Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
Garo
corinagalit
Alexa20
Admin_dea05
petronela
lica54
anyta
tiberici
iulianagl
Andreea_Miha
14 participanți

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 6:42 pm

narcisa a scris:Eu îl văd mai mult pe mut, n-am remarcat nici o melodie sinistră. Dar când e vorba de Rabba ve, dau la maxim. Sper să mai avem multe momente din astea și de acum înainte chiar dacă îl apucă dracii pe Arnav. Acum mă uit la ep puse de Alexa, de asta răspund așa greu. Ce frumoase sunt episoadele, ce bine le-a imitat Khushi pe Manorama și pe Bua. E fenomenală Sanaya.

Are talent cu, carul rade de cate ori vad episoadul, dar sa vezi ce am ras astazi cand m-am repezit cu cutitul la sotul meu.Mai frate numai termina cu un sughit langa mine.A venit acasa repede cica da-mi sa mananc ca ma grabesc, eu prajeam un pui ca am zis ca la 13 sa fie gata masa asta era pana in 13 si ii zic pai sa-ti incalzesc supa cu galuste si la felul doi sarmale el cica nu vrea pui ei daca vrei pui asteapta ca mai e putin, eu curatam niste usturoi si o data il vad in fata mea ca incepe sa sughite si numai contenea cu sughitul am stat ce am stat cand m-am ridicat din partea cealalta a mesei si m-am repezit cu cutitul la el, era sa cada jos de pe scaun.Vai eu nu m-ai puteam de ras iar el a zis ca ma duce in camasa de forta la Dumbraveni. Smile Si acum cand imi aduc aminte rad de una singura. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 6:52 pm

iulianagl a scris:

Are talent cu, carul rade de cate ori vad episoadul, dar sa vezi ce am ras astazi cand m-am repezit cu cutitul la sotul meu.Mai frate numai termina cu un sughit langa mine.A venit acasa repede cica da-mi sa mananc ca ma grabesc, eu prajeam un pui ca am zis ca la 13 sa fie gata masa asta era pana in 13 si ii zic pai sa-ti incalzesc supa cu galuste si la felul doi sarmale el cica nu vrea pui ei daca vrei pui asteapta ca mai e putin, eu curatam niste usturoi si o data il vad in fata mea ca incepe sa sughite si numai contenea cu sughitul am stat ce am stat cand m-am ridicat din partea cealalta a mesei si m-am repezit cu cutitul la el, era sa cada jos de pe scaun.Vai eu nu m-ai puteam de ras iar el a zis ca ma duce in camasa de forta la Dumbraveni. Smile Si acum cand imi aduc aminte rad de una singura. Smile
Văd că ești și tu la fel de nebunatică precum Sanaya. Cred că el de spaimă s-a oprit din sughiț dar tu cum te-ai mai oprit din râs? Că și eu mai am crize din astea dar la noi nu e Dumbrăveni e Bălăceanca. Un dans cum a făcut Khushi cupidon i-ai făcut și tu soțului să nu te mai trimită la Dumbrăveni?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 7:00 pm

narcisa a scris: Văd că ești și tu la fel de nebunatică precum Sanaya. Cred că el de spaimă s-a oprit din sughiț dar tu cum te-ai mai oprit din râs? Că și eu mai am crize din astea dar la noi nu e Dumbrăveni e Bălăceanca. Un dans cum a făcut Khushi cupidon i-ai făcut și tu soțului să nu te mai trimită la Dumbrăveni?


20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2364036189 Dansul nu inca il mai las sa-si revina din sperietura si il iau prin surprindere. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 3891662330
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 7:08 pm

iulianagl a scris:


20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 2364036189 Dansul nu inca il mai las sa-si revina din sperietura si il iau prin surprindere. 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 3891662330
Vezi să nu-l ia din nou sughițul dacă nu e oișnuit cu așa tratament. Smile
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 7:09 pm

narcisa a scris:
Vezi să nu-l ia din nou sughițul dacă nu e oișnuit cu așa tratament. Smile

Tin si cutitul la spate. Smile Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 7:22 pm

iulianagl a scris:

Tin si cutitul la spate. Smile Smile
Smile Smile N-aș vrea să fiu în locul lui. Ești și tu ca și creativii de la Iss, un moment comedie, unul dramă, unul romantic.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 7:26 pm

narcisa a scris: Smile Smile N-aș vrea să fiu în locul lui. Ești și tu ca și creativii de la Iss, un moment comedie, unul dramă, unul romantic.

Asa sa fie si dulce si amar. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 7:39 pm

iulianagl a scris:

Asa sa fie si dulce si amar. Smile
Dragoste dulce-amară Smile , nu era un film indian cu numele ăsta? La ce filme te mai uiți?
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 7:48 pm

narcisa a scris:
Dragoste dulce-amară Smile , nu era un film indian cu numele ăsta? La ce filme te mai uiți?

Da este.Acum ma uit la Kitani Mohabbat Hai e super serialul dar il vad numai in week-end ca in cursul saptamanii nu prea am timp.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 8:01 pm

iulianagl a scris:

Da este.Acum ma uit la Kitani Mohabbat Hai e super serialul dar il vad numai in week-end ca in cursul saptamanii nu prea am timp.
Eu nu mai am timp de altele noi în programul meu dar mă simt oarecum pe lângă când văd că vorbiți de seriale despre care eu nu știu nimic. Poți să faci un foarte scurt rezumat la filmul ăsta la care te uiți? Poate mă prinde că m-ai mai făcut tu să mă uit la Geet și Iss și nici acum n-am scăpat.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 8:11 pm

narcisa a scris: Eu nu mai am timp de altele noi în programul meu dar mă simt oarecum pe lângă când văd că vorbiți de seriale despre care eu nu știu nimic. Poți să faci un foarte scurt rezumat la filmul ăsta la care te uiți? Poate mă prinde că m-ai mai făcut tu să mă uit la Geet și Iss și nici acum n-am scăpat.

Smile Este cam ca Geet si Iss de aceea ma si uit tot asa este vorba despre o tanara carea vrea sa ajunag cantareata si in drum spre Delhi la proba scapa trenul alearga dupa el o ajuta unul sa se urce in tren care se adevereste ca face parte din juriu dar la o satie ea se da jos sa ia apa si vede o femeie ca i se face rau o ajuta intre timp pleaca trenul si ea ajunge in Delhi cu cascarabeta dar prea tarziu ca nu a mai putut intra la proba si numai ajunge sa cante aici apare familiile lor care a lui este super bogat iar a ei este de clasa mijlocie tatal fetelor este profesor de muzica care pe unul dintre verisorii lui Arjun, Salil la invatat muzica iar familia lui Salil se ocupa de un studio de muzica si prin niste conjuncturi ea Arohi ajunge sa lucreze cu Arjun care uraste femeile din cauza ca la parasit mama lui cand era mic iar el a crescut cu tatal lui si este foarte atasat de taica-su.Aminteste-ti Geet. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 23 Sept 2012, 8:12 pm

Miha, unde esti ? ai vazut ep cu frumosul tau Karan ? chiar mi-a placut...simpatic si el dar si actrita mi-a placut...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 23 Sept 2012, 8:14 pm

Alexa 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 517793 pentru ep, dar si pentru Teri Meri Love Stories...le-am vazut toate, asta pentru ca le-ai tradus tu..
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 8:26 pm

petronela a scris:Alexa 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 517793 pentru ep, dar si pentru Teri Meri Love Stories...le-am vazut toate, asta pentru ca le-ai tradus tu..

Ce harnicuta esti tu? kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 23 Sept 2012, 8:32 pm

iulianagl a scris:

Ce harnicuta esti tu? kiss
Mi-au placut ca nu e serial...bine nu toate au fost super...dar m-a incantat ca am vazut si alti actori de la ei... kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Dum 23 Sept 2012, 8:41 pm

Dragalaselor a fost si asta seara partea a2a a concursului de la Jhalak Gurmeet a acumulat 52 de puncte este pe locul 3 nu stiu cine va marge in finala...

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 0Hc92

asa a aratat la dansul individual...
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 8:53 pm

lica54 a scris:Dragalaselor a fost si asta seara partea a2a a concursului de la Jhalak Gurmeet a acumulat 52 de puncte este pe locul 3 nu stiu cine va marge in finala...



asa a aratat la dansul individual...


affraid stupid


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mar 20 Noi 2012, 9:00 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 8:54 pm

petronela a scris:
Mi-au placut ca nu e serial...bine nu toate au fost super...dar m-a incantat ca am vazut si alti actori de la ei... kiss

Da si eu trebuie sa le vad pe cele de saptamana trecuta.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 23 Sept 2012, 9:05 pm

iulianagl a scris:

Da si eu trebuie sa le vad pe cele de saptamana trecuta.
Ep in care e Karan, frumosul lui Miha chiar mi-a placut ...dar pe primul loc e cel cu Wahi.... cupidon
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Dum 23 Sept 2012, 9:06 pm

lica54 a scris:Dragalaselor a fost si asta seara partea a2a a concursului de la Jhalak Gurmeet a acumulat 52 de puncte este pe locul 3 nu stiu cine va marge in finala...



asa a aratat la dansul individual...
In ce s-a deghizat ?? fac si eu ca Bua.. Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 9:08 pm

iulianagl a scris:

Smile Este cam ca Geet si Iss de aceea ma si uit tot asa este vorba despre o tanara carea vrea sa ajunag cantareata si in drum spre Delhi la proba scapa trenul alearga dupa el o ajuta unul sa se urce in tren care se adevereste ca face parte din juriu dar la o satie ea se da jos sa ia apa si vede o femeie ca i se face rau o ajuta intre timp pleaca trenul si ea ajunge in Delhi cu cascarabeta dar prea tarziu ca nu a mai putut intra la proba si numai ajunge sa cante aici apare familiile lor care a lui este super bogat iar a ei este de clasa mijlocie tatal fetelor este profesor de muzica care pe unul dintre verisorii lui Arjun, Salil la invatat muzica iar familia lui Salil se ocupa de un studio de muzica si prin niste conjuncturi ea Arohi ajunge sa lucreze cu Arjun care uraste femeile din cauza ca la parasit mama lui cand era mic iar el a crescut cu tatal lui si este foarte atasat de taica-su.Aminteste-ti Geet. Smile
Mulțumesc Iulia, pare simpatic, poate îl includ și eu în grila mea de programe.
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 9:09 pm

petronela a scris:
Ep in care e Karan, frumosul lui Miha chiar mi-a placut ...dar pe primul loc e cel cu Wahi.... cupidon

Daa si la mine si cel cu Arjun si numai stiu cum, mi-a placut foarte mult si ala a fost super e la acelsi nivel cu cel a lui KW.Auzi dar ce a gandeam Karan Kundra si Kritika cum ii mai spune Miha ca nu-i stiu numele de familie in fine sa revin la subiect initialele numelor mici K si K.Super.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 9:10 pm

narcisa a scris:Mulțumesc Iulia, pare simpatic, poate îl includ și eu în grila mea de programe.

Sezonul doi e si mai fain ca primul dar de la primul au plecat si Geet si Iss.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de narcisa Dum 23 Sept 2012, 9:11 pm

Noapte bună fetele. Mâine avem școală trebuie să ne culcăm devreme. sad
narcisa
narcisa
vip
vip

Mesaje : 12398
Data de inscriere : 07/04/2010
Varsta : 46
Localizare : București

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Dum 23 Sept 2012, 9:12 pm

narcisa a scris: Noapte bună fetele. Mâine avem școală trebuie să ne culcăm devreme. sad

Noapte buna iubita si bafta. kiss
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 31 Empty Re: 20.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 31 din 40 Înapoi  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum