Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 8:28 pm

Alexa20 a scris:

Fetelor eu cand am inceput sa traduc Geet, nu am vrut recompense. Nimic ... Vreiam filmul cu subtitrare si atat. Am facut tot posibilul sa nu imi pun munca in pericol de cate alte persoane, dar am facut asta prin munca, nu prin vorbe. Filmul va fi subtitrat, dar trebuie sa o iau de la 0. Daca va intrebati de ce, pentru ca vreau sa ii demonstrez ca nu vreau sa continui ce a inceput ea. Multumesc pentru sustinerea voastra stiu ca vreti filmul si stiu cata dezamagire ati avut ieri. Eu stiu ca aveti incredere in mine, asa ca fi-ti sigure ca veti avea filmul.


:drunken:
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 8:28 pm

Alexa20 a scris:

Fetelor eu cand am inceput sa traduc Geet, nu am vrut recompense. Nimic ... Vreiam filmul cu subtitrare si atat. Am facut tot posibilul sa nu imi pun munca in pericol de cate alte persoane, dar am facut asta prin munca, nu prin vorbe. Filmul va fi subtitrat, dar trebuie sa o iau de la 0. Daca va intrebati de ce, pentru ca vreau sa ii demonstrez ca nu vreau sa continui ce a inceput ea. Multumesc pentru sustinerea voastra stiu ca vreti filmul si stiu cata dezamagire ati avut ieri. Eu stiu ca aveti incredere in mine, asa ca fi-ti sigure ca veti avea filmul.
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 Alex m-ai dus din rai în iad și acum înapoi în rai. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 155520
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 8:30 pm

cadriana2010 a scris:Am urmarit intimplarea de ieri si sunt nelinistita cainvoluntar am fost implicata in ea, asa ca m-a uimit mult reactia unor persone "culte". Ar fi bine sa-i dau o lectie de comportament, o lectie de viata acestei copile rebele si ..., iar motoul prime lectii este '' Lasa-i pe altii sa faca ce singura nu poti duce la bun sfirsit", motoul lectiei a doua " Invata sa diferentiezi binele de rau, raspunde binelui cu bine, caci altfel te poti tranforma in rau", motoul lectiei a treia " Sunt altii care cinta mai bine decit mine? Cu-atit mai bine tarii si lor cu-atit mai bine!", motoul lectiei a patra " Daca constientizezi ca ai facut o greseala ai tot timpul din lume pentru a o corecta, iar daca nu, atunci nu te obosi facind efort pentru altii , dar fa un efort pentru tine si constiinta ta, mult succes!" Ce pacat ca astazi sunt in orar doar 4 lectii. Iar acum urmeaza orarul pentru cei care vor sa priveasca IPKKND cu subtitrare in romana: .......... nimic in orar. Cred ca e nevoie ca oficial sa apelam la persone care ne pot subtitra serialul.Si acum , cred eu ca ar trebui sa- i vina rindul Alexei(ispitutzei) sa- xde o lectie de viata rebelei si sa continue cu demnitate traducerea serialului in aplauzele noastre. ok :drunken: kiss
Bine ai venit la noi Adriana. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 8:32 pm

narcisa a scris: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 165638 Alex m-ai dus din rai în iad și acum înapoi în rai. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 155520

Asa imi place mie sa ma plimb din rai in iad si din iad in rai Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 05 Apr 2012, 8:34 pm

Alexa20 a scris:Ce placut este sa vezi oameni ca se unesc intre ei. Ma bucur sa vad asta. PETITIA SE APROBA, AM NEVOIE DOAR DE CATEVA ZILE SA MA PUN LA PUNCT CU TOTUL.


"Singura prietenie de preţ este cea care s-a născut fără motiv." Bun motto a gasit Iuli
Si nu sunt vorbe in vant.Tu le demonstrezi prin faptele tale si noi pt asta suntem alaturi de tine, te iubim si te respectam in tot ce faci !
Avem rabdare si dorinta sa urmarim filmul daca se poate si vrei. Ne integram ritmului impus de tine fara scaiala.
Te pup! kiss
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 8:37 pm

Alexa20 a scris:

Asa imi place mie sa ma plimb din rai in iad si din iad in rai Smile Smile
Dar vezi să te oprești la cel din urmă. Că în iad am trimis eu două clătite arse pe care le-am uitat pe foc de bucurie după ce ți-am citit mesajul.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 8:38 pm

tiberici a scris:


"Singura prietenie de preţ este cea care s-a născut fără motiv." Bun motto a gasit Iuli
Si nu sunt vorbe in vant.Tu le demonstrezi prin faptele tale si noi pt asta suntem alaturi de tine, te iubim si te respectam in tot ce faci !
Avem rabdare si dorinta sa urmarim filmul daca se poate si vrei. Ne integram ritmului impus de tine fara scaiala.
Te pup! kiss
Bună Tibi. Cam rar în ultima vreme.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 8:38 pm

narcisa a scris:
Dar vezi să te oprești la cel din urmă. Că în iad am trimis eu două clătite arse pe care le-am uitat pe foc de bucurie după ce ți-am citit mesajul.

Smile Smile Narcisa, este ceva ce nu ti s-a ars de cand ai inceput sa te uiti la indieni ? Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 05 Apr 2012, 8:42 pm

narcisa a scris:
Bună Tibi. Cam rar în ultima vreme.

Narcisa draga mea eu si eu fac prostioare,,,,, Smile. Am varsat nes pe tastatura si am fost "muta" n-am putut tasta o litera.
Am uscat-o cu uscatorul de par si nimic.....Acum am una noua Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 8:48 pm

bravo Alex, daca iti amintesti ti-am scris intr-un mesaj ca doar cei inteligenti, ingeniosi si puternici reusesc, atunci si acum m-amreferit la tine, eu am 36 ani si sunt cu o alta educatie in care se idealizeaza bunul simt, dar imi educ fiul, acum are 15 ani, ca bunul simt si faptul de a demonstra ca esti o persoana puternica si corecta fac pace buna

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 8:49 pm

Alexa20 a scris:

Smile Smile Narcisa, este ceva ce nu ti s-a ars de cand ai inceput sa te uiti la indieni ? Smile Smile
Alexa, de când am început să mă uit la indieni, am început să nu prea mai gătesc. Smile Nu e vina mea, sunt în zodie de foc de asta mi se arde mâncarea. stupid Acum trei zile am făcut ciocolată de casă și am ars apa cu zahărul. Deci eu pot să ard și apa. Smile Smile Smile Smile Abia am scăpat de mirosul de zahăr ars, acum e miros de la clătite.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 8:50 pm

eu sunt foarte puternica daca mi se pun bete-n roate, atunci rup si copacul unde au cresut, nu numai betele si plantez pentru acel cineva o padure intreaga

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 8:51 pm

tiberici a scris:

Narcisa draga mea eu si eu fac prostioare,,,,, Smile. Am varsat nes pe tastatura si am fost "muta" n-am putut tasta o litera.
Am uscat-o cu uscatorul de par si nimic.....Acum am una noua Smile
Smile Smile Smile Să o stăpânești sănătoasă și cât mai mult timp. Chiar mă întrebam ce e cu tine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 8:51 pm

cadriana2010 a scris:eu sunt foarte puternica daca mi se pun bete-n roate, atunci rup si copacul unde au cresut, nu numai betele si plantez pentru acel cineva o padure intreaga
Ce zodie ești?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 8:52 pm

narcisa a scris:
Alexa, de când am început să mă uit la indieni, am început să nu prea mai gătesc. Smile Nu e vina mea, sunt în zodie de foc de asta mi se arde mâncarea. stupid Acum trei zile am făcut ciocolată de casă și am ars apa cu zahărul. Deci eu pot să ard și apa. Smile Smile Smile Smile Abia am scăpat de mirosul de zahăr ars, acum e miros de la clătite.

Da si eu am vrut sa fac intr-o zi supa, am lasat apa pe foc si am venit al Geet. Dupa 2 ore mi-am adus aminte ca am oala pe foc. Cand am ajuns in bucatarie mai era o cana de apa in ditamai oala. Smile Smile Asa ca nu ma mira asta. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 05 Apr 2012, 8:53 pm

narcisa a scris:
Smile Smile Smile Să o stăpânești sănătoasă și cât mai mult timp. Chiar mă întrebam ce e cu tine.

Multumesc! Esti Sagetator?
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 8:56 pm

un sagetator care la 14 ani i s-a omorit tatal si a fost nevoita sa tina piept multor probleme, greutati si multor persoane

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Joi 05 Apr 2012, 8:59 pm

cadriana2010 a scris:un sagetator care la 14 ani i s-a omorit tatal si a fost nevoita sa tina piept multor probleme, greutati si multor
persoane

Suntem cativa sagetatori pe aici... cu tine (ce stiu eu) suntem 3 (eu, Narci si tu)
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 9:02 pm


Vizionare placuta.Eu incep treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 08 Noi 2012, 9:16 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 9:03 pm

cadriana2010 a scris:un sagetator care la 14 ani i s-a omorit tatal si a fost nevoita sa tina piept multor probleme, greutati si multor persoane
Pe unii viața îi copleșește cu multe greutăți, dar știi cum se spune, ce nu te omoară te face mai puternic.
Eram sigură că ești în zodia asta, nu știu cum dar de obicei îmi dau seama când o persoană e în zodie cu mine.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 9:04 pm

sa fiti tote sanatoase, sunt nespus de bucuroase cu decizia lui Alex, se cunoaste acum ca e primavara cu vint (Em) si mult soare (Alex), iubesc primavara, fiindca mi-e draga viata

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 9:04 pm

iulianagl a scris:
Vizionare placuta.Eu incep treaba. kiss
Și eu.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 9:06 pm

Alexa20 a scris:

Da si eu am vrut sa fac intr-o zi supa, am lasat apa pe foc si am venit al Geet. Dupa 2 ore mi-am adus aminte ca am oala pe foc. Cand am ajuns in bucatarie mai era o cana de apa in ditamai oala. Smile Smile Asa ca nu ma mira asta. Smile Smile
Să-ți povestească și Petro cum a lăsat laptele pe foc și a plecat la servici și și-a mai amintit tot după două ore. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 9:06 pm

succes

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 9:08 pm

cadriana2010 a scris:sa fiti tote sanatoase, sunt nespus de bucuroase cu decizia lui Alex, se cunoaste acum ca e primavara cu vint (Em) si mult soare (Alex), iubesc primavara, fiindca mi-e draga viata

Si mie imi place primavara. Este anotimpul meu preferat. Mi-ar place sa fie primavara mereu 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 283516
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 15 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 15 din 40 Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum