Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

+4
gix
michiper68
dubaisport
victorelalove
8 participanți

Pagina 8 din 44 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Urmatorul

In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:22 pm

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Engin2804
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:24 pm

Of . Si printre gardul in mii de patratele ...si printre sacaunul ala in stil victorian , si in dreptul bancii unde s-au pupat . Nu prea vedem mare lucru . Crying or Very sad
Este mai clar in pozele cu natura .

kiss kiss kiss kiss Michi !!!
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:28 pm

victorelalove a scris:Of . Si printre gardul in mii de patratele ...si printre sacaunul ala in stil victorian , si in dreptul bancii unde s-au pupat . Nu prea vedem mare lucru . Crying or Very sad
Este mai clar in pozele cu natura .

kiss kiss kiss kiss Michi !!!

pozele cu natura sunt in formatul bun. aici
facute dupa filmuletul postat pe facebook , dupa decupare ramane o poza de 2 milimetrii. i-am schimbat si dimensiunea ca altfel le faceam timbru.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:33 pm

michiper68 a scris:

pozele cu natura sunt in formatul bun. aici
facute dupa filmuletul postat pe facebook , dupa decupare ramane o poza de 2 milimetrii. i-am schimbat si dimensiunea ca altfel le faceam timbru.

kiss
Deci incepem sa-l vedem pe Kerim in tricou ?
Pe Gullia in fuste mini ? cupidon cupidon cupidon
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:34 pm

victorelalove a scris:

kiss
Deci incepem sa-l vedem pe Kerim in tricou ?
Pe Gullia in fuste mini ? cupidon cupidon cupidon

cred ca doar se fatzaia pe acolo. tricou gri nu prea am vazut. probabil era engin nu kerim. pe kerim il imbraca cu sacou printre boschetii aia.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:36 pm

michiper68 a scris:

cred ca doar se fatzaia pe acolo. tricou gri nu prea am vazut. probabil era engin nu kerim. pe kerim il imbraca cu sacou printre boschetii aia.
Dar ii mai tine mult imbracati ca de viscol ?
Vor sa fie siguri ca nu se intampla nimic cand ii ia cu fierbanteli ...si isi iau pe ei multe haine .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:39 pm

victorelalove a scris:
Dar ii mai tine mult imbracati ca de viscol ?
Vor sa fie siguri ca nu se intampla nimic cand ii ia cu fierbanteli ...si isi iau pe ei multe haine .


da. fatma cu armura si kerim cu masca de sudura si sacou. inca nu-i vedem epiderma ca se infierbanta fanele si lesina. intai o sa-i dezveleasca o mana lui engin , apoi alta mana si in final ii vor dezveli bustul. in curtea vilei. lui fatmagul nu ii vor dezveli bustul ca nu are fani multi. acum pe siteul ei fanii sperau macar la o poza cu ea facuta de bulgaroaice dar li s-a explicat ca sunt de pe facebookul fanilor bulgari ai lui engin si ptr el s-au dus...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:43 pm

michiper68 a scris:... dar li s-a explicat ca sunt de pe facebookul fanii bulgari ai lui engin si ptr el s-au dus...

Ai dreptate . Sa-l mai tina imbracat pe Enginu' .sa ma pregatesc sufleteste . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 Daca spui ca este cu dezvelire de bust ...cu atat mai temeinice sa-mi fac pregatirile .
Ce fani rai totusi . Puteau sa-i faca o poza si lui Beren .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:43 pm

azi la beren pe siteul fanilor discutau despre nunta. cum va dansa beren. fanii ei doreau inca un tango cum a fost cel alaturi de kivanc. eu nu l-am vazut desi era postat dar nu sunt fana kivanc. au zis ca e buna la dans beren. dar eu vreau o muzica vesela sa danseze din buric engin, sa dea din maini. nu mai pot cu melodiile alea jelite.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:44 pm

victorelalove a scris:

Ai dreptate . Sa-l mai tina imbracat pe Enginu' .sa ma pregatesc sufleteste . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 Daca spui ca este cu dezvelire de bust ...cu atat mai temeinice sa-mi fac pregatirile .
Ce fani rai totusi . Puteau sa-i faca o poza si lui Beren .

pai apare in aia cu potecuta . e cu spatele. e suficient. se mai intoarce roata ca mult timp, la inceput intram pe siteul ei sa cautam o poza ratacita cu engin de la filmari.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:46 pm

michiper68 a scris: dar eu vreau o muzica vesela sa danseze din buric engin, sa dea din maini. nu mai pot cu melodiile alea jelite.
Tango ? Pai este Gullia ...atunci era Bihter . Ce are a face ? Viseaza fanii aiurea ... Mie nu mi s-a parut cine stie ce tangoul ala . Dar poate ca sunt eu oarba ...si nici nu sunt fan Kivanc . kiss

Engin ?????????????? Pai el si pe melodiile de jale tot se va agita si va da din maini . Asa este el . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:49 pm

michiper68 a scris:

pai apare in aia cu potecuta . e cu spatele. e suficient. se mai intoarce roata ca mult timp, la inceput intram pe siteul ei sa cautam o poza ratacita cu engin de la filmari.

Da . L-a descoperit lumea pe Engin . Nu-mi vine sa cred ...a explodat numarul de fani in 2 luni . Au inceput sa se duca fanele cu flori la el in fiecare zi ... alea cu brocoli in ele .
Poate sa-si deschida baitul florarie .
Ceea ce-mi place este ca sta mereu la poze cu fanii si pentru fani Engin . kiss
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:49 pm

victorelalove a scris:
Tango ? Pai este Gullia ...atunci era Bihter . Ce are a face ? Viseaza fanii aiurea ... Mie nu mi s-a parut cine stie ce tangoul ala . Dar poate ca sunt eu oarba ...si nici nu sunt fan Kivanc . kiss

Engin ?????????????? Pai el si pe melodiile de jale tot se va agita si va da din maini . Asa este el . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 283516

nu mai vreau melodiile alea jeluite in care eul liric e plictisit , sedus si abandonat. vreau ceva vesel. ei la nunta danseaza si daca bate toba ...sa faca nenea compozitor o melodie vesela ...ca mi-au ajuns capodoperele alea cu nu ti-am omorat eu mama si tata ..


Ultima editare efectuata de catre michiper68 in Sam 28 Apr 2012, 9:52 pm, editata de 1 ori
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:51 pm

victorelalove a scris:

Da . L-a descoperit lumea pe Engin . Nu-mi vine sa cred ...a explodat numarul de fani in 2 luni . Au inceput sa se duca fanele cu flori la el in fiecare zi ... alea cu brocoli in ele .
Poate sa-si deschida baitul florarie .
Ceea ce-mi place este ca sta mereu la poze cu fanii si pentru fani Engin . kiss

alea sunt toate la fel. or fi ca si claponul din coana chiritza. e nenea ala bodyguardu si cum vede fani le zice...ati adus flori? daca nu am eu buchete cu crini adusi din japonia pe ruta zurbaua-seul-madrid-roma, sunt cam scumpi dar merita...ca prea vad numai brocoliul ala.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:56 pm

michiper68 a scris:

nu mai vreau melodiile alea jeluite in care eul liric e plictisit , sedus si abandonat. vreau ceva vesel. ei la nunta danseaza si daca bate toba ...sa faca nenea compozitor o melodie vesela ...ca mi-au ajuns capodoperele alea cu nu ti-am omorat eu mama si tata ..

Eu mai stiu ce sa spun . Nenea Toygar ...sau cum il cheama pare ca a suferit mult la viata lui ...din iubire , sau din lipsa ei . Probabil ca acum asterne pe portativ toata supararea pe care a simtit-o . El prin muzica se descarca ...si ne enerveaza teribil pe noi cateodata .
De dansat ... sigur vor dansa si mai vesel . Este momentul ...
Sper sa-l vad pe Kerim cum isi da cravata jos ... si isi desface un nasture de la camasa ... pentru ca s-a incalzit .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 9:58 pm

michiper68 a scris:

alea sunt toate la fel. or fi ca si claponul din coana chiritza. e nenea ala bodyguardu si cum vede fani le zice...ati adus flori? daca nu am eu buchete cu crini adusi din japonia pe ruta zurbaua-seul-madrid-roma, sunt cam scumpi dar merita...ca prea vad numai brocoliul ala.

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466
Cred ca atunci cand vede fanii ... nenea este cel mai fericit .
Poate ca dupa isi recupereaza buchetele de la Engin . Si le vinde din nou .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 9:59 pm

victorelalove a scris:

Eu mai stiu ce sa spun . Nenea Toygar ...sau cum il cheama pare ca a suferit mult la viata lui ...din iubire , sau din lipsa ei . Probabil ca acum asterne pe portativ toata supararea pe care a simtit-o . El prin muzica se descarca ...si ne enerveaza teribil pe noi cateodata .
De dansat ... sigur vor dansa si mai vesel . Este momentul ...
Sper sa-l vad pe Kerim cum isi da cravata jos ... si isi desface un nasture de la camasa ... pentru ca s-a incalzit .

copoziciosul face numai muzica de fond. alea cantate, cu versuri au fost din melodiile celebre..aia cu aiiii mersin. si nu mai stiu care, sunt melodii vechi. nu m-au emotionat. ei si cand iubesc sunt tristi.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 10:00 pm

victorelalove a scris:

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 539466
Cred ca atunci cand vede fanii ... nenea este cel mai fericit .
Poate ca dupa isi recupereaza buchetele de la Engin . Si le vinde din nou .

daaa. pai au mai mult decor decat flori. le reface si le revinde.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 10:02 pm

michiper68 a scris:

copoziciosul face numai muzica de fond. alea cantate, cu versuri au fost din melodiile celebre..aia cu aiiii mersin. si nu mai stiu care, sunt melodii vechi. nu m-au emotionat. ei si cand iubesc sunt tristi.
Corect . Iubirea este motiv de tristete la ei . Ce or avea ? Asa s-or iubi si in viata de zi cu zi turcii ?
Te iubesc !!! ... si se pun pe plans si jelanie . Nici nu este de mirare ca duc coroane de flori la nunti . Stiu ei ce stiu .
Dar pe Engin tot vreau sa-l vad in camasa alba . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 10:04 pm

victorelalove a scris:
Corect . Iubirea este motiv de tristete la ei . Ce or avea ? Asa s-or iubi si in viata de zi cu zi turcii ?
Te iubesc !!! ... si se pun pe plans si jelanie . Nici nu este de mirare ca duc coroane de flori la nunti . Stiu ei ce stiu .
Dar pe Engin tot vreau sa-l vad in camasa alba . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 248946

eu am mai vazut camasi albe. as dori sa-l vad fara.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 10:08 pm

michiper68 a scris:

eu am mai vazut camasi albe. as dori sa-l vad fara.
Smile Smile Smile
Pai eu ma refer de fata cu invitatii . Dupa ... cred ca va fi fara .
Crezi ca Gullia nu-si doreste fara ? cupidon Nu ai vazut-o ce ii zambeste acum ? O mai duce si la padure ... Padurea plina de copaci ...isi aminteste de copacul lui Kerim . cred ca innebuneste Gullia de dorinta .
Daca ii mai da si un sarut ...cica sa se calmeze el ... mai mult o agita pe ea . Smile

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 30a9zsh
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 10:15 pm

victorelalove a scris:
Smile Smile Smile
Pai eu ma refer de fata cu invitatii . Dupa ... cred ca va fi fara .
Crezi ca Gullia nu-si doreste fara ? cupidon Nu ai vazut-o ce ii zambeste acum ? O mai duce si la padure ... Padurea plina de copaci ...isi aminteste de copacul lui Kerim . cred ca innebuneste Gullia de dorinta .
Daca ii mai da si un sarut ...cica sa se calmeze el ... mai mult o agita pe ea . Smile

]


va fi un ep agitat. fatmagul agitata, printre pateurile cu spanac si tartele cu dude din gradina lor, kerim cu pregatirile. pana acum nu am aflat decat ca va fi nunta. si vine deniz. deci 15 minute din ep sunt rezolvate daca vine deniz, ca ea vorbeste mult. apoi mai e si scena cu cerutul de la rahmi. si henna si gata. si printre ele erdogan mancand fericit la inchisoare si mustafa poftind la ceai ...
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 10:16 pm

Pai si prinsul lor in noapte ? cupidon


30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 206d5ab
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de michiper68 Sam 28 Apr 2012, 10:22 pm

victorelalove a scris:Pai si prinsul lor in noapte ? cupidon


]

prinsul lor in noapte va fi ziua. o fi filmarea aia de zi cu cerceafuri negre in geam. sigur ii apuca prin bucatarie. vine rahmi si se va fastaci fatma si kerim si rahmi va zambi tant.
michiper68
michiper68
vip
vip

Mesaje : 12705
Data de inscriere : 14/09/2009
Varsta : 55
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de victorelalove Sam 28 Apr 2012, 10:26 pm

michiper68 a scris:

prinsul lor in noapte va fi ziua. o fi filmarea aia de zi cu cerceafuri negre in geam. sigur ii apuca prin bucatarie. vine rahmi si se va fastaci fatma si kerim si rahmi va zambi tant.
Se rezolva repede si cu prinsul lor noaptea in plina zi . Smile
Zici ca toti aia din casa sunt cu Mustafa vorbiti . FERESTE-MA DOAMNE DE PRIETENI ... CA DE DUSMANI MA FERESC EU . Cam asa sunt si cu saracii copii in casa aia . Mereu apare unul sau altul de prin dulap , frigider , acoperis ...si eu mai stiu de unde . Si cand vor sa-i ajute mai mult ii incurca ...ei sa fie singuri au nevoie . 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 244732
Macar in luna de miere sa uite de toti .
victorelalove
victorelalove
moderator
moderator

Mesaje : 61885
Data de inscriere : 31/03/2011
Varsta : 41
Localizare : bucuresti

Sus In jos

30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii - Pagina 8 Empty Re: 30.Fatmagül'un sucu ne ? ~ General Discussions - Comentarii

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 44 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum