Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
lica54
Admin_dea05
narcisa
Andreea_Miha
AdrianaMatza
petronela
iulianagl
12 participanți

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 5:54 pm

Iar Haiducul nici in ruptul capului nu vrea sa se dea batut. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 04 Sept 2012, 5:56 pm

iulianagl a scris:

Cred ca nu este nimic important episodul a fost de umplutura.

Pai trebuia sa faca ceva, ca sa il aduca inapoi pe Shyam, nu ? Nu a fost nimic interesant in el, dar cand am vazut ca Chote i-a mai dat o palma lui Shyam mi-a sarit ochi din orbita. Si ce de pumni i-a tras valeleuuuuuuuuu. Si vai amarutl de shyam ce ii spune lui Chote cik : Tu stii ce inseamna sa pierzi un copil ? Tu nu stii, dar eu stiu ce inseaman asta. Ptiu pacostea, vipera ahhh ce nervi imi face sarpele asta veninos. Abi astept sa afle Anjali adevarul. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 5:56 pm

Ce episod n-a fost rau astept traducerea sunt curioasa ce gandeste Shy.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 5:59 pm

Alexa20 a scris:

Pai trebuia sa faca ceva, ca sa il aduca inapoi pe Shyam, nu ? Nu a fost nimic interesant in el, dar cand am vazut ca Chote i-a mai dat o palma lui Shyam mi-a sarit ochi din orbita. Si ce de pumni i-a tras valeleuuuuuuuuu. Si vai amarutl de shyam ce ii spune lui Chote cik : Tu stii ce inseamna sa pierzi un copil ? Tu nu stii, dar eu stiu ce inseaman asta. Ptiu pacostea, vipera ahhh ce nervi imi face sarpele asta veninos. Abi astept sa afle Anjali adevarul. 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 2743637754

Si eu. Smile Dar a jucat bine n-am ce spune in privinta asta.Au actori buni nu inteleg de ce nu-i pune in valoare ma uitam la Madhu cateodata au episoade de 30 de minute de ma ia cu calduri cand traduc stiu creativii lor stiu cum sa arate farmecul actorilor pe cand aici creativii sunt tare puturosi, zau asa!
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 04 Sept 2012, 6:11 pm

iulianagl a scris:

Si eu. Smile Dar a jucat bine n-am ce spune in privinta asta.Au actori buni nu inteleg de ce nu-i pune in valoare ma uitam la Madhu cateodata au episoade de 30 de minute de ma ia cu calduri cand traduc stiu creativii lor stiu cum sa arate farmecul actorilor pe cand aici creativii sunt tare puturosi, zau asa!

Sincerr, aseara am vazut si eu ultimele 3 episoade. Si a cam inceput sa imi atraga interesul. Si ai dreptate, m-am uitat acolo in Madhu si am stat 30 de minute, in aceasi pozitie, abia daca respiram. Aici creativi lor chiar ca sunt lenesi. Uneori ma enerveaza, ca nu face situatia mai intensa etc etc. Astia vor sa lungeasca episoadele nu gluma. Daca nu ajunge la episodul 1000, cred ca nu se simt bine. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 6:28 pm

Alexa20 a scris:

Sincerr, aseara am vazut si eu ultimele 3 episoade. Si a cam inceput sa imi atraga interesul. Si ai dreptate, m-am uitat acolo in Madhu si am stat 30 de minute, in aceasi pozitie, abia daca respiram. Aici creativi lor chiar ca sunt lenesi. Uneori ma enerveaza, ca nu face situatia mai intensa etc etc. Astia vor sa lungeasca episoadele nu gluma. Daca nu ajunge la episodul 1000, cred ca nu se simt bine. Smile Smile

Inteleg ca vor sa lungeasca dar hooopp mai da-ne si cateceva important nu numai drama cu Di, Shyam si Dadi ceva mult mai inventivi sa fie ca au actori care intr-adevar stiu sa joace dar se pare ca nu le pasa echipei de creatie mai ales cum povestea Miha despre acel scenarist plin de sine nu s-a gasit nimeni sa-l sictireasca un pic?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 6:50 pm

Gata ne auzim mai tarziu. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 04 Sept 2012, 9:30 pm

anyta a scris:si aceasta poza este special pentru Alexa Simona, ii multumesc mult de tot pentru ca ne-a tradus un film asa de frumos ca Maaneet, ii multumesc acum si ii voi multumi mereu. este foarte speciala pentru noi toti, si astfel ii doresc multa sanatate si multe fericire


Mersi Anyta, iti raspund aici pentru ca nu vreau sa incarc pagina aceea, cu mesaje.Acolo postez doar episoadele. Mersi mersi mersi frumos. Este o scumpa, iar poza este foarte frumoasa. Thxxxxxxx
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 9:36 pm

Buna! Buna la toata lumea!
Sunt si eu la zi cu ep. in sfarsit...... Pana la sf vacantei o sa cam lipsesc ca nu prea am loc la calculator de baiat....
Mi-a placut ca azi Shyam a luat palme si pumni si de la Arnav dar si de la Khushi(in ep postate de Alexa)...cam putine eu una ii dadeam mult mai multe ca le cerea si le si merita.
Cred ca actorului iar trebui garda de corp dupa prestatia facuta, nu degeaba a primit telefoane de amenintare.
Alexa 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 1518446744 de ep. !
Va pup! kiss

PS: Fete dragi daca sunteti in posesia subtitrarilor de la Iss va rog nu ma ocoliti, le vreau si eu daca se poate.... de la ep.100
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 04 Sept 2012, 10:02 pm

Cand ajung la episodul 150, trimit subtitrarile din ipkknd. Sa imi spuneti cui sa le trimit, ca pe Adriana nu am mai vazut-o de ceva timp pe forum.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:04 pm

Alexa20 a scris:Cand ajung la episodul 150, trimit subtitrarile din ipkknd. Sa imi spuneti cui sa le trimit, ca pe Adriana nu am mai vazut-o de ceva timp pe forum.
Eu spun prezent ! kiss kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 10:09 pm

Alexa20 a scris:Cand ajung la episodul 150, trimit subtitrarile din ipkknd. Sa imi spuneti cui sa le trimit, ca pe Adriana nu am mai vazut-o de ceva timp pe forum.

Sarut mana pt tot!
De la ea le-am luat mereu si de la Petro.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Lucica10 Mar 04 Sept 2012, 10:14 pm

kiss si eu spun PREZENT buna seara tuturor kiss kiss kiss kiss
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 10:37 pm

Alexa20 a scris:Cand ajung la episodul 150, trimit subtitrarile din ipkknd. Sa imi spuneti cui sa le trimit, ca pe Adriana nu am mai vazut-o de ceva timp pe forum.

aici sunt iubyta...am fost cu al meu pe la urgente ...de aceea am cam lipsit sad
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 04 Sept 2012, 10:40 pm

Buna... kiss

Eu am toate sub la iss...numai ca le am in format ssa,eu asa le salvez ca le lipsesc pe video...daca vreti eu vi le descarc maine de la toate ep in srt si vi le dau...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 10:41 pm

AdrianaMatza a scris:

aici sunt iubyta...am fost cu al meu pe la urgente ...de aceea am cam lipsit sad

in caz k nu sunt pe aici mi le trimiti pe maill si le trimit eu la fete ...dak vrei bn inteles...o sa imi revin si eu zilele acestea....am fost cu al meu la urgente...k a avut puroi in gingie si a facut rana...nici nu vreau sa ma mai gandesc prin cate trec de cateva zile...k nu ii umbla nimeni k a facut puroi si nu se baga nimeni...offff.....sper sa scap kat mai curand....dar de sub imi fac timp sa le trimit la fete...sa imi spui kand mi le trimiti...am vaut k ai ajuns la 140 in cateva zile ajungi la 150 mi le trimiti atunci 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 517793
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 04 Sept 2012, 10:45 pm

iulianagl a scris:

Inteleg ca vor sa lungeasca dar hooopp mai da-ne si cateceva important nu numai drama cu Di, Shyam si Dadi ceva mult mai inventivi sa fie ca au actori care intr-adevar stiu sa joace dar se pare ca nu le pasa echipei de creatie mai ales cum povestea Miha despre acel scenarist plin de sine nu s-a gasit nimeni sa-l sictireasca un pic?

pai acelasi scenarist lucreaza si la Madhubala...cand i-a crescut ratingul la Madhubala il felicitau pe pagina lui..dar din cate am vazut a renuntat la pagina lui...(cred ac din cauza ca primea cam multe mesaje cu iss)
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 10:45 pm

sunt nedormita de 2 zile si 2 nopti....sunt vai de capu meu...dar Alexa cum imi trimiti sub eu le trimit la fete k stiu cine le are cine nu...de la ce episod esta o fata si de la ce episod este alta fata :)....am tinut evidenta :)
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 10:49 pm

AdrianaMatza a scris:sunt nedormita de 2 zile si 2 nopti....sunt vai de capu meu...dar Alexa cum imi trimiti sub eu le trimit la fete k stiu cine le are cine nu...de la ce episod esta o fata si de la ce episod este alta fata :)....am tinut evidenta :)
kiss kiss Multumim!
Sa se faca bine sotul tau ! nu e nici o graba..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 10:53 pm

petronela a scris:
kiss kiss Multumim!
Sa se faca bine sotul tau ! nu e nici o graba..

dar de mn oricum nu scapati.....imi fac treaba pana la final kiss ...fetele eu va las imi cer scz pt absenta mea zilele acestea promit sa imi iau revansa ...va pupicesc nb si vise placute kiss
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 04 Sept 2012, 10:54 pm

AdrianaMatza a scris:sunt nedormita de 2 zile si 2 nopti....sunt vai de capu meu...dar Alexa cum imi trimiti sub eu le trimit la fete k stiu cine le are cine nu...de la ce episod esta o fata si de la ce episod este alta fata :)....am tinut evidenta :)

Sorry baby, nu am vazut mesajul mai devreme. Imi pare rau ca ai parte de necazuri, dar asta este viata acum iti da o floare, cum iti da o palma. Sper sa fie totul bine, si sa numai ai probleme. Am crezut ca esti ocupata cu munca, nicidecum ca esti prin spital. Cand ajung la 150, iti trimit subtitrarile.
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 10:55 pm

petronela a scris:
kiss kiss Multumim!
Sa se faca bine sotul tau ! nu e nici o graba..

Multumesc frumos Perto sa dea Domnul sa se faca bn k nu mai pot....stiu cum este durerea de masea gingie si il cred...e cea mai nenorcita durere sad se zice k e mai dureroasa si k o nastere :|
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 10:55 pm

petronela a scris:
kiss kiss Multumim!
Sa se faca bine sotul tau ! nu e nici o graba..

Sanatate multa la amandoi! Si tie rabdare si intelegere pt el.
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Mar 04 Sept 2012, 10:56 pm

AdrianaMatza a scris:

dar de mn oricum nu scapati.....imi fac treaba pana la final kiss ...fetele eu va las imi cer scz pt absenta mea zilele acestea promit sa imi iau revansa ...va pupicesc nb si vise placute kiss

Don't worry, recuperam impreuna dupa ce se linistesc apele la tine. Si eu sunt ocupata saptamana asta, la maxim. Mai vorbim. kiss
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 10:56 pm

Alexa20 a scris:

Sorry baby, nu am vazut mesajul mai devreme. Imi pare rau ca ai parte de necazuri, dar asta este viata acum iti da o floare, cum iti da o palma. Sper sa fie totul bine, si sa numai ai probleme. Am crezut ca esti ocupata cu munca, nicidecum ca esti prin spital. Cand ajung la 150, iti trimit subtitrarile.

da iubyta kand ajungi la 150 mi le trimiti ....oricum ce a fost mai greu a trecut...acum sta pe antibiotice si tratamente...au reusit sa ii scoata tot puroiul acela.....k altfel ajungea la creier si era fatal...asa k dak aveti probleme cu masele dinti sa stiti k nu este de joaca credeti-ma pe cuvant
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 12 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 40 Înapoi  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum