Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3. Kiralik Ask - comentarii

+8
costearamona
iulianagl
Crisu
Admin_dea05
Camelia_Monica
violeta maicariu
Nicky
carina
12 participanți

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Vin 11 Mar 2016, 11:56 pm

iulianagl a scris:Buna!Mie imi scapa ceva de ce o uraste asa de tare Sude pe Defne?
de fapt il uraste pe Omer si implicit tot ce iubeste el,Omer are o parere foarte proasta despre Sude de aceea nu a fost de acord ca ea sa aiba o relatie cu Sinan,sa nu uitam ca a spus-o atunci cand a spionat+o pe Defne,e rea si rasfatata cred ca are si o problema,, pisihica"vorba bunicii mele,basca e geloasa ca Necme ii i-a apararea lui Omer,are un suflet urat fata asta,ar otravi si un sarpe cu clopotei daca ar indrazni sa o muste(am mai spus asta)ati vazut cum a manipulat-o chiar si pe Yasemin?....
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Vin 11 Mar 2016, 11:56 pm

mama ce promo!!!! Smile

http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik-ask-38-bolum-fragmani
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 12:02 am

De ce vroia sa faca gala Galo sa ajute niste copii?Acum asta mai lipsea, cred ca e destul de clar sunt in lipsa de idei, una episodul din seara asta a fost slab.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 12 Mar 2016, 12:02 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 A12

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Aa12

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Aaa12

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Aaaa11

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Aaaaa11

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Aaaaaa15

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Aaaaaa14

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Aaaaaa16
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 12 Mar 2016, 12:03 am

iulianagl a scris:De ce vroia sa faca gala Galo sa ajute niste copii?Acum asta mai lipsea, cred ca e destul de clar sunt in lipsa de idei, una episodul din seara asta a fost slab.
Galo mereu folosea banii castigati pentru asa ceva din cauza asta nu are bani stransi.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 12:04 am

Admin_dea05 a scris:mama ce promo!!!! Smile

http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik-ask-38-bolum-fragmani
Smile Clar vrea sa imbune fanii.Cine stie ce se ascunde sub acest prommo.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 12 Mar 2016, 12:06 am

Admin_dea05 a scris:mama ce promo!!!! Smile

http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik-ask-38-bolum-fragmani
Daaa si cu atat o sa ne alegem,doua secunde cu ei doi ca si in seara aceasta 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 2912202511 astia doar ne fac pitici pe creier...
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 12 Mar 2016, 12:07 am

iulianagl a scris:
Admin_dea05 a scris:mama ce promo!!!! Smile

http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik-ask-38-bolum-fragmani
Smile Clar vrea sa imbune fanii.Cine stie ce se ascunde sub acest prommo.
cred ca din cauza asta a bagat si promo din seara asta..ca sa ne inchida gura Smile
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 12:07 am

violeta maicariu a scris:
de fapt il uraste pe Omer si implicit tot ce iubeste el,Omer are o parere foarte proasta despre Sude de aceea nu a fost de acord ca ea sa aiba o relatie cu Sinan,sa nu uitam ca a spus-o atunci cand a spionat+o pe Defne,e rea si rasfatata cred ca are si o problema,, pisihica"vorba bunicii mele,basca e geloasa ca Necme ii i-a apararea lui Omer,are un suflet urat fata asta,ar otravi si un sarpe cu clopotei daca ar indrazni sa o muste(am mai spus asta)ati vazut cum a manipulat-o chiar si pe Yasemin?....
Ok si Omer ce ia facut?Doar pentru simplu fapt ca Necme ii da dreptate sau tine cu el, eu nu cred ca as putea uri pe cineva in fine vad ca turcii au alta viziune, si a aparut multa, multa rautate in serial care la inceput era mai deloc.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 12:10 am

Admin_dea05 a scris:
cred ca din cauza asta a bagat si promo din seara asta..ca sa ne inchida gura Smile
Cu siguranta dar poza aia cu cele doua cucuvele in care spune ca le e de ajuns rasul fanilor mi se pare o sfidare daca o iei asa dupa care fanii face sa aibe succes un serial nu cred ca ar trebui sa iasa cu astfel de chestii, eu una ca fana le urasc si mai mult.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 12:13 am

Admin_dea05 a scris:
Galo mereu folosea banii castigati pentru asa ceva din cauza asta nu are bani stransi.
Aha am inteles acum de ce nu are Diva bani.Si in cazul asta Omer si ceilalti in domeniu ar fi trebuit sa stie ca asa poate nu incepea razboiul, acum el a cazut din pom ca din cauza lui nu s-a tinut gala.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 12 Mar 2016, 12:17 am

iulianagl a scris:
Ok si Omer ce ia facut?Doar pentru simplu fapt ca Necme ii da dreptate sau tine cu el, eu nu cred ca as putea uri pe cineva in fine vad ca turcii au alta viziune, si a aparut multa, multa rautate in serial care la inceput era mai deloc.
Sadicutei i s-a pus pata pe Sinan din copilarie,a facut crize cand acesta a respins-o,Coana mare a trimis-o in America sa uite,insa degeaba,l-a inchiriat si pe ,,universitarul" s-o corupa....degeaba..si ea crede ca Omer se pune in calea fericirii ei,de aceea il uraste,v-am spus ca e ,,pisihica,,probabil ca o sa ajunga intr-un spital la glumeti in felul acesta,actrita joaca asa de bine ca am ajuns sa o urasc, Smile
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 12:19 am

violeta maicariu a scris:
Sadicutei i s-a pus pata pe Sinan din copilarie,a facut crize cand acesta a respins-o,Coana mare a trimis-o in America sa uite,insa degeaba,l-a inchiriat si pe ,,universitarul" s-o corupa....degeaba..si ea crede ca Omer se pune in calea fericirii ei,de aceea il uraste,v-am spus ca e ,,pisihica,,probabil ca o sa ajunga intr-un spital la glumeti in felul acesta,actrita joaca asa de bine ca am ajuns sa o urasc, Smile
Sa ajunga odata ca altfel ajung eu daca o mai vad in serial. 3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 2743637754
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 12:20 am

Dragelor va spun noapte buna!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 12 Mar 2016, 12:24 am

iulianagl a scris:
Cu siguranta dar poza aia cu cele doua cucuvele in care spune ca le e de ajuns rasul fanilor mi se pare o sfidare daca o iei asa dupa care fanii face sa aibe succes un serial nu cred ca ar trebui sa iasa cu astfel de chestii, eu una ca fana le urasc si mai mult.
Ce ras?eu una cand le vad mi se opreste si pulsul ,zambetul mi se preface intr-un rictus,mi-e frica sa nu raman asa affraid singura de care am ras a fost Mine..ati vazut ce figura facea cand ii servea la masa?m-a amuzat teribil,foarte buna actrita!
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 12 Mar 2016, 12:25 am

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 110

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 210

Noapte buna , fetele!!!
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 12 Mar 2016, 12:37 am

...eu astept sa fie urcat ep pe youtube sa-l pot urmarii din nou,...ca niciodata n-am inteles mai nimic...Omer este schimbat la 360 gr, idem Defne..ma intreb asa o fi scenariul sau chiar nu mai pot face fata rolului?...mi s-a parut atat de aiurea faza cu "imprastiatul" zvonului de care Omer si Sinan, ca nu stiu ce mare investitor care o uraste pe Gallo va veni in Turcia si ca Passionis a incheiat contractul cu ei....cum de altfel si faza cu "iubita" lui Tranba...de la invitatia de catre Neriman a familiei lui Defne mi s-a rupt filmul...chiar in halul acela sa fie umiliti de catre familia cu sange albastru?...nu mi-am putut imagina!!!!
-Tramba si-a dat seama de jocul facut de Passionis si a incercat sa anuleze decizia cu privire la Gala, dar n-a mai reusit...Sude ii arata cec-ul lui Tramba, dar nu cred ca i-a si spus intreaga poveste legata de Omer si Defne...
- promo 38 nu-mi lasa o impresie grozava...pe semne ca Tranba n-a "carait" de cec din moment ce Defne a aterizat la Omer...Defne imbracata oribil in acest episod si se pare ca si in urmatorul este la fel...cand am vazut-o in dormitorul lui Omer, am avut impresia ca are un halat pe ea si incaltata cu ghete...apoi am realizat ca de fapt era ceva gen palton....cand au aratat imagini din bucatarie, ea este imbracata exact cum era imbracata la sf ep 37...nu inteleg ce i-a spus lui Omer, de s-au hotarat sa anunte aceasta casatorie...sau mai bine zis ce se urmareste cu anuntul acestei casatorii?..,
ps o situatie penibila ptr Defne, nu stiu ce au de gand sa faca cu ea scenaristii...


Ultima editare efectuata de catre carina in Sam 12 Mar 2016, 1:12 am, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 12 Mar 2016, 1:02 am

promo 1 ep. 38



Ö: Am reușit să anulăm defilarea. Mi-aș fi dorit ca ei să fi jucat corect și să nu fim nevoiți să facem asta, dar n-au făcut-o.
D: Ce facem?
Ö: Ce vrei să facem, Defne?
D: Adică aici, am venit aici așa...Credeam că vom sta puțin de vorbă.
Ö: Eu zic să stăm aici de vorbă, există de toate aici pentru a putea vorbi.
D: Hmm!
Ö: Familiile noastre s-au cunoscut, de acum putem spune că suntem logodiți, nu-i așa?
D: Așa e, dar...
Ö: S-a făcut cald...
D: Da, și pe mine mă ia un val de căldură...
Ö: De ce ești încă atât de emoționată?

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 12 Mar 2016, 1:16 am



si traducerea promo 1 ep.38

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 12 Mar 2016, 1:20 am

...singura scapare, pe termen scurt, ptr Defne este sa intre Tranba in posesia banilor... lui Sude sa-i spuna ca ea habar nu are de unde provenea cec-ul, iar pe Neriman s-o dea pe "mana" lui Hulusi si sa-i spuna mosului ce jocuri murdare practica atat nora cat si nepoata si ca "tatuatul" universitar este doar luat cu chirie...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 12 Mar 2016, 6:44 am

Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 8:41 am

Buna dimi, sunt multe necunoscute in acest serial de fapt a inceput sa fie multe necunoscute la fel si eu cred ca numai reusesc sa faca fata rolurilor sau scenaristul chiar e in pana de idei.Sude din cate vad ii face jocul maica-sii, deci da cecul inapoi lui Tranba ca deja a vazut numele lui pe cec ceea ce era de neevitat, Neriman ramane fara cec iar Defne ramane la mana lui Nero deci se casatoreste cu Omer si la doua zile il paraseste ca asa a fost conventia dar eu nu inteleg de ce nu vorbeste Defne ori cu Hulusi ori cu Omer sau macar Sinan sau Necme, nu stiu ca ma enerveaza rau cum decurg treburile, mie mi-a dat impresia ca lui Necme nu ii este teama ca Omer se casatoreste cu Defne ca el cred ca o place pe Defo, cred ca lui ii este teama de ce se va intampla dupa casatoria lor si cine o sa sufere ca Neriman nu se va opri niciodata ma intreb oare ea de unde provine s-a nascut cu sange albastru sau a fost o sarantoaca?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 12 Mar 2016, 8:57 am

Admin_dea05 a scris:3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 110

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 210

Noapte buna , fetele!!!
Chiar ca e haina si eu am zis ca e halat. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 12 Mar 2016, 9:28 am

iulianagl a scris:Buna dimi, sunt multe necunoscute in acest serial de fapt a inceput sa fie multe necunoscute la fel si eu cred ca numai reusesc sa faca fata rolurilor sau scenaristul chiar e in pana de idei.Sude din cate vad ii face jocul maica-sii, deci da cecul inapoi lui Tranba ca deja a vazut numele lui pe cec ceea ce era de neevitat, Neriman ramane fara cec iar Defne ramane la mana lui Nero deci se casatoreste cu Omer si la doua zile il paraseste ca asa a fost conventia dar eu nu inteleg de ce nu  vorbeste Defne ori cu Hulusi ori cu Omer sau macar Sinan sau Necme, nu stiu ca ma enerveaza rau cum decurg treburile, mie mi-a dat impresia ca lui Necme nu ii este teama ca Omer se casatoreste cu Defne ca el cred ca o place pe Defo, cred ca lui ii este teama de ce se va intampla dupa casatoria lor si cine o sa sufere ca Neriman nu se va opri niciodata ma intreb oare ea de unde provine s-a nascut cu sange albastru sau a fost o sarantoaca?
intr-o discutie cu Sadri mos Hulusi spune ca Omer nu l-a iertat niciodata pentru ca nu a vrut-o pe mama sa care era dintr-o patura de jos(dar de fapt ajunsese doctor parca)si Neriman era la fel dar altfel au stat treburile cu ea(cam asa s-a exprimat el)..pe romaneste as spune eu tatal lui Omer era probabil frumos,destept,educat si a avut asteptari mari de la el,basca mosul a vrut sa se incuscreasca cu o familie la fel de bogata din clanul lui...daca ne gandim la Necme din primele episoade cred ca am putea sa-l numim domnul,, Nimic",un parazit ,ca la un moment dat ii si cearta mosul,sa faca si ei ceva,macar sa ude florile...deci Neriman a fost destul de buna pentru el,ce sa mai faca mofturi..deci Coana mare a fost o ,,coate goale" care ,,a dat din coate"si nu numai tinand cont ce caracter usuratic avea Necme la inceputul serialului...intre timp s-a maturizat si el saracul ..
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 12 Mar 2016, 10:40 am

Buna dimi, fetelor!
Pe mine atat de tare m a prins actiunea ep trecut incat am adormit cu tot cu casti in urechi :))))
Ep asta mi s a parut chiar mai prost decat ultimele 5, ne au bagat direct in actiune cu casatoria lor, adica la sf ep 36 Omer era daramat din cauza ca Tranba e asociat la Cherie si abia daca a luat o in brate pe Defne cand a venit la usa lui si acum brusc, fara niciun fel de explicatie, se casatoresc...a trecut si peste orgoliu, minciuna, tot...
Iar au fost 3 scene mari si late cu ei, o intalnire in masina ca sa l convinga Defne s o asculte pe Gallo si sa i acorde credit pentru ca avea mustrari de constiinta, la intalnirea familiilor unde au fost 3 priviri, un tinut de mana pe sub masa si un pupic scurt pe obraz, ca sa nu i se ia fondul de ten (astea le stiam din promo, nimic nou) si la expozitia lui Koray iar un tinut de maini si o strangere in brate, asa ca doi prieteni...
Cred ca astia se gandesc la noi de nu dau mai multe scene cu ei, sa nu ne ia cu palpitatii probabil
Cand s a dus Omer la Neriman si restul pt a le da vestea casatoriei, Neriman si Sude au fost asa surprinse de decizie de parca era un secret ca O si D se iubesc, O mai avusese 15 relatii dupa D si au fost socate ca a ales o tocmai pe ea (acelasi soc si pe Sukru, soferul). Neriman a zis sa i cheme pe Turkan si ai ei la masa, iar Omer a fost uimit de unde stie N cum o cheama pe bunica lui D, in fine, a balmajit ceva N si gata. Cand a venit Turkan cu tot neamul la masa, ea si N s au purtat de parca nu se cunoscusera niciodata, de parca N nu fusese in vizita la ei acasa. N stia ca trebuie sa se abtina, dar ma asteptat sa zica ceva Turkan...de restul mesei nici nu mai vb, exact, N sange albastru, iar ceilalti parca depundeau toate eforturile s o faca de ras pe D, Nihan si Serdar penibili maxim, singura rationala de acolo fiind micuta Esra
Inafara de jocuri si intrigi n am vazut nimic in ep asta...s au pierdut definitiv in detalii
Am scris cam mult, ma scuzati, dar revolta a fost mare :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

3. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 16 Empty Re: 3. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 16 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum