Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

+14
pissycutz
iulia1965
michiper68
mihaela99
rodica
demiruta
lexia
Admin_dea05
vali1cluj
DENISA
windy_day
iulia80
andradamaria
Motzişor
18 participanți

Pagina 4 din 37 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Urmatorul

In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 7:17 pm

lexia a scris:Draga Iulia nu esti singura 'hi'
buna seara draga lexia...speram sa nu fiu singura care uita sa mai clipeasca cand il vede pe muratel...asta in asi....aici in AvC ma uit doar la el..pentru ca combinatia cu sf filoftea nu e reusita deloc..! stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Mier 21 Apr 2010, 7:29 pm

iulia80 a scris:
lexia a scris:Draga Iulia nu esti singura 'hi'
buna seara draga lexia...speram sa nu fiu singura care uita sa mai clipeasca cand il vede pe muratel...asta in asi....aici in AvC ma uit doar la el..pentru ca combinatia cu sf filoftea nu e reusita deloc..! stupid
cred ca trebuie sa nu mai aveti fixatia asta,pentru ca daca nu o sa va rupeti de asi o sa-l cautati pe DEMIR,acel personaj de poveste, in tot ceea ce va interpreta MURAT si chiar nu este corect pentru bietul actor,este un actor mult prea bun pentru a-l reduce doar la DEMIR Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mier 21 Apr 2010, 7:31 pm

iulia80 a scris:
lexia a scris:Draga Iulia nu esti singura 'hi'
buna seara draga lexia...speram sa nu fiu singura care uita sa mai clipeasca cand il vede pe muratel...asta in asi....aici in AvC ma uit doar la el..pentru ca combinatia cu sf filoftea nu e reusita deloc..! stupid

Buna Lexia kiss

Iulia, acum ca ai mancat, uita-te si tu dupa oile alea si dupa sarutul minimalist (zici ca intra Nurgula la soc electric atunci cand se saruta cu Savas, are asa o tresarie parca a bagat degetele in priza)

Marioara, lasa fetele sa isi mai clateasca ochii din cand in cand departe de Nurgula (ca acum a slabit dar tot printre dinti vorbeste si cu rictusul ala de zici ca vrea sa isi lipeasca buzele de nas)


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Mier 21 Apr 2010, 7:34 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Apr 2010, 7:31 pm

bună seara !!! ce mai faceţi ?????
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 7:33 pm

DENISA a scris:bună seara !!! ce mai faceţi ?????
buna seara draga denisa..
vezi cum ma trimite windy sa sufar din cauza lipsei de simtire a filofteii! spune si tu..eu care sufar dupa o ventuza din aia cu pasiune! si windy ma trimte la socuri electrice! 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 2743637754
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Apr 2010, 7:36 pm

iulia80 a scris:
buna seara draga denisa..
vezi cum ma trimite windy sa sufar din cauza lipsei de simtire a filofteii! spune si tu..eu care sufar dupa o ventuza din aia cu pasiune! si windy ma trimte la socuri electrice! 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 2743637754


nu merită Yasemina un asemenea sacrificiu . ventuze or fi , dar pasiune yokkkkkk....
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mier 21 Apr 2010, 7:37 pm

DENISA a scris:bună seara !!! ce mai faceţi ?????

Buna Denisa.
fetele nu stiu, da' eu ca de obicei dau cu pietre in Nurgula, in bostanel, in bostaneii aia de scenaristi etc. etc kiss
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Mier 21 Apr 2010, 7:38 pm

windy_day a scris:
ciof marioara a scris:personajul Savas
nu stim cat de greu poate fi sa te nasti intr-o familie cu generatii de conducatori de clan in ea si sa incerci sa le schimbi mentalitati inradacinate in mintea lor de Secole,
cu toate pacatele personajului(cel mai mare fiind acela de a fi un personaj real si nu unul de poveste) Smile Smile nu putem sa nu-i admiram perseverenta cu care isi urmareste obiectivele,incercarea prin propriul sacrificiu de-a contracara efecte( de neimaginat pentru noi)grave a acestor traditii,se insoara cu cicec sa o salveze de la moarte,dar in acelasi timp nu renunta la dragostea sa ,cautand o cale de mijloc,
nu este orgolios,nu isi blameaza familia pentru cate patimeste din cauza lor dar nici nu se lasa ingenuncheat de ei.
mie imi place personajul chiar daca uneori are actiuni aparent infantile pentru un om de afaceri,daca nu ai incredere in propriile rude atunci in cine sa ai,el accepta conditia ca a fost inselat si cu toate acestea nu este revansard fata de unchiul sau dimpotriva este generos,dupa parerea mea mai are multe de patimit in AVC si nu se va termina cu o singura serie.si cum am mai spus mai sunt o serie de clisee ale scolii unice regizorale,nevalorificate inca Smile Smile 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 517793

Si mie imi place Savas fiindca este mult mai aproape de imperfectiunea realitatii decat de idealul pe care il regasim in multe alte seriale. Dar nu pot sa nu observ caderile evidente in constructia personajului. Este drept ca in comparatie Yaso, savas este chiar un personaj elaborat. Are greseli ca om de afaceri dar sa le acceptam, sa spunem ca toti suntem oameni si avem slabiciuni, deci si el poate avea incredere in cei apropiati mai mult decat acestia ar merita. Insa cand o luam pe panta iubirii, aici scenaristii au facut praf personajul ca daca nu mananca, doarme pe canapea, sau sta pe canapea sau priveste stand pe canapea de zici ca este lipit de canapeaua aia. Imi vine sa ii spun "mai scoate si tu omule iubita prin oras, un spectacol, un restaurant aia, aia, ca parca esti pensionar" Dar imi revin si incep sa ma intreb cam ce varsta or avea scenaristii aia de se ocupa cu dragostea (dupa cum vezi am eu asa un fix cu astia, ca tare i-as concedia, dar lui Bostanel ii plac fiindca baga multe scene cu mancare), ca eu cred ca au uitat de foarte multa vreme cum este sa fii tanar.
A si inca ceva, cred ca noua tema a serialelor turcesti este anorexia sau mai bine zis combaterea anorexiei ca prea pun astia personajele sa manance, si sa manance, si iar sa manance (mai ales pe ele).

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Sheep1 Dupa cum vezi oile Pierre Cardin se antreneaza asa ca vor fi greu de transformat in covoare5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Goat1


Bine ai venit Iulia
Pofta buna!!!!5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Feedme
cu iesitul in oras cu filofteia eu as fi mai precauta,moran are oameni peste tot si nu se stie ce surprize i-ar putea servi lui Savas,dar canapeaua as scoate-o din camera aia ca deja poate fi casata Smile Smile dupa cum s-a vazut moran il urmareste indeaproape ,daca stie cineva imi spune si mie ce i-a tot propus moran lui savas ca eu n-am priceput Smile Smile kiss
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 7:40 pm

windy_day a scris:
DENISA a scris:bună seara !!! ce mai faceţi ?????

Buna Denisa.
fetele nu stiu, da' eu ca de obicei dau cu pietre in Nurgula, in bostanel, in bostaneii aia de scenaristi etc. etc kiss
fetelor..pe buna a slabit filoftea? nici macar nu am observat..unde a slabit ..la creier! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Mier 21 Apr 2010, 7:43 pm

DENISA a scris:bună seara !!! ce mai faceţi ?????
buna DENI te asteptam sa ne spui ca azi nu mai esti atat de epuizata..si evident sa vii cu comentarii ca noi ne dam de ceasul mortii cu SF FILOFTEIA Smile Smile
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de andradamaria Mier 21 Apr 2010, 7:46 pm

iulia80 a scris:
windy_day a scris:
DENISA a scris:bună seara !!! ce mai faceţi ?????

Buna Denisa.
fetele nu stiu, da' eu ca de obicei dau cu pietre in Nurgula, in bostanel, in bostaneii aia de scenaristi etc. etc kiss
fetelor..pe buna a slabit filoftea? nici macar nu am observat..unde a slabit ..la creier!
ACOLO NU CRED CA MAI ERA CAZUL Smile IN REST A SLABIT 8 KG
andradamaria
andradamaria
vip
vip

Mesaje : 3150
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Apr 2010, 7:47 pm

windy_day a scris:
DENISA a scris:bună seara !!! ce mai faceţi ?????

Buna Denisa.
fetele nu stiu, da' eu ca de obicei dau cu pietre in Nurgula, in bostanel, in bostaneii aia de scenaristi etc. etc kiss

mă alătur şi eu ţie ... dacă nu ar fi jucat Murat nu m-aş fi uitat, şi ptr serialul Tubei aceaşi situaţie , mă uit doar ptr Tuba . mi se pare că sunt în pană de idei turcaleţii,. eu recunosc că nu eram fană seriale tv până la 1001 de nopţi , la acesta am văzut din întâmplare câteva secvenţe pe când se difuza ep 4 sau 5 şi m-a prins atât de rău încât am stat vreo 2 nopţi şi am văzut primele 2 sezoane ale serialului . Pe când făceau reclamă la ASI nici nu gândeam să mă uit refuzam să mă uit şi la reclame , refuzam să văd povestea unor fermieri , nu îmi plăcea cum apărea Asi în hainele alea de culoare pământie, apoi am început să citesc ce scriau fetele pe port şi am văzut dansul lor forţat din ep 4 şi m-a prins rău încât am început să-l urmăresc , l-am văzut cred de vreo 7-8 ori în varianta turcească. mie îmi e deajuns să văd 2-3 secvenţe să mă prindă dar aceste 2 seriale nu au acel clinci.
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 7:47 pm

ciof marioara a scris:
iulia80 a scris:
windy_day a scris:
DENISA a scris:bună seara !!! ce mai faceţi ?????

Buna Denisa.
fetele nu stiu, da' eu ca de obicei dau cu pietre in Nurgula, in bostanel, in bostaneii aia de scenaristi etc. etc kiss
fetelor..pe buna a slabit filoftea? nici macar nu am observat..unde a slabit ..la creier!
ACOLO NU CRED CA MAI ERA CAZUL Smile IN REST A SLABIT 8 KG
pe bune? bune? bune?
am sa parafrazez un clasic colorat in viata" sa mor eu daca am vazut sefu!" Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mier 21 Apr 2010, 7:48 pm

Marioara, nici noi nu am priceput (cel putin eu nu) si chiar as fi fost curioasa sa stiu. Cu toate ca pana la urma este foarte usor sa critic in conditiile astea fiindca nimeni nu poate sa ma contrazica Smile. aseara a fost un episod al schimburilor de replici, probabil multe dintre problemele sau solutiile ulterioare isi vor avea cheia in dialogurile acestea netraduse.
Iulia nu mai spune asa rautati despre actrita mea preferata Smile , ca abia de saptamana viitoare sau cam asa o sa vezi cum a slabit ea mancand verdeturi, oaratanii si mancare pentru pesti Smile
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 7:51 pm

DENISA a scris:mă alătur şi eu ţie ... dacă nu ar fi jucat Murat nu m-aş fi uitat, şi ptr serialul Tubei aceaşi situaţie , mă uit doar ptr Tuba . mi se pare că sunt în pană de idei turcaleţii,. eu recunosc că nu eram fană seriale tv până la 1001 de nopţi , la acesta am văzut din întâmplare câteva secvenţe pe când se difuza ep 4 sau 5 şi m-a prins atât de rău încât am stat vreo 2 nopţi şi am văzut primele 2 sezoane ale serialului . Pe când făceau reclamă la ASI nici nu gândeam să mă uit refuzam să mă uit şi la reclame , refuzam să văd povestea unor fermieri , nu îmi plăcea cum apărea Asi în hainele alea de culoare pământie, apoi am început să citesc ce scriau fetele pe port şi am văzut dansul lor forţat din ep 4 şi m-a prins rău încât am început să-l urmăresc , l-am văzut cred de vreo 7-8 ori în varianta turcească. mie îmi e deajuns să văd 2-3 secvenţe să mă prindă dar aceste 2 seriale nu au acel clinci.
denisa la mine poveste a inceput tot cu 1001 nopti..si nu ajungeam la timp sa il vad..pe urma am gasit pe youtube videoclipuri din 1001 nopti si aveam pata pusa pe halit rau de tot fetelor... urmat asi.... si m-a prins dea..ce am stresat fata fetelor...imi trimitea traducerile pe youtube....si pe urma si-a facut mila de mine si ma chemat aici in curte..cu invitatie!
dar murat m-a prins bine..de maini,picioare si mai ales de neuronul meu singur! kiss
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 7:53 pm

windy_day a scris:Iulia nu mai spune asa rautati despre actrita mea preferata Smile , ca abia de saptamana viitoare sau cam asa o sa vezi cum a slabit ea mancand verdeturi, oaratanii si mancare pentru pesti Smile
..
a deci inca nu slabit in serial..de acum in colo..pai draga windy va fi in depresie ca nu o accepta mama soacra..nu!si cine stie poate se desparte de savas..si de asta sufera! stupid
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Apr 2010, 7:56 pm

iulia80 a scris:
dar murat m-a prins bine..de maini,picioare si mai ales de neuronul meu singur! kiss

Şi pe mine , deşi nu e un bărbat extrem de arătos are ceva aparte , are şarm , carismă, nişte ochii... cred că dacă ar privi fix pe cineva acea persoană s-ar pierde , ar uită ce vrea . cred că are un talent nativ ca şi actor , deşi nu are prea multe studii de specialitate , omul e bun în ceea ce face .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Apr 2010, 7:57 pm

eu nu o văd mai slabă ep Yasemina, nici la creier , nu cred că era prea dolofan creieraşul ei .
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 7:59 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:
dar murat m-a prins bine..de maini,picioare si mai ales de neuronul meu singur! kiss

Şi pe mine , deşi nu e un bărbat extrem de arătos are ceva aparte , are şarm , carismă, nişte ochii... cred că dacă ar privi fix pe cineva acea persoană s-ar pierde , ar uită ce vrea . cred că are un talent nativ ca şi actor , deşi nu are prea multe studii de specialitate , omul e bun în ceea ce face .
denisa draga..asta ziceam si eu..ca desi e " slab si negru"-citat din clasici.. Smile
intregul are ceva anume..plus privirea..stie sa isi exploateze calitatile la maxim..
dar acum ca sa fiu ochi de soacra..parca in asi spranceana dreapta nu era asa de ridicata ca aici...era mai aranjat nitel la sprancene..nu vi se pare?
ma mir si eu ce subiect inteligent am gasit ! stupid


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Mier 21 Apr 2010, 8:04 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Apr 2010, 8:01 pm

20/04/2010

TOTAL

S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %


1 ASK VE CEZA ATV 1:23:55 11,09% 25,39%

2 GENIS AILE KAND 1:42:33 10,70% 25,04%
3 GENIS AILE (OZET) KAND 0:40:13 7,11% 18,64%
4 PAPATYAM STAR 1:39:05 6,01% 14,00%
5 KAPALICARSI ATV 1:15:13 5,88% 23,08%
6 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:33:40 5,36% 17,44%

7 ASK VE CEZA (OZET) ATV 0:30:39 5,36% 14,41%




20/04/2010

A/B

S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %


1 ASK VE CEZA ATV 1:23:55 11,02% 26,22%
2 GENIS AILE KAND 1:42:33 8,35% 20,23%
3 KAPALICARSI ATV 1:15:13 7,32% 26,62%
4 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:33:40 7,20% 24,12%
5 PAPATYAM STAR 1:39:05 6,86% 16,49%

6 ASK VE CEZA (OZET) ATV 0:30:39 5,67% 15,71%
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de windy_day Mier 21 Apr 2010, 8:01 pm

iulia80 a scris:
DENISA a scris:mă alătur şi eu ţie ...
denisa la mine poveste a inceput tot cu 1001 nopti..
dar murat m-a prins bine..de maini,picioare si mai ales de neuronul meu singur! kiss

Fetelor, pe mine m-ati prins voi, kiss kiss ca va spun daca nu m-as fi amuzat atat de mult aici pe cuvant ca nu mai vorbeam eu de seriale turcesti. V-am spus ca eu am ras de m-am prapadit si la ASI, serial pe care l-am vazut cu greu , pe sarite si cam acum 2-3 saptamani am reusit sa il termin - de asa este cand te uiti pe indelete vezi toate greselile si ai timp sa analizezi detaliile. Iar la ASI am ajuns de la "Guz sancisi" - MULTUMESC MOTZI- peste care am dat fiindca prietena mea mi-a trimis link-ul, m-a rugat sa il vizionez si sa ii spun ce parere am. Pana la inceputul anului astuia eu din ASI nu vazusem niciun episod dar tradusesem la greu de pe HUNI Smile (inclusiv articole despre Murat si Tuba, comentarii Smile )


Ultima editare efectuata de catre windy_day in Mier 21 Apr 2010, 8:03 pm, editata de 1 ori
windy_day
windy_day
vip
vip

Mesaje : 1221
Data de inscriere : 10/02/2010

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de DENISA Mier 21 Apr 2010, 8:02 pm

iulia80 a scris:
dar acum ca sa fiu ochi de soacra..parca in asi spranceana dreapta nu era asa de ridicata ca aici...era mai aranjat nitel la sprancene..nu vi se pare?
ma mir si eu ce subiect inteligent am gasit ! stupid

acolo se pensa poate , vroia să-i sucească minţile Tubei ... Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre DENISA in Mier 21 Apr 2010, 8:04 pm, editata de 1 ori
DENISA
DENISA
moderator
moderator

Mesaje : 48949
Data de inscriere : 14/09/2009
Localizare : România

http://www.vimeo.com/user2019659/videos

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 8:03 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:
dar acum ca sa fiu ochi de soacra..parca in asi spranceana dreapta nu era asa de ridicata ca aici...era mai aranjat nitel la sprancene..nu vi se pare?
ma mir si eu ce subiect inteligent am gasit ! stupid

acolo se pensa poate , vroia să-i sucească minţile Tubei ... Smile Smile Smile
aha deci pe bune ca vad bine..credeam va vad eu aiurea! Smile
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de lexia Mier 21 Apr 2010, 8:04 pm

DENISA a scris:
iulia80 a scris:
dar murat m-a prins bine..de maini,picioare si mai ales de neuronul meu singur! kiss

Şi pe mine , deşi nu e un bărbat extrem de arătos are ceva aparte , are şarm , carismă, nişte ochii... cred că dacă ar privi fix pe cineva acea persoană s-ar pierde , ar uită ce vrea . cred că are un talent nativ ca şi actor , deşi nu are prea multe studii de specialitate , omul e bun în ceea ce face .

Buna Denisa, Ooooffff cata dreptate ai.
lexia
lexia
vip
vip

Mesaje : 839
Data de inscriere : 23/03/2010

https://www.youtube.com/user/lexiaar?feature=mhum

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de iulia80 Mier 21 Apr 2010, 8:08 pm

deci windy draga..deci l-ai terminat si tu de vazut..aici ma refer la asi la spartul targului..
au fost greseli nimeni nu spune ca nu ..cateodata mi s-au parut ca erau niste reactii la personaje atat de absurde.,plus ciobotele de cauciuc..plus..lista e mare...dar trecand peste toate aceste mici defecte de fabricatie ce parere ai la final ?


Ultima editare efectuata de catre iulia80 in Mier 21 Apr 2010, 8:09 pm, editata de 1 ori
iulia80
iulia80
vip
vip

Mesaje : 3977
Data de inscriere : 11/10/2009
Varsta : 44
Localizare : iasi

Sus In jos

5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa) - Pagina 4 Empty Re: 5.ASK VE CEZA(dragoste si pedeapsa)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 37 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ... 37  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum