Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+10
tiberici
narcisa
AdrianaMatza
Alexa20
petronela
Lucica10
Andreea_Miha
Admin_dea05
lica54
iulianagl
14 participanți

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 6:17 pm

Andreea_Miha a scris:

e vb de un scritor...sti ca unul de la iss a plecat la Madhu si mai plecase unul..si a venit unul de la Ekta Kapor (ce nu mi-am dorit niciodata ..ca unde intra de la Ek fac praf seriale si drame la nesfarasit)...si se pare ca a plecat si a revnit vechi scriitori..super...
Nu stiu daca e confirmat..vad ca spun pe if
http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3217306

Oo am inteles.Poate avem si clipe de fercire.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 6:19 pm

Precap: Arnav and Khushi are in their room. Khushi is putting medicine on Arnav’s head. There is a camera in their room from which Shyam is watching everything. Shyam says, I haven’t given up yet saale sahab (Arnav)…good players always have second plan ready if one fails.

Mama Shyam tot nu se inveghie o cauta cu lumanarea acum de ce-i mai filmeaza?Ca deja este in casa el numai e fugar.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 28 Sept 2012, 6:21 pm

Fetelor a aparut si Madhu (ep)........ I-a pus banii in brate Fufei si a potolit-o din vorbe ....
A venit si mama ei in vizita...... e super si acici.....
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 6:21 pm

tiberici a scris:Fetelor a aparut si Madhu (ep)........ I-a pus banii in brate Fufei si a potolit-o din vorbe ....
A venit si mama ei in vizita...... e super si acici.....

Acum ma uit si eu. Smile
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 6:44 pm

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 6:50 pm

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Tumblr_mb2fx79AuT1r99qpq
Exact asa faceam si eu pe scaun cand a zis Chote ca vrea sa se insoare cu ea.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 28 Sept 2012, 6:50 pm

iulianagl a scris:

Smile Smile Mie una imi place de actorul in sine nu e rau deloc si chiar isi face treaba ca la carte dupa cum am zis eu dupa fata lui ma ghidez daca se intampla ceva rau sau bine pentru Arnav si Khuhsi. Smile
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2364036189 si mie imi place de Abhaas.... cupidon
Abia acum am reusit si eu sa vad ep....superb..inca nu-mi vine sa cred ca in sfarsit Arnav a ales iubirea... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516
A trebuit sa vina Mohan sa ne putem bucura din toata inima, dupa atata drama....
dispar si eu la Madhu, dar nu stiu ce are netul ca merge ca ochii mortului... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 6:51 pm

Gata ies si eu ne auzim mai tarziu. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 6:51 pm

petronela a scris:
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2364036189 si mie imi place de Abhaas.... cupidon
Abia acum am reusit si eu sa vad ep....superb..inca nu-mi vine sa cred ca in sfarsit Arnav a ales iubirea... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 283516
A trebuit sa vina Mohan sa ne putem bucura din toata inima, dupa atata drama....
dispar si eu la Madhu, dar nu stiu ce are netul ca merge ca ochii mortului... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754

A intrat virusul Shyam in el. Smile Evil or Very Mad
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 28 Sept 2012, 6:54 pm

iulianagl a scris:

A intrat virusul Shyam in el. Smile Evil or Very Mad
te pomeni ca a pus si la noi camere de filmat... Smile si nu ne lasa sa ne bucuram.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de tiberici Vin 28 Sept 2012, 6:59 pm

petronela a scris:
te pomeni ca a pus si la noi camere de filmat... Smile si nu ne lasa sa ne bucuram.. Smile

e in stare de orice .....Shyam ..... 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754 Smile
tiberici
tiberici
vip
vip

Mesaje : 2882
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 55
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 28 Sept 2012, 7:09 pm

Aolo mor de ras, Shyam le-a pus camere de filmat in camera. Smile Si el e la fel de nerabdator ca si noi, sa vada noaptea nuntii. Smile Smile
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 28 Sept 2012, 7:16 pm

Alexa20 a scris:Aolo mor de ras, Shyam le-a pus camere de filmat in camera. Smile Si el e la fel de nerabdator ca si noi, sa vada noaptea nuntii. Smile Smile
A ratat-o ..a fost inaintea nuntii... Smile Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Alexa20 Vin 28 Sept 2012, 7:18 pm

Vai ce episod superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ! Nu am crezut ca Chote o sa ia decizia asta in felul acesta, si ca o sa reactioneze atat de matur. Ma asteptam sa faca nunta, dar ma asteptam la o atmosfera trista. Dar a fost supeeeerrrrrrrrrrr. Mi-a placut la nebunie cat ce rau se oftica Shyam. Si a chemat si bunica karatista. Iar Chote ce frumos a dat-o afara 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 165638 Am sarit de pe scaun cand am vazut ce vorbe i-a spus lui Dadi. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 165638 Si ce nunta frumoasa, fara multi invitati si barfe. Superrr. A fost un pic necioplita Manorama cand i-a facut primirea lui Khushi in casa, dar cum a spus Iuli intr-o zi. Taranca a fost, taranca o sa ramana.
Dar partea cea mai tare, a fost cand l-am vazut pe Shyam, ca se uita la Arhi, o fi si el fan ipkknd ? king
Alexa20
Alexa20
vip
vip

Mesaje : 4720
Data de inscriere : 16/12/2011
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

https://www.youtube.com/user/ispitutza20?feature=guide

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de victoria Vin 28 Sept 2012, 7:27 pm

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 155656 Shyam acum nu mai puate face nimic infata sal omuare pe Arnav sau sai fca sa divotzeze 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 648483 trebue sa fie tare 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 2743637754 si sa sad plinga in perna

victoria
vip
vip

Mesaje : 1061
Data de inscriere : 21/09/2012
Varsta : 27

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Lucica10 Vin 28 Sept 2012, 7:37 pm

LIBIDINOSUL ce nesimtit isi face ...pantofi poate poate o crapa .Ce frumosi au fost amandoi.....
Lucica10
Lucica10
vip
vip

Mesaje : 1004
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 61
Localizare : Rm Valcea

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de lica54 Vin 28 Sept 2012, 7:39 pm

Bonjur dragalaselor!Va rog asa in mare daca se poate sa spuneti ce contine acest articol...


i m sooooooooooo happy guys aft so many days gc told smtnhg abt dd n maaeet wowwwwwwwwww jst cnt belive it guys thnx god for shwng us sm rays to ur dreams really happy for the day...u r rigth gc ur chemistry was really unique n special for crs of ppl...guys we may get gurti back jst focus on all channel to bring thm back.....

GC talks about Maaneet and DD... ~Sadia~

Chemistry between Geet and Maan is something that happens once in a lifetime: Gurmeet Choudhary

Hey all starry eyed fans…this is a piece of news which you guys will relish for sure. Reason? Gurmeet “heartthrob” Choudhary features in this article and he talks about Jhalak, his wife Debina and guess what…Drashti Dhami.
Let’s begin…

But before that…we must bring into notice that a few days back we published an article wherein Gurmeet’s wife, Debina talked about her life and of course, her better half.

Fans’ reaction poured in and some of the comments…how to put it, was not in great taste. While chatting with Gurmeet we asked what he thought about the entire fan outburst.

He replied, “Well…whatever she said must have been in a positive way. I am sure she did not mean any harm to anyone. We are both from the industry and we have been together for eight years now. There is no question of I or she being insecure in the relationship. We are very happy as a couple.”

Fair enough…moving on, the man of the moment is hopeful of winning the Jhalak contest. But when the world is talking about his participation in the show, we decided to take a different route and ask some different and interesting questions.

We queried…have you watched Drashti’s performance in Colors’ Madhubala…wherein she shares screen space with Vivian Dsena (RK).

Gurmeet averred: “I have not got the chance to watch it yet. But I have worked with Drashti (in Geet) and I know that she must have been putting up a great show. But whenever I get a little free time…will definitely check out the show.”

Does he think that Vivian-Drashti Jodi will be as popular as Geet-Maan (in Geet)? “It is too early to comment anything but yes, I would confess that the chemistry which Geet and Maan had, is something which happens once in a lifetime. It was special and unique.”

Well…there is no doubt about it.

So will fans get to see Drashti and Gurmeet again in the future in any show?
“You never know…it all depends on a good opportunity. Right now, my focus is entirely on Jhalak,” ended Gurmeet.

Gurmeet…have a great life ahead!!!
lica54
lica54
vip
vip

Mesaje : 14345
Data de inscriere : 11/03/2010
Varsta : 69
Localizare : Galati

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Selin Vin 28 Sept 2012, 7:56 pm

Buna seara! :drunken: episod.Ma bucur ca s-au casatorit si ca Arnav a ales iubirea.A pus in sfarsit prezentul in fata trecutului si s-a casatorit cu dragostea vietii lui.Acum nu putem decat sa vedem cum vor decurge lucrurile pana la exterminarea lui Shyam si prin cate vor mai fi nevoiti sa mai treaca din cauza lui. stupid
Selin
Selin
membru senior
membru senior

Mesaje : 303
Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 50
Localizare : Constanta

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 8:52 pm

Dadi spune ca daca Debina a spus ceva intr-un mod pozitiv.Si n-a vrut sa faca rau nimanui.Vin din aceeasi industrie amandoi si sunt de 8 ani impreuna.Si relatia lor nu este amenintata si sunt foarte fericiti ca si cuplu.Il intreaba daca a vazut performanta lui Drashti alaturi de Vivian.iar el rasounde "N-am avut sansa sa ma uit dar am lucrat cu Drashti si stie ca ea ar trebui sa faca unspectacol minunat.Dar cand o sa putin timp o sa ma uit.
Il intreaba daca Vivian si Drashti vor fi un Jodi popular la fel ca Gurmeet si Drashti.El raspunde ca e prea devreme sa comenteze ceva dar da, dar as marturisi ca chimia care a avut Geet si Maan este ceva care se intampla odata in viata.Este ceva unic.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 28 Sept 2012, 9:00 pm

Alexa20 a scris:Vai ce episod superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ! Nu am crezut ca Chote o sa ia decizia asta in felul acesta, si ca o sa reactioneze atat de matur. Ma asteptam sa faca nunta, dar ma asteptam la o atmosfera trista. Dar a fost supeeeerrrrrrrrrrr. Mi-a placut la nebunie cat ce rau se oftica Shyam. Si a chemat si bunica karatista. Iar Chote ce frumos a dat-o afara 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 165638 Am sarit de pe scaun cand am vazut ce vorbe i-a spus lui Dadi. 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 165638 Si ce nunta frumoasa, fara multi invitati si barfe. Superrr. A fost un pic necioplita Manorama cand i-a facut primirea lui Khushi in casa, dar cum a spus Iuli intr-o zi. Taranca a fost, taranca o sa ramana.
Dar partea cea mai tare, a fost cand l-am vazut pe Shyam, ca se uita la Arhi, o fi si el fan ipkknd ? king

Buna....acum ma duc si eu sa il vad cum a fost ... kiss kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 28 Sept 2012, 9:54 pm

Frumos ep....in caz de nu mai revin...multam Alexa de ep...

Multam Petro!
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 246712_437415026295495_1519435566_n
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 9:58 pm

Andreea_Miha a scris:Frumos ep....in caz de nu mai revin...multam Alexa de ep...

Multam Petro!
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793

cum adica pleci fara sa-ti ures si eu vacanta placuta?Vacanta placuta iubita si sa aduci ceva frumos de unde te duci chiar si o pietricica. kiss


Ultima editare efectuata de catre iulianagl in Mier 21 Noi 2012, 8:22 am, editata de 1 ori
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Vin 28 Sept 2012, 10:01 pm

iulianagl a scris:

cum adica pleci fara sa-ti ures si eu vacanta placuta?Vacanta placuta iubita si sa aduci ceva frumos de unde te duci chiar si o pietricica. kiss

mai raman un pic pe net..nu prea mult ca am trezire la 5 dimi...multmuesc tare mult 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 ...plec linistita ca am vazut fata lui Shaym si Dadi cu nunta ..ce imi doream Smile
kiss
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Vin 28 Sept 2012, 10:02 pm

Andreea_Miha a scris:

mai raman un pic pe net..nu prea mult ca am trezire la 5 dimi...multmuesc tare mult 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 ...plec linistita ca am vazut fata lui Shaym si Dadi cu nunta ..ce imi doream Smile
kiss


21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 693889 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Vin 28 Sept 2012, 10:03 pm

Andreea_Miha a scris:Frumos ep....in caz de nu mai revin...multam Alexa de ep...

Multam Petro!
21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 517793
kiss Ai grija de tine ! kiss
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 37 Empty Re: 21.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 37 din 40 Înapoi  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum