Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 07 Apr 2012, 11:53 pm

petronela a scris:
Nici mie nu-mi place de ea... affraid
dar cu se mai schimba...nu stiu ce sa zic...se cunosc de multi ani, au fost colegi de scoala...nu cred ca se schimba ceva...si cred ca daca e sa calce stramb Barun este iertat...dar nu lasat... sad si avand in vedere ce ziceati voi cu femeile divortate..nu cred ca-i face Barun asa ceva lui madam... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 2743637754


cam aceleasi dubi am si eu...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 12:02 am

Noapte buna si lasati-l pe Barun sa se bucure de ea ca noi oricum nu ne bucuram nici mie nu-mi place dar asta el o iubeste si o calatoreste de nu se mai poate Hawai Mahwai whatever...fara ea.
La multi ani Narci sa ne traiesti sa fii sanatoasa tu si ai tai sa te bucuri de tot ce-i mai frumos.La multi ani si florilor de maine si eu am o Viorea care-mi scoate peri albi. kiss kiss Si culmea ca maine al meu cel mic implineste 7 ani pe muchie cand a trecut timpul nu pot sa-mi dau seama.Sa ne traiasca copiii si sa fie sanatosi si sa ne bucuram de ei si realizarile lor.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Dum 08 Apr 2012, 12:05 am

salut si mie nu-mi place de sotia lui Barun, nu stiu ce se intimpla cu actorii astea, el asa frumusel si ea asa de grasa, la fel si cu cuplu Abhay(Vivian) si Panchi(Vahbbiz) din iubire intunecata, mai bine se potriveste Arnav cu Khushi si Abhay cu Piya(cupluri in serial) decit adevartele cupluri in viata reala.acesti doi barbati isi pierd din farmecul lor alaturi insotitoarele lor in viata reala.

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 08 Apr 2012, 12:10 am

Noapte buna Iuli !
La multi ani piticului care s-a facut mare... kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 08 Apr 2012, 12:13 am

Naricsa La multi ani!!!!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 La-multi-ani-ptr-cei-cu-nume-de-floare_0330da126a75c34.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Felicitari-online-la_multi_ani_narcisa_-1213
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 08 Apr 2012, 12:17 am

cadriana2010 a scris:salut si mie nu-mi place de sotia lui Barun, nu stiu ce se intimpla cu actorii astea, el asa frumusel si ea asa de grasa, la fel si cu cuplu Abhay(Vivian) si Panchi(Vahbbiz) din iubire intunecata, mai bine se potriveste Arnav cu Khushi si Abhay cu Piya(cupluri in serial) decit adevartele cupluri in viata reala.acesti doi barbati isi pierd din farmecul lor alaturi insotitoarele lor in viata reala.

Total de acord....si Vivian are o sotie......la fel si BArun....offff!!!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 08 Apr 2012, 12:29 am

iulianagl a scris:Noapte buna si lasati-l pe Barun sa se bucure de ea ca noi oricum nu ne bucuram nici mie nu-mi place dar asta el o iubeste si o calatoreste de nu se mai poate Hawai Mahwai whatever...fara ea.
La multi ani Narci sa ne traiesti sa fii sanatoasa tu si ai tai sa te bucuri de tot ce-i mai frumos.La multi ani si florilor de maine si eu am o Viorea care-mi scoate peri albi. kiss kiss Si culmea ca maine al meu cel mic implineste 7 ani pe muchie cand a trecut timpul nu pot sa-mi dau seama.Sa ne traiasca copiii si sa fie sanatosi si sa ne bucuram de ei si realizarile lor.

La multi ani!!!
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 An+nou+08
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 08 Apr 2012, 12:33 am

Vad ca nu mai e nimeni..ies si eu..noapte buna 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 517793
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 08 Apr 2012, 12:56 am

Skumpyk86 a scris:

pacat...pacat....

uite ce frumos...min 1:09 ..baby..Barun 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 283516
[[/flash]
În sfârșit l-am văzut cerându-și scuze și pe Barun. Dar ce zâmbet are la min 2.24. M-a topit. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 08 Apr 2012, 12:58 am

iulianagl a scris:Noapte buna si lasati-l pe Barun sa se bucure de ea ca noi oricum nu ne bucuram nici mie nu-mi place dar asta el o iubeste si o calatoreste de nu se mai poate Hawai Mahwai whatever...fara ea.
La multi ani Narci sa ne traiesti sa fii sanatoasa tu si ai tai sa te bucuri de tot ce-i mai frumos.La multi ani si florilor de maine si eu am o Viorea care-mi scoate peri albi. kiss kiss Si culmea ca maine al meu cel mic implineste 7 ani pe muchie cand a trecut timpul nu pot sa-mi dau seama.Sa ne traiasca copiii si sa fie sanatosi si sa ne bucuram de ei si realizarile lor.
La mulți ani băiețelului tău Iuliana, cât mai multe realizări pentru el și pentru tine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 08 Apr 2012, 12:59 am

La multi ani, Narcisa ! kiss
Va pupic si eu de noapte buna ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 08 Apr 2012, 1:09 am

Skumpyk86 a scris:Narcisa La multi ani!!!!
[_-1213.jpg[/img]
Mulțumesc Miha pentru urări.
Noapte bună fetele.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 08 Apr 2012, 1:10 am

petronela a scris:La multi ani, Narcisa ! kiss
Va pupic si eu de noapte buna ! kiss
Mulțumesc Petro. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 08 Apr 2012, 9:17 am

Fiind o zi de sarbatoare crestineasca, nu-mi vine decat sa ma gandesc la Dumnezeu si sa-l rog sa ocroteasca familiile noastre si pe cei dragi ai nostri, oriunde s-ar afla si sa binecuvanteze vremurile si lumea in care traim. Motoceii sa va intre in casa cu mult belsug si spor in toate.
LA MULTI ANI!celor ce poarta nume de floare..

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Primavaramartisorfelici
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Dsc2014h
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 186g
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 1p2kv1561
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 4:43 pm

Multumesc din suflet si voi sa va bucurati de puisorii vostri ca oricat de mari sunt tot mititei raman.Un tiramisu de la baiatul meu.4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 51472-Tiramisu kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 4:52 pm

Si acum buna la toata lumea uitati ce am gasit.News!! News!! News!!!

1. remember the 1st promo caption before to start IPKKND.
It's " The love doesn't go far, & Hate which doesn't come close- what name should i gave this love.....this is the main note of this drama.
2. This note is for present circumstance of their marriage life.
... 3. stop hoping that everything 'll be ok immediately..coz, this situation 'll be continue next 3 months.
4. If their relation 'll up this week then must down next week- 'll be contiue.
5. The big episode which go on the air may be 17th April ,ll be a disaster for their relationship.nothing going to happen good.
6. It's true that Khushi is responsible or related of Arnav's miserable past, but this chapter 'll start after ending of Shyam's chapter....*

Chestia asta chiar m-a pus in dilema si tin minte ca tot zicea Miha ca Khushi ar fi vinovata sau ma rog parintii ei de situatia din trecut a lui Arnav.Acum mintea mea a inceput sa lucreze ce i-ar fi putut face parintii ei la parintii lui Arnav?Culmea ca nu stim prea multe de trecutul lui Arnav doar ca la nunta lui Anjaly mama ei s-a sinucis acum nu stiu daca s-a aruncat de la etaj sau s-a impuscat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 4:58 pm

Alt spoiler.Deci o sa vedem ceva din copilaria lui Chote.
Spoiiler News :) In cuming week u will see new entry of 1 girl in d shw.. She will b frnd of AAKASH.. As u all knw dat KHUSHI is gvg tutions in d shw, so tht students will call ARNAV as a SHAITAN in d shw bt ARNAV will also luv those kids, dis chnge u will see of ARNAV in d shw nd i m sure u will enjoy the track.. ... In cumg week u will also see BIT of ARNAV's CHILDHOOD FLASHBACK.. Tk cr nd enjoy d show..
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 5:24 pm

Smile Smile Mi-am adus aminte cand i-a spus sa se urce in masina si ea s-a dus la portbagaj si si-a scos o clama din par ca sa-l deschida ea vroia sa intre de unde a iesit. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 5:30 pm


Super melodia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 5:53 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 5:59 pm

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 6:08 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 08 Apr 2012, 6:09 pm

Iuliana!Singura pe aici?tu sutezi tu dai cu capul...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 6:13 pm

lica54 a scris:Iuliana!Singura pe aici?tu sutezi tu dai cu capul...


Da cam asa e sunt in lumea mea cum s-ar zice. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 08 Apr 2012, 6:18 pm



Gata asta e ultimul.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 27 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 27 din 40 Înapoi  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum