Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
lica54
Admin_dea05
narcisa
Andreea_Miha
AdrianaMatza
petronela
iulianagl
12 participanți

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 10:58 pm

va multumesc fetele pt intelegere....de maine o sa fiu mai activa....decat in wekend o sa lipsesc iar....ma duc la Fratemiu in Ploiesti sa ii fac si lui curat sa ii fac mancare...k dak mama este la mii de km departare sad ...trebuie sa am grija si de el k un frate am si eu :X
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de AdrianaMatza Mar 04 Sept 2012, 11:00 pm

am fujit la somn k imi pik ochii in gura de somn ...fac k,Kushi kand a pus-o Arnav sa stea treaza oata noaptea si il stresa cu telefoane Smile
AdrianaMatza
AdrianaMatza
vip
vip

Mesaje : 1490
Data de inscriere : 30/03/2012
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:05 pm

Andreea_Miha a scris:

pai acelasi scenarist lucreaza si la Madhubala...cand i-a crescut ratingul la Madhubala il felicitau pe pagina lui..dar din cate am vazut a renuntat la pagina lui...(cred ac din cauza ca primea cam multe mesaje cu iss)

Hai nu ma inebuni.dar de ce acolo face treaba buna iar aici e sictir? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 11:08 pm

Auzi nenorocitul ce spune "Pot indura totul, dar nu durerea sa te vad pe tine spulberata.Nu pot.Nu pot.Rani Sahiba..Sunt speriat de gandul ca printesa noastra numai este." cum poate rosti bestia asa cuvinte.... are inima de caine (pardon cainele are inima) de diavol, da asta e necuratul in persoana la cat rau a facut in viata lui.... m-am enervat rau cu nerviii!!!
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:14 pm

tiberici a scris: Auzi nenorocitul ce spune "Pot indura totul, dar nu durerea sa te vad pe tine spulberata.Nu pot.Nu pot.Rani Sahiba..Sunt speriat de gandul ca printesa noastra numai este." cum poate rosti bestia asa cuvinte.... are inima de caine (pardon cainele are inima) de diavol, da asta e necuratul in persoana la cat rau a facut in viata lui.... m-am enervat rau cu nerviii!!!

El s-a casatorit cu Di cred ca pentru avere dar de iubit n-a iubit-o niciodata.Iar Chote nu banuieste stie sigur ca ce i s-a intamplat lui Di a lui acum este din cauza lui Shyam ca doar el cu gura lui ia spus ca Rani Sahiba este singurul obstacol in calea fericirii lui.Bataia asta n-a fost nimic pe langa ce o sa primeasca cand o sa afle ce s-a intamplat.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 04 Sept 2012, 11:16 pm

iulianagl a scris:

Hai nu ma inebuni.dar de ce acolo face treaba buna iar aici e sictir? Smile

Smile da si eu am ramas surprinsa ... Smile
da iuli dar acolo la Madu e inca e la inceput,stai sa vezi si Madu dupa 100-200 de ep dupa ce dezvolta povestea si incep sentimentele cat de cat sa isi dau ei seama o sa vezi ca vor lungi ep...ca si in iss era frumos interesant la inceput dar pe parcurs din dorinta de a face cat mai multe ep au lungit situatile..din pacate in India asa sunt in marea parte serialele...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 11:17 pm

iulianagl a scris:

El s-a casatorit cu Di cred ca pentru avere dar de iubit n-a iubit-o niciodata.Iar Chote nu banuieste stie sigur ca ce i s-a intamplat lui Di a lui acum este din cauza lui Shyam ca doar el cu gura lui ia spus ca Rani Sahiba este singurul obstacol in calea fericirii lui.Bataia asta n-a fost nimic pe langa ce o sa primeasca cand o sa afle ce s-a intamplat.

Iuli multum fain pt traducere!!! O asteptam ca painea calda stiam ca dobitocul se vaita la Di dar nu banuiam cu ce texte vine.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:18 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile da si eu am ramas surprinsa ... Smile
da iuli dar acolo la Madu e inca e la inceput,stai sa vezi si Madu dupa 100-200 de ep dupa ce dezvolta povestea si incep sentimentele cat de cat sa isi dau ei seama o sa vezi ca vor lungi ep...ca si in iss era frumos interesant la inceput dar pe parcurs din dorinta de a face cat mai multe ep au lungit situatile..din pacate in India asa sunt in marea parte serialele...

Aici ai mare dreptate.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:20 pm

tiberici a scris:

Iuli multum fain pt traducere!!! O asteptam ca painea calda stiam ca dobitocul se vaita la Di dar nu banuiam cu ce texte vine.....

Pai si eu am ramas uimita cand am vazut ce-i spune si cum da vina tot pe ea de ce s-a intamplat.Dar mi-a placut un lucru ce fel s-a tras inapoi dezgustata Khushi cand la vazut pe Shyam ca sta in fata lui Arnav cand a deschis usa, mi-a placut asta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Mar 04 Sept 2012, 11:21 pm

Melodi/Wallpaper Downloads de pe pagina lor...

Rabba Ve Female Version
Rabba Ve Male Version


Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:22 pm

Si pentru o clipa am avut impresia ca Arnav si-a dat seama ca Dadi si Shyam sunt mana in mana dar n-a dat de inteles, sper sa fie asa cum mi s-a parut, mi-ar placea sa o descopere pe Dadiji, adica ce a facut fara sa stie nimeni.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 11:23 pm

iulianagl a scris:

Pai si eu am ramas uimita cand am vazut ce-i spune si cum da vina tot pe ea de ce s-a intamplat.Dar mi-a placut un lucru ce fel s-a tras inapoi dezgustata Khushi cand la vazut pe Shyam ca sta in fata lui Arnav cand a deschis usa, mi-a placut asta.

Pai cum sa nu fie dezgustata draguta de ea...... numai coarnele ii lipsesc bestiei, cat a patimit ea din cauza lui....


Ultima editare efectuata de catre tiberici in Mar 04 Sept 2012, 11:28 pm, editata de 1 ori
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 11:27 pm

iulianagl a scris:Si pentru o clipa am avut impresia ca Arnav si-a dat seama ca Dadi si Shyam sunt mana in mana dar n-a dat de inteles, sper sa fie asa cum mi s-a parut, mi-ar placea sa o descopere pe Dadiji, adica ce a facut fara sa stie nimeni.

Da ai dreptat a avut un moment de cumpana cateva minute prea fixa ganditor pe toata lumea.....
Si apoi indicatiile pe care le-a dat tuturor cand a adus-o pe Di acasa.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:29 pm

tiberici a scris:

Da ai dreptat a avut un moment de cumpana cateva minute prea fixa ganditor pe toata lumea.....
Si apoi indicatiile pe care le-a dat tuturor cand a adus-o pe Di acasa.....

Probabil ca de aceea a fost foarte strict, sa-i taie mau lui Dadi.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:36 pm

Pedro, ai vazut a cui era puloverul de pe Sanaya?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:37 pm

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 579912_409227149137877_1278075683_n18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 377630_409227652471160_1542011738_n
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 11:39 pm

iulianagl a scris:Pedro, ai vazut a cui era puloverul de pe Sanaya?
Da ..ce dezamagire.. Smile da nu-i bai de la NK poate lua orice..fara sa fie nici o problema Smile ..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 11:40 pm

Si de ce eu am impresia ca l-a luat cu spatele in fata Sanaya..ca nu vad fermoarul ... Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:41 pm

petronela a scris:
Da ..ce dezamagire.. Smile da nu-i bai de la NK poate lua orice..fara sa fie nici o problema Smile ..

Dar de la Barun ce sa ia gogsarii aia de pe el? Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:42 pm

petronela a scris:Si de ce eu am impresia ca l-a luat cu spatele in fata Sanaya..ca nu vad fermoarul ... Smile

Nu e nicio problema e invatata sa se imbrace cu dinaintea dinapoi. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:44 pm

Pedro dar stii de ce la luat asa?Ca sa-i traga Barun fermoarul la spate. Smile 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 557362_285160124917366_1135638178_n
Uite cum sta in spatele ei.


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 04 Sept 2012, 11:45 pm, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 11:45 pm

iulianagl a scris:

Dar de la Barun ce sa ia gogsarii aia de pe el? Smile
Smile Chiar voiam sa intreb ce fel de pantaloni erau aia ??? pana acu era ASR la costum si dintr-o data ne-am trezit cu un Chote traditional ..??? Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Mar 04 Sept 2012, 11:46 pm

petronela a scris:
Smile Chiar voiam sa intreb ce fel de pantaloni erau aia ??? pana acu era ASR la costum si dintr-o data ne-am trezit cu un Chote traditional ..??? Smile

Un Chote din evul mediu.Dar ai vazut cu cata eleganta poarta hainele?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Mar 04 Sept 2012, 11:47 pm

iulianagl a scris:Pedro dar stii de ce la luat asa?Ca sa-i traga Barun fermoarul la spate. Smile
Uite cum sta in spatele ei.
De asta era cu ochii pe ea tot timpul.. Smile deci tot am avut eu ceva vise astazi cat de cat reale.. Smile pacat ca avea si rochia aia pe ea..dar spatele era gol ..cu vedere la Barun.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Mar 04 Sept 2012, 11:48 pm

iulianagl a scris:Pedro dar stii de ce la luat asa?Ca sa-i traga Barun fermoarul la spate. Smile
Uite cum sta in spatele ei.

Sunteti de coma.... nimic nu va scapa, nimic nu uitati....... Smile Smile atunci cand va place ceva..... dar chiar de ce s-o fi imbracat asa 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 1450537109
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 13 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 13 din 40 Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum