Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4. Kiralik Ask - comentarii

+7
Admin_dea05
Crisu
Iuliana Maties
carina
Irina111
violeta maicariu
Nicky
11 participanți

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 02 Apr 2016, 8:16 am

Admin_dea05 a scris:
si ce poza a facut tocmai cu Turkan Smile

Ce reactie are Omer cand Defne ii zice sa locuiasca la ea  Smile ..ce sa-i faci baiatul accepta orice numai de dragul ei.

Da,foarte dragute fazele cu ei doi,au si emotie si atractie,de toate..chiar daca nu vor arata mai mult de aseara cred ca dupa vor fi zeci de scene cu ei doi spunandu-si chestii frumoase sau facand chestii frumoase..ceva ma face sa cred ca aseara nu s-a intamplat mai nimic,a gasit iar Defne o scuza soc,dar vom vedea...
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 02 Apr 2016, 8:18 am

Buna dimi!Hmm!Hmm!Pai nici nu prea stiu ce sa zic!!Acum chiar ca sunt si mai multe necunoscute, conducerea a inceput sa se piarda pe drum, Yasemin ii e frica de Tranba si Sude, Defne de Tranba, Sude si mai nou Fikret, ce naiba e asta...Tot serialul am vazut-o suferind pe Fikret, de ce ?Ca Omer o iubeste pe Defne si Defne nu ia spus ca Omer e iubitul ei ca ce a lasat-o sa viseze cu ochii deschisi la Omer.Sa dea naiba daca mai inteleg ceva, e prea mult de inteles pt mine.Si lui Tranba i s-a casunat pe Defne nu inteleg de ce nu vrea ca Defne sa lucreze iar pt Passionis.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 02 Apr 2016, 8:47 am

iulianagl a scris:Buna dimi!Hmm!Hmm!Pai nici nu prea stiu ce sa zic!!Acum chiar ca sunt si mai multe necunoscute, conducerea a inceput sa se piarda pe drum, Yasemin ii e frica de Tranba si Sude, Defne de Tranba, Sude si mai nou Fikret, ce naiba e asta...Tot serialul am vazut-o suferind pe Fikret, de ce ?Ca Omer o iubeste pe Defne si Defne nu ia spus ca Omer e iubitul ei ca ce a lasat-o sa viseze cu ochii deschisi la Omer.Sa dea naiba daca mai inteleg ceva, e prea mult de inteles pt mine.Si lui Tranba i s-a casunat pe Defne nu inteleg de ce nu vrea ca Defne sa lucreze iar pt Passionis.
I-a spus cumva Fikret lui Defne ca il place pe Omer?yoc,nu imi place Fikret si suferinta ei,mi se pare de umplutura iar incornoratului i s-a pus pata pe Defne de cand a vazut-o,e altfel decat ce a avut el pana acum,doar papusi din plastic basca e si jucaria lui Omer iar copiii rai vor intotdeauna jucariile celor buni,ca sa le strice Smile ..deci ar face bine Omer sa-si i-a ,,jucaria"si s-o puna bine acasa la el cu un inel pe deget ca Tranba va renunta greu,cred eu.
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 02 Apr 2016, 8:55 am

Nu am rezistat tentatiei 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 283516 asa ca am mai creat cateva gif-uri

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 02 Apr 2016, 9:15 am

violeta maicariu a scris:
I-a spus cumva Fikret lui Defne ca il place pe Omer?yoc,nu imi place Fikret si suferinta ei,mi se pare de umplutura iar incornoratului i s-a pus pata pe Defne de cand a vazut-o,e altfel decat ce a avut el pana acum,doar papusi din plastic basca e si jucaria lui Omer iar copiii rai vor intotdeauna jucariile celor buni,ca sa le strice Smile ..deci ar face bine Omer sa-si i-a ,,jucaria"si s-o puna bine acasa la el cu un inel pe deget ca Tranba va renunta greu,cred eu.
Nu ia zis dar acum ii tot da de inteles si ma enerveaza privirea trista si languroasa asupra lui Omer iar Defne sta si se uita.A inceput sa ma cam enerveze scenariile lor inainte ma uitam cu sufletul la gura dar acum....Si ce ma enerveaza azuzi cica Selim a venit pt cateva clipe in serial dar sa nu puna bete in roate intre Omer si Defne dar Fikret a ramas in serial sa puna bete in roate iar acum Omer sta si se gandeste ce e intre Defne si Gallo stiind din spusele lor ca sunt prietene.What rubbish is this?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 02 Apr 2016, 9:17 am

Admin_dea05 a scris:Nu am rezistat tentatiei 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 283516  asa ca am mai creat cateva gif-uri

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
Superbe amandoua..prima data cand Defne e hotarata..si nici pe Omer nu-l mai deranjeaza cand este atins pe gat,daca o face cine trebuie..... 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 37853
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 02 Apr 2016, 9:17 am

Admin_dea05 a scris:Nu am rezistat tentatiei 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 283516  asa ca am mai creat cateva gif-uri

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
Frumoase, dar n-am inteles de ce o striga disperat Omer?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 02 Apr 2016, 9:21 am

"Un a peste alt a", scenariul a inceput sa fie o nebuloasa de nu se mai intelege nimic de parca ar fi Turnul Babylon si incepe sa-si piarda din interes, trebuie sa vina neaparat cu ceva nou nu cu asemenea expirari, povestea si-a pierdut farmecul .
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 02 Apr 2016, 9:38 am

Ce o fi in gandul lui Omer aici......mai femeie tu nu esti sanatoasa? vrei sa innebunesc cu totul!!! Smile

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 02 Apr 2016, 9:41 am

iulianagl a scris:"Un a peste alt a", scenariul a inceput sa fie o nebuloasa de nu se mai intelege nimic de parca ar fi Turnul Babylon si incepe sa-si piarda din interes, trebuie sa vina neaparat cu ceva nou nu cu asemenea expirari, povestea si-a pierdut farmecul .
Mie mi-a placut ultimele doua episoade. Chiar nu am ce comenta. La final sincer nici nu ma asteptam sa arate mai mult dar macar sa ne fi aratat tot din promo.
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 02 Apr 2016, 9:44 am

iulianagl a scris:
dar n-am inteles de ce o striga disperat Omer?

S-a speriat când a văzut masa răsturnată și cioburile de pe jos. Probabil a crezut că i s-a întâmplat ceva rău.
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 02 Apr 2016, 9:45 am

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 F10
si cum am mai zis ..sa vedeti cate vizualizari va avea episodul acesta.. 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 283516
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 02 Apr 2016, 9:50 am

Admin_dea05 a scris:Nu am rezistat tentatiei 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 283516  asa ca am mai creat cateva gif-uri

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy

Foarte frumoase! Nu degeaba se spune că noaptea e un sfetnic bun. Acum de dimineață m-am uitat din nou la scenele cu ei și mai ales la ultima. Am încercat să nu mă mai gândesc la scenele lipsă , cele din promo. Și pot să spun că mi-a plăcut, mi-a mai trecut puțin oful de azi-noapte. Vai! Cum au zburat pe scări dintr-o răsucire și doi pași de-ai lui ...și cum a luat-o pe sus pe-un picior....Șahane!
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 02 Apr 2016, 9:54 am

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Ot432p

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 2ef7tjp
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 02 Apr 2016, 9:55 am

Nicky a scris:Foarte frumoase! Nu degeaba se spune că noaptea e un sfetnic bun. Acum de dimineață m-am uitat din nou la scenele cu ei și mai ales la ultima. Am încercat să nu mă mai gândesc la scenele lipsă , cele din promo. Și pot să spun că mi-a plăcut, mi-a mai trecut puțin oful de azi-noapte. Vai! Cum au zburat pe scări dintr-o răsucire și doi pași de-ai lui ...și cum a luat-o pe sus pe-un picior....Șahane!

mie imi place si scenele cand el se enerveaza, imi pare rau ca nu pot sa fac un gif atunci cand bate cu palma in masa ca nu vine Friket
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 02 Apr 2016, 9:57 am

iulianagl a scris:
Frumoase, dar n-am inteles de ce o striga disperat Omer?
Cand ajunge acolo,Omer vede scaune,mese rasturnate,pahare facute zob,cine stie ce-si inchipuie,ca a fost o altercatie,apoi e si usa incuiata,probabil a intrat in panica si crede ca i s-a intamplat Defnei ceva rau de acolo si privirea aceea de nebun ingrijorat..adevarul e ca actorul e foarte expresiv...
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 02 Apr 2016, 10:04 am

https://vine.co/v/ijnWIbKW6KF

https://vine.co/v/ijna0Hpj01j  

https://vine.co/v/ij1HKwnuKtJ  I-a mărturist că-i place mirosul părului ei.

https://vine.co/v/ij1IivPwF6j
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 02 Apr 2016, 10:06 am

cei doi crai

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de violeta maicariu Sam 02 Apr 2016, 10:09 am

Nicky a scris:

Foarte frumoase! Nu degeaba se spune că noaptea e un sfetnic bun. Acum de dimineață m-am uitat din nou la scenele cu ei și mai ales la ultima. Am încercat să nu mă mai gândesc la scenele lipsă , cele din promo. Și pot să spun că mi-a plăcut, mi-a mai trecut puțin oful de azi-noapte. Vai! Cum au zburat pe scări dintr-o răsucire și doi pași de-ai lui ...și cum a luat-o pe sus pe-un picior....Șahane!
Si cat de delicat a asezat-o jos,ca pe ceva fragil si foarte pretios,mi s-a parut ca vad o scena de balet,cu gratie... kiss
violeta maicariu
violeta maicariu
vip
vip

Mesaje : 624
Data de inscriere : 02/02/2015

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 02 Apr 2016, 10:11 am

violeta maicariu a scris:
Si cat de delicat a asezat-o jos,ca pe ceva fragil si foarte pretios,mi s-a parut ca vad o scena de balet,cu gratie... kiss

Frumos spus! Ea a început dar pe urmă s-a lăsat pe seama lui. Ce și-o fi zis: Fă cu mine ce vrei...nimic altceva nu mai contează...
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 02 Apr 2016, 10:16 am

Dar pe unii din echipa KA tot i a ametit primavara rau de tot. Stiti ca urca scene scurte din fiecare episod pe youtube, ma uitam acum la ele, unele n au nici inceput si nici sfarsit, cred ca e prima oara cand se intampla asta. Parca s ar grabi undeva si le au urcat sa scape de ele mai repede.
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de iulianagl Sam 02 Apr 2016, 10:16 am

Au fost frumoase dar nu stralucite, undeva au inceput sa greseasca la scenariu si numai e asa de interesant.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Nicky Sam 02 Apr 2016, 10:17 am

Nu mă așteptam , a crescut ratingul! #3 la Total, #2 la AB și 20+ABC1
4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 CfBPHI0UsAA3-aj


Ultima editare efectuata de catre Nicky in Sam 02 Apr 2016, 10:23 am, editata de 1 ori
Nicky
Nicky
vip
vip

Mesaje : 1983
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Admin_dea05 Sam 02 Apr 2016, 10:22 am

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy 4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Giphy

O metoda buna online de realizat poze gif. Asa vor arata.
Nu trebuie decat sa pui link-ul you tube si sa-ti alegi partea care te intereseaza.
http://giphy.com/
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 02 Apr 2016, 10:23 am

Apropo, daca Defne ii spune acum adevarul, tocmai bine, pana in iunie ii trece supararea lui Omer si se pregatesc de nunta. Cred, totusi, ca nunta sugerata la inceputul ep va fi intre D si O sau chiar dubla, daca ii iau in calcul si pe Y si S, iar asta inseamna finalul serialului, adica adio sezon 2 sad
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

4. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 22 Empty Re: 4. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 22 din 40 Înapoi  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum