Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
Alexa20
lica54
Admin_dea05
narcisa
Andreea_Miha
AdrianaMatza
petronela
iulianagl
12 participanți

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 10:29 pm

Alexa20 a scris:

Da si mie mi se pare ca exagereaza putin cu pupaturile si cu scenele erotice. Dar probabil ca se bazeaza, ca astea sunt singurele scene care ia ochii tuturor. si asa este la o adica, cand ii vezi ca se aproprie stai si te uiti ca bufnita cu ochi mari si astepti poate poate. Dar este nevoie de ceva mai mult. Adica, in afara de scena in care el si-a cerut iertare de la ea, restul au avut numai tenta erotica. Acum sa vedem ce are de gand Cv's sa faca. Maine ma vopsesc, ca mi-au iesit fire albe cu filmul asta. Geet a fost mic copil pe langa asta. Asta e gen Geet 2. Sau Geet varianta 2. Smile Smile

Smile Smile Smile
Credeam ca nu iti place atat de tare sa faci si tu fire albe..glumesc.. Smile
Eu ma relaxez cu ep puse de tine din iss si ma uit si la Geet de la capat,sunt pe la 180 si asa nu ma mai complic cu iss,iau ep asa cum le da..comedie drama ce vor...nu de altceva dar am ars parul de cate ori l-am vopsit cu firele albe din cauza celor de la iss Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 10:33 pm

petronela a scris:
Wow!!!! tu chiar visezi frumos...cred ca trebuie sa ma inspir si eu pentru visele mele... Smile
din tot ce ai spus prima e posibil sa fie cum iti doresti...restul sunt vise..vise.. Smile Smile

Smile Smile Pai eu numai stiu ce sa cred ca parca tot ce posteaza imi spune intr-un fel iar inima imi spune ca Chote n-o sa faca asta dar cine stie poate sunt prea eu indragostita de serial si nu vreau sa accept situatia.Dar atunci de ce s-a mai zvonit ca nunta lor se face ca s-a aprobat bugetu ca bla, bla, bla, bla.Daca s-a intamplat cu Di asta si se mai intampla si Garima sa spulbere tot prin dezvaluirile ei atunci chiar numai imi doresc sa vad nunta dintre ei.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Dum 02 Sept 2012, 10:41 pm

Andreea_Miha a scris:

Smile Smile Smile
Credeam ca nu iti place atat de tare sa faci si tu fire albe..glumesc.. Smile
Eu ma relaxez cu ep puse de tine din iss si ma uit si la Geet de la capat,sunt pe la 180 si asa nu ma mai complic cu iss,iau ep asa cum le da..comedie drama ce vor...nu de altceva dar am ars parul de cate ori l-am vopsit cu firele albe din cauza celor de la iss Smile

Pai imi place filmul, tocmai de aceea fac si fire albe. Imi pare rau ca a facut o porcarie de film, din ceea ce era candva o frumusete. Mie una, nu mi se parea necesara nunta acea fortata in film. Si nici rapirea, dar treaca mearga, a fost Barun plecat. Eu inteleg sa complici povestea, dar chiar sa o faci sa nuami intelegi unde incepe o problema, si unde incepe alta ? Nu stiu, mi se pare o harababura. Hai sa zicem, cu plecarea lui Shyam din serial, areusit Cv's sa indulceasca putin povestea. Dar acum ce o sa faca ?
Iar acum, eu imi pun o singura intrebare (defapt cred ca sutn mult mai multe). Daca ASr se desparte de Khushi, pentru trecutul lui Garima, si ca sa fie alaturi de Di, atunci ce o sa se imtaple cu Khushi ? Si cand o sa se afle adevarul despre Shyam, in fata tuturor cu dovezi cu tot, atunci cum o sa reactioneze Anjali cand o sa alfe ca i-a omorat copilul ? Cum o sa reactioneze Dadi cand o sa afle ca Shyam a tradaat-o si pe ea ? Iar ASR o sa ii mai dea vreo palma, sau o sa il trimita direct in iad ? Si dupa asta, cu ce tupeu o sa mai se duca ASr la Khushi sa isi ceara iertare ? Atatea intrebari, si niciun raspuns. Cred ca raspunsul acestor intrebari, o sa le aflu abia la finalul filmului. Dar sa fiu sincer, daca eram in locul lui Khushi, nu mai ascultam nicmi din ce spune ASr, nici te iubesc, nici iarta-ma. Inchideam usa, si ma faceam ca nu exista. Dar cred ca eu gandesc, din perspectiva mea, nu a ei. UIn general, oamenii indragostiti pana peste cap, sunt in stare sa faca orice, pentru persoan iubita. Inclusiv sa ierte multe ... sad
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 02 Sept 2012, 10:41 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Pai eu numai stiu ce sa cred ca parca tot ce posteaza imi spune intr-un fel iar inima imi spune ca Chote n-o sa faca asta dar cine stie poate sunt prea eu indragostita de serial si nu vreau sa accept situatia.Dar atunci de ce s-a mai zvonit ca nunta lor se face ca s-a aprobat bugetu ca bla, bla, bla, bla.Daca s-a intamplat cu Di asta si se mai intampla si Garima sa spulbere tot prin dezvaluirile ei atunci chiar numai imi doresc sa vad nunta dintre ei.
Dupa tot ce s-a intamplat cu Di la nunta lor..ce mai are de spus Garima e un mizilic...tot timpul isi vor aduce aminte cu durere de nunta..deci mai bine sa nu mai aibe loc.. mai auzisem un zvon ca de fapt Khushi va hotara sa-l paraseasca pe Arnav dupa cele intamplate si dupa ce afla si de la Garima ce are de aflat !!! stupid stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 10:42 pm

Imi vine sa rad cum ii spunea lui Nk instructoarea de dans Dl Cartoon. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 10:45 pm

petronela a scris:
Dupa tot ce s-a intamplat cu Di la nunta lor..ce mai are de spus Garima e un mizilic...tot timpul isi vor aduce aminte cu durere de nunta..deci mai bine sa nu mai aibe loc.. mai auzisem un zvon ca de fapt Khushi va hotara sa-l paraseasca pe Arnav dupa cele intamplate si dupa ce afla si de la Garima ce are de aflat !!! stupid stupid

Ar fi bine sa faca asta si sa afle Khushi inainte de a afla Arnav si atunci sa-l paraseasca ea ca atunci o sa-si dea seama ca tot ea o sa fie invinovatita si cred ca si rabdarea ei are o limita, nu?Bine ar fi sa se intample asta sa dispara din peisaj.Si daca intr-adevar Arnav il aduce inapoi pe Shyam ea numai are trai cu Chote.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 10:46 pm

Andreea_Miha a scris:Nu stiu cat de adevarat e!!!!!!!...
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 U6vwg
si
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 NX7y2
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 10:47 pm

Andreea_Miha a scris:
si
18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 NX7y2

Adica se desparte de el la decizia ei proprie.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 10:55 pm

iulianagl a scris:

Adica se desparte de el la decizia ei proprie.

Nu stiu..uni au interpretat fie ca vrea sa amane nunta,ba alti ca va spune sa il aduca pe Shyam inapoi sa o ajute sa treaca peste durere pa Anjali..sincer nu stiu...cred ca acestea sun de la Zn ca indici..dar vom vedea ce va fi.
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 02 Sept 2012, 11:00 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu..uni au interpretat fie ca vrea sa amane nunta,ba alti ca va spune sa il aduca pe Shyam inapoi sa o ajute sa treaca peste durere pa Anjali..sincer nu stiu...cred ca acestea sun de la Zn ca indici..dar vom vedea ce va fi.
Ba unii.. ba altii..cred ca pot sa interpretez si eu..sa plece manacand pamantul de langa Arnav..nici nu mai conteaza motivul.. Smile Smile ..
dar nu cred ca asta vor creativii...s-ar putea sa ne arate cum relatia lor devine si mai puternica si reusesc sa faca fata amandoi la toate incercarile...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 11:01 pm

Alexa20 a scris:

Pai imi place filmul, tocmai de aceea fac si fire albe. Imi pare rau ca a facut o porcarie de film, din ceea ce era candva o frumusete. Mie una, nu mi se parea necesara nunta acea fortata in film. Si nici rapirea, dar treaca mearga, a fost Barun plecat. Eu inteleg sa complici povestea, dar chiar sa o faci sa nuami intelegi unde incepe o problema, si unde incepe alta ? Nu stiu, mi se pare o harababura. Hai sa zicem, cu plecarea lui Shyam din serial, areusit Cv's sa indulceasca putin povestea. Dar acum ce o sa faca ?
Iar acum, eu imi pun o singura intrebare (defapt cred ca sutn mult mai multe). Daca ASr se desparte de Khushi, pentru trecutul lui Garima, si ca sa fie alaturi de Di, atunci ce o sa se imtaple cu Khushi ? Si cand o sa se afle adevarul despre Shyam, in fata tuturor cu dovezi cu tot, atunci cum o sa reactioneze Anjali cand o sa alfe ca i-a omorat copilul ? Cum o sa reactioneze Dadi cand o sa afle ca Shyam a tradaat-o si pe ea ? Iar ASR o sa ii mai dea vreo palma, sau o sa il trimita direct in iad ? Si dupa asta, cu ce tupeu o sa mai se duca ASr la Khushi sa isi ceara iertare ? Atatea intrebari, si niciun raspuns. Cred ca raspunsul acestor intrebari, o sa le aflu abia la finalul filmului. Dar sa fiu sincer, daca eram in locul lui Khushi, nu mai ascultam nicmi din ce spune ASr, nici te iubesc, nici iarta-ma. Inchideam usa, si ma faceam ca nu exista. Dar cred ca eu gandesc, din perspectiva mea, nu a ei. UIn general, oamenii indragostiti pana peste cap, sunt in stare sa faca orice, pentru persoan iubita. Inclusiv sa ierte multe ... sad

Cu nunta fortata eu nu am inteles-o,ca de fapt el a adus-o mai aproape pe Khushi de Shyam...de rapire toti au uitat inclusiv Manorma care era o draguta cu Khushi atunci iar acum a redevenit ce a fost..nu am inteles la ce a ajutat atunci schimbare in bine a pers???Ca avea Khushi cu cine vb?
Mie personal serialul mi-a placut tare mult pana la nunta ...e adevarat ca uni sunt in stare de orice pt pers iubita dar m-as fi asteptat ca Khushi sa il chinuie un pic inainte sa il ierte..cate i-a facut el si cu un simplu iarta-ma.....parca nu stiu mult prea unsor...Khushi a suportat tot...si cand fam i-a zis ca se vede ca nu e din sangele lor..si cand Arnav i-a zis ca mai bine nu o intalnea ca din cauza ei Anjali nu e fericita ,ca e o greseala,cand a dormit pe la piscina pe jos,si cate nu a suportat..tipete reprosuri..nu uit cand i-a zis in noaptea nunti ca nu stie cum o sa poata dormi cu ea in aceiasi camera timp de 6 luni??
plus altele si toate au fost sterse de ea si Arnav cu iarta-ma si Ily....nu stiu...sunt curioasa ce vor face...mi se pare cam prea plin serialul..prea multe pers negative ba Garima cu trecutul ei,Anjali cu situatia ei de acum...prea plin...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 11:01 pm

Andreea_Miha a scris:

Nu stiu..uni au interpretat fie ca vrea sa amane nunta,ba alti ca va spune sa il aduca pe Shyam inapoi sa o ajute sa treaca peste durere pa Anjali..sincer nu stiu...cred ca acestea sun de la Zn ca indici..dar vom vedea ce va fi.

Nu mai stie nimic nimeni, nici chiar ei deci povestea n-are o continuitate cum ar fi La suflete pereche ai vazut cate familii si cate personaje sunt dar fiecare are povestea lor si care se lega una de alta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 11:03 pm

petronela a scris:
Ba unii.. ba altii..cred ca pot sa interpretez si eu..sa plece manacand pamantul de langa Arnav..nici nu mai conteaza motivul.. Smile Smile ..
dar nu cred ca asta vor creativii...s-ar putea sa ne arate cum relatia lor devine si mai puternica si reusesc sa faca fata amandoi la toate incercarile...


fiecare interpreteaza dupa bunul plac..cum crede...eu sincer nu stiu ce decizie poate sa se gandeasca sa ia..trebuie sa fie ceva important daca se gandesc la o ruptura intre Ak...Eu nu mai am sperante nici de bine nici de rau...ca m-au ametit de nici nu mai stiu ce vreau,ba vreau nunta,ba nu o mai vreau... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 11:04 pm

Andreea_Miha a scris:


fiecare interpreteaza dupa bunul plac..cum crede...eu sincer nu stiu ce decizie poate sa se gandeasca sa ia..trebuie sa fie ceva important daca se gandesc la o ruptura intre Ak...Eu nu mai am sperante nici de bine nici de rau...ca m-au ametit de nici nu mai stiu ce vreau,ba vreau nunta,ba nu o mai vreau... Smile

Eu nu o mai vreau sincer acum daca creativii lor n-au reusit sa-l schimbe pe Arnav atunci ce rost mai are.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 11:06 pm

iulianagl a scris:

Nu mai stie nimic nimeni, nici chiar ei deci povestea n-are o continuitate cum ar fi La suflete pereche ai vazut cate familii si cate personaje sunt dar fiecare are povestea lor si care se lega una de alta.

da dar si acolo e prea multa drama pentru gustul meu..acum in india pers principale sunt pe locul doi..acum pers principale acolo e fica ei adoptiva si un alt baiat.....e o continuitate,dar parca sa nu isi gaseasca linistea deloc nici asa nu e bine...

Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 02 Sept 2012, 11:06 pm

Andreea_Miha a scris:


fiecare interpreteaza dupa bunul plac..cum crede...eu sincer nu stiu ce decizie poate sa se gandeasca sa ia..trebuie sa fie ceva important daca se gandesc la o ruptura intre Ak...Eu nu mai am sperante nici de bine nici de rau...ca m-au ametit de nici nu mai stiu ce vreau,ba vreau nunta,ba nu o mai vreau... Smile
Eu nu mai vreau nunta...acelasi ASR. ..aceleasi lucruri nerezolvate..aceleasi intrebari fara raspuns..
nu mai vreau nici o nunta..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 11:07 pm

iulianagl a scris:

Eu nu o mai vreau sincer acum daca creativii lor n-au reusit sa-l schimbe pe Arnav atunci ce rost mai are.

iuli si eu am unele dubi...adica nu prea as vrea sa "o lege" de el si apoi sa fin numai furtuni...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 11:09 pm

Andreea_Miha a scris:

iuli si eu am unele dubi...adica nu prea as vrea sa "o lege" de el si apoi sa fin numai furtuni...

Exact mai bine sa stea el sa se gandeasca la ea decat sa tipe si sa o acuze intr-una.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 11:10 pm

petronela a scris:
Eu nu mai vreau nunta...acelasi ASR. ..aceleasi lucruri nerezolvate..aceleasi intrebari fara raspuns..
nu mai vreau nici o nunta..

deja suntem trei care nu mai vrem nunta... Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 11:11 pm

iulianagl a scris:

Exact mai bine sa stea el sa se gandeasca la ea decat sa tipe si sa o acuze intr-una.

kiss kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 02 Sept 2012, 11:11 pm

Andreea_Miha a scris:

deja suntem trei care nu mai vrem nunta... Smile
Si la fel ca noi mai sunt destui...cat sa returneze o nunta... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Dum 02 Sept 2012, 11:13 pm

petronela a scris:
Si la fel ca noi mai sunt destui...cat sa returneze o nunta... Smile Smile

pe if sunt inebuniti cu nunta...deabia asteapta
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 11:13 pm

Andreea_Miha a scris:

deja suntem trei care nu mai vrem nunta... Smile

Pai asta ar fi logic, nu?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 11:14 pm

petronela a scris:
Si la fel ca noi mai sunt destui...cat sa returneze o nunta... Smile Smile


Sunt. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 02 Sept 2012, 11:15 pm

Andreea_Miha a scris:

pe if sunt inebuniti cu nunta...deabia asteapta

Aia nu stiu poate ce-i asteapta, sau vor razboi ca sigur asta o sa se intample daca ei doi se casatoresc si el il aduce pe Shyam inapoi in casa.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 7 Empty Re: 18.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 7 din 40 Înapoi  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum