp lui Abhinav Shukla co-producator Nautanki Films ..cei care produc Madhu....deci e posibil sa revina din morti...
In many Indian Television shows we see the character coming back from dead. Any probability of that happening with Vivian Dsena?

As I said earlier every show's survival depends on the ratings and how the show is rated on the time meter. Fans also play an important role and if they want him back then we will get him back. There is always an answer to every question and the channel and us together will find a solution.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 27 Ian 2014, 8:31 am

Daca se intampla asa atunci chiar imi pare rau ca nu a iesit atunci cand a aparut personajul Sultan in serial asa ne bucuram si noi de actoria celor doi ca pana la urma serialul se numeste Madhubala deci era viata ei si putea incetul cu incetul sa ne prezinte o noua poveste de dragoste.

-------

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/viewtopic.forum?t=721
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!) - Pagina 40 Empty Re: 18.Madhubala- Ek Ishq Ek Junoon!(Madhubala-O singura iubire, o singura pasiune!)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 40 din 40 Înapoi  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum