Serialesitelenovelet
9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9. Kiralik Ask - comentarii

+7
Nicky
violeta maicariu
Crisu
Iuliana Maties
lombicutz
Irina111
iulianagl
11 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 8:32 pm

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 M9wrgj
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 8:35 pm

G: Acest om este al meu
E: Esti sigura, Gupse?
E: Nu asa se rade, asa se face, Gupse
E: Uita te, uita te si invata

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 28jxzyx
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 8:54 pm

Crisu a scris:G: Acest om este al meu
E: Esti sigura, Gupse?
E: Nu asa se rade, asa se face, Gupse
E: Uita te, uita te si invata

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 I67
...ce tare-i asta)))))...ma gandesc cum reactioneaza Baris si G cand vad astfel de poze?...sunt convinsa ca nu le-a scapat niciuna...

...m-am tot uitat pe youtube in speranta ca vad pe undeva inregistrarea cand bufonul s-a desfasurat...nu este pe nicaieri...cei care au fost la fata locului, au fost cei de la Kanal D si TV8, televiziuni apropiate familiei si nu au dat decat ce pica bine la public...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 9:09 pm

carina a scris:
...ce tare-i asta)))))...ma gandesc cum reactioneaza Baris si G cand vad astfel de poze?...sunt convinsa ca nu le-a scapat niciuna...

...m-am tot uitat pe youtube in speranta ca vad pe undeva inregistrarea cand bufonul s-a desfasurat...nu este pe nicaieri...cei care au fost la fata locului, au fost cei de la Kanal D si TV8, televiziuni apropiate familiei si nu au dat decat ce pica bine la public...

Nici nu mai conteaza ca nu e si video, poza asta a fost de milioane, au fanii material pentru ceva vreme :))))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 11 Iun 2016, 9:23 pm

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 CknwRFzXAAE_FO-
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 9:44 pm

...eu totusi cred ca se casatoreste Sinan cu Sude....sigur va fi cel putin unul din familia Iplikci, caci altfel nu vad rostul butonilor...s-o ia de la capat Sinan cu Yasemin mi se pare o mare aberatie, dupa ce au renuntat la "promisiune"...asta nu inseamna ca ar fi imposibil, dar parca este mult prea devreme...
...Omer cu Defne, ar fi cea mai mare greseala a scenaristei, sa-i casatoreasca si apoi sa se separe, sau porcaria acea de scenariu vehiculata pe TT, ca ar face nunta ptr ochii lumii, ar sta impreuna in aceeasi locuinta, dar de fapt ei sunt separati...asta-i totura...
...nu cred nici ce s-a scris pe TT....daca ar fi facut ceva de ochii lumii, ar fi purtat si inelele...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 9:49 pm

...si ma mai duce cu gandul ca este vorba de "mireasa" lui Sinan, fiindca Omer ii spune ca din gresala a nimerit in camera miresei...Sinan f surprins si Omer ii spune ca n-a vazut-o ( cu un gest de genul "stai linistit, ca n-am vazut-o)

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 11 Iun 2016, 9:55 pm

carina a scris:...si  ma mai duce cu gandul ca este vorba de "mireasa" lui Sinan, fiindca Omer ii spune ca din gresala a nimerit in camera miresei...Sinan f surprins si Omer ii spune ca n-a vazut-o ( cu un gest de genul "stai linistit, ca n-am vazut-o)
Parca mirele  nu trebuia sa vada mireasa?Nu asa se spune?  Ca aduce ghinion?
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 10:22 pm

lombicutz a scris:
Parca mirele  nu trebuia sa vada mireasa?Nu asa se spune?  Ca aduce ghinion?
....pai cum sa n-o vada?...eu stiam ca rochia nu e bine s-o vada inainte de a fi imbracata de mireasa...ce mai conteaza...sa vedem luni cu se promo ne vor onora astia...
....Baris sigur este in post...zilele trecute a aparut o poza cu el si niste amici care serveau micul dejun si dupa cum era inca intuneric afara, cu siguranta s-au grabit sa manance pana in rasaritul soarelui...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 11 Iun 2016, 10:35 pm

carina a scris:
....pai cum sa n-o vada?...eu stiam ca rochia nu e bine s-o vada inainte de a fi imbracata de mireasa...ce mai conteaza...sa vedem luni cu se promo ne vor onora astia...
....Baris sigur este in post...zilele trecute a aparut o poza cu el si niste amici care serveau micul dejun si dupa cum era inca intuneric afara, cu siguranta s-au grabit sa manance pana in rasaritul soarelui...
Ai dreptate,rochia se spune ca nu ebine sa o vada inainte. Le-am incurcat:) Despre post si ce presupune perioada asta ptr ei n-am nici cea mai mica idee.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 10:45 pm

Zic ca Omer parea prea entuziasmat la vederea pantofilor si buchetului pentru a nu fi nunta lui, ce zambet a aruncat...nu cred ca zambetul ala il arunca cu gandul la Sude sau Yasemin.
Nu stiu cum va fi cu nunta asta, dar nici o reluare a "nuntii" dintre Sebnem si Alp nu vreau sa vad.
Sper ca Defne sa i spuna prin viu grai despre jocul inceput cu Neriman, sa vorbeasca fata in fata, apoi ce o mai fi nu stiu, cred ca Omer o sa fie dezamagit, ranit cand o afla si despre secretul lui Defne si despre Sadri, il dezmagesc oamenii in care a avut cea mai mare incredere...
Scenarista asta mi a inghetat mintea, vorba lui Omer, daca ma mai chinui putin sa inteleg ce gandeste fac fractura de creier, inca imi aduc aminte de ep de aseara...

Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 10:48 pm

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 4t3ebt
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 10:58 pm

Exact asa dupa ep de aseara :)))

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 11r41ol
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 10:59 pm

Crisu a scris:9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Jpg

...super poza...bravo fani!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 11 Iun 2016, 11:05 pm

Crisu a scris:Zic ca Omer parea prea entuziasmat la vederea pantofilor si buchetului pentru a nu fi nunta lui, ce zambet a aruncat...nu cred ca zambetul ala il arunca cu gandul la Sude sau Yasemin.
..

Si  eu zic la fel. Mi s-a parut ca parca verifica daca totul este in regula. Vom vedea ce va fi.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 11 Iun 2016, 11:08 pm

Crisu a scris:Exact asa dupa ep de aseara :)))

De dimineata aratam ca in foto, aseara am injurat iar mai  devreme cand am revazut cu traducere mi-au dat lacrimile.
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 11:10 pm

lombicutz a scris:
Si  eu zic la fel. Mi s-a parut ca parca verifica daca totul este in regula. Vom vedea ce va fi.

Mai avem putin, 2 episoade si e gata sezonul.
Toata vara avem timp sa ne ocupam de scenarista :))))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 11:12 pm

lombicutz a scris:
Ai dreptate,rochia se spune ca nu ebine sa o vada inainte. Le-am incurcat:) Despre post si ce presupune perioada asta ptr ei n-am nici cea mai mica idee.

eu sunt obisnuita cu traditia lor, m-am nascut si am trait printre ei...in Constanta este o comunitate musulmana destul de mare, sunt si cateva geamii ( lacas de rugaciune), etc...postul presupune ca pe timpul zilei sa fie un repaus total la apa si alimente...se mananca si se bea apa in intervalul seara ( cand apare prima stea pe cer) pana se crapa de ziua ( pana rasare soarele)...se fac diverse rugaciuni dimineata si seara la aceste geamii...sau cei care nu se duc la geamie sau moschee le spun in casa si repeta dupa hogea ( preot )...aceste lacasuri sunt dotate cu statii de amplificare f puternice...de exp. eu am o geamie la o distanta de vreo 500 m si dimineata pe la 4,30-5,00 aud slujba...

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 11:14 pm

Crisu a scris:

Mai avem putin, 2 episoade si e gata sezonul.
Toata vara avem timp sa ne ocupam de scenarista :))))

...eu cred ca doar ca sa ne duca in eroare...de ce nu poarta verigheta?...se marita Defne fara sa-i spuna adevarul?...iarasi va sta ca pe spini si cu sufletul la gura?


Ultima editare efectuata de catre carina in Sam 11 Iun 2016, 11:17 pm, editata de 1 ori

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 11:14 pm

lombicutz a scris:
De dimineata aratam ca in foto, aseara am injurat iar mai  devreme cand am revazut cu traducere mi-au dat lacrimile.

Eu am reusit performanta cu lacrimile de 2 ori, aseara si mai devreme dupa ce am revazut ultima scena, ai postat aici video ul cu traducerea in engleza si m a impins ceva sa ma uit iar...recunosc ca si melodia a avut aportul ei :))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Crisu Sam 11 Iun 2016, 11:19 pm

carina a scris:

...eu cred ca doar ca sa ne duca in eroare...de ce nu poarta verigheta?...se marita Defne fara sa-i spuna avevarul?...iarasi va sta ca pe spini si cu sufletul la gura?
E clar ca au facut misto de noi cu toate scenele din iunie in avans, ca sa ne faca sa ne stoarcem gandurile ce si cum...n ar fi exclus nici ca Omer ca afle adevarul fix dupa nunta, orice e posibil, ne au demonstrat asta :)))
Crisu
Crisu
vip
vip

Mesaje : 1734
Data de inscriere : 23/01/2016

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 11 Iun 2016, 11:20 pm

Crisu a scris:

Eu am reusit performanta cu lacrimile de 2 ori, aseara si mai devreme dupa ce am revazut ultima scena, ai postat aici video ul cu traducerea in engleza si m a impins ceva sa ma uit iar...recunosc ca si melodia a avut aportul ei :))
M-a pus naiba sa ma uit la scena in care Defne merge la Neriman. Am vrut sa o vad pe Defne furioasa, am vrut sa vad  din nou ca cere socoteala. Mi se face rau de nervi. Pana nu o vad  tradusa nu ma mai uit. Din trei vorbe a culcat-o Neriman. 9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2743637754
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 11:22 pm

...si pe mine m-a impresionat scena finala, m-a impresionat si justificarea lui Defne, cum ca au trecut atatea ani si totusi ar trebuie sa fie putin mai tolerant, poate ca bunicul lui l-a supravegheat de la distanta, etc..m-a impresionat si Omer cu argumentele lui...si totusi sa ei o decizie atat de radicala si rapida, parca e prea mult...si sa revii asa de repede asupra deciziei, incat sa faci nunta, cand doar ce ti-ai pierdut din nou increderea ?????

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de lombicutz Sam 11 Iun 2016, 11:24 pm

carina a scris:

eu sunt obisnuita cu traditia lor, m-am nascut si am trait printre ei...in Constanta este o comunitate musulmana destul de mare, sunt si cateva geamii ( lacas de rugaciune), etc...postul presupune ca pe timpul zilei sa fie un repaus total la apa si alimente...se mananca si se bea apa  in intervalul seara ( cand apare prima stea pe cer) pana se crapa de ziua ( pana rasare soarele)...se fac diverse rugaciuni dimineata si seara la aceste geamii...sau cei care nu se duc la geamie sau moschee le spun in casa si repeta dupa hogea ( preot )...aceste lacasuri sunt dotate cu statii de amplificare f puternice...de exp. eu am o geamie la o distanta de vreo 500 m si dimineata pe la 4,30-5,00 aud slujba...
Mi se pare complicat. Sa te duci la filmari o zi intreaga fara sa bei macar o gura de apa.  Zi-mi ca nici nu fumeaza, normal ca nu fumeaza, ce zic si  eu...
lombicutz
lombicutz
vip
vip

Mesaje : 826
Data de inscriere : 19/04/2010
Localizare : Cluj-Napoca

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de carina Sam 11 Iun 2016, 11:25 pm

lombicutz a scris:
M-a pus naiba sa ma uit la scena in care Defne merge la Neriman. Am vrut sa o vad pe Defne furioasa, am vrut sa vad  din nou ca cere socoteala. Mi se face rau de nervi. Pana nu o vad  tradusa nu ma mai uit. Din trei vorbe a culcat-o Neriman. 9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 2743637754

...sa avem pardon!!!!, spune-mi si mie cine sta in picioare in fata lui Neriman...Defne nu este in stare s-o culce pe Nihan, Derya, etc si ne asteptam s-o tranteasca pe Neriman?...prea mult!!!!

carina
vip
vip

Mesaje : 4560
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

9. Kiralik Ask - comentarii - Pagina 20 Empty Re: 9. Kiralik Ask - comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum