Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

+11
dea05
dana4699
iulianagl
Andreea_Miha
DENISA
Admin_dea05
petronela
turkisfan
Deya.Andreea
Elly
costearamona
15 participanți

Pagina 4 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul

In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 10:07 pm

Andreea_Miha a scris: Smile  sa stii ca ai drepate ...ochii si zambetul..dar si cand sta asa serios si priveste   Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516 
Nu stiam cu cat e mai mica dar ca inaltime sunt destul de asemnatori ..inalti si subtiri amandoi  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516 
da se potrivesc dar eu inca nu cred ca cei doi sunt impreuna asa cum se spune
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 10:08 pm

De la filmari...

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 10:12 pm

Admin_dea05 a scris:
Da ...Pelin seamana cu maica sa.O sa plece de acasa cica se razbuna pe tatal lui Pelin ca el nu renunta la Neriman dar el ramane tare pe pozitii si ii spune ca daca neriman vrea mostenirea el tot o sa i-o dea

Bravo lui ! Mi-a placut taicasu lu Pelin si sora ei in fam aceasta.Maicasa numai comenteaza iar "fata lu mama " la fel .
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 10:12 pm

https://www.facebook.com/photo.php?v=618549314850308&set=vb.405061912945233&type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?v=616153218423251&set=vb.405061912945233&type=3&theater

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 10:16 pm

ce-mi place reclama asta la film
https://www.facebook.com/photo.php?v=577980002240573&set=vb.405061912945233&type=3&theater
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 10:18 pm

Admin_dea05 a scris:
da se potrivesc dar eu inca nu cred ca cei doi sunt impreuna asa cum se spune

Nu stiu...daca ar fi de ce nu ar recunoaste? Si oricum pe ei nu i-a prins impreuna decat la masa cu alti colegi prieteni...si nu mi se pare nimic rau sa iesi cu prieteni.
Doar acele imagini unde se tin de mana dar nu poate fi si pub pt serial? Si cum se tineau de mana la cateva zile el a aparut cu o tipa de brat si gata o insela..dar nu e posibil amandoua sa fie prietene..?
Nu stiu ce sa zic ... dar mi-ar place sa formeze un cuplu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 10:21 pm

Andreea_Miha a scris:
Admin_dea05 a scris:
da se potrivesc dar eu inca nu cred ca cei doi sunt impreuna asa cum se spune

Nu stiu...daca ar fi de ce nu ar recunoaste? Si oricum pe ei nu i-a prins impreuna decat la masa cu alti colegi prieteni...si nu mi se pare nimic rau sa iesi cu prieteni.
Doar acele imagini unde se tin de mana dar nu poate fi si pub pt serial? Si cum se tineau de mana la cateva zile el a aparut cu o tipa de brat si gata o insela..dar nu e posibil amandoua sa fie prietene..?
Nu stiu ce sa zic ... dar mi-ar place sa formeze un cuplu.
sa nu fie pentru relama la film asa ca sa ne innebuneasca pe noi
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 10:24 pm

Admin_dea05 a scris:ce-mi place reclama asta la film
https://www.facebook.com/photo.php?v=577980002240573&set=vb.405061912945233&type=3&theater
da asta si mie.eu am dat de el de serial pe youtube am vazut cateva scene am cautat date cam greu se gasea.am dat de promo si nu am rezistat tentatie am inceput sa urmaresc ep.Dar era greu ca nu intelegeam mult plus ca erau pe la inceput si am vazut incet incet.

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 10:30 pm

Admin_dea05 a scris:
sa nu fie pentru relama la film asa ca sa ne innebuneasca pe noi

Nu stiu ce sa cred..din tot ce a aparut pana acum nu mi s-a parut sa confirme o relatie intre ei.E nasol ca nu inteleg turca.Poate ei spun mai multe detali..eu nu stiu nici daca au confirmat ei sau nu ceva...cand m-am intresat eu nu confirmase nimic acum nu mai stiu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 10:40 pm

Andreea_Miha a scris:Nu stiu ce sa cred..din tot ce a aparut pana acum nu mi s-a parut sa confirme o relatie intre ei.E nasol ca nu inteleg turca.Poate ei spun mai multe detali..eu nu stiu nici daca au confirmat ei sau nu ceva...cand m-am intresat eu nu confirmase nimic acum nu mai stiu.
eu nu mai zic nimic, asa era si Tuba cu Cansel si ei nimic nimic....
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t146-cansel-elcin-tuba-buyukustun-vor-avea-o-relatie-in-viitor
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 10:55 pm

Admin_dea05 a scris:
eu nu mai zic nimic, asa era si Tuba cu Cansel si ei nimic nimic....
https://serialesitelenovelet.forumgratuit.ro/t146-cansel-elcin-tuba-buyukustun-vor-avea-o-relatie-in-viitor
Off ... se joaca cu noi. Chiar ca auzisem de Tuba si Cansel ca vorbeau fani.Chiar nu stiu ce sa cred..hmm.pare o publicitate pt serial..nu stiu.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Lun 28 Iul 2014, 11:01 pm

O seara placuta!..eu ma retrag.... kiss 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Lun 28 Iul 2014, 11:05 pm

Admin_dea05 a scris:O seara placuta!..eu ma retrag.... kiss 

Ok..Nb!  kiss 
Eu ma mai uit la un ep doua cate apuc.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Iul 2014, 9:49 am

Andreea_Miha a scris:[
Ok..Nb!  kiss 
Eu ma mai uit la un ep doua cate apuc.
Buna dimi!Eu nu mai am la ce , astept traducerea la 23
Aseara m-am uitat si eu la dragoste la prima vedere.....ep 16 si un pic din 17 , ce scumpel este Hakan .Mi-a placut scena cand Umut a venit la el acasa si i-a mai si gatit mancare... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516 ...Ozan a turbat de gelozie saracul...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Iul 2014, 11:22 am

un rezumat in engleza al primului ep
http://www.turkishdrama.com/from-fatih-to-harbiye-fatih-harbiye.html
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Iul 2014, 2:33 pm

Admin_dea05 a scris:
Buna dimi!Eu nu mai am la ce , astept traducerea la 23
Aseara m-am uitat si eu la dragoste la prima vedere.....ep 16 si un pic din 17 , ce scumpel este Hakan .Mi-a placut scena cand Umut a venit la el acasa si i-a mai si gatit mancare... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 283516 ...Ozan a turbat de gelozie saracul...

Buna!
Mai un pic si te ajung din urma.Sunt la ep 15.Am facut noapte alba din cauza filmului asta...Ce obsedata e Pelin !E enervanta rau!Daca omul nu o iubeste ea tot nu se lasa..numai zic de taicasu.El o vrea pe Pelin de nora si gata.Vazusem niste clipuri unde il arata pe taicasu la spital,sper sa nu il sanrajeze cu asta sa se casatoreasca cu Pelin. Nu am vazut dar din ce am citit eu Ozan si Hakan sunt prieteni vechi.Amandoi se indragostesc de Umut,iar Ozan afla mai tarziu ca si prietenul lui e indragostit de Umut.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Deya.Andreea Mar 29 Iul 2014, 3:59 pm

Buna tuturor !!! :*  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 648483 si eu urmaresc serialul...si in romana si in turca !
Va pup, o zi frumoasa ! :* Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 
Deya.Andreea
Deya.Andreea
membru senior
membru senior

Mesaje : 206
Data de inscriere : 10/08/2013
Varsta : 30
Localizare : Italia

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Iul 2014, 6:18 pm

Deya.Andreea a scris:Buna tuturor !!! :*   Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 648483 si eu urmaresc serialul...si in romana si in turca !
Va pup, o zi frumoasa ! :* Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 

Buna! Bine ai venit  kiss 
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Iul 2014, 8:57 pm

Deya.Andreea a scris:Buna tuturor !!! :*   Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 648483 si eu urmaresc serialul...si in romana si in turca !
Va pup, o zi frumoasa ! :* Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 517793 
Buna deya!!! Bine ai venit!.. Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 1522473840
Le-ai vazut pe toate?...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Iul 2014, 9:00 pm

Andreea_Miha a scris:Buna! Bine ai venit  kiss 
Andreea unde ai ajuns cu vizionatul?
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Iul 2014, 9:08 pm

Admin_dea05 a scris:
Andreea unde ai ajuns cu vizionatul?

Buna ...
Te ajung din urma ...nu ma las in seara/in noaptea asta le termin pe cele traduse. Smile 
Acum ma uitam la ep 18...am vazut asnoapte pana dimi si azi dupa masa.dar am un " car de nervi " cu Pelin si tatal lui Macit.. cum am scris mai sus daca ajunge in spital sa nu il santajeze pe Macit sa se insoare cu Pelin  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 .. Ca deabia a inceput si Neriman sa aibe incredere in el...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Iul 2014, 9:45 pm

Andreea_Miha a scris:
Buna ...
Te ajung din urma ...nu ma las in seara/in noaptea asta le termin pe cele traduse. Smile 
Acum ma uitam la ep 18...am vazut asnoapte pana dimi si azi dupa masa.dar am un " car de nervi " cu Pelin si tatal lui Macit.. cum am scris mai sus daca ajunge in spital sa nu il santajeze pe Macit sa se insoare cu Pelin  Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 .. Ca deabia a inceput si  Neriman sa aibe incredere in el...
si eu sunt tare curioasa sa vad ce se intampla , ajunge in spital imediat dupa ce Macit o cere in casatorie.....cel mai mult astept momentul acela cand se cearta ei iar ea se duce la Sinasi in brate..oare de ce?...
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 29 Iul 2014, 9:59 pm

Admin_dea05 a scris:
si eu sunt tare curioasa sa vad ce se intampla , ajunge in spital imediat dupa ce Macit o cere in casatorie.....cel mai mult astept momentul acela cand se cearta ei iar ea se duce la Sinasi in brate..oare de ce?...

Oooo...eu am vazut un video doar cu taicasu in spital...dupa ce o cere in casatorie pe cine ? Pe Nermian...si o lasa pentru ca e taicasu in spital...presupun ca o sa fie fff dezamagita de el.Poate de aceea se duce la Sinasi ca o razbundare.Si Macit in primele ep a facut asa...se cuplase cu Pelin sa o uite pe Neriman.

Dar sincer m-a enervat si Sinasi de multe ori..o iubeste dar parca e prea posesiv uneori.Iar Neriman era atat de sigura ca il iubeste pe Sinasi.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Iul 2014, 10:59 pm

Andreea_Miha a scris:
Oooo...eu am vazut un video doar cu taicasu in spital...dupa ce o cere in casatorie pe cine ? Pe Nermian...si o lasa pentru ca e taicasu in spital...presupun ca o sa fie fff dezamagita de el.Poate de aceea se duce la Sinasi ca o razbundare.Si Macit in primele ep a facut asa...se cuplase cu Pelin sa o uite pe Neriman.

Dar sincer m-a enervat si Sinasi de multe ori..o iubeste dar parca e prea posesiv uneori.Iar Neriman era atat de sigura ca il iubeste pe Sinasi.
..e inseamna ca el il alege pe tac'su....sau poate numai atunci pe moment ca sa se faca bine  iar ea probabil afla din alta parte decizia lui si de aici conflictul..in fine voi vedea acum dai si eu cu presupusu..pai nu sa se cupleze el o tine in brate si o consoleaza...
uite faza aia e in clipul asta



Ultima editare efectuata de catre Admin_dea05 in Mar 29 Iul 2014, 11:21 pm, editata de 1 ori
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mar 29 Iul 2014, 11:15 pm


In videoclipul asta sun niste secvente de la logodna lui Macit cu Pelin..... Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 2743637754 
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii - Pagina 4 Empty Re: Fatih Harbiye - General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 20 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum