Serialesitelenovelet
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Serialesitelenovelet
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Pbucket
Serialesitelenovelet
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

+8
lica54
narcisa
tiberici
Alexa20
Andreea_Miha
petronela
Admin_dea05
iulianagl
12 participanți

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 27 Oct 2012, 12:18 pm

petronela a scris:
Sincer nu stiu sa interpretez tot ce ai spus..eu nici nu am vazut episodele ..ultimele doua..dar cred ca indiferent daca este fiul lui sau nu...toate astea au un impact mare asupra tuturor, iar ce spui tu ca Arnav nu o iubeste pe Khushi nu e adevarat...Barun nu reuseste sa exprime si cred ca este si sa ne deruteze...sa faca povestea cat mai credibila cu mimoza si miniatura...
Sunt sigura ca se iubesc in continuare la fel de mult A/K, doar ca toata povestea asta a venit ca un tavalug peste ei..si peste noi...inca nu isi dau seama ce insemna sa nu fie impreuna, cred ca abia acum va veni rascumpararea lui, cam tarziu.. Smile

Poate ai dreptate ca asa face sa fie rolul ca sa fie povestea mai credibila.Si sincer mi-ar placea sa vada cum o pierde pe KHushi si nu numai el si ceilalati din casa iti mai aduci aminte cand ii spune Di lui Arnav ca Khushi a facut atat de multe pentru familia lor acum se pare ca toti au uitat acest lucru si cine sufera tot Khushi are dreptate ca in viata ei numai nefericire este.Apoi imi aduc aminte de vorbele lui Nani cand la atentionat la nunta ca mai tarziu sa nu o faca nefericita pe Khushi parca si asta a fost o prezicere ca uite acum chiar ca e posibil sa o faca nefericita.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 1:51 pm

iulianagl a scris:

Nu stiu ce sa spun Pedro dar tot traducand am inceput sa cred ca unele lucruri sunt ca niste indicii.Cum ar fi ce a spus Sheetal ca Aarav primeste dragsote atat de multa dragoste iar Nani sa se obisnuiasca ca Aarav numai este singur apoi semnul care-l face cu Arnav ASR si spune ca mama lui la invata si ca inseamna ca e cu el si la bine si la rau si vor fi impreuna mereu.Deci acum Khushi cu rezultatul ei dar mai inainte a spus ca in viata ei numai nefericire este.Deci, ajuta-ma sa inteleg ceva. Smile

Buna
iar indici? Smile ...nici nu ma complic..numai sti cate erau inainte de nunta si tot a fost nunta..asa ca nu ma complic ca ei nici nu dau atentie la astea...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 27 Oct 2012, 2:39 pm

iulianagl a scris:

Poate ai dreptate ca asa face sa fie rolul ca sa fie povestea mai credibila.Si sincer mi-ar placea sa vada cum o pierde pe KHushi si nu numai el si ceilalati din casa iti mai aduci aminte cand ii spune Di lui Arnav ca Khushi a facut atat de multe pentru familia lor acum se pare ca toti au uitat acest lucru si cine sufera tot Khushi are dreptate ca in viata ei numai nefericire este.Apoi imi aduc aminte de vorbele lui Nani cand la atentionat la nunta ca mai tarziu sa nu o faca nefericita pe Khushi parca si asta a fost o prezicere ca uite acum chiar ca e posibil sa o faca nefericita.
Noi mereu ce am zis nu s-a potrivit cu ce si-au dorit sa faca creativii...si acum la fel, noi credem ca acel test va fi pozitiv..ei vor face ceva care ne va surprinde si la care nu ne asteptam, de asta cred ca nici nu ajung sa citeasca ce contine acel plic...iar dilema mai ramane inca mult timp...
Si iar noi ne asteptam ca, atunci cand afla adevarul Khushi sa renunte la Arnav..dar acest lucru nu cred ca se va intampla..iar va fi ceva la care nu ne asteptam care va rasturna totul ...tot timpul ne-au surprins, au facut totul nu cum nu ne-am fi asteptat..intr-un fel in care niciodata nu ne-am fi gandit..de asta si este un serial atat de diferit de restul serialelor..si de orice are logica in desfasurarea unor evenimente...
Pacat ca s-au axat doar pe anumite aspecte si au pierdut altele...pe anumite personaje si altii aproape nici nu au existat, asa au putut sa dispara fara sa li se simta lipsa prea mult...
Si povestea care e acum, nicicand nu ne-ar fi trecut prin cap asa ceva...este si stupid si frustrant si dureros...
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 2:57 pm

petronela a scris:
Noi mereu ce am zis nu s-a potrivit cu ce si-au dorit sa faca creativii...si acum la fel, noi credem ca acel test va fi pozitiv..ei vor face ceva care ne va surprinde si la care nu ne asteptam, de asta cred ca nici nu ajung sa citeasca ce contine acel plic...iar dilema mai ramane inca mult timp...
Si iar noi ne asteptam ca, atunci cand afla adevarul Khushi sa renunte la Arnav..dar acest lucru nu cred ca se va intampla..iar va fi ceva la care nu ne asteptam care va rasturna totul ...tot timpul ne-au surprins, au facut totul nu cum nu ne-am fi asteptat..intr-un fel in care niciodata nu ne-am fi gandit..de asta si este un serial atat de diferit de restul serialelor..si de orice are logica in desfasurarea unor evenimente...
Pacat ca s-au axat doar pe anumite aspecte si au pierdut altele...pe anumite personaje si altii aproape nici nu au existat, asa au putut sa dispara fara sa li se simta lipsa prea mult...
Si povestea care e acum, nicicand nu ne-ar fi trecut prin cap asa ceva...este si stupid si frustrant si dureros...

Bine ai zis...aa..nici eu nu cred ca vom afla daca e copilul lui sau nu prea curand..dar cine stie...


Arnav has lost interest on Khushi
http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3259505
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 27 Oct 2012, 3:39 pm

Andreea_Miha a scris:

Bine ai zis...aa..nici eu nu cred ca vom afla daca e copilul lui sau nu prea curand..dar cine stie...


Arnav has lost interest on Khushi
http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3259505
Si in replica la ce am scris eu ..tu ai pus articolul ...si uite asa Arnav si-a pierdut interesul pentru Khushi..se intreaba sau e adevarat ??? Smile n-am vazut decat titlul..n-am aprofundat.. Smile
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 4:00 pm

petronela a scris:
Si in replica la ce am scris eu ..tu ai pus articolul ...si uite asa Arnav si-a pierdut interesul pentru Khushi..se intreaba sau e adevarat ??? Smile n-am vazut decat titlul..n-am aprofundat.. Smile

Smile

nu ca numai titlu e asa continutul incearca sa dovedeasca ca nu a pierudt interesul...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 4:04 pm

The Best & Hottest Jodi Of Star Plus 2012

http://starplusnews.wordpress.com/2012/10/25/the-best-hottest-jodi-of-star-plus-2012/comment-page-1/#comment-908
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 4:21 pm

I think you all understand
Aarav will make Arnav and Khushi more closer, This is what we heard! #IPKKND

We will be in touch with Barun Sobti during this weekend. if not, We will surely gonna meet him in November!


End of the current track is going to be really a positive thing for Arnav and Khushi. Keep Watching!
#IPKKND

The current track is getting Mixed Reviews. It is balanced. #IPKKND


About Separation: There are no separation track for now! #IPKKND



'
Hint: Aarav, He is the thing! #IPKKND


Smile Smile Smile Smile
eu nu mai inteleg nimic!ba e bine ba e rau..vai de capul meu Smile

intreaba cineva
"when will the end of the current track be?

Sick of seeing a foolish Khushi and a stupid Arnav!
Want to see their love...their magic...their chemistry. Want to see them behave like adults."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 27 Oct 2012, 4:34 pm

Andreea_Miha a scris:I think you all understand
Aarav will make Arnav and Khushi more closer, This is what we heard! #IPKKND
We will be in touch with Barun Sobti during this weekend. if not, We will surely gonna meet him in November!
End of the current track is going to be really a positive thing for Arnav and Khushi. Keep Watching!
#IPKKND
The current track is getting Mixed Reviews. It is balanced. #IPKKND
About Separation: There are no separation track for now! #IPKKND
'Hint: Aarav, He is the thing! #IPKKND
Smile Smile Smile Smile
eu nu mai inteleg nimic!ba e bine ba e rau..vai de capul meu Smile
intreaba cineva
"when will the end of the current track be?
Sick of seeing a foolish Khushi and a stupid Arnav!
Want to see their love...their magic...their chemistry. Want to see them behave like adults."
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330 Sa inteleg ca am dreptate ca nu se despart...apare ceva care da totul peste cap si ..magie nu alta.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 4:36 pm

petronela a scris:
24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330 Sa inteleg ca am dreptate ca nu se despart...apare ceva care da totul peste cap si ..magie nu alta.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3891662330

mie sincer nici eu nu cred ca se despart..din cauza ca sunt casatoriti si la ei e mai greu cu casatoria apoi desp..dar e posibil sa se certe dar desp mai greu
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 27 Oct 2012, 4:39 pm

Andreea_Miha a scris:

mie sincer nici eu nu cred ca se despart..din cauza ca sunt casatoriti si la ei e mai greu cu casatoria apoi desp..dar e posibil sa se certe dar desp mai greu
Atunci sa se certe odata si sa lamureasca problemele ..plicului..jurnalului...mimoza aia sa spuna clar ce vrea si.....a mai ramas ceva dupa asta ??!! Smile Smile
Poate mai apucam sa vedem un Arnav indragostit...de Khushi.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2691192546
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 5:08 pm

petronela a scris:
Atunci sa se certe odata si sa lamureasca problemele ..plicului..jurnalului...mimoza aia sa spuna clar ce vrea si.....a mai ramas ceva dupa asta ??!! Smile Smile
Poate mai apucam sa vedem un Arnav indragostit...de Khushi.. 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 2691192546

Smile eu as vrea un cuplu d eindragostiti care sa se certe dar nu din lucuri din astea..as vrea lucruri simple...as vrea un Arnav si o Khushi geloasa dar nu in aceste cazuri cu foste cu copi etc..
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 27 Oct 2012, 5:18 pm

Andreea_Miha a scris:

Bine ai zis...aa..nici eu nu cred ca vom afla daca e copilul lui sau nu prea curand..dar cine stie...


Arnav has lost interest on Khushi
http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3259505

Deci exact acelasi lucru am spus si eu lui Pedro dimi deci mie mie se pare ca el nu o mai iubeste poate tine la ea dar dragsote nici nu este vorba.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 27 Oct 2012, 5:19 pm

Eu abia astept sa inceapa serialul lui Karan paote e ceva de capul lui.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 27 Oct 2012, 5:26 pm

Deci se supara foc pe Khushi si tot ea proasta incearca sa dea la pace cu el.Ce porcarie apoi asta ii intrerupe postul lui Sheeta, alta porcarie ca nu vad de ce sotul cuiva ar face asta la altcineva.Deci din ce in ce mai rau.DOAMNE AJUTOR!!!! 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 600626
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 5:40 pm

iulianagl a scris:

Deci exact acelasi lucru am spus si eu lui Pedro dimi deci mie mie se pare ca el nu o mai iubeste poate tine la ea dar dragsote nici nu este vorba.


am spus mai sus..titlu e acela dar continutul e altceva...uite

"Arnav does not care about Khushi's anxiety.
I agree Arnav does not know what is going on Khushi's mind.But he has asked her many times and even tried to clear her doubts bout Sheetal.But he does not have the slightest idea that Khushi is worried about Araav being Arnav's child and not Sheetal.But is it entirely his fault?Arnav even after seeing so much similarities between him and Araav does not get suspicious about Araav being hi child.This thought is no where in his mind.Then how can he know that Khushi is having such a thought.

Arnav is very insensitive towards Khushi's feelings.
I won't say he is insensitive but the term clueless will be appropriate.
Both Arnav and Khushi are always clueless about each others feelings.
It is very visible from Khushi's face that she is worried.
Even Arnav knows that.
But most of the time Khushi gets worried at minor issues.
She did not take any offense when Arnav called her characterless.
But she was very angry when Arnav did not wish her in her birthday.
So it is quite difficult for Arnav to find out what is making her tensed.
Arnav is lost in Sheetal.
I did not see even a single glimpse of that.
Yes he was smiling while talking about Sheetal.
But why are you forgetting that he could have easily hide his relationship with Sheetal.
If he still had feelings for Sheetal he would have never admitted that he was in a relationship with Sheetal to khushi.
and he said to NK,"Everybody in the college knew about Sheetal Kapoor's nut allergy."
It means that it was a big issue in the college at that time and maybe they used to tease Sheetal about it.
Arnav was remembering about that time not only Sheetal.

Arnav is exchanging romantic eye locks with Sheetal.
He looked at Sheetal.But there was no romance,no pssion and no desire.He looks at Anjali with much more passion than he looked at Sheetal.
Arnav bitches about Khushi with Aarav.
Araav is a kid.
Arnav was having a fun time with him.
And Arnav did not bad mouth Khushi.
He loves Khushi's craziness,madness and filmy dramas.
There was a constant smile in his face while talking with Araav.It is not that he was discussing with Araav how to get rid of Khushi.
Arnav has no interest on Khushi.

He made Jalebis for her just to pacify her.
He bowed down his head in front of her.
He wanted to take her to Derby just after the day Shyam was exposed.
He wanted Khushi to wish him even though he never liked to be wished.
He did not react that much even after knowing Khushi did a DNA test.It is a criminal offense to perform a DNA test without the permission of the person under consideration.



Yes once Arnav did enough torture to Khushi.And I have bashed for that.But right now I see a man who loves his wife very much.So I am unable to understand why he is termed as jerk.Why people wants Khushi to leave him and marry NK.
What Arnav needs to do?And is Khushi 100% right?She went for a DNA test even without informing Arnav..


P.S.:I am not an Arnav fan girl.My posts are mostly dedicated to Khushi.Even I have said Arnav a jerk,Di Ka Chamcha earlier.But right now I did not find him to be that evil."
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 5:44 pm

SPOILERS: DNA report wll not match nd u ll c Volley ball match in d shw.. Khushi wl find Arav's fathr name.

Sorry tying mistake Basket ball match u ll c..

Sheetal track wll go on 10-15 days more..

I repeat u ll c BASKET BALL MATCH nt Volley ball match.. Snt misunderstood me..

Mishti!
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 27 Oct 2012, 5:48 pm

Gata m-am ratacit. confused
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 5:49 pm

iulianagl a scris:Gata m-am ratacit. confused

Smile si eu cand gasesti drumul inapoi i-am si pe mine...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 5:50 pm

eu nici nu ma complic...
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 27 Oct 2012, 5:51 pm

Andreea_Miha a scris:SPOILERS: DNA report wll not match nd u ll c Volley ball match in d shw.. Khushi wl find Arav's fathr name.

Sorry tying mistake Basket ball match u ll c..

Sheetal track wll go on 10-15 days more..

I repeat u ll c BASKET BALL MATCH nt Volley ball match.. Snt misunderstood me..

Mishti!
Traduize piilijii !! asa mai pe intelesul meu..ce a vrut sa zica ?????? stupid
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 27 Oct 2012, 5:53 pm

Andreea_Miha a scris:eu nici nu ma complic...

te rog gaseste-l tu si pentru mine ca eu de ce traduc de ce ma ratacesc si mai tare nu vezi am devenit suspicioasa pe orice acum.
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de iulianagl Sam 27 Oct 2012, 5:55 pm

petronela a scris:
Traduize piilijii !! asa mai pe intelesul meu..ce a vrut sa zica ?????? stupid

ADN nu se va potrivi cu a lui Arnav iar Sheeta va organiza un meci de bsketball.Iar Khushi va afla numele tatalui lui Aarav.iar trackul Sheeta va mai dura 10 15 zile.Comprende now?
iulianagl
iulianagl
moderator
moderator

Mesaje : 39433
Data de inscriere : 02/03/2010
Varsta : 54
Localizare : Romania

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de petronela Sam 27 Oct 2012, 5:58 pm

iulianagl a scris:

ADN nu se va potrivi cu a lui Arnav iar Sheeta va organiza un meci de bsketball.Iar Khushi va afla numele tatalui lui Aarav.iar trackul Sheeta va mai dura 10 15 zile.Comprende now?
Eu voiam sa-mi spui pentru ce a fost toata aceasta stupidenie...??? stupid 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 3478558767
petronela
petronela
vip
vip

Mesaje : 7009
Data de inscriere : 18/07/2010
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Andreea_Miha Sam 27 Oct 2012, 5:59 pm

iulianagl a scris:

te rog gaseste-l tu si pentru mine ca eu de ce traduc de ce ma ratacesc si mai tare nu vezi am devenit suspicioasa pe orice acum.

Smile Smile Smile
Andreea_Miha
Andreea_Miha
vip
vip

Mesaje : 29690
Data de inscriere : 27/01/2010
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?) - Pagina 29 Empty Re: 24.Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon ( Ce nume să-i dăm acestei iubiri?)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 40 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum