Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

+15
iulia1965
milia
rodica
vioricas
andradamaria
teodora_roman
Motzişor
windy_day
michiper68
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
iulia80
pissycutz
clio 24
19 participanți

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 12:24 am

DENISA a scris:

ptr ea am pregătite câteva făcăleţe :3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 2743637754: :3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 2743637754: că doar ieri a fost ziua ei .
Deci vom avea poze cu fam. Yildirim in oras? stupid O asa ocazie nu se pierde Question
Vai dar ce nemanierata sunt ... are vreun site pentru fani sa ii uram si noi toate cele? Smile
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Mier 10 Mar 2010, 12:25 am

Bine punctat si sa vezi cand va incepe si Cicek sa isi aduca aminte ca are acte pe el Smile[/quote]

sa vezi atunci nasolie! daca si-a denuntat ea tatal pt amorul ghebos va face pisica infuriat
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Mier 10 Mar 2010, 12:32 am

gata fetelor..pe bune ma duc la nani..ca nu de alta am un muratel care ma asteapta la usa...si e cam frig afara..
pe urma trebuie sa ajunga omul si la denisa...
ma duc la nanita..ca maine iar voi behai de somn! :|
va pup dulce fetelor....noapte buna

ps: denisa.vezi ca vine repede! muratel
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 12:36 am

pissycutz a scris:
Deci vom avea poze cu fam. Yildirim in oras? stupid O asa ocazie nu se pierde Question
Vai dar ce nemanierata sunt ... are vreun site pentru fani sa ii uram si noi toate cele? Smile

mai mult ca sigur nu-şi va dori să mă apuc eu să-i fac nişte urări de bine .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 12:40 am

Ma duc si eu la nani ... daca va plictisiti de el si se mai poate tine pe picioare la usa deschisa Smile
Noapte buna kiss
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 12:42 am

pissycutz a scris:Ma duc si eu la nani ... daca va plictisiti de el si se mai poate tine pe picioare la usa deschisa Smile
Noapte buna kiss

las-o , nu se ştie niciodată când ne nervozăm pe el şi-l facem pacheţel.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 1:42 am

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Catssdg
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de vali1cluj Mier 10 Mar 2010, 1:42 am

Multumesc, Denisa pentru link-uri. Am reusit sa vad fara pre multe intreruperi.
Eu cred ca a pupat-o!!!! Adica ea l-a pupat pe el. si cred ca si langa masina s-au pupat. Cine stie ce or mai fi facut pe canapea... 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 131747
Noapte buna! 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 517793
vali1cluj
vali1cluj
vip
vip

Mesaje : 452
Data de inscriere : 29/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 1:49 am

gata , trag şi eu cortina , am sperat să traducă fetele pe hunili în noaptea asta , dar nu s-a tradus aşa că vă spun şi eu noapte bună.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de iulia80 Mier 10 Mar 2010, 6:49 am

buna dimineata fetelor!
denisa sper ca ajuns aseara la tine muratel in stare functionala! Smile
va doresc a zi cat mai buna!sper sa ne putem vorbi deseara!
kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Mar 2010, 7:17 am

Buna dimi!!!Cateva cafelute va pun aici sa va serviti..... 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 433230 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 517793

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 3008458866
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de michiper68 Mier 10 Mar 2010, 8:01 am

am vazut ask . penibili. regizorul e penibil. dacat sa dea scene cu saruturi filmate din avion mai bine jucau table impreuna savas si yasemin. nurgula se cam lipeste de muri. singura secventa cu muri emotionat e cand tine copilul in brate in rest a devenit previzibil. iar se cearta iar se impaca , iar mint. e bine ca se gandesc la telespectatorii pudici si la educatia tinerei generatii si nu dau saruturi pasionale , dar cel mai bine e ca ii invata sa minta.daca n-ar fi muri ar fi un mare zero acest film.singurele momente digerabile sunt in casa baldar si cele cu muri singur. aseara purta muri un pulover lipit de el si e numai piele si os saracutul, si televizorul ingrasa de obicei .cred ca nici ardeii aia umpluti nu-i mai primeste de la vedeta de talie mondiala, intergalactica -burci.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 8:56 am

Buna dimineata

Multumim Dea penntru cafeluta kiss

DENISA a scris:
las-o , nu se ştie niciodată când ne nervozăm pe el şi-l facem pacheţel.

Nu numai ca am lasat usa deschisa si m-am temut toate noaptea de intrusi dar l-am si asteptat Smile iar Murat nu a venit ... cred ca l-au obosit bine fetele Smile

vali1cluj a scris:
Eu cred ca a pupat-o!!!! Adica ea l-a pupat pe el. si cred ca si langa masina s-au pupat. Cine stie ce or mai fi facut pe canapea... 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 131747
[/img]
Si eu cred la fel dar pentru ca nu a fost cuminte a ramas pe la usa Smile

michiper68 a scris:am vazut ask . penibili. regizorul e penibil. dacat sa dea scene cu saruturi filmate din avion mai bine jucau table impreuna savas si yasemin.
Smile Smile mai bine jucau scrable, mai invatau niste cuvinte noi si aduceau putina originalinalitate 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 131747
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 10:43 am

'Neata Motzi 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Emoticon_hello_kitty_gratis_msnanim

Multumim pentru tratatie, esti o scumpa ca de obicei 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Thanx
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Mier 10 Mar 2010, 10:51 am

Neata fetelor...Multumim Motzi..
Episodul de aseara ..mie mi s-a parut plictisitor..si enervant..nu pt. ca s-a blocat ATv-ul..ci pentru ca povestea de dragoste Yas si Savas este enervanta..Yas care il respingea dintr-o data ea il saruta prima, Muratel incerca faza cu nasul..ca la eschimosi si ca la Asi ..si ea a trecut repede la problema...Oare pentru copil se sacrifica..Deloc nu ma convinge aceasta mare dragoste dintre ei...Cred ca nici turcoicelor nu le place...nu s-a tradus nimic...pana acum..AAAA..si nu-mi place cum Savas se poarta cu Cicek... kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 11:03 am

clio 24 a scris:Neata fetelor...Multumim Motzi..
Episodul de aseara ..mie mi s-a parut plictisitor..si enervant..nu pt. ca s-a blocat ATv-ul..ci pentru ca povestea de dragoste Yas si Savas este enervanta..Yas care il respingea dintr-o data ea il saruta prima, Muratel incerca faza cu nasul..ca la eschimosi si ca la Asi ..si ea a trecut repede la problema...Oare pentru copil se sacrifica..Deloc nu ma convinge aceasta mare dragoste dintre ei...Cred ca nici turcoicelor nu le place...nu s-a tradus nimic...pana acum..AAAA..si nu-mi place cum Savas se poarta cu Cicek... kiss
Eu am ramas de paza aici in asteptarea traducerilor care cine stie daca vor mai veni stupid
Cliut nu pot sa cred ca ai fost dezamagita de marea dragoste care de contureaza intre Savas si Yasemin Question Cred ca de fapt esti invidioasa pe minunata relatie "Tom si Jerry" pe care o au Smile Hai recunoaste 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 37853
Acum serios vorbind mie mi-a placut aseara de Cicek, despre marea iubire refuz sa vorbesc serios 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 898610 Cum s-a abtinut ea si nu a plans si ce botic suparat a avut pana la intalnirea din birou 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 918686 Mi s-a parut potrivita in contextul in care ea si-a tradat familia, chiar daca sunt mafioti sunt parintii ei iar pana acum desi a fost constienta de afacerile lor nu a facut nimic, acum in schimb a riscat totul pentru Savas. A facut denuntul cu toata convingerea ca il va salva pe Savas. In conditiile in care ea nu "apartine" cu adevarat familiei Baldar dar nici Moranilor.
Ceea ce mi s-a parut la fel de puieril precum sms-urile pe sub masa, a fost sa o vad pe Cicek scriindu-i numele lui Savas Smile mult prea adolescentin king
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de clio 24 Mier 10 Mar 2010, 11:36 am

pissycutz a scris:
clio 24 a scris:Neata fetelor...Multumim Motzi..
Episodul de aseara ..mie mi s-a parut plictisitor..si enervant..nu pt. ca s-a blocat ATv-ul..ci pentru ca povestea de dragoste Yas si Savas este enervanta..Yas care il respingea dintr-o data ea il saruta prima, Muratel incerca faza cu nasul..ca la eschimosi si ca la Asi ..si ea a trecut repede la problema...Oare pentru copil se sacrifica..Deloc nu ma convinge aceasta mare dragoste dintre ei...Cred ca nici turcoicelor nu le place...nu s-a tradus nimic...pana acum..AAAA..si nu-mi place cum Savas se poarta cu Cicek... kiss
Eu am ramas de paza aici in asteptarea traducerilor care cine stie daca vor mai veni stupid
Cliut nu pot sa cred ca ai fost dezamagita de marea dragoste care de contureaza intre Savas si Yasemin Question Cred ca de fapt esti invidioasa pe minunata relatie "Tom si Jerry" pe care o au Smile Hai recunoaste 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 37853
Acum serios vorbind mie mi-a placut aseara de Cicek, despre marea iubire refuz sa vorbesc serios 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 898610 Cum s-a abtinut ea si nu a plans si ce botic suparat a avut pana la intalnirea din birou 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 918686 Mi s-a parut potrivita in contextul in care ea si-a tradat familia, chiar daca sunt mafioti sunt parintii ei iar pana acum desi a fost constienta de afacerile lor nu a facut nimic, acum in schimb a riscat totul pentru Savas. A facut denuntul cu toata convingerea ca il va salva pe Savas. In conditiile in care ea nu "apartine" cu adevarat familiei Baldar dar nici Moranilor.
Ceea ce mi s-a parut la fel de puieril precum sms-urile pe sub masa, a fost sa o vad pe Cicek scriindu-i numele lui Savas Smile mult prea adolescentin king

Da Pissy ,sunt de acord 100% cu tot ceea ce ai spus..Ce mi s-a parut iar neveromisil ...a fost chestia ca daca tot faceau trafic de atata timp de droguri...Moran ala nu avea informatori in Politie..ca pana si la americani mai gasesti politai care nu sunt chiar usa de biserica...Nici Savas nu e prea convingator in marea lui iubire...Dar sa asteptam traducerile..poate le pun turcoicele dupa amiaza..pana atunci kiss
clio 24
clio 24
vip
vip

Mesaje : 997
Data de inscriere : 03/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 2:18 pm

İLK 100 PROGRAM / HEDEF KITLE : TOTAL

09 MART 2010 SALı

NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING (%) SHARE (%)

1 ASK VE CEZA ATV 01:23 13,89% 30,78%
2 GENIS AILE KAND 01:37 11,76% 25,93%
3 KUCUK KADINLAR. KAND 01:29 8,27% 25,68%

4 ASK VE CEZA (OZET) ATV 00:36 7,80% 18,48%


İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : AB

09 MART 2010 SALı

NO PROGRAM ADı KANAL SÜRE RATING (%) SHARE (%)


1 ASK VE CEZA ATV 01:23 14,33% 33,97%

2 GENIS AILE KAND 01:37 9,70% 22,85%
3 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 00:34 7,77% 22,86%

4 ASK VE CEZA (OZET) ATV 00:36 7,71% 19,52%
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 2:31 pm

michiper68 a scris:am vazut ask . penibili. regizorul e penibil. dacat sa dea scene cu saruturi filmate din avion mai bine jucau table impreuna savas si yasemin. nurgula se cam lipeste de muri. singura secventa cu muri emotionat e cand tine copilul in brate in rest a devenit previzibil. iar se cearta iar se impaca , iar mint. e bine ca se gandesc la telespectatorii pudici si la educatia tinerei generatii si nu dau saruturi pasionale , dar cel mai bine e ca ii invata sa minta.daca n-ar fi muri ar fi un mare zero acest film.singurele momente digerabile sunt in casa baldar si cele cu muri singur. aseara purta muri un pulover lipit de el si e numai piele si os saracutul, si televizorul ingrasa de obicei .cred ca nici ardeii aia umpluti nu-i mai primeste de la vedeta de talie mondiala, intergalactica -burci.

măi fetelor haideţi că suntem cam răutăcioase ( e valabil şi ptr mine ) cu regizorul şi chiar cu Murat şi Nurgul. Şi mie mi s-au părut penibili cu SMS -ul în timpul unei întâlniri de afaceri , dar acum să fim sincere dacă se întâmpla secvenţa în ASI mai mult ca sigur că am fi fost super încântate, în ASi au fost 4 săruturi mari şi late acum nu era bietul Savaş să o spele pe faţă cu săruturi pe madama de la primele întâlniri, în ASi au fost mai mult certaţi şi supăraţi decât au fost împreună , probabil şi aici vor să ne arate cât vor lupta ptr a fi împreună.
pe mine mă pune pe gânduri faptul că el de fiecare dată a preferat să rezolve problemele legate de Çiçek în defavoarea lui Yasemin.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Mar 2010, 2:39 pm

DENISA a scris:

măi fetelor haideţi că suntem cam răutăcioase ( e valabil şi ptr mine ) cu regizorul şi chiar cu Murat şi Nurgul. Şi mie mi s-au părut penibili cu SMS -ul în timpul unei întâlniri de afaceri , dar acum să fim sincere dacă se întâmpla secvenţa în ASI mai mult ca sigur că am fi fost super încântate, în ASi au fost 4 săruturi mari şi late acum nu era bietul Savaş să o spele pe faţă cu săruturi pe madama de la primele întâlniri, în ASi au fost mai mult certaţi şi supăraţi decât au fost împreună , probabil şi aici vor să ne arate cât vor lupta ptr a fi împreună.
pe mine mă pune pe gânduri faptul că el de fiecare dată a preferat să rezolve problemele legate de Çiçek în defavoarea lui Yasemin.

Buna deni! Ce s-a intamplat nu a fost frumos ep de aseara????Eu inca nu l-am vazut.... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 2:49 pm

Admin a scris:

Buna deni! Ce s-a intamplat nu a fost frumos ep de aseara????Eu inca nu l-am vazut.... kiss

mare lucru nu s-a întâmplat , dacă se mai chinuiau niţel turcaleţii ne dădeau un rezumat al tuturor ep de până acum. S-au minţit reciproc Savaş cu Yasemin, Savaş încercând să motiveze de ce nu a venit la cină iar Yasemin cu copilul. Savaş a cunoscut-o şi pe mamma lui Yasemin. Çiçk pare a se împrieteni cu Nazan , merg împreună la Savaş la firmă, culmea în acel moment se afla şi Yasemin la firmă, Bora o vede pe Nazan şi Nazan cred că îl cam place pe individ. Çiçek tot încearcă să-i atragă atenţia lui Savaş dar a cesta o ţine la distanţă, Yasemin îl aşteaptă pe Savaş la ea dar Savaş e sunat de Pala şi chemat acasă iar Yasemin rămâne iară cu ochii în soare, Savaş va merge în acea seară mi târziu la ea acasă dar cred că va face de pază pe lângă uşă. Savaş are câteva tentative de o săruta pe madama , dar eu cred că doar a atins-o subtil pe buze . Çiçek îşi reclamă tatăl la poliţie şi poliţia merge la locul în care acesta avea drogurile . Savaş îi spune lui Şahnur că e îndrăgostit de altcineva .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Admin_dea05 Mier 10 Mar 2010, 2:57 pm

DENISA a scris:
Admin a scris:

Buna deni! Ce s-a intamplat nu a fost frumos ep de aseara????Eu inca nu l-am vazut.... kiss

mare lucru nu s-a întâmplat , dacă se mai chinuiau niţel turcaleţii ne dădeau un rezumat al tuturor ep de până acum. S-au minţit reciproc Savaş cu Yasemin, Savaş încercând să motiveze de ce nu a venit la cină iar Yasemin cu copilul. Savaş a cunoscut-o şi pe mamma lui Yasemin. Çiçk pare a se împrieteni cu Nazan , merg împreună la Savaş la firmă, culmea în acel moment se afla şi Yasemin la firmă, Bora o vede pe Nazan şi Nazan cred că îl cam place pe individ. Çiçek tot încearcă să-i atragă atenţia lui Savaş dar a cesta o ţine la distanţă, Yasemin îl aşteaptă pe Savaş la ea dar Savaş e sunat de Pala şi chemat acasă iar Yasemin rămâne iară cu ochii în soare, Savaş va merge în acea seară mi târziu la ea acasă dar cred că va face de pază pe lângă uşă. Savaş are câteva tentative de o săruta pe madama , dar eu cred că doar a atins-o subtil pe buze . Çiçek îşi reclamă tatăl la poliţie şi poliţia merge la locul în care acesta avea drogurile . Savaş îi spune lui Şahnur că e îndrăgostit de altcineva .
multumesc pt rezumat, astept si eu sa-l puna motzisor cu subtitrare si cred ca atunci o sa ma uit .vad ca inca pana acum nu au tradus fetele nimic????..cred ca inca nu au avut timp, sunt sigura ca ne va face macar o mica traducere.... kiss
Admin_dea05
Admin_dea05
Admin
Admin

Mesaje : 30921
Data de inscriere : 12/09/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de DENISA Mier 10 Mar 2010, 3:01 pm

Admin a scris:

multumesc pt rezumat, astept si eu sa-l puna motzisor cu subtitrare si cred ca atunci o sa ma uit .vad ca inca pana acum nu au tradus fetele nimic????..cred ca inca nu au avut timp, sunt sigura ca ne va face macar o mica traducere.... kiss

cu traducere mai avem de aşteptat, nu au tradus nimic , poate prin weekend, Arzu şi NHY sunt ocupate poate KEÇi sau Berry( berry nu a mai intrat de cateva zile ).
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de pissycutz Mier 10 Mar 2010, 3:07 pm

DENISA a scris:

măi fetelor haideţi că suntem cam răutăcioase ( e valabil şi ptr mine ) cu regizorul şi chiar cu Murat şi Nurgul. Şi mie mi s-au părut penibili cu SMS -ul în timpul unei întâlniri de afaceri , dar acum să fim sincere dacă se întâmpla secvenţa în ASI mai mult ca sigur că am fi fost super încântate, în ASi au fost 4 săruturi mari şi late acum nu era bietul Savaş să o spele pe faţă cu săruturi pe madama de la primele întâlniri, în ASi au fost mai mult certaţi şi supăraţi decât au fost împreună , probabil şi aici vor să ne arate cât vor lupta ptr a fi împreună.
pe mine mă pune pe gânduri faptul că el de fiecare dată a preferat să rezolve problemele legate de Çiçek în defavoarea lui Yasemin.
Suntem rele? Crying or Very sad Bine admit sunt rea :drunken: Dar din partea mea putea sa nu o atinga deloc Smile chiar mi se pare ca pentru o persoana ca Yasemin se lasa prea usor sarutata Question
Nu i-as vedea pe Demir si Asi trimitandu-si sms-uri pe sub masa dar probabil ca daca o faceau nu mi se mai parea atat de juvenil 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Hiding-animated-emoticon
Cat despre faptul ca fuge repede sa-i rezolve problemele lui Cicek ei bine e un gentleman care isi respecta promisiunea 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 131747
pissycutz
pissycutz
vip
vip

Mesaje : 2275
Data de inscriere : 05/10/2009

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de windy_day Mier 10 Mar 2010, 3:09 pm

Buna ziua,
Multumim Motzisor mult de tot pentru traduceri si link-uri.
Daca tot nu traduc fetele de pe Huni imi dau si eu cu parerea privitor la personaje si poveste, bazandu-ma pe ce am inteles din comentarii si am dedus din vazutul episodului pe sarite.
Despre dragostea lui Cicek, sa fim seriosi atunci cand au fost obligati sa se casatoreasca si Floricica plangea de „se rupea camasa pe ea” Savas i-a promis ca nu o va atinge, a asigurat-o ca pentru el va fi intotdeauna „sotia fratelui lui”. Pai baiatul s-a tinut de cuvant iar daca acum Floricica, aceeasi care luni de zile (mai mult de 1 an, estimat dupa cum arata micutul Savasel) l-a privit ca pe Zmeul Zmeilor , a descoperit ca il iubeste el ce sa faca? Doar dragostea nu este asa o boala contagioasa daca a facut-o unul o ia si celalat. Apoi o fi dragoste? o fi recunostinta pe care fata o confunda cu dragostea?Ca doar este singurul care s-a purtat tot timpul omeneste cu ea.
Toata lumea pare ca uita ca Savas RESPECTA REGULILE IMPUSE DE INCA DE LA INCEPUT DE CICEK (chiar daca nu au fost direct spuse ele au fost exprimate prin atitudine, prin cuvinte, prin lacrimi), ca el a PROMIS CA VA FI UN MARIAJ DE FORMA SI ISI TINE PROMISIUNEA CONTINUAND SA NU ACCEPTE SA TRANSFORME O CASATORIE FACUTA CU FORTA INTR-O CASATORIE ADEVARATA. Eu sunt sincer curioasa care va fi solutia propusa de scenaristi pentru relatia Cicek & Savas (deci care va fi mesajul transmis de serial - este bine sa te supui traditiei fiindca ea poate sa te duca la ceva bun - dragostea poate veni si asa - sau tinerii trebuie sa se revolte si respinga astfel de practici fiindca nu fac decat sa ii distruga pe cei ce le accepta).
OK, partea proasta este ca nici povestea - cu dragostea nascuta intr-o secunda - nu este mai grozava(insa nici povestea cu 5 ani de stat in "sihastrie" sau cu baiatul bogat, destept si scolit care se indragosteste de fata frumoasa, foarte saraca, total needucata nu mi se par tocmai rupte din realitate). Din pacate in L&P, iubirii construita pe un fir de paianjen i se adauga si interpretarea fara sare si piper a lui Nurgul. Are ea asa o atitudine pliiiiiina de feminitate care atunci cand este langa Murat sare si mai rau in ochi.
Sa aveti o zi minunata
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM - Pagina 3 Empty Re: 3.ASK VE CEZA (dragoste si pedeapsa) -serial turcesc difuzat pe ATV cu MURAT YILDIRIM

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 40 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum