Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 2:26 am

Admin_dea05 a scris:nu stiu daca cei doi sunt impreuna sau nu  , am gasit doar stirea asta si este din martie
http://www.spothaber.com/magazin/kadir-dogulu-kimdir-sevgilisi-neslihan-atagul-kimdir-fatih-harbiyenin-macidi-kimdir-neslihan-atagul-kimdir-h173894.html

da aia am vazut-o si eu cand ma uitam la el fara trad..si cu ajutorul google ce am tradus spuneau ca ei nu au confirmat nimic dar ca i-au prins tinandu-se de mana.Si cand a vazut camera au fugit ..el lasand-o pe ea in urma...Apoi exista zvonuri ca s-au desp erau si articole ca el a iesit cu alta dar acum am vazut articol de ieri unde sunt ei la un restaurant si in articol vb de o posibila impacare.Titlu ar veni ceva de genul daca cei doi au facut pace ?
http://www.son.tv/haber-273719
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 2:34 am

am gasit si articolul de care stiam eu..ca se vb ca iese el cu alta ca o insala Neslihan...dar bine ca din cate stiu nici ei nu confirmase nimic si plus ca esti cu cineva de brat nu e iubita neaparat...dar cum nu stiu turca probabil ca sunt mai multe detali, de sunt siguri ca cei doi erau impreuna etc...

Kadir Doğulu başka bir kızla yakalandı
Kadir Doğulu a fost prins cu o alta fata
http://www.magazinkafe.com/kadir-dogulu-baska-bir-kizla-yakalandi/
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 2:39 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:nu stiu daca cei doi sunt impreuna sau nu  , am gasit doar stirea asta si este din martie
http://www.spothaber.com/magazin/kadir-dogulu-kimdir-sevgilisi-neslihan-atagul-kimdir-fatih-harbiyenin-macidi-kimdir-neslihan-atagul-kimdir-h173894.html

da aia am vazut-o si eu cand ma uitam la el fara trad..si cu ajutorul google ce am tradus spuneau ca ei nu au confirmat nimic dar ca i-au prins tinandu-se de mana.Si cand a vazut camera au fugit ..el lasand-o pe ea in urma...Apoi exista zvonuri ca s-au desp erau si articole ca el a iesit cu alta dar acum am vazut articol de ieri unde sunt ei la un restaurant si in articol vb de o posibila impacare.Titlu ar veni ceva de genul daca cei doi au facut pace ?
http://www.son.tv/haber-273719
of of si astia nu au putut face o poza cu ei la masa ...asa ca sa-i vedem si noi
astia nu se lasa  Evil or Very Mad 
https://www.facebook.com/photo.php?v=552440644874025&set=vb.405061912945233&type=2&theater
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 2:48 am

Admin_dea05 a scris:
of of si astia nu au putut face o poza cu ei la masa ...asa ca sa-i vedem si noi
astia nu se lasa  Evil or Very Mad 
https://www.facebook.com/photo.php?v=552440644874025&set=vb.405061912945233&type=2&theater

parca e una ...ii arata in spate..dar pe el nu il vad mai deloc  Smile 
Dar mie nu mi se pare nimic iesit din comun la poza..adica par ca niste colegi..nu mi se par apropiati..si par atenti la tel..
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 660x350x27720140757058127125_2.jpg.pagespeed.ic.jUuhwu-sKn

dar asta spune ca e de la filmari in pauza..am dat de ea acum..
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 8sqPJcZNuOc

Ms...wow...nu vazusem scene de confruntare intre ei. kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 3:05 am

Andreea_Miha a scris:
dar asta spune ca e de la filmari in pauza..am dat de ea acum..
 
da e mai veche//de la filmari..
mai am un pic si termin ep 21....
https://www.facebook.com/photo.php?v=480309638753793&set=vb.405061912945233&type=3&theater
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 3:10 am

Admin_dea05 a scris:
da e mai veche//de la filmari..
mai am un pic si termin ep 21....

Aha...eu nu o vazusem...am dat de ea acum.
A..eu sunt la ep 2,pe la jumatate, cand ii reproseaza Sinasi ca s-a dus la petrecere si ii arata ziarul.
Macit  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 3:33 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
da e mai veche//de la filmari..
mai am un pic si termin ep 21....

Aha...eu nu o vazusem...am dat de ea acum.
A..eu sunt la ep 2,pe la jumatate, cand ii reproseaza Sinasi ca s-a dus la petrecere si ii arata ziarul.
Macit  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516 
Gata si cu 21...in ep 20 si 21 cat pe aci sa se sarute dar ii intrerupe Fahriye  Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 3:44 am

Admin_dea05 a scris:
Gata si cu 21...in ep 20 si 21 cat pe aci sa se sarute dar ii intrerupe Fahriye  Smile 

wow...deci pana atunci nu am nici o speranta. Eu am vazut in doua ep parca am vazut o luna la seriale indiene.Creaza turci bune seriale si nu lungesc si bravo lor.
Fahriye e " nebuna" tare...imi place de ea.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 4:29 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
Gata si cu 21...in ep 20 si 21 cat pe aci sa se sarute dar ii intrerupe Fahriye  Smile 

wow...deci pana atunci nu am nici o speranta. Eu am vazut in doua ep parca am vazut o luna la seriale indiene.Creaza turci bune seriale si nu lungesc si bravo lor.
Fahriye e " nebuna" tare...imi place de ea.
da o apara mult pe Neriman..am terminat si cu ep 22 ...Macit bate la usa lui Neri pt prima data iese Fahriya crezand ca-i fratesu si ramane blocata... Smile ...apoi o scoate pe Neri afara si o impinge direct in bratele lui Macit ..
Iti recomand si serialul Dragoste la prima vedere , e frumos
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 4:31 am

Trebuie sa vad acum si inceputul ep 23 ca nu pot sa dorm asa lasandu-i imbratisati... Smile 
Noapte buna!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 4:37 am

gata!S-a terminat si cu traducerea... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 ..ma gandeam ca l-a tradus pana pe la 27 daca tot erau puse ep acolo dar m-am inselat...acum trebuie sa astept.. sad ...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 4:39 am

Admin_dea05 a scris:
da o apara mult pe Neriman..am terminat si cu ep 22 ...Macit bate la usa lui Neri pt prima data iese Fahriya crezand ca-i fratesu si ramane blocata... Smile ...apoi o scoate pe Neri afara si o impinge direct in bratele lui Macit ..
Iti recomand si serialul Dragoste la prima vedere , e frumos

am terminat si eu ep 2..am vazut jum din 3,un pic mai mult de jum..dar nu ma mai uit ca e 4 jum deja.  Smile 
Ms..Am vrut sa ma uit la el dar am renuntat cand am aflat ca la urma ea nu ramane cu Hakan.Imi place mai mult el decat Ozan.Mi se pare si mai frumos. Pers lor din serial nu stiu ca nu am vazut.
Dar oricum prefer sa ma uit la el decat sa ma apuc de un serial indian si pe la jum sa imi dea teapa.Sunt sup cu modificarile lor si ca mi-au schimbat actritia la filmul meu ..deasta sunt sup pe ei asa  sad 
Acum fug la culcare ..ce a mai ramas din noapte..nb  kiss 

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 4:40 am

Admin_dea05 a scris:gata!S-a terminat si cu traducerea... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 ..ma gandeam ca l-a tradus pana pe la 27 daca tot erau puse ep acolo dar m-am inselat...acum trebuie sa astept.. sad ...

parca spunea ca pana la 27 e trad.cel putin asa am vazut la comentari..  confused
sau poate a confundat tot asa ca a vazut ep puse acolo.


Ultima editare efectuata de catre Andreea_Miha in Lun 28 Iul 2014, 4:42 am, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 4:42 am

Admin_dea05 a scris:Trebuie sa vad acum si inceputul ep 23 ca nu pot sa dorm asa lasandu-i imbratisati... Smile 
Noapte buna!

Lasa ca asa am facut si eu cu ep 3...sa vad inceputul ca eram curioasa si acum am trecut de jum... Smile 
fug si eu la somnic....nb  kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 4:42 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
da o apara mult pe Neriman..am terminat si cu ep 22 ...Macit bate la usa lui Neri pt prima data iese Fahriya crezand ca-i fratesu si ramane blocata... Smile ...apoi o scoate pe Neri afara si o impinge direct in bratele lui Macit ..
Iti recomand si serialul Dragoste la prima vedere , e frumos

am terminat si eu ep 2..am vazut jum din 3,un pic mai mult de jum..dar nu ma mai uit ca e 4 jum deja.  Smile 
Ms..Am vrut sa ma uit la el dar am renuntat cand am aflat ca la urma ea nu ramane cu Hakan.Imi place mai mult el decat Ozan.Mi se pare si mai frumos. Pers lor din serial nu stiu ca nu am vazut.
Dar oricum prefer sa ma uit la el decat sa ma apuc de un serial indian si pe la jum sa imi dea teapa.Sunt sup cu modificarile lor si ca mi-au schimbat actritia la filmul meu ..deasta sunt sup pe ei asa  sad 
Acum fug la culcare ..ce a mai ramas din noapte..nb  kiss 

si eu tot cu Hakan  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516  e adorabil!!
Noapte buna!

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 4:43 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:Trebuie sa vad acum si inceputul ep 23 ca nu pot sa dorm asa lasandu-i imbratisati... Smile 
Noapte buna!

Lasa ca asa am facut si eu cu ep 3...sa vad inceputul ca eram curioasa si acum am trecut de jum... Smile 
fug si eu la somnic....nb  kiss 
asa sunt toate episoadele sfarsitul fiecaruia te face sa-ti doresti sa vezi continuarea..... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 4:44 am

Admin_dea05 a scris:
si eu tot cu Hakan  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 283516  e adorabil!!
Noapte buna!

da..mi-ar fi placut sa fie el pers principal,sa ramana cu ea. Ms.Noapte buna!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 4:46 am

Admin_dea05 a scris:
asa sunt toate episoadele sfarsitul fiecaruia te face sa-ti doresti sa vezi continuarea..... Smile 

da..i-a dat intalnire pe barca daca nu ii arunca bratara..nebun si el...offf...nu am ce face las ep pe mai tarziu ca altfel nu o sa fiu in stare de nimic azi.E si bine inceput de sapt.. kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 9:49 am

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
asa sunt toate episoadele sfarsitul fiecaruia te face sa-ti doresti sa vezi continuarea..... Smile 

da..i-a dat intalnire pe barca daca nu ii arunca bratara..nebun si el...offf...nu am ce face las ep pe mai tarziu ca altfel nu o sa fiu in stare de nimic azi.E si bine inceput de sapt.. kiss 
Buna dimi! Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 4114191755 
Si papusa blonda se tine ca scaiul dupa el.... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 2743637754 ...nu o inteleg deloc daca baiatul iti spune ca nu te iubeste si mai incolo nu se fereste sa spuna ca o iubeste pe Neriman de ce naiba se mai tine dupa el si se injoseste in asa fel....
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Iul 2014, 10:48 am

Andreea_Miha a scris:

Acum ca e tradus o iau si eu de la inceput ...ca sunt multe faze care nu le-am inteles...Eu m-am uitat fara trad.Cand am inceput eu sa ma uit erau vro 12 ep.Dar acum cu traducere e altceva.Imi plac cei doi si pers si actori.Frumoasi amandoi  kiss
Buna dimi, unde este tradus da eu nu l-am gasit tradus pe situl care ati spus voi. stupid 
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Fatih harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:12 am

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 NerimanMacit3_zpsca616c2b

Neriman este o tanara care traieste cu tatal si matusa ei .Nu trece peste vorba tatalui ei,nu poarta haine moderne si nu obiecteaza niciodata impotriva vointei celor batrani.Toate dorintele ei si le transpune in desen.Majoritatea timpului il petrece cu iubirea ei din copilarie Sinasi.El este student si de cate ori termina cursurile merge sa o vada pe Neriman. Intr-o zi aceasta este invitata la o petrecere de catre verisoara ei Pelin,care traieste de cealalta parte a Bosforului,unde viata este moderna si traditiile inexistente.Se duce la aceasta petrecere cu gandul ca va vedea o viata noua pe care ea nu o va avea niciodata.Acolo se intalneste cu Macit,un tanar bogat care este vrajit de frumusetea si inocenta ei. Aceasta poveste este de fapt una a conflictelor intre valori,traditii si discrepanta dintre cele doua lumi despartite de Bosfor.

Traducere echipa kilvi
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:25 am

iulianagl a scris:
Andreea_Miha a scris:

Acum ca e tradus o iau si eu de la inceput ...ca sunt multe faze care nu le-am inteles...Eu m-am uitat fara trad.Cand am inceput eu sa ma uit erau vro 12 ep.Dar acum cu traducere e altceva.Imi plac cei doi si pers si actori.Frumoasi amandoi  kiss
Buna dimi, unde este tradus da eu nu l-am gasit tradus pe situl care ati spus voi. stupid 
e codificat... Smile ..si eu la fel am patit am facut ochii ca de melc pana am gasit....
http://kilvi.com/seriale-turcesti/fatih-harbiye/
dai click aici...
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Captur10

ee Iuliana vrei sa-ti pierzi si tu noptile ca mine....????eu am bagat de 3 nopti schimbul 3 de mama mama.... Smile 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:29 am

Am facut topic separat.Ma mananca degetele am de scris multe comentarii cu privire la acest serial...Smile
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/f51-fatih-harbiye 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Lun 28 Iul 2014, 11:30 am

Admin_dea05 a scris:
e codificat... Smile ..si eu la fel am patit am facut ochii ca de melc pana am gasit....
http://kilvi.com/seriale-turcesti/fatih-harbiye/
dai click aici...
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Captur10

ee Iuliana vrei sa-ti pierzi si tu noptile ca mine....????eu am bagat de 3 nopti schimbul 3 de mama mama.... Smile 
Da am dat acolo dar nu-mi apare butonul CC.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:31 am

iulianagl a scris:
Da am dat acolo dar nu-mi apare butonul CC.
nu apare?..oare de ce? stupid 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 2 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 20 Înapoi  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum