Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
anyta
Admin_dea05
petronela
tiberici
AdrianaMatza
Andreea_Miha
Alexa20
lica54
narcisa
iulianagl
14 participanți

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 10:05 pm

iulianagl a scris:Ce viseaza el sa fie din nou iubitul ei.Dar de ce nu o intreaba daca la iubit vreodata?Mama si ce slabiciune are..Frate asta-i dus cu pluta.E osedat numai e indragostit.Saraca Anjali dar si saraca Khushi ca are de a face cu un psihopat ca el.Dar daca Arnav a pus camere de luat vederi in camera sa vada tot ce face Khushi?
Cand a fost iubitul ei ?
Si mie mi-ar fi placut sa fie camere de filmat... Smile la un moment dat chiar ma gandeam ..cand a aparut zvonul ca si-a inscenat rapirea... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 10:07 pm

petronela a scris:
Cand a fost iubitul ei ?
Si mie mi-ar fi placut sa fie camere de filmat... Smile la un moment dat chiar ma gandeam ..cand a aparut zvonul ca si-a inscenat rapirea... Smile


Pai tocmai asta e?Cred ca sta este in capul lui.
Iar cu rapirea nu vezi ca nu spune nimic si eu zic tot asa daca si-a inscenat rapirea atunci sigur a facut el ceva si cu testamentul eu cred ca ala pe care la gasit Shy nu e real.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 10:08 pm

iulianagl a scris:

E sexi Marioara el!!Hai ca arata bine.Pacat de rolul care-l are.
De ce pacat de rol...ca il joaca tare bine...daca nu s-ar stramba atat...mie chiar imi place cum arata ...si daca are tupeul sa apara si in prosop in fata lui Khushi....m-as da la el un pic.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 10:10 pm

petronela a scris:
De ce pacat de rol...ca il joaca tare bine...daca nu s-ar stramba atat...mie chiar imi place cum arata ...si daca are tupeul sa apara si in prosop in fata lui Khushi....m-as da la el un pic.. Smile


Zic de rol negativ. Smile Dar si mie imi place de felul cum il interpreteaza merita toate aplaudele.A aparut in prosop ca are ce arata. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 10:11 pm

AdrianaMatza a scris:fetele eu va doresc wekend placut si ne auzim luni......ma duc si eu sa imi vizitez mamica si fratiorul......sa aveti cel mai frumos wekend alaturi de cei dragi...o sa imi fie tare dor de voi 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 517793 kiss kiss
Mulțumim Adriana. Și tu să te simți bine alături de cei dragi. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 10:14 pm


Prima data cand am auzit asta a fost atunci cand si-au rasturnat tava cu culorile alea de la facut numai culoare pe ochi a fost chiar dupa ce si-a dat ea demisia. Smile 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 283516


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Dum 11 Noi 2012, 7:51 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 10:16 pm

petronela a scris:
De ce pacat de rol...ca il joaca tare bine...daca nu s-ar stramba atat...mie chiar imi place cum arata ...si daca are tupeul sa apara si in prosop in fata lui Khushi....m-as da la el un pic.. Smile
Să te uiți la el cu furie, poate se îndrăgostește de tine și o mai lasă pe Khushi să respire. Și pe noi. Azi m-a băgat în boală cu obsesia lui. Nebunul!
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 10:22 pm

narcisa a scris:Să te uiți la el cu furie, poate se îndrăgostește de tine și o mai lasă pe Khushi să respire. Și pe noi. Azi m-a băgat în boală cu obsesia lui. Nebunul!
Daca celalalt ..nebun lipseste.. Smile
Eu chiar nu inteleg ce vor sa faca de il lasa sa se plimbe prin camera pe la Khushi...sper sa nu vina si noaptea la ea in pat...eu nu ma supar daca ma viziteaza..s-a mai racorit in casa ..poate ma inveleste... cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 10:23 pm

petronela a scris:
Daca celalalt ..nebun lipseste.. Smile
Eu chiar nu inteleg ce vor sa faca de il lasa sa se plimbe prin camera pe la Khushi...sper sa nu vina si noaptea la ea in pat...eu nu ma supar daca ma viziteaza..s-a mai racorit in casa ..poate ma inveleste... cupidon


Smile Smile Vezi sa nu te sperii.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 18 Mai 2012, 10:41 pm

Dragalaselor va pupacesc 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 517793 de noapte buna..

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Cc65a96c
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 70
Localizare : Galati

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Vin 18 Mai 2012, 10:45 pm

lica54 a scris:Dragalaselor va pupacesc 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 517793 de noapte buna..

[img]]
Noapte bună și aici Dadi. kiss
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 10:46 pm

Alexa20 a scris:Bun in sfarsit am vazut si eu episodul de ieri si de astazi. Si ma bucur nespus ca Babbly a spus adevarul. De cand asteptam momentul acesta. Desi eu nu as fi reactionat asa frumos cu ea. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 2743637754 Iar Shyam, chiar este foarte dragutz. Nu imi place rolul lui, dar ca aspect este destul de dragutz. 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 2520790337

Buna

pe Babbly vroiau sa o scoata din serial..poate si deasta schimbarea... kiss
multam pentru ep!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 10:46 pm

lica54 a scris:Dragalaselor va pupacesc 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 517793 de noapte buna..

Noapte buna Lica ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 10:48 pm

Skumpyk86 a scris:

Buna

pe Babbly vroiau sa o scoata din serial..poate si deasta schimbarea... kiss
multam pentru ep!

Poate s-au desteptat creativii si au tinut cont de noi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 10:55 pm

iulianagl a scris:

Poate s-au desteptat creativii si au tinut cont de noi.

ori o scot ori au facut transformarea spre un personaj pozitiv...

uite spuneau cu cateva zile in urma

"Bubli track will be ending soon, much to the respite of all the fans. The Bubli-Akash track did not find any favours with audience and soon will be making an exit from the current storyline."

si ma gandesc ca daca a spus adevarul a devenit mai buna poate schimba ramane si nu ii mai face zile amare lu Payayl sau iese din serial...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 10:58 pm

Skumpyk86 a scris:

ori o scot ori au facut transformarea spre un personaj pozitiv...

uite spuneau cu cateva zile in urma

"Bubli track will be ending soon, much to the respite of all the fans. The Bubli-Akash track did not find any favours with audience and soon will be making an exit from the current storyline."

si ma gandesc ca daca a spus adevarul a devenit mai buna poate schimba ramane si nu ii mai face zile amare lu Payayl sau iese din serial...

pai nu cred ca a fost o idee buna cu ea si prostioarele ei in serial.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 11:01 pm

Super Iuli videoclipul...multam frumos ! kiss
Cand vreau sa ma binedispun cel mai bun leac ..ma uit cum danseaza Khushi...toate dansurile ei imi plac...si m-apuca si pe mine o veselie... Smile
Creativii lor nu au copii ???
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 11:03 pm

iulianagl a scris:

pai nu cred ca a fost o idee buna cu ea si prostioarele ei in serial.

nici eu nu cred dar vezi ca astia niciodata nu cred ca noi.... Smile
Mai mereu fac opusul de ce vrem noi...


Ultima editare efectuata de catre Skumpyk86 in Vin 18 Mai 2012, 11:03 pm, editata de 1 ori
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 11:03 pm

petronela a scris:Super Iuli videoclipul...multam frumos ! kiss
Cand vreau sa ma binedispun cel mai bun leac ..ma uit cum danseaza Khushi...toate dansurile ei imi plac...si m-apuca si pe mine o veselie... Smile
Creativii lor nu au copii ???


Pacat ca sunt putine, nu?Mi-ar placea ca dupa ce pleaca de la Chote sa danseze mai mult. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 11:03 pm

Skumpyk86 a scris:

nici eu nu cred dar vezi ca astia niciodata nu cred ca noi.... Smile

Ei sunt tocmai invers de parca la ei e pamantul intors cu josul in sus. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 11:04 pm

iulianagl a scris:


Pacat ca sunt putine, nu?Mi-ar placea ca dupa ce pleaca de la Chote sa danseze mai mult. Smile
Din cate vad tu esti sigura..sigura ca ea pleaca de la Chote .. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 11:05 pm

petronela a scris:
Din cate vad tu esti sigura..sigura ca ea pleaca de la Chote .. Smile

Asa vad eu in capul meu ca o sa plece de la el dupaa cele 6 luni dar cine stie.Cu toate ca mi-ar placea sa-l lase in singuratatea lui monotona.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 18 Mai 2012, 11:11 pm

iulianagl a scris:

Asa vad eu in capul meu ca o sa plece de la el dupaa cele 6 luni dar cine stie.Cu toate ca mi-ar placea sa-l lase in singuratatea lui monotona.
Dupa o zi si nu mai putea de dorul lui..dar sa plece ea de bunavoie de langa el ..nu stiu... nu cred ca pleaca...poate daca o fugareste el cu ura lui...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 18 Mai 2012, 11:12 pm

petronela a scris:
Dupa o zi si nu mai putea de dorul lui..dar sa plece ea de bunavoie de langa el ..nu stiu... nu cred ca pleaca...poate daca o fugareste el cu ura lui...


Eu asta sper s-o fugareasca cu ura lui. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 18 Mai 2012, 11:19 pm

iulianagl a scris:

Ei sunt tocmai invers de parca la ei e pamantul intors cu josul in sus. Smile

eu am presentimentul ca va fii exact cum nu vrem noi...asa a fost pana acum...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 8 Empty Re: 9.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 40 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum