Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+7
Alexa20
tiberici
lica54
narcisa
Andreea_Miha
petronela
iulianagl
11 participanți

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Joi 05 Apr 2012, 6:17 pm

Skumpyk86 a scris:Ep de azi..cine doreste sa il vada fara trad...


e pe mai multe parti..o calitate buna si doar in doua parti apare un pic mai tarziu....
kiss kiss kiss kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 6:17 pm

Skumpyk86 a scris:


dar ea nu s-a bagat peste munca altuia..fara sa intrebe??
Chiar așa, cu tu ai fost prima care l-ai subtitrat. Și apoi Alexa a întrebat-o dacă vrea ajutor.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 6:17 pm

iulianagl a scris:Ai vazut cum a mancat papara Khushi de la Arnav.Ce ma enervat a stat ca papusa de "lichitura" si s-a uitat la Shyam cum o bruscaa pe Khushi.Dar nu e gelos asa spune el e ura o uraste de moarte si din cauza asta o chinuie ca de cineva trebuie sa plateasca fara sa fie intrebat de ce si cum?


a vazut ca o tinea de mana Shyam??????
Si cum a reactionat?Ma uit si eu acum in continaure.......
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 6:20 pm

narcisa a scris:
Chiar așa, cu tu ai fost prima care l-ai subtitrat. Și apoi Alexa a întrebat-o dacă vrea ajutor.

Oy Narcisa am vazut astazi un episod din Mirajul iubirii de pe n 24 stiu ca tu nu-l prinzi dar Abhinav a fost super si la propriu si la figurat.Hot, hot, hot, maxiiimmm.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 6:22 pm

Skumpyk86 a scris:

am zis ca nu ma uit daca incepe iar cu cearta...offff....nu pot sa renunt la el..........

eu acum ma uit..am vazut doar prima parte...
Eu nu vreau să renunți să te uiți că ne aduci foarte multe lucruri despre ei și dacă nu te mai uiți poate nu ne mai aduci. Știu, sunt cam egoistă. slap
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Joi 05 Apr 2012, 6:23 pm

iulianagl a scris:

Oy Narcisa am vazut astazi un episod din Mirajul iubirii de pe n 24 stiu ca tu nu-l prinzi dar Abhinav a fost super si la propriu si la figurat.Hot, hot, hot, maxiiimmm.
După ce s-a terminat Iss Pyaar a dat secvențe din filmul următor și l-am văzut pe Abhi. Ce frumos e. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 283516
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 6:24 pm

Skumpyk86 a scris:


a vazut ca o tinea de mana Shyam??????
Si cum a reactionat?Ma uit si eu acum in continaure.......

Dar stii ce m-a suparat ca doar ia spus lui Shy sa stea departe de Khushi ca e sotia lui acum si prin asta putea sa mearga sa vada despre ce e vorba dar nu el a stat cu nervii pana la maxim acolo si s-a uitat la mutra lui Shy pe care o avea dupa ce a plecat Khushi.Si dupa asta tot pe ea o intreaba unde a fost?Si ea nici nu-i poate spune lui Arnav unde a fost ca ia promis lui Anjy sa nu-i spuna.La naiba parca Anjali il ajuta pe Shyam in loc sa se intrebe de ce tot insista el cu Khushi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 6:24 pm

narcisa a scris:
După ce s-a terminat Iss Pyaar a dat secvențe din filmul următor și l-am văzut pe Abhi. Ce frumos e. 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 283516


Mie imi spui! 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 283516 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 6:25 pm

narcisa a scris:
Eu nu vreau să renunți să te uiți că ne aduci foarte multe lucruri despre ei și dacă nu te mai uiți poate nu ne mai aduci. Știu, sunt cam egoistă. slap


Smile Smile Smile Parca numai tu.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 6:28 pm

narcisa a scris:
Chiar așa, cu tu ai fost prima care l-ai subtitrat. Și apoi Alexa a întrebat-o dacă vrea ajutor.

da exact..eu am inceput...
Stii ca am zis eu primesc pe email niste "alerte" cand apare ceva nou in legatura cu ce am dat eu sa priemesc (filmul sau Arnav Khuhsi) primesc email de la google si intr-o zi am primit email cu adresa de forum respectiva m-am inscris acolo si am vazut tema pusa de ea unde spunea ca din data de 8 martie se va ocupa cu traducerea serialului....

Dar nu m-a intrebat NIMIC!.Nici nu i-am reprosat ca de ce etc...i-am zis ca ii multumesc ca eu nu pot pune mai mult de 2 ep pe saptamana si i-am zis ca pentru ca are cine sa il puna si nu o sa ramana fani fara sa il vada eu o sa renunt...daca imi perimtea timpul nu renuntam indiferent daca punea si ea sau nu.....cred ca fiecare el liber sa traduca serialul si fiecare dintre noi e liber sa se uite unde vrea...

Dar m-a surprins/deranjat reactia ei fata de Alexa.

Inca ceva:eu am inceput postarea serialului pe 22 feb...iar tema unde spunea ca se ocupa cu sub serialului e din 27 feb...si ca va posta din 8 martie...asa ca nu am inteles de ce a reactionat asa fata de Alexa?
Vb ta Iului...varsta...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Joi 05 Apr 2012, 6:31 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 6:29 pm

Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Joi 08 Noi 2012, 9:15 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 6:33 pm

narcisa a scris:
Eu nu vreau să renunți să te uiți că ne aduci foarte multe lucruri despre ei și dacă nu te mai uiți poate nu ne mai aduci. Știu, sunt cam egoistă. slap

o sa aduc in continaure....nu pot renunta...poate unoeri cand ma supar pe Shyam...dar info tot aduc.... kiss kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 6:39 pm

Skumpyk86 a scris:

da exact..eu am inceput...
Stii ca am zis eu primesc pe email niste "alerte" cand apare ceva nou in legatura cu ce am dat eu sa priemesc (filmul sau Arnav Khuhsi) primesc email de la google si intr-o zi am primit email cu adresa de forum respectiva m-am inscris acolo si am vazut tema pusa de ea unde spunea ca din data de 8 martie se va ocupa cu traducerea serialului....

Dar nu m-a intrebat NIMIC!.Nici nu i-am reprosat ca de ce etc...i-am zis ca ii multumesc ca eu nu pot pune mai mult de 2 ep pe saptamana si i-am zis ca pentru ca are cine sa il puna si nu o sa ramana fani fara sa il vada eu o sa renunt...daca imi perimtea timpul nu renuntam indiferent daca punea si ea sau nu.....cred ca fiecare el liber sa traduca serialul si fiecare dintre noi e liber sa se uite unde vrea...

Dar m-a surprins/deranjat reactia ei fata de Alexa.

Inca ceva:eu am inceput postarea serialului pe 22 feb...iar tema unde spunea ca se ocupa cu sub serialului e din 27 feb...si ca va posta din 8 martie...asa ca nu am inteles de ce a reactionat asa fata de Alexa?
Vb ta Iului...varsta...

Fetelor voi sunteti mai revoltate decat mine Smile Smile Calmeati-va, am pierdut o batalie, insa o castig razboiul. Singura dezamagire din tot ce s-a intamplat ieri, a fost faptul ca v-am facut iluzii si apoi a trebuit sa ma retrag. Iar eu sunt genul de persoana care atunci cand promit ceva, trebuie sa il fac.
O sa revin in forta nu va faceti griji. kiss kiss Si nu va mai enervati fara motiv, sa uitam acest eveniment neplacut pentru ca nu o sa ne ajute cu nimic asta. Are 14-15 ani, orice adolescent este mai rebel si spune ce vrea el.
kiss kiss kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 6:46 pm

Alexa20 a scris:

Fetelor voi sunteti mai revoltate decat mine Smile Smile Calmeati-va, am pierdut o batalie, insa o castig razboiul. Singura dezamagire din tot ce s-a intamplat ieri, a fost faptul ca v-am facut iluzii si apoi a trebuit sa ma retrag. Iar eu sunt genul de persoana care atunci cand promit ceva, trebuie sa il fac.
O sa revin in forta nu va faceti griji. kiss kiss Si nu va mai enervati fara motiv, sa uitam acest eveniment neplacut pentru ca nu o sa ne ajute cu nimic asta. Are 14-15 ani, orice adolescent este mai rebel si spune ce vrea el.
kiss kiss kiss


4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 517793 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 517793 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 517793 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 155520
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 7:46 pm

Am urmarit intimplarea de ieri si sunt nelinistita cainvoluntar am fost implicata in ea, asa ca m-a uimit mult reactia unor persone "culte". Ar fi bine sa-i dau o lectie de comportament, o lectie de viata acestei copile rebele si ..., iar motoul prime lectii este '' Lasa-i pe altii sa faca ce singura nu poti duce la bun sfirsit", motoul lectiei a doua " Invata sa diferentiezi binele de rau, raspunde binelui cu bine, caci altfel te poti tranforma in rau", motoul lectiei a treia " Sunt altii care cinta mai bine decit mine? Cu-atit mai bine tarii si lor cu-atit mai bine!", motoul lectiei a patra " Daca constientizezi ca ai facut o greseala ai tot timpul din lume pentru a o corecta, iar daca nu, atunci nu te obosi facind efort pentru altii , dar fa un efort pentru tine si constiinta ta, mult succes!" Ce pacat ca astazi sunt in orar doar 4 lectii. Iar acum urmeaza orarul pentru cei care vor sa priveasca IPKKND cu subtitrare in romana: .......... nimic in orar. Cred ca e nevoie ca oficial sa apelam la persone care ne pot subtitra serialul.Si acum , cred eu ca ar trebui sa- i vina rindul Alexei(ispitutzei) sa- xde o lectie de viata rebelei si sa continue cu demnitate traducerea serialului in aplauzele noastre. ok :drunken: kiss

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 7:49 pm

cadriana2010 a scris:Am urmarit intimplarea de ieri si sunt nelinistita cainvoluntar am fost implicata in ea, asa ca m-a uimit mult reactia unor persone "culte". Ar fi bine sa-i dau o lectie de comportament, o lectie de viata acestei copile rebele si ..., iar motoul prime lectii este '' Lasa-i pe altii sa faca ce singura nu poti duce la bun sfirsit", motoul lectiei a doua " Invata sa diferentiezi binele de rau, raspunde binelui cu bine, caci altfel te poti tranforma in rau", motoul lectiei a treia " Sunt altii care cinta mai bine decit mine? Cu-atit mai bine tarii si lor cu-atit mai bine!", motoul lectiei a patra " Daca constientizezi ca ai facut o greseala ai tot timpul din lume pentru a o corecta, iar daca nu, atunci nu te obosi facind efort pentru altii , dar fa un efort pentru tine si constiinta ta, mult succes!" Ce pacat ca astazi sunt in orar doar 4 lectii. Iar acum urmeaza orarul pentru cei care vor sa priveasca IPKKND cu subtitrare in romana: .......... nimic in orar. Cred ca e nevoie ca oficial sa apelam la persone care ne pot subtitra serialul.Si acum , cred eu ca ar trebui sa- i vina rindul Alexei(ispitutzei) sa- xde o lectie de viata rebelei si sa continue cu demnitate traducerea serialului in aplauzele noastre. ok :drunken: kiss

Buna si bine ai venit Cadriana.Imi plac lectiile tale de comportament da si ai mare dreptate cu ce trebuie sa faca Alex.Deci facem iar o petitie? kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 7:51 pm

Da, cred eu ca asa va fi cel mai corect fata de Em , fata de Aex si fata de noi insine.

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de cadriana2010 Joi 05 Apr 2012, 7:56 pm

Eu sunt si acum uimita de aceasta reactie a lui Em si consider ca fiecare are dreptul sa fie liber: Alex sa traduca daca ere posibilitate si dorinta si Em la fel, iar noi o sa privim fie de la Alex fie de la Em, fiindca si noi avem acest drept, si la urma urmei Alex nu a incalcat "drepturile de autor " ale nimanui.

cadriana2010
membru incepator
membru incepator

Mesaje : 11
Data de inscriere : 30/03/2012

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 8:00 pm

cadriana2010 a scris:Eu sunt si acum uimita de aceasta reactie a lui Em si consider ca fiecare are dreptul sa fie liber: Alex sa traduca daca ere posibilitate si dorinta si Em la fel, iar noi o sa privim fie de la Alex fie de la Em, fiindca si noi avem acest drept, si la urma urmei Alex nu a incalcat "drepturile de autor " ale nimanui.


Corect. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Joi 05 Apr 2012, 8:08 pm

cadriana2010 a scris:Eu sunt si acum uimita de aceasta reactie a lui Em si consider ca fiecare are dreptul sa fie liber: Alex sa traduca daca ere posibilitate si dorinta si Em la fel, iar noi o sa privim fie de la Alex fie de la Em, fiindca si noi avem acest drept, si la urma urmei Alex nu a incalcat "drepturile de autor " ale nimanui.

Bine ai venit cadriana2010....exact aceiasi parere!!!traduce cine poate si cat poate iar noi ne uitam acolo unde dorim! :drunken:
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 8:11 pm

Skumpyk86 a scris:

Bine ai venit cadriana2010....exact aceiasi parere!!!traduce cine poate si cat poate iar noi ne uitam acolo unde dorim! :drunken:


High five! kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 8:13 pm

cadriana2010 a scris:Am urmarit intimplarea de ieri si sunt nelinistita cainvoluntar am fost implicata in ea, asa ca m-a uimit mult reactia unor persone "culte". Ar fi bine sa-i dau o lectie de comportament, o lectie de viata acestei copile rebele si ..., iar motoul prime lectii este '' Lasa-i pe altii sa faca ce singura nu poti duce la bun sfirsit", motoul lectiei a doua " Invata sa diferentiezi binele de rau, raspunde binelui cu bine, caci altfel te poti tranforma in rau", motoul lectiei a treia " Sunt altii care cinta mai bine decit mine? Cu-atit mai bine tarii si lor cu-atit mai bine!", motoul lectiei a patra " Daca constientizezi ca ai facut o greseala ai tot timpul din lume pentru a o corecta, iar daca nu, atunci nu te obosi facind efort pentru altii , dar fa un efort pentru tine si constiinta ta, mult succes!" Ce pacat ca astazi sunt in orar doar 4 lectii. Iar acum urmeaza orarul pentru cei care vor sa priveasca IPKKND cu subtitrare in romana: .......... nimic in orar. Cred ca e nevoie ca oficial sa apelam la persone care ne pot subtitra serialul.Si acum , cred eu ca ar trebui sa- i vina rindul Alexei(ispitutzei) sa- xde o lectie de viata rebelei si sa continue cu demnitate traducerea serialului in aplauzele noastre. ok :drunken: kiss

Fetelor eu cand am inceput sa traduc Geet, nu am vrut recompense. Nimic ... Vreiam filmul cu subtitrare si atat. Am facut tot posibilul sa nu imi pun munca in pericol de cate alte persoane, dar am facut asta prin munca, nu prin vorbe. Filmul va fi subtitrat, dar trebuie sa o iau de la 0. Daca va intrebati de ce, pentru ca vreau sa ii demonstrez ca nu vreau sa continui ce a inceput ea. Multumesc pentru sustinerea voastra stiu ca vreti filmul si stiu cata dezamagire ati avut ieri. Eu stiu ca aveti incredere in mine, asa ca fi-ti sigure ca veti avea filmul.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Joi 05 Apr 2012, 8:16 pm

Ce placut este sa vezi oameni ca se unesc intre ei. Ma bucur sa vad asta. PETITIA SE APROBA, AM NEVOIE DOAR DE CATEVA ZILE SA MA PUN LA PUNCT CU TOTUL.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Joi 05 Apr 2012, 8:17 pm

Alexa20 a scris:

Fetelor eu cand am inceput sa traduc Geet, nu am vrut recompense. Nimic ... Vreiam filmul cu subtitrare si atat. Am facut tot posibilul sa nu imi pun munca in pericol de cate alte persoane, dar am facut asta prin munca, nu prin vorbe. Filmul va fi subtitrat, dar trebuie sa o iau de la 0. Daca va intrebati de ce, pentru ca vreau sa ii demonstrez ca nu vreau sa continui ce a inceput ea. Multumesc pentru sustinerea voastra stiu ca vreti filmul si stiu cata dezamagire ati avut ieri. Eu stiu ca aveti incredere in mine, asa ca fi-ti sigure ca veti avea filmul.


That is my Desi girl! kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Joi 05 Apr 2012, 8:23 pm

buna seara...Alexa,suntem alaturi de tine...te asteptam,fata draga!... 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 2095388812 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 2095388812
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 14 Empty Re: 4.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 14 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum