Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 1 din 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Iul 2014, 9:08 pm

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii NerimanMacit3_zpsca616c2b

Neriman este o tanara care traieste cu tatal si matusa ei .Nu trece peste vorba tatalui ei,nu poarta haine moderne si nu obiecteaza niciodata impotriva vointei celor batrani.Toate dorintele ei si le transpune in desen.Majoritatea timpului il petrece cu iubirea ei din copilarie Sinasi.El este student si de cate ori termina cursurile merge sa o vada pe Neriman. Intr-o zi aceasta este invitata la o petrecere de catre verisoara ei Pelin,care traieste de cealalta parte a Bosforului,unde viata este moderna si traditiile inexistente.Se duce la aceasta petrecere cu gandul ca va vedea o viata noua pe care ea nu o va avea niciodata.Acolo se intalneste cu Macit,un tanar bogat care este vrajit de frumusetea si inocenta ei. Aceasta poveste este de fapt una a conflictelor intre valori,traditii si discrepanta dintre cele doua lumi despartite de Bosfor.
Fatih Harbiye - Din Fatih in Harbiye
Din Fatih in Harbiye cele doua denumiri sunt cartiere din Istambul. Fatih este cartierul cu oameni saraci iar Harbiye este locuit numai de oameni bogati.
Traducere echipa kilvi



***************************************************************************
This amazing TV series is based on the famous novel “Fatih-Harbiye” of Peyami Safa, depicting life and love with all its contradictions and conflicts.

Fatih-Harbiye tells the story of a young girl from the suburbs who is stuck between a conventional and a modern life will.

A father and a son who are enemies…

Neriman, who lost her mother as a little girl, is a young traditional woman who lives with her father Faiz and her aunt Gülter in the suburbs. Although she grew up in a modest environment, her dreams are very big.

Şinasi who is known in the hood as the educated, decent young men, proclames his love for Neriman at every chance he gets. The relationship of Şinasi and Neriman who grew up together and who are expected to get married starts to crack up. After the unfortunate event that the sister of Şinasi, Aslı, goes through, after her parents force her into marriage in order “to cover up the indicency” and after Şinasi’s attitude to that, Neriman starts to question their relationship.

Neriman encounters Pelin and Duygu the daughters of her wealthy uncle. Pelin who disdains Neriman’s lifestyle, has malevolent plans for her. Pelin who organizes a party fort he arrival of Macit who just got back from abroad and whom she’s in love with obsessively. The night of Pelin’s dream party has in store many surprises for everyone

//////////

Production Company : Koliba Film
Directed By : Sadullah Celen
Cast :

Neslihan Atagül
Kadir Doğulu
Dilara Öztunç
Yunus Emre Yıldırımer
Cem Davran


credit :Inter Medya

********************************





Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!..cine pe cine omoara nu imi dau seama m-am zapacit de tot....sunt confuza ...dar ideea in sine o noua poveste imi place...acum sa vedem ce decizi iau indienii astia
Eu de 3 zile imi pierd noptile cu serialul Fatih harbiye ,cuplu Neriman si Macit imi place f mult.


Buna...
Cred ca nici ei nu stie sigur pe cine omoara... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 343827
Fatih harbiye ??? Filmul meu  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 918686
Ti-am zis eu mai demult ca ma uit la ei..stiu ca vb parca pe la Madhu si ti-am zis ca ma uit la el.Problema e ca eu nu am gasit cu o traducere macar in engleza si imi e destul de greu..

Cautand acum am gasit si ep in romana traduse pe kilvi...cand am cautat eu nu era..daca nu imi spuneai ca te uiti nu mai cautam ep traduse si vedeam asa  Smile 
Superrrr!  kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 27 Iul 2014, 9:55 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:Buna fetelor!..cine pe cine omoara nu imi dau seama m-am zapacit de tot....sunt confuza ...dar ideea in sine o noua poveste imi place...acum sa vedem ce decizi iau indienii astia
Eu de 3 zile imi pierd noptile cu serialul Fatih harbiye ,cuplu Neriman si Macit imi place f mult.


Buna...
Cred ca nici ei nu stie sigur pe cine omoara... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 343827
Fatih harbiye ??? Filmul meu  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 918686
Ti-am zis eu mai demult ca ma uit la ei..stiu ca vb parca pe la Madhu si ti-am zis ca ma uit la el.Problema e ca eu nu am gasit cu o traducere macar in engleza si imi e destul de greu..

Cautand acum am gasit si ep in romana traduse pe kilvi...cand am cautat eu nu era..daca nu imi spuneai ca te uiti nu mai cautam ep traduse si vedeam asa  Smile 
Superrrr!  kiss
super!atunci daca am cu cine comenta filmul o sa deschid pagina pentru ei...eu sunt la ep 19 si daca nu era tradus in romana nu ma uitam.


Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Nerima10
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Iul 2014, 10:05 pm

Admin_dea05 a scris:
super!atunci daca am cu cine comenta filmul o sa deschid pagina pentru ei...eu sunt la ep 19 si daca nu era tradus in romana nu ma uitam.


Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Nerima10

Acum ca e tradus o iau si eu de la inceput ...ca sunt multe faze care nu le-am inteles...Eu m-am uitat fara trad.Cand am inceput eu sa ma uit erau vro 12 ep.Dar acum cu traducere e altceva.Imi plac cei doi si pers si actori.Frumoasi amandoi  kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de costearamona Dum 27 Iul 2014, 10:35 pm

ASHISH e considerat super hot  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 354328 pana si MONI si MALISKA a spus ca ASHISH are ceva intens in el si privirea lui  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 248946 ,sincer au dreptate dintre toti concurentii ASHISH e cel mai sexyyyyyyyyy  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 354328 
costearamona
costearamona
vip
vip

Mesaje : 10615
Data de inscriere : 09/04/2012
Varsta : 43
Localizare : TIMISOARA

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Iul 2014, 10:37 pm

Admin_dea05 a scris:
super!atunci daca am cu cine comenta filmul o sa deschid pagina pentru ei...eu sunt la ep 19 si daca nu era tradus in romana nu ma uitam.


Dar apropo e o problema de la mine sau mai sunt replici netraduse?
...ca mie nu imi apare fiecare replica deasta intreb. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 85344
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Elly Dum 27 Iul 2014, 10:53 pm

Abia am ajuns la zi si astia fac o noua revolutie. Mai bine incheie filmul si incep unu lnou, cred ca au facut insolatie, ce tot lungesc .... o fi de dragul recordului dar sincer ei nu realizeaza ca nu pot sa ajunga nici cel putin precum Tanar si nelinistit.
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Iul 2014, 10:55 pm

Elly a scris:Abia am ajuns la zi si astia fac o noua revolutie. Mai bine incheie filmul si incep unu lnou, cred ca au facut insolatie, ce tot lungesc .... o fi de dragul recordului dar sincer ei nu realizeaza ca nu pot sa ajunga nici cel putin precum Tanar si nelinistit.

 Smile ce bine ca eu nu am mai inaintat cu ep.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Elly Dum 27 Iul 2014, 11:00 pm

Andreea_Miha a scris:

 Smile ce bine ca eu nu am mai inaintat cu ep.
Andrea poate scapam de mustacios adica doar de moustache si devine chipes, nu zic ca nu are charme dar cred ca va deveni charmant  kiss Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 283516 
Elly
Elly
vip
vip

Mesaje : 3558
Data de inscriere : 21/08/2013
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 27 Iul 2014, 11:10 pm

Elly a scris:
Andrea poate scapam de mustacios adica doar de moustache si devine chipes, nu zic ca nu are charme dar cred ca va deveni charmant  kiss Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 283516 

 Smile macar un pic sa o mai taie..Mie personal nu imi place asa mult de el,sincer..E simpatic in afara camerelor dar...dar.....Dar Sanaya e o papusa.
E bine ca nu am inaintat cu ep sa imi creeze nervi acum cu modificarile lor.Am luat un obicei sa nu ma grabesc cu ep la seriale ...astept sa treaca de 100 pana incerc eu sa ma apuc....si asa e bine.

Tu ce mai faci ? Esti bine ?  kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 12:11 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
super!atunci daca am cu cine comenta filmul o sa deschid pagina pentru ei...eu sunt la ep 19 si daca nu era tradus in romana nu ma uitam.


Dar apropo e o problema de la mine sau mai sunt replici netraduse?
...ca mie nu imi apare fiecare replica deasta intreb.  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 85344
da la inceput mai lipseste cate ceva si eu tot asa credeam ca este de la mine.... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 12:12 am

Elly a scris:
Andreea_Miha a scris:

 Smile ce bine ca eu nu am mai inaintat cu ep.
Andrea poate scapam de mustacios adica doar de moustache si devine chipes, nu zic ca nu are charme dar cred ca va deveni charmant  kiss Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 283516 
ooo lume noua!!!Ce mai faci draga Elly?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 12:32 am

Admin_dea05 a scris:
da la inceput mai lipseste cate ceva si eu tot asa credeam ca este de la mine.... Smile 

Aha..ok,ms. Am vazut si eu un ep cu traducere.Ce saritura Neriman ...  kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 12:54 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
da la inceput mai lipseste cate ceva si eu tot asa credeam ca este de la mine.... Smile 

Aha..ok,ms. Am vazut si eu un ep cu traducere.Ce saritura Neriman ...  kiss 
deja am uitat primul ep.... Smile  bine recunosc a fost primul si parca nici nu mi-a placut extrem de mult...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 12:58 am

un clip superb cu cei doi

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 12:59 am

Admin_dea05 a scris:
deja am uitat primul ep.... Smile  bine recunosc a fost primul si parca nici nu mi-a placut extrem de mult...

 Smile eu mai tineam minte din primul ep cum s-au cunoscut ei.Dar acum cu traducere are alt efect ...plus ca inteleg mai bine si legaturile intre ei care ce si cum fiecare personaj..eu ma refer la saritura in apa.
Acum am observat si ce nume are barca lui.."butterfly" fluturas... asta nu o observasem  Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 1:06 am

Admin_dea05 a scris:un clip superb cu cei doi


Superb clipul!  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 283516 
Imi plac ei...stiu ca erau si zvonuri ca ar fi in viata reala impreuna...si serialul scenele dintre ei  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 283516 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 1:11 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
deja am uitat primul ep.... Smile  bine recunosc a fost primul si parca nici nu mi-a placut extrem de mult...

 Smile eu mai tineam minte din primul ep cum s-au cunoscut ei.Dar acum cu traducere are alt efect ...plus ca inteleg mai bine si legaturile intre ei care ce si cum fiecare personaj..eu ma refer la saritura in apa.
Acum am observat si ce nume are barca lui.."butterfly" fluturas... asta nu o observasem  Smile 
asta vroia s-o pupe si ea se gandea deja ca o violeaza... Smile ..bine si el din prima treci pe butterfly cu mine ca mi-ai picat cu tronc.... Smile
stai sa vezi mai incolo pe mine m-a impresionat cate ceasuri are tipul si le asorteaza la costum... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 1:29 am

Admin_dea05 a scris:
asta vroia s-o pupe si ea se gandea deja ca o violeaza... Smile ..bine si el din prima treci pe butterfly cu mine ca mi-ai picat cu tronc.... Smile
stai sa vezi mai incolo pe mine m-a impresionat cate ceasuri are tipul si le asorteaza la costum... Smile 

Am vazut cateva ep fara trad dar nu am tinut cont la detali dar acum da. Din ep 1 mi-a placut si rochia lu Pelin de la petrecere.

Da, el numai decat a dus-o pe barca, dar si ea curaj de s-a urcat. Apoi isi aducea aminte de ce s-a intamplat cu sora lui Sinasi.Si se arunca in apa crezand ca vrea sa o violeze, dar nu stia sa inoate...inventiva si ea.Iar el saracul vroia doar sa o sarute..  Smile 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 1:38 am

Andreea_Miha a scris:Am vazut cateva ep fara trad dar nu am tinut cont la detali dar acum da. Din ep 1 mi-a placut si rochia lu Pelin de la petrecere.
Da, el numai decat a dus-o pe barca, dar si ea curaj de s-a urcat. Apoi isi aducea aminte de ce s-a intamplat cu sora lui Sinasi.Si se arunca in apa crezand ca vrea sa o violeze, dar nu stia sa inoate...inventiva si ea.Iar el saracul vroia doar sa o sarute..  Smile 
cam repede ii s-a aprins si lui Macit asta calcaile...ditamai milionarul dupa o fata din mahala...... Smile  oricum au un drum lung astia sunt mai pudici sunt la ep 20 si inca nu am vazut nici un sarut.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 2743637754 ba ea se supara ba el ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 1:45 am

Admin_dea05 a scris:
cam repede ii s-a aprins si lui Macit asta calcaile...ditamai milionarul dupa o fata din mahala...... Smile  oricum au un drum lung astia sunt mai pudici sunt la ep 20 si inca nu am vazut nici un sarut.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 2743637754 ba ea se supara ba el ...

da de la prima privirea fost atras de ea.."indragostit",parca prea repede...dar cum sa nu ca are niste ochisori ea..si el.

eu din ce vazusem mai mult ea se supara pe el.Nu vrea sa vb cu el etc.Asa mi s-a parut mie.

Din ce citisem eu nu prea sunt saruturi...sunt putine.Pai daca esti la 20 numai ai mult pana la sezonul final ep 41.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 1:52 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
cam repede ii s-a aprins si lui Macit asta calcaile...ditamai milionarul dupa o fata din mahala...... Smile  oricum au un drum lung astia sunt mai pudici sunt la ep 20 si inca nu am vazut nici un sarut.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 2743637754 ba ea se supara ba el ...

da de la prima privirea fost atras de ea.."indragostit",parca prea repede...dar cum sa nu ca are niste ochisori ea..si el.

eu din ce vazusem mai mult ea se supara pe el.Nu vrea sa vb cu el etc.Asa mi s-a parut mie.

Din ce citisem eu nu prea sunt saruturi...sunt putine.Pai daca esti la 20 numai ai mult pana la sezonul final ep 41.
chestia e ca sunt traduse pana la 27 ,s-a luat o pauza de vacanta apoi din nou vor traduce
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 1:56 am

Admin_dea05 a scris:
chestia e ca sunt traduse pana la 27 ,s-a luat o pauza de vacanta apoi din nou vor traduce

Aha...am vazut ceva comentari spuneau ca sunt in vacanta..pana ajung eu la 27 poate mai traduc, si nu astept mult dupa el...dar nu am rabdara. Ca serialul imi place si asa cu traducere nu am rabdrare.Deja acum sunt la ep doi.Nu vad cap coada ca mai stiu din el.

Ps: e bine ca am ce vedea alte seriale..ca sunt dezamagita de toate schimbarile de la indieni.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 2:14 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
chestia e ca sunt traduse pana la 27 ,s-a luat o pauza de vacanta apoi din nou vor traduce

Aha...am vazut ceva comentari spuneau ca sunt in vacanta..pana ajung eu la 27 poate mai traduc, si nu astept mult dupa el...dar nu am rabdara. Ca serialul imi place si asa cu traducere nu am rabdrare.Deja acum sunt la ep doi.Nu vad cap coada ca mai stiu din el.

Ps: e bine ca am ce vedea alte seriale..ca sunt dezamagita de toate schimbarile de la indieni.
da si avem si sezon 2 abia astept... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 283516 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 2:19 am

nu stiu daca cei doi sunt impreuna sau nu , am gasit doar stirea asta si este din martie
http://www.spothaber.com/magazin/kadir-dogulu-kimdir-sevgilisi-neslihan-atagul-kimdir-fatih-harbiyenin-macidi-kimdir-neslihan-atagul-kimdir-h173894.html
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 2:20 am

Admin_dea05 a scris:
da si avem si sezon 2 abia astept... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii 283516 

da, ar fi pacat sa nu faca sez 2.din ce am obs la ei a fost destul de bine primit serialul..am mai vazut ca sunt si ei in vacanta,sunt articole ceva de o impacare intre ei acum in vacanta lor,doar zvonuri...offf daca nu intelg cine stie ce turceste..

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum