Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+4
petronela
Admin_dea05
narcisa
iulianagl
8 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Sam 14 Apr 2012, 11:17 pm

Lumina sfântă să vă călăuzească veșnic în viață. Sărbători fericite!
5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Lumil

narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Garo Dum 15 Apr 2012, 12:55 am

Hristos a inviat!...Sfintele Pasti sa va aduca pace si liniste in suflet!...noapte buna... 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 720534 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 720534
Garo
Garo
vip
vip

Mesaje : 1155
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 11:14 am

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Hristos-a-inviat_b22b56edef5e1c
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Apr 2012, 11:54 am

Adevărat a înviat. O zi bună fetele. 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2403327547
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 12:40 pm

Buna.

A aparut traducerea.Uraaa am reusit sa traduc prima parte.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 4:53 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 15 Apr 2012, 12:42 pm

Hristos a inviat !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 15 Apr 2012, 12:44 pm

Iuli, 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 517793 pentru video...si pentru traducere...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 12:46 pm

petronela a scris:Iuli, 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 517793 pentru video...si pentru traducere...


N-ai pentru ce ca sincer chiar ma speriasema ca nu o sa mai apara.Cineva de pe fb imi spusese ca o sa-mi faca un rezumat daca numai apare traducerea.Dar o sa incerc sa mai traduc si partea a doua daca Narcisa are treaba, dar nu acum ca am musafiri poate mai pe seara.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 15 Apr 2012, 12:49 pm

iulianagl a scris:


N-ai pentru ce ca sincer chiar ma speriasema ca nu o sa mai apara.Cineva de pe fb imi spusese ca o sa-mi faca un rezumat daca numai apare traducerea.Dar o sa incerc sa mai traduc si partea a doua daca Narcisa are treaba, dar nu acum ca am musafiri poate mai pe seara.
Paste fericit si petrecere frumoasa !
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 5:15 pm

petronela a scris:
Paste fericit si petrecere frumoasa !

Mersi iubita am terminat si petrecerea care a fost in familie si traducerea. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 5:47 pm

Stiti ce ma gandesc eu ca Shyam sa nu fi nimerit cheia aceea pe care ia lasat-o Khushi lui Arnav cand a scapat-o la templu ala de la inceputul serialului.Si atunci cand ia lasat-o de s-a taiat la mana el a vrut s-o arunce dar a vazut sangele ei pe pahar si pe masa si a uitat s-o mai arunce si ma gnadesc sa n-o fi pus-o in portofel s-o tina cu el mereu.Iar acum Shyam sa nu fi luat mulajul la cheia aia.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 5:57 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 6:03 pm


Si asta e fain.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 6:07 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 6:10 pm

iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 6:15 pm

Smile Smile Smile


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 4:55 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Apr 2012, 6:25 pm

Iulia, mulţumesc pentru traducere, eu încă sunt musafir şi abia pe seara ajung acasă. kiss
Abia aştept să+l văd pe Arnav cum face alergie la comportamentul plin de dulceaţă al lui Khushi. Deşi s+ar putea să se obişnuiască până la urmă să i se dea atâta atenţie drăgăstoasă. Şi să+i lipsească când nu va mai avea parte de ea.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 6:32 pm

narcisa a scris:Iulia, mulţumesc pentru traducere, eu încă sunt musafir şi abia pe seara ajung acasă. kiss
Abia aştept să+l văd pe Arnav cum face alergie la comportamentul plin de dulceaţă al lui Khushi. Deşi s+ar putea să se obişnuiască până la urmă să i se dea atâta atenţie drăgăstoasă. Şi să+i lipsească când nu va mai avea parte de ea.


Smile Smile Cum e sa fii musafir?Bucurate de tratatie ca eu de abia poimaine seara o sa fiu musafir pana atunci o sa fiu gazda.Da si eu dar sunt curioasa ce o sa faca cand o sa vada ca KhushiJi is back cu her swami. Smile Smile Auzi dar este o fata care a facut un scenariu al ei tare frumos cu intoarcerea lui Lavania e super parca as citi o carte nu altceva.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 15 Apr 2012, 6:36 pm

iulianagl a scris:


Smile Smile Cum e sa fii musafir?Bucurate de tratatie ca eu de abia poimaine seara o sa fiu musafir pana atunci o sa fiu gazda.Da si eu dar sunt curioasa ce o sa faca cand o sa vada ca KhushiJi is back cu her swami. Smile Smile Auzi dar este o fata care a facut un scenariu al ei tare frumos cu intoarcerea lui Lavania e super parca as citi o carte nu altceva.

E bine să fii musafir, mâine sunt gazdă, e bine şi aşa. Eu pe Lavanya nu o vreau înapoi, dar dacă scenariştii au idei grozave poate îi dau o şansă.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 15 Apr 2012, 8:03 pm

narcisa a scris:

E bine să fii musafir, mâine sunt gazdă, e bine şi aşa. Eu pe Lavanya nu o vreau înapoi, dar dacă scenariştii au idei grozave poate îi dau o şansă.

Nici eu nu o vreau dar nu cred ca o baga inapoi ca altfel ar complica lucrurile.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 16 Apr 2012, 12:09 pm

Buna ziua fete dragi. kiss kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 16 Apr 2012, 12:27 pm

News via Written Updates - IPKKND

Miss B will create some problem among Payal and Akash but will be a Cupid for Arnav and Khushi ♥

Ceva actualizari cat de adevarate sunt nu se stie.
Ms B va crea probleme intre Akash si Payal dar va fi Cupidon pentru Arnav si Khushi.
Sincer nu-mi place aceasta Ms B.De ce nu a bagat un good looking hank sa moara de gelozie si Akash si Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Lun 16 Apr 2012, 9:56 pm


Buna seara.Vizionare placuta eu incerc sa-mi incep treaba. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Vin 09 Noi 2012, 4:56 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 16 Apr 2012, 10:18 pm

Și eu încep.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Lun 16 Apr 2012, 10:23 pm

Khushi: Știi, azi am foarte mult de lucru. Trebuie să cumpăr cutii noi pentru mâncare, alimente. Celelalte cutii cu mâncare au fost deja livrate. Dar cutiile domnului Sharma și ale domnului Verma au rămas. Vezi, nu se simt bine azi așa că m-am gândit să le fac kidchdi. Dar fii fără grijă, cutia ta a fost livrată prima. Munca e un lucru dar soțul are prioritate. Ți-ai luat portofelul?
Arnav: Nu-i nevoie să-mi amintești.
Khushi: Seara trebuie să-i meditez pe copii. După asta...
Arnav: Ce faci după asta, programul tău și când este întâlnirea ta cu guvernatorul nu mă interesează.
Khushi: Ascultă! Nu am nici o întâlnire cu nici un guvernator. Tu ești guvernatorul meu.
Arnav: Ce s-a întâmplat?
Khushi: O Doamne, ce-am făcut? Ce bleagă sunt! Te-am strigat când erai cu spatele la mine. Ce se va întâmpla acum?
Arnav: Și?
Khushi: Se consideră că aduce ghinion să oprești pe cineva care se duce la muncă. Acum nu poți să ieși.
Arnav: Khushi, întârzii.
Khushi: Nu, nu poți să pleci așa. Și dacă trebuie să pleci atunci va trebui să treci peste cadavrul meu. Conform vechilor scripturi, nu poți să ieși din casă în următorul minut și 55 de secunde. Iar dacă ieși, Dumnezeu știe ce dezastre se vor întâmpla.
Arnav: Khushi, oprește teatrul ăsta. Dă-te din calea mea. Lasă-mă să plec.
Khushi: Sunt o soție devotată, cum aș putea să mă dau din calea ta?
Arnav: Eu plec. Chiar nu glumești?
Khushi: Du-te, du-te. Te grăbești, nu-i așa? Dar nu poți să scapi de mine atât de ușor. Pentru că oriunde ai fi, acolo....
Oau Laxmi, ai devenit atât de deșteaptă.

Arnav: După întâlnirea de ieri am planificat strategiile. Dar vreau intrări. Cum putem crește producția? Vreau ca producția să corespundă comenzilor.
Ce e mirosul ăsta?
Om: Este mirosul unui parfum plăcut. Pare a fi parfum de femeie. Îl folosește soția dv.?
Arnav: Nu contează. Calitatea controlează ....
Ce este? Ședința s-a terminat acum. Toată lumea afară. Khushi Kumari Gupta.

Khushi: Sunt bine, mama.
Mama: Dar îmi lipsești mult, dragă. Mă gândesc continuu la tine și la Payal.
Khushi: Și mie și lui Payal ne e dor de voi.
Mama: Atunci de ce nu veniți? Vino cu ginerele. Cum se simte?
Khushi: Ginerele tău e bine. Așteaptă un minut mama. Primesc un alt telefon. Te sun eu.
Mama: Bine.

Khushi: În sfârșit ți-ai amintit de mine. Lasă celelalte lucruri. Mai întâi spune-mi, ți-ai luat prânzul? Sau încă ți-e foame?
Arnav: Ce mi-ai pus pe batistă?
Khushi: O, acela? Ți-a plăcut atât de mult că m-ai sunat atât de repede? E unul din cele mai bune parfumuri de la Chandni Chowk. Am știut cu siguranță că o să-ți placă mirosul.
Arnav: Taci!
Khushi: Poftim? Bine, dacă asta vrei atunci voi tăcea.
Arnav: Și urma de ruj?
Khushi: Răspunde-mi, la naiba!
Khushi: Tu mi-ai spus că vrei să tac. De asta eu...
Arnav: Khushi, ține-ți chestiile astea ieftine pentru tine. Nu le încerca pe mine.
Khushi: Ieftin? Nu, nu, nu. Chiar e un parfum foarte scump. Special de la Chandni Chowk.
Arnav: E ieftin. Și oricum parfumul e fără clasă. Și de mâna a treia. Iar urma de ruj a fost și mai lipsită de clasă/ de stil. La fel și tu. Numele meu e Arnav Singh Raizada. Nu am nevoie de astfel de lucruri fără clasă și fără folos. Știi, ești aproape la fel ca Bubbly. Singura diferență între tine și Bubbly e că ea are 9 ani iar tu nu te mai maturizezi.
Khushi: Iar tu ești exact ca Diavolul. Singura diferență între voi doi e că el stă într-un palat iar tu stai cu noi în acaestă casă. Înțeleg. Alegerea mea e jalnică.

Khushi: Da, mama. Arnav are o viață lungă. El m-a sunat. Te-am sunat ca să-ți spun că vin să te văd.
Mama: Bine, fata mea.
Khushi: Bine.
Acum vei înțelege cât de ieftină și la mâna a treia sunt. Dictatorule!

Nani: Bunicului tău îi plăcea această poveste. Uite la asta.
Payal: Bunico, este timpul să-ți iei medicamentul.
Akash: Frumose doamne! Și domnișoara B. Poftim biletele la film.
Bubbly: Ești cel mai tare domnule A.
Akash: În regulă.
Am rezervat locuri pe mijloc.
Bubbly: În spate?
Akash: Da doamnă.
Bubbly: Și pentru cine sunt aceste trei bilete?
Akash: Unul este pentru mine.
Bubbly: Știu asta.
Akash: Unul este pentru tine.
Bubbly: Și asta știu. Iar cel de-l treilea.
Akash: Normal că e pentru Payal.

Arnav: Da, bine. Bineînțeles că putem să facem... Ce naiba?
Khushi: Hei, ce bine că ai ajuns. Tocmai voiam să te sun. Hariprakash, pune-mi bagajul în mașină.
Hari prakash: Bine.
Arnav: Bagajul tău? Unde pleci?
Khushi: Mă duc în același loc ieftin de unde am venit. În casa părintească.
Arnav: Khushi, ți-am spus deja. N-ai să te duci acolo. De fapt, în următoarele șase luni nu ai să te duci nicăieri.
Khushi: Hei, nu fug, stai liniștit. Nu mă duc singură, mergem împreună.
Hari Prakash? I-ai luat bagajul?
Hari Prakash: Da doamnă, l-am luat.
Arnav: Bagajul meu? Ce naiba se întâmplă?
Nnai: Arnav, tu și Khushi, veți merge câteva zile în casa ei părintească.
Arnav: Poftim?
Nani: Da Arnav. Lui Khushi îi e dor de părinții ei. Și își face griji și pentru tine. Pentru că, de ceva timp, nu te-ai simțit foarte bine. Așa că am rugat-o să te ia și pe tine. Haideți, mergeți amândoi acolo, pentru câteva zile.
Arnav: Dar bunico...
Nani: Hari Prakash?
Hari P: Da, bunico.
Nani: I-ai luat bagajul?
Harip: Bineînțeles.
Nani: Bine.
Khushi: Mergem?
Arnav: Bunico, eu nu plec nicăieri.

Manorama: Unde pleci? La socri? Știi ce au de gând să facă cu tine? Mai întâi te vor hrăni foarte mult. Știi ce e pescuitul?
Arnav: Pescuitul?


Ultima editare efectuata de catre narcisa in Mar 17 Apr 2012, 1:01 am, editata de 5 ori
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 5.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum