Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 10 din 20 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de petronela Dum 03 Aug 2014, 11:40 am

Admin_dea05 a scris:
Buna , Petro!
Serialul e cu traducere aici.Activeaza CC-ul!!
http://kilvi.com/seriale-turcesti/fatih-harbiye/
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Captur11
Primul ep din cand in cand ii mai lipseste subtitrarea .
Pe tableta nu merge cu subtitrare.
Multumesc mult! Acolo m-am uitat si eu dar unele dialoguri ori nu le-a tradus ori au disparut ..si sunt destul de multe intr-un singur episod...am crezut ca e o problema la mine..dar ..asta e, nu conteaza ..serialul imi place... kiss 
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Aug 2014, 11:46 am

Eu am revazut faza cand Macit accepta sa se logodeasca cu Pelin pentru parintii lui..
Super episod!!Kadir a fucat foarte bine  super1  durerea lui parca ti-o transmite prin monitor... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 1450537109 

https://youtu.be/VCCPzECGESI?t=49s


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Dum 03 Aug 2014, 11:47 am, editata de 2 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Aug 2014, 11:46 am

petronela a scris:Multumesc mult! Acolo m-am uitat si eu dar unele dialoguri ori nu le-a tradus ori au disparut ..si sunt destul de multe intr-un singur episod...am crezut ca e o problema la mine..dar ..asta e, nu conteaza ..serialul imi place... kiss 
Si eu la fel am patit dar numai primul episod este asa restul sunt OK...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Aug 2014, 12:01 pm

un clip frumos

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Aug 2014, 12:13 pm

Visul lui Macit...sa vedem daca se indeplineste in sezonul 2
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Aug 2014, 7:37 pm

Ah yureim, yureim? sad Macit chiar mi-a frant inima, a ales-o pe urata de Pelin impotriva lui Neriman? Ce dezamagire! Iar curveta de vara-sa eu una as dao afara din casa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Aug 2014, 9:07 pm

iulianagl a scris:Ah yureim,  yureim? sad Macit chiar mi-a frant inima, a ales-o pe urata de Pelin impotriva lui Neriman? Ce dezamagire! Iar curveta de vara-sa eu una as dao afara din casa.
ce sa faci daca baiatul a fost constrans de imprejurari.... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Dum 03 Aug 2014, 9:10 pm

Admin_dea05 a scris:
ce sa faci daca baiatul a fost constrans de imprejurari.... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 
Pe naiba, stia de la bun inceput ca se va casatori cu ciuma aia.Nu ma provoca, te rog. Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Dum 03 Aug 2014, 10:34 pm

iulianagl a scris:Pe naiba, stia de la bun inceput ca se va casatori cu ciuma aia.Nu ma provoca, te rog. Smile 
 Smile Ai ajuns asa departe cu vizionatul?
uite o poza ca sa-ti treaca supararea pe el..... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 248946 
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t739p10-neriman-macit-creatii-anda#377204
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 10:38 am

iulianagl a scris:Imi place am s-o scot la imprimanta si ca sa ma razbun pe el o sal trag in tepe ca la darts. Smile Da am ajuns la ep. 32 nu am mai avut rabdare ma enerveaza ca dupa ce s-a logodit cu Pelin tot dupa Neriman umbla ca si cum nu ar fi logodit.Acum sa vezi ca ia trecut prin cap sa se desparta de Pelin si taman cand ia spus aia a lesinat. Smile Acum sa vedem daca e atat de tare sa se mentina pe pozitie.Mi-a placut faza cand s-a dus la ea acasa sa vorbeasca cu Feyaz cacNeriman refuza bursa si Feyaz ia arata ca e tatal ei asa cum ia aratat si Pelin inelul ca s-a casatorit cu Macit.Cred ca asta l-a determinat sa-i spuna lui Pelin ca renunta la casatorie.Noapte buna.
..Da!!Ai grija sa nu-l ingauresti prea tare... Smile ..mda probabil discutia dintre Feyaz si Macit il determina pe acesta sa rupa logodna dar inca nu-mi dau seama abia astept sa vad ep cu traducere ca sa-l inteleg mai bine.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 10:41 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 04 Aug 2014, 1:32 pm

Admin_dea05 a scris:
mie mi-a placut si gonulcelen


 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 648483 

Eu nu am vazut Gonulcelen nu stiu cum e.  kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 04 Aug 2014, 1:41 pm

petronela a scris:Buna fetelor! Vreau sa vad si eu serialul, dar mai mult nu vad traducerea...asa e tradus sau calc meu are o problema? sau ma uit unde nu trebuie? dati-mi si mie un link unde pot sa-l vad ...Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 517793..


Petro  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 517793 
Cum a spus Anda numai primul ep are ceva replici lipsa traduse...restul sunt complete.Sper sa iti placa.Eu din cauza lui am facut cateva nopti albe sa vad toate ep cu trad.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 04 Aug 2014, 1:42 pm

Admin_dea05 a scris:Visul lui Macit...sa vedem daca se indeplineste in sezonul 2

sa speram..sunt tare curioasa ce vor face in sez 2..cum vor contiunua.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 2:47 pm

https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t742-fatih-harbiye-din-fatih-in-harbiye-_noutati
in sfarsit poze cu cei doi impreuna..... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516 .. ..  au iesit si ei la intalnire iar fatei ii s-a facut rau....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 3:05 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
mie mi-a placut si gonulcelen


 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 648483 

Eu nu am vazut Gonulcelen nu stiu cum e.  kiss 
e frumos mai ales ca primul sezon e comedie...ea nebunatica si saraca el profesor care la inceput face un pariu cu prietenul sau ca o va stila si o va face o cantareata de succes....bineintele ea la incepu va face numai prostii innebunindu-l pe domn profesor... Smile 
Dinn pacate traducerea facuta din turca in engleza nu-i chiar asa de buna iar noi am tradus asa cum am putut si sunt multe faza netraduse pentru ca nu le-am gasit , iuliana , narcisa si alte fete stiu despre ce este vorba m-au ajutat cu acest serial.
aici ea a aflat de pariu de la mama lui...uita-te sa vezi ce urmeaza.... Smile
https://youtu.be/Qe9SO2lH3SE?t=23m49s
ce am mai ras aici cand isi face dus cu hainele pe ea.... Smile 
https://youtu.be/Qe9SO2lH3SE?t=38m53s
iar aici o scoate la masa in oras... Smile 
https://youtu.be/inr0GT2CKDA?t=1h1m21s
si primul lor dans
https://youtu.be/inr0GT2CKDA?t=1h11m59s

sa nu uitam primul sarut
https://youtu.be/Vkv5Ivoro9E?t=6m7s
si cel mai frumos sarut..
https://www.youtube.com/watch?v=d9bVJSZhS5g


Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Lun 04 Aug 2014, 4:04 pm, editata de 3 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Aug 2014, 3:27 pm

Numai scapa Macit de Pelin, in ep. 33 Macit renunta la Neriman nu s-a putut impaca cu idee si la sfarsitul episodului renunta la Pelin ii da inelul si aia innebuneste si se otraveste in ep. 34 tot aici vine Sinasi s-o ceara in casatorie pe Neriman tocmai cand aia de la spital incearca sa o aduca la viata pe stupida de Pelin.Naspa nici eu numai inteleg care pe care, atata ura si invidie si un egoism pe care numai la persoanele bogate si lipsite de orice afectiune, ei nu stiu sa daruiasca doar stiu sa ia, atat.Iar m-a intristat serialul.Dar ma consolez cu faptul ca ei sunt impreuna in viata de zi cu zi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Aug 2014, 3:28 pm

Admin_dea05 a scris:
e frumos mai ales ca primul sezon e comedie...ea nebunatica si saraca el profesor care la inceput face un pariu cu prietenul sau ca o va stila si o va face o cantareata de succes....bineintele ea la incepu va face numai prostii innebunindu-l pe domn profesor... Smile 
Dinn pacate traducerea facuta din turca in engleza nu-i chiar asa de buna iar noi am tradus asa cum am putut si sunt multe faza netraduse pentru ca nu le-am gasit , iuliana , narcisa si alte fete stiu despre ce este vorba m-au ajutat cu acest serial.
aici ea a aflat de pariu de la mama lui...uita-te sa vezi ce urmeaza.... Smile
https://youtu.be/Qe9SO2lH3SE?t=23m49s
ce am mai ras aici cand isi face dus cu hainele pe ea.... Smile 
https://youtu.be/Qe9SO2lH3SE?t=38m53s
iar aici o scoate la masa in oras... Smile 
https://youtu.be/inr0GT2CKDA?t=1h1m21s
Aaaa, Gonulcelen. Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 3:33 pm

iulianagl a scris:Numai scapa Macit de Pelin, in ep. 33 Macit renunta la Neriman nu s-a putut impaca cu idee si la sfarsitul episodului renunta la Pelin ii da inelul si aia innebuneste si se otraveste in ep. 34 tot aici vine Sinasi s-o ceara in casatorie pe Neriman tocmai cand aia de la spital incearca sa o aduca la viata pe stupida de Pelin.Naspa nici eu numai inteleg care pe care, atata ura si invidie si un egoism pe care numai la persoanele bogate  si lipsite de orice afectiune, ei nu stiu sa daruiasca doar stiu sa ia, atat.Iar m-a intristat serialul.Dar ma consolez cu faptul ca ei sunt impreuna in viata de zi cu zi.
Pelin nu il iubeste pe Macit...e ca si cum si-ar pierde trofeul.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 4:14 pm

Pe kilvi s-a tradus ep 23... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 918686 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Aug 2014, 4:30 pm

Admin_dea05 a scris:
Pelin nu il iubeste pe Macit...e ca si cum si-ar pierde trofeul.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 
E obsedata de Macit, mai mult il haitueste decat il iubeste.Mama ep. 35e plin de surprize, se iau la bataie cuscrele apoi Macit il bate pe Sinasi de i-o scoate pe Neriman din cap si culmea Cihan ia lasat sa se bata ca si cum si-ar fi dorit ca Sinasi sa ia bataie, dar la urma cineva ii vine de hac si lui Macit cu o bata in cap si dupa picioare pare a fi Sinasi.Am ras la bataile amandoua. Smile 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 6:24 pm

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:
Pelin nu il iubeste pe Macit...e ca si cum si-ar pierde trofeul.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 
E obsedata de Macit, mai mult il haitueste decat il iubeste.Mama ep. 35e plin de surprize, se iau la bataie cuscrele apoi Macit il bate pe Sinasi de i-o scoate pe Neriman din cap si culmea Cihan ia lasat sa se bata ca si cum si-ar fi dorit ca Sinasi sa ia bataie, dar la urma cineva ii vine de hac si lui Macit cu o bata in cap si dupa picioare pare a fi Sinasi.Am ras la bataile amandoua. Smile 
si eu tot asa am crezut ca-i trage Sinasi o bata in cap dar apoi am vazut ca nu-i asa e mafiotu' cel care il ameninta pe tac'su si il rapeste pe Macit ...oricum Sinasi nu era chiar asa de las incat sa-i dea una pe la spate lui Macit.  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 2743637754 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 04 Aug 2014, 6:26 pm

iulianagl a scris:Am ras la bataile amandoua. Smile 
Da!! Bataie intre femei  Smile ..
Ai vazut ce s-a repezit Macit la Sinasi nici nu a ezitat iar Sinasi s-a trezit cu un cap in gura.... Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 04 Aug 2014, 10:49 pm

Vai, sa nu-mi spuneti ca ia omorat pe amandoi Sinasi si Neriman, ca zau ca m-am uitat degeaba la acest serial.Eu vreau sa ramana cu Macit nicidecum sa moara cu Sinasi de mana. sad 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 05 Aug 2014, 12:53 am

Admin_dea05 a scris:https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t742-fatih-harbiye-din-fatih-in-harbiye-_noutati
in sfarsit poze cu cei doi impreuna..... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 283516 .. ..  au iesit si ei la intalnire iar fatei ii s-a facut rau....


 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 165638  ca ii vad impreuna si "oficial" oarecum ...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 10 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 20 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum