Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

+26
vivi
TheCattallyn
mmchit
cryss
iulia
daniela_010
elenas
ancastanciu
hdragomiroiu
lulu
IRIS
pissycutz
emine
emilia63
mitzymeu
eli81
clio 24
tubafan
florina1989
monicuta
lucyana
nety
DENISA
Luana
dea05
Admin_dea05
30 participanți

Pagina 21 din 38 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Urmatorul

In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Dum 18 Oct 2009, 12:23 pm

IRIS a scris:Buna ziua, dragelor !!! :) :) Va doresc o duminica cat mai placuta !!! ❤ ❤ ❤

mulţumim , dar după asemenea ştiri e cam neplăcută.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 12:23 pm

DENISA a scris: eu nu îl prefer nici pe Sami nici pe Bulent eu îl prefer pe MURAT.
offff si eu ....oftam si suspinam dupa murat al nostru..
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Tuba64po5


Ultima editare efectuata de catre dea05 in Dum 18 Oct 2009, 12:34 pm, editata de 1 ori
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Dum 18 Oct 2009, 12:23 pm

exact,de omie de ori il prefer si eu pe bulent.... hai sa va servesc cu o cafea,poate ne trezim mai bine si ne dam seama ca a fost un vis urat stirea asta stupid LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 0dtfzrydw
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Dum 18 Oct 2009, 12:25 pm

emine a scris:exact,de omie de ori il prefer si eu pe bulent.... hai sa va servesc cu o cafea,poate ne trezim mai bine si ne dam seama ca a fost un vis urat stirea asta stupid LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 0dtfzrydw


să le trimitem lor o cafea mai tare poate se trezesc .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 12:25 pm

e binevenita o cafea tare cred ca si fara zahar de data asta(nu am baut o cafea fara zahar niciodata)poate imi mai revin din soc :drunken:
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 SinanTuzcu2


Ultima editare efectuata de catre dea05 in Dum 18 Oct 2009, 12:34 pm, editata de 1 ori
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Dum 18 Oct 2009, 12:26 pm

Ce de noutati !!! Cate poze frumoase ati postat !! Ati fost tare harnicute !!! cheers cheers Mii de multumiri pentru tot . :flower: :flower:
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de DENISA Dum 18 Oct 2009, 12:28 pm

fetelor la arăboaice încă nu a apărut ştirea . poate e o ştire să îl mai calmeze pe Bulent , nu se auzea că el ar fi arfimat că va insista ca Tuba să fie cu el .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 12:31 pm

DENISA a scris: fetelor la arăboaice încă nu a apărut ştirea . poate e o ştire să îl mai calmeze pe Bulent , nu se auzea că el ar fi arfimat că va insista ca Tuba să fie cu el .
pai parca bulent a zis ca nu va mai fi cu tuba iar ce se auzea au fost doar stiri false...stiu ca s-a impacat cu beren
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Untitled1


Ultima editare efectuata de catre dea05 in Dum 18 Oct 2009, 12:33 pm, editata de 1 ori
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 12:32 pm

IRIS a scris:Ce de noutati !!! Cate poze frumoase ati postat !! Ati fost tare harnicute !!! cheers cheers Mii de multumiri pentru tot . :flower: :flower:
sa suntem niste harnicute....
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 T6yqag
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Dum 18 Oct 2009, 12:32 pm

Nu se stie niciodata ce se poate intampla, pana la eveniment, asa ca fiti mai optimiste ! :P :P Sa ne rugam sa nu se intample ( de 40 de ori, ca la ei ) si poate....poate... LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 248946 LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 248946
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 12:36 pm

IRIS a scris:Nu se stie niciodata ce se poate intampla, pana la eveniment, asa ca fiti mai optimiste ! :P :P Sa ne rugam sa nu se intample ( de 40 de ori, ca la ei ) si poate....poate... LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 248946 LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 248946
inca sunt obtimista..inca tuba nu s-a legat la cap

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Rainofflowersbybeautyan
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de IRIS Dum 18 Oct 2009, 12:41 pm

DEA , iubita, iti multumesc din inima pentru linkuri ❤ :flower: ❤ , descarc la greu , episoadele....sunt asa de nerabdatoare sa le vad... bounce bounce :lol: :lol:
IRIS
IRIS
membru senior
membru senior

Mesaje : 231
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 52
Localizare : MUNTENIA

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Dum 18 Oct 2009, 12:47 pm

din cate am inteles din stire,in august se vor logodi,asa ca are mult timp pana atunci sa se razgandeasca Tuba,daca intradevar a acceptat acum,poate acum este dezamagita de murat,poate a crezut ca murat o iubeste mult si vor fi impreuna si acum cand vede ca murat sa dat la fund,a sarit in bratele maimutei ,nu stiu ce sa mai cred,adevarul ca dragostea este oarba,dar nici chiar asa...... :x
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Dum 18 Oct 2009, 12:54 pm

dea nu s-a impacat bulent cu beren..e tot singur
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de emine Dum 18 Oct 2009, 1:27 pm

eu totusi va doresc o duminica placuta,.....pana la vara se pot intampla multe.....va pup LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 06v5ahagb
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 S0403
emine
emine
membru senior
membru senior

Mesaje : 384
Data de inscriere : 04/10/2009
Varsta : 56
Localizare : cyprus

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 1:36 pm

florina1989 a scris:dea nu s-a impacat bulent cu beren..e tot singur
eu parca asa stiam...in fine multumesc ca mi-ai zis...cred ca am facut o confuzie 😕
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 1:37 pm

IRIS a scris:DEA , iubita, iti multumesc din inima pentru linkuri ❤ :flower: ❤ , descarc la greu , episoadele....sunt asa de nerabdatoare sa le vad... bounce bounce :lol: :lol:
cu placere..meritul oricum nu este al meu....si eu le multumesc celor care se chinuie sa le faca cheers cheers
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 1:41 pm

emine a scris:din cate am inteles din stire,in august se vor logodi,asa ca are mult timp pana atunci sa se razgandeasca Tuba,daca intradevar a acceptat acum,poate acum este dezamagita de murat,poate a crezut ca murat o iubeste mult si vor fi impreuna si acum cand vede ca murat sa dat la fund,a sarit in bratele maimutei ,nu stiu ce sa mai cred,adevarul ca dragostea este oarba,dar nici chiar asa...... :x
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 517793...LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 HAGDcreddytoyboxGC
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Dum 18 Oct 2009, 2:34 pm

cu placere dea...
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de lucyana Dum 18 Oct 2009, 5:53 pm

buna fetelor
adevarata bomba chiar nu pot sa cred ca se casatoreste
eu il prefer pe bulet de mii de ori in locul lui sami
lucyana
lucyana
membru senior
membru senior

Mesaje : 247
Data de inscriere : 28/09/2009
Varsta : 43

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de dea05 Dum 18 Oct 2009, 7:12 pm

lucyana a scris:buna fetelor
adevarata bomba chiar nu pot sa cred ca se casatoreste
eu il prefer pe bulet de mii de ori in locul lui sami
buna!cea mai tare bomba care ni s-a spus ....oricum timpul le va rezolva pe toate...daca ei se iubesc atunci fie....ce sa facem ne obisnuim cu ideea
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Kasabasetgoruntuler018
fetelor ce ziceti asta e sami?
dea05
dea05
vip
vip

Mesaje : 2538
Data de inscriere : 13/09/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de florina1989 Dum 18 Oct 2009, 8:17 pm

[quote="dea05"]
lucyana a scris:buna fetelor
adevarata bomba chiar nu pot sa cred ca se casatoreste
eu il prefer pe bulet de mii de ori in locul lui sami
buna!cea mai tare bomba care ni s-a spus ....oricum timpul le va rezolva pe toate...daca ei se iubesc atunci fie....ce sa facem ne obisnuim cu ideea
LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Kasabasetgoruntuler018

da asta e
florina1989
florina1989
vip
vip

Mesaje : 1350
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 34
Localizare : buzau

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Lun 19 Oct 2009, 6:59 am

Buna dimineata doamnelor si domnisoarelor!
Incepe serialul...
Va astept cu o cafeluta fierbinte! :D
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Luana Lun 19 Oct 2009, 7:54 am

Luana a scris:Buna dimineata doamnelor si domnisoarelor!
Incepe serialul...
Va astept cu o cafeluta fierbinte! :D
Feride pleaca, spre marea suparare a Elifei.
Mecanicul auto a fost batut si inmvinetit, asa ca a dat un raport despre o defectiune tehnica si nu de un sabotaj, pt. ca se teme pt. el si familia lui..
Y. se duce la Cem si-i da cateva peste mutra de ticalos, pana il umple de sange. La firma se aflase ca nu se pot acoperi costurile decat daca vand un magazin. Cem a recunoscut ca a acoperity el diferentele de cost, dar acum zice el, nu mai poate.
Omer se supara pe Handan si tipa la ea, iar Filiz o cearta spunandu0i ca vrea sa controleze totul si le viata peste cap.
Omer merge sa se scuze fata de Feride si sa o roage sa se intoarca la ei.
Cem declara avocatului sau ca prefera sa traiasca in iad cu Yilmaz, decat in rai fara Filiz. Dar ajunsese sa se teama sa dea drumul la usa , sa nu fie cumva Y.Filiz vreas sa-i spuna de copil lui Y , avand ideea ca se poate sa moara si sa nu stie ca are uin copil.Asli vine sa-l ia pe Yilmaz la o plimbare pe lac, desi el nu e f. incantat.Pleaca cu masina ei, o taraboanta care merge ca o caruta,
Filiz il asteapta la firma, dar el a plecat deja la lac, impreuna cu Asli care il spune sa-si inchida telefoanele, pt. a se relaxa.Se cam baga pe gatul lui, dupa parerea mea..
Ekrem ii spune ca a fost Filiz acolo, dar lui nu-i pasa...
Nalan se impaca cu Kerem si isi dau explicatii reciproce.

Asli si Y. se plimba cu barca si Asli ii declara lui Yilmaz ca il iubeste , spre surprinderea lui.
Filiz sta pe malul lacului, dupa ce a aflat unde e Y. hotarata sa-i spune de copil. ii vede pe cei doi. Yilmaz sare din barca si pleaca dupa ea. Au o discutie si Y,. ii spune ca o parte din iubirea lui a disparut, atunci cand ea nu a avut incredere in el (m-au omorat turcii cu increderea asta, a inceoput sa ma enerveze subiectul).
Filiz nu-i mai spune si pleaca de acolo. Opreste pe drum si cumpara un cos pt. bebelus.
Y. nu e incantat de iubirea Asliei si-i spune ca are inima ranita inca dupa o mare iubire (la care se referea oare, ca avusese doua, una dupa alta) . Vrea sa se intoarca in Istanbul , desi ea tot facea planuri pentru inca 2 zile.
Tipa vorbeste continuu, cu o voce cam ascutita si ma enerveaza la culme.
Spre sa nu va enervez si eu pe voi, bagand in rezumat consideratii personale...
O tipa ii face avansuri lui Cem de fata cu Omer, la un restaurant. cem declara ca in viata lui nu mai este loc pt. alta femeie si o va astepta pe aceea.
Omer ii spune ca stie despre cererea in casatorie facuta Filizei si de refuzul primit de Cem , dar spera ca asta sa nu le afecteze prietenia..(halal prietenie!)
Acasa Elif se imbraca cu o rochie a md. Hanman si se machiaza singura, in fata oglinzii...
Omer se supara rau pe mama -sa cand aude ca vrea sa adiuca o noua bona si nu pe Feride...
Asta e tot pt. azi, ca trebuie sa aiba loc Teleshoping-ul...
Va pupez pe toate si va urez o zi calduta si frumoasa!
:)
Luana
Luana
vip
vip

Mesaje : 1301
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 65
Localizare : Romania

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de pissycutz Lun 19 Oct 2009, 8:45 am

Buna dimineata fetelor!
Sa aveti o saptamana frumoasa si linistita.

Multumesc fetelor pentru poze, episoade si rezumat.
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda) - Pagina 21 Empty Re: LA UMBRA TEILOR ((Ihlamurlar altinda)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 21 din 38 Înapoi  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 38  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum